REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

BELGIË: Jupiler Pro League

20:45Charleroi - KV Oostende -:-

DUITSLAND: Bundesliga

20:30FC Köln - Augsburg -:-

ENGELAND: Premier League

21:00Brentford - Watford -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

21:00FC Nantes - RC Lens -:-

ITALIË: Serie A

20:45Genoa - Sampdoria -:-

NEDERLAND: Eredivisie

20:00Willem II - SC Cambuur -:-

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

20:00ADO Den Haag - Jong AZ -:-
20:00De Graafschap - Helmond Sport -:-
20:00Excelsior Rotterdam - MVV -:-
20:00FC Eindhoven - Telstar -:-
20:00FC Emmen - FC Dordrecht -:-
20:00FC Volendam - Jong PSV -:-
20:00NAC Breda - Almere City FC -:-
20:00Roda JC - FC Den Bosch -:-
20:00TOP Oss - Jong Ajax -:-
20:00VVV-Venlo - Jong Utrecht -:-

SPANJE: LaLiga

21:00Mallorca - Celta de Vigo -:-

ALGERIJE: 1e Divisie

14:30Paradou - Constantine -:-
15:00Arba - Belouizdad -:-
15:00Biskra - Chlef -:-
17:00Saoura - Oran -:-
18:00USM Alger - JS Kabylie -:-

ALGERIJE: U21 League

15:00Chelghoum -21 - RC Relizane -21 -:-
15:00Medea -21 - MC Alger -21 -:-
15:00Setif -21 - Tlemcen -21 -:-

ARGENTINIË: Liga Profesional

23:15Platense - Velez Sarsfield -:-

ARMENIË: VBET Premier League

11:00Van - Noravank -:-
14:00Noah - Urartu -:-

AUSTRALIË: A-League

09:45Newcastle Jets - Wellington Phoenix -:-

AUSTRALIË: A-League Women

07:05Newcastle V - Wellington Phoenix V -:-
09:45Brisbane Roar V - Perth V -:-

AZERBEIDZJAN: Beker

11:00Zaqatala - Sabail -:-
14:00Moik Baku - Gabala -:-

BELGIË: 1B Pro League

20:00RWDM - Westerlo -:-

BELGIË: Pro League U21

19:30Club Brugge -21 - KRC Genk -21 -:-

BELGIË: Super League Women

20:00KRC Genk V - Aalst V -:-
20:00RSC Anderlecht V - Club Brugge V -:-
20:30Gent V - Femina Woluwe V -:-

BOLIVIA: Division Profesional

20:00Nacional Potosi - Oriente Petrolero -:-
00:00Bolivar - Royal Pari -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

01:30America MG - Sao Paulo -:-
01:30Atletico GO - Flamengo -:-
01:30Bragantino - Internacional -:-
01:30Fluminense - Chapecoense-SC -:-
01:30Fortaleza - Bahia -:-
01:30Gremio - Atletico-MG -:-
01:30Juventude - Corinthians -:-
01:30Palmeiras - Ceara -:-
01:30Santos - Cuiaba -:-
01:30Sport Recife - Athletico-PR -:-

BULGARIJE: Parva liga

15:30Lokomotiv Plovdiv - Botev Vratsa -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Bobo-Dioulasso - Koupela -:-

CHILI: Hoogste Divisie - Degradatie - Play-offs

21:45Copiapo - Deportes Temuco -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:00America De Cali - Petrolera -:-
02:05Millonarios - Tolima -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura - Play Offs

01:00Saprissa - Alajuelense -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

18:00Paphos FC - AEL Limassol -:-

CYPRUS: Division 2

16:00Alki Oroklini - Ermis Aradippou -:-

DENEMARKEN: Landspokal Beker

18:00Hvidovre IF - Sonderjyske -:-

DE SEYCHELLEN: First Division League

14:30St Michel Utd - Northern Dynamo -:-

DJIBOUTI: Division 1

13:00ASC Hayab - CF GR/SIAF -:-
15:00Police Nationale - AS Arta -:-
17:00EAD/PK 12 - ASAS -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga

18:30Regensburg - Werder Bremen -:-
18:30Schalke 04 - 1. FC Nürnberg -:-

DUITSLAND: 3e Liga

19:00Turkgucu Munchen - 1. FC Kaiserslautern -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

19:00SC Weiche-08 - Phonix Lubeck -:-
19:30VfB Lübeck - Heider SV -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

19:00Altglienicke - Jena -:-
19:00Energie Cottbus - BFC Dynamo -:-

DUITSLAND: Regionale Liga West

19:30RW Essen - Bonner -:-

DUITSLAND: Regionalliga Bayern

19:00UitgesteldBayern München II - Eltersdorf -:-

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

20:00UitgesteldSandersdorf - Einheit Wernigerode -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

19:30Hamm United - Paloma -:-

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

19:30Sprockhovel - Hammer SpVgg. -:-
19:30Wattenscheid - Vreden -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

19:30FC Monheim - SpVgg Sterkrade-Nord -:-

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

19:15SC Freiburg V - Koln V -:-

EGYPTE: Premier League B - Groep A

14:30Tamya - Asyut Petroleum -:-
13:30Al Qanah - Itesalat -:-
13:30Al-Sekka - El Entag El Harby -:-
13:30Banha - Porto Suez -:-
13:30Bur Fouad - Marekh -:-
13:30Petrojet - Tersana -:-
13:30Suez Montakhab - Belbeis -:-
13:30Wadi Degla - El Daklyeh -:-
13:30ZED - Al Nasr -:-

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Apertura - Play Offs

02:00Chalatenango - Platense Municipal -:-

ENGELAND: Premier League Cup

17:00Newcastle United -23 - Watford -23 -:-

ENGELAND: Premier League 2

14:00Burnley -23 - Nottingham Forrest -23 -:-

ENGELAND: Professional Development League

13:30Millwall -23 - Cardiff City -23 -:-

ETHIOPIË: Premier League

13:00Bahir Dar Kenema - Welayta Dicha -:-
16:00Defence Force - Hadiya Hossana -:-

FIJI: Premier League

08:00Labasa - Lautoka -:-

FRANKRIJK: National

19:00Bourg en Bresse - Orleans -:-
19:00Chateauroux - Villefranche -:-
19:00Concarneau - Boulogne -:-
19:00Creteil - Bastia-Borgo -:-
19:00Laval - FC Chambly -:-
19:00Sete - Annecy -:-
19:00Stade Briochin - Avranches -:-

FRANKRIJK: National 2 - Group D

19:30Bergerac - Les Herbiers -:-

GAMBIA: GFA League

17:00Falcons - Samger -:-
21:00Steve Biko - Armed Forces -:-
23:00Marimoo - Fortune -:-

GHANA: Premier League

16:00Eleven Wonders - Dreams -:-

GIBRALTAR: National League

20:45Magpies - St Josephs -:-

INDIA: ISL

15:00Odisha - North East Utd -:-

INDONESIË: Liga 1

14:30Borneo - Arema -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

12:30Aluminium Arak - Fajr Sepasi -:-
12:30Mes Rafsanjan - Tractor-Sazi -:-
12:30Naft M.I.S - Zob Ahan -:-
12:30Shahr Khodrou - Gol Gohar -:-
15:30Foolad - Nassaji Mazandaran -:-

ISRAËL: Leumit Competitie

14:00Agudat Sport Ashdod - M. Nazareth -:-
14:00Beitar Shimshon - MS Kafr Qasim -:-
14:00Bnei Yehuda - H. Akko -:-
14:00H. Kfar Saba - Ramat Hasharon -:-
14:00Maccabi Bnei Raina - H. Petah Tikva -:-

ISRAËL: Liga Alef North

10:45Hapoel Bnei Ar'ara 'Ara - H. Herzliya -:-
10:45Maccabi Tamra - Hapoel Bueine -:-
11:45Shapira - H. Migdal HaEmek -:-
12:30Ironi Baka - Hapoel Kafr Kanna -:-
13:00Tzeirei Kafr Kanna - Hapoel Iksal Imad -:-
13:30Tayibe - Hapoel Bnei Zalfa -:-

ISRAËL: Liga Alef South

10:30H. Bikat Hayarden - Maccabi Yavne -:-
11:00SC Dimona - Ashkelon -:-
11:30Hapoel Azor - Nordia Jerusalem -:-
11:30M. Herzliya - MS Ironi Kuseife -:-
11:30Shimshon Kafr Qasim - Bnei Eilat -:-
11:45Holon Yermiyahu - Shimshon Tel Aviv -:-
12:00H. Bnei Lod - Hapoel Kfar Shalem -:-
12:00H. Marmorek - M. Ironi Ashdod -:-
12:00Maccabi Jaffa - Maccabi Shaarayim FC -:-

ITALIË: Serie B

18:00Cremonese - Crotone -:-
20:30Ternana - Benevento -:-

ITALIË: Primavera 1

14:30AS Roma -19 - Spal -19 -:-

KOEWEIT: Premier League

15:20Al Qadisiya - Al Tadamon -:-
17:35Al Salmiya - Al Kuwait -:-

KROATIË: 1e HNL

18:00NK Istra 1961 - Dragovoljac -:-

LIBIË: Premier League

14:30Al Ahly Benghazi - Al Hilal -:-

MAROKKO: Botola 2

15:30Dcheira - Marrakech -:-
15:30Jeunesse - Stade Marocain -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura - Play Offs

04:00Leon - Atlas -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura - Play Offs

01:30Celaya - Atlante -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Play-offs

03:00Alacranes - Mazorqueros -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura - Play Offs

18:00Atlas V - Monterrey V -:-

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

19:30ADO Den Haag V - Excelsior V -:-
19:30Feyenoord V - PEC Zwolle V -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Premiership

20:45Ballymena - Larne -:-

OEGANDA: Premier League

13:00Bright Stars - Arua Hill -:-
13:00Gadaffi - Villa -:-
13:00Kampala City - Police -:-
13:00Tooro United - BUL -:-

OEKRAÏNE: Premier League

16:00FK Mariupol - SK Dnipro-1 -:-
18:30Inhulets - Desna -:-

OEKRAÏNE: Youth League

11:00FK Oleksandriya -19 - Shakhtar Donetsk -19 -:-
11:00PFK Lviv -19 - Vorskla Poltava -19 -:-
12:00Veres Rivne -19 - Rukh Lviv -19 -:-

POLEN: Ekstraklasa

18:00Stal Mielec - Termalica B-B. -:-
20:30Rakow - Piast Gliwice -:-

POLEN: Central Youth League

12:00Jagiellonia -18 - Lech Poznań -18 -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

21:15FC Paços de Ferreira - Gil Vicente FC -:-

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Estoril -23 - CS Maritimo -23 -:-
16:00Rio Ave FC -23 - Leixoes -23 -:-

ROEMENIË: Liga 1

16:30CS Universitatea Craiova - Academica Clinceni -:-
19:30Rapid Boekarest - FC Arges -:-

RWANDA: Premier League

14:00Etoile de L'Est - Rutsiro -:-
14:00Musanze - Police -:-

SAOEDI-ARABIË: Premier League

13:25Al Taee - Al Nasr Riyadh -:-
15:40Al-Hilal - Al Feiha -:-

SCHOTLAND: 1e Divisie

20:45Ayr - Hamilton Academical -:-

SCHOTLAND: Lowland League

20:45East Stirlingshire - Celtic B -:-

SLOWAKIJE: Fortuna liga

17:00FC Spartak Trnava - Michalovce -:-

SPANJE: LaLiga2

21:00Gijon - Huesca -:-

SPANJE: Primera RFEF - Group 1

21:00Badajoz - Tudelano -:-

SRI LANKA: Super League

11:00Blue Eagles - Renown -:-
15:00UP Country Lions - Blue Star -:-

TURKIJE: Super Lig

18:00Altay - Hatayspor -:-

TURKIJE: 1. Lig

18:00Genclerbirligi - Denizlispor -:-
18:00Kocaelispor - Erzurum BB -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

13:00FC Asgabat - Nebitci -:-
13:00Kopetdag Asgabat - Altyn Asyr -:-
13:00Merw - Energetik -:-
13:00Sagadam - Ahal -:-

URUGUAY: Segunda Division - Play-offs

00:30Racing Montevideo - Defensor Sp. -:-

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1

13:40Masafi - Al Fujairah -:-
13:40Masfut - Al Thaid -:-
13:45Gulf Heroes - Dibba Al Fujairah -:-

WALES: Cymru Premier

20:45Flint - Caernarfon -:-
21:00Aberystwyth Town - Newtown -:-

WALES: Cymru South

20:30Afan Lido - Trefelin -:-
20:30Ammanford - Pontypridd -:-
20:30Goytre United - Risca -:-

WALES: Cymru North

20:30Llandudno - Holyhead -:-
20:30Prestatyn - Bangor City -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

14:00FC Lahti (Fin) - FC Haka Valkeakoski (Fin) -:-
18:00Hodonin (Cze) - Znojmo (Cze) -:-

WERELD: FIFA Arab Cup - Play-offs

16:00Tunesië - Oman -:-
20:00Qatar - Verenigde Arabische Emiraten -:-

ZUID-AFRIKA: GladAfrica Championship

14:30Cape Town All Stars - Venda -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

20:30FC Vaduz - Yverdon -:-
20:30Kriens - Aarau -:-
20:30Xamax - Thun -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.