REFRESH

Voetbal » Morgen » Alle Wedstrijden

BELGIË: Jupiler Pro League

16:00Westerlo - Standard -:-
18:15Cercle Brugge - KV Mechelen -:-
18:15RFC Seraing - Charleroi -:-
20:45Royale Union SG - KV Kortrijk -:-

DUITSLAND: Bundesliga

15:30Bayer Leverkusen - Augsburg -:-
15:30Hertha BSC - Eintracht Frankfurt -:-
15:30Hoffenheim - VfL Bochum -:-
15:30RB Leipzig - FC Köln -:-
15:30Werder Bremen - VfB Stuttgart -:-
18:30Schalke 04 - Mönchengladbach -:-

ENGELAND: Premier League

13:30Aston Villa - Everton -:-
16:00Arsenal - Leicester City -:-
16:00Brighton - Newcastle United -:-
16:00Manchester City - AFC Bournemouth -:-
16:00Southampton - Leeds United FC -:-
16:00Wolverhampton Wanderers - Fulham -:-
18:30Brentford - Manchester United -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

17:00AS Monaco - Stade Rennes -:-
21:00PSG - Montpellier HSC -:-

ITALIË: Serie A

18:30AC Milan - Udinese -:-
18:30Sampdoria - Atalanta -:-
20:45AC Monza - Torino -:-
20:45Lecce - Inter -:-

NEDERLAND: Eredivisie

18:45Go Ahead Eagles - PSV -:-
20:00FC Emmen - RKC Waalwijk -:-
20:00FC Utrecht - SC Cambuur -:-
21:00Feyenoord - sc Heerenveen -:-

NEDERLAND: KNVB Beker

17:00Groene Ster - Barendrecht -:-
17:00JOS Watergraafsmeer - Hoek -:-
17:00Rosmalen - Sportlust '46 -:-
17:00Staphorst - TOGB -:-
17:00USV Hercules - Ter Leede -:-
19:00ADO 20 Heemskerk - VVOG -:-

SPANJE: LaLiga

17:00Celta de Vigo - Espanyol -:-
19:00Real Valladolid - Villarreal -:-
21:00Barcelona - Rayo Vallecano -:-

ARGENTINIË: Liga Profesional

00:00Huracan - Sarmiento Junin -:-
00:00Platense - Banfield -:-
02:30Patronato - San Lorenzo -:-
20:30Defensa y Justicia - Tigre -:-
20:30Rosario - Barracas Central -:-
23:00Lanus - Independiente -:-

ARGENTINIË: Primera Nacional

23:35Atl. Rafaela - CA Estudiantes -:-
19:10Sacachispas - Belgrano -:-
20:00Deportivo Maipu - Temperley -:-
23:10Instituto - Dep. Riestra -:-

ARGENTINIË: Torneo Federal

19:30CDJU Gualeguaychu - Sportivo Belgrano -:-
20:00Crucero del Norte - Defensores Belgrano VR -:-
20:00Huracan Las Heras - Independiente Chivilcoy -:-
20:30Ciudad Bolivar - Sportivo Estudiantes -:-
21:00Boca Unidos - Sarmiento Resistencia -:-

ARGENTINIË: Divisie B - Clausura

18:15Justo Jose de Urquiza - Los Andes -:-
20:30Acassuso - Fenix -:-
20:30Canuelas - Comunicaciones -:-
20:30Defensores Unidos - UAI Urquiza -:-
20:30Deportivo Merlo - Deportivo Armenio -:-
20:30Talleres (R.E) - Dock Sud -:-

ARGENTINIË: Primera C - Clausura

20:30Atlas - Claypole -:-
20:30Sportivo Italiano - Berazategui -:-

ARGENTINIË: Primera D - Apertura

20:30Deportivo Paraguayo - Yupanqui -:-
20:30Juventud Unida S. M. - Argentino de Rosario -:-
20:30Mercedes - CSR Espanol -:-

ARGENTINIË: Reserve League - Tweede fase

15:00Tigre 2 - Defensa y Justicia 2 -:-
16:00Talleres Cordoba 2 - Estudiantes 2 -:-

ARMENIË: VBET Premier League

16:00Pyunik - Shirak -:-
18:30Urartu - Van -:-

AUSTRALIË: NPL ACT

07:00Belconnen United - Gungahlin -:-
07:00Canberra Olympic - West Canberra Wanderers -:-
07:00Tigers FC - O'Connor Knights -:-

AUSTRALIË: NPL Northern NSW

06:00Broadmeadow - Maitland -:-

AUSTRALIË: NPL NSW - Play-offs

07:00Sydney Olympic - Manly Utd -:-

AUSTRALIË: NPL South Australian

07:30Adelaide -21 - West Torrens -:-
07:30Adelaide City - Adelaide Olympic -:-
07:30Croydon - Adelaide Comets -:-
07:30Cumberland Utd. - Campbelltown City -:-
07:30NE Metrostars - South Adelaide -:-
07:30Sturt Lions - White City -:-

AUSTRALIË: NPL Tasmania

06:00South Hobart - Glenorchy Knights -:-
06:30Olympia Warriors - Devonport -:-

AUSTRALIË: NPL Victoria

09:45Zuid- Melbourne - Dandenong City -:-
11:00Hume City - Dandenong -:-

AUSTRALIË: NPL Western Australia

09:00Armadale - Bayswater City -:-
09:00Balcatta - Cockburn City -:-
09:00Floreat Athene - Sorrento -:-
09:00Stirling Macedonia - Inglewood -:-
11:00Perth SC - Gwelup Croatia SC -:-
12:00Perth Glory -21 - Joondalup -:-

AZERBEIDZJAN: Premier League

16:20Sumqayit - Qarabag -:-
18:30Sabail - Turan -:-

BELARUS: Vysshaya Liga

14:00Isloch - Dynamo Brest -:-
16:00FC Minsk - Vitebsk -:-
18:00Slavia Mozyr - Gomel -:-

BELARUS: Pershaya Liga

12:00Maxline Rogachev - Volna Pinsk -:-
14:00Petrikov - Naftan -:-
16:00FC Slonim - Smorgon -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Reserve

12:00Dnepr Mogilev 2 - Shakhter Soligorsk 2 -:-
12:00Zhodino 2 - Energetik-BGU 2 -:-
14:00Neman 2 - Slutsk 2 -:-

BELARUS: Vysshaya Liga Vrouwen

14:30Dynamo Brest V - Zorka-BDU V -:-
16:30Din. Minsk V - Belarus -19 V -:-

BELGIË: Challenger Pro League

16:00Beerschot VA - Beveren -:-
20:00Club Brugge -23 - Standard -23 -:-

BELGIË: Super League Vrouwen

14:00KAA Gent V - OH Leuven V -:-
16:00SV Zulte Waregem V - Club Brugge V -:-
20:00Charleroi V - Mechelen V -:-

BOLIVIA: Primera División - Clausura

21:00Santa Cruz - Bolivar -:-
23:15The Strongest - Palmaflor -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer Liga

17:00Sloboda - Borac Banja Luka -:-
17:00UitgesteldZrinjski - Siroki Brijeg -:-
17:30Posusje - Sloga Doboj -:-
21:00Zeljeznicar - Tuzla City -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH

17:00Bratstvo Gracanica - GOSK Gabela -:-
17:00Gradacac - Vis Simm-Bau -:-
17:00Gradina Srebrenik - Banovici -:-
17:00Jedinstvo Bihac - Radnicki Lukavac -:-
17:00Kakanj - Tomislav -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - RS

17:30Ljubic Prnjavor - Famos Vojkovici -:-
17:30Novi Grad - Modrica -:-
17:30Podrinje Janja - Omarska -:-
17:30Prijedor - Laktasi -:-
17:30Zeljeznicar Banja Luka - Tekstilac -:-
17:30Zvijezda 09 - Kozara -:-

BRAZILIË: Serie A

21:30Goias - Avai -:-
00:00Corinthians - Palmeiras -:-

BRAZILIË: Serie B

00:00Vila Nova - Londrina -:-
02:30Bahia - Ituano -:-
02:30Brusque - Ponte Preta -:-
16:00Operario - Sampaio Correa -:-
16:00Vasco - Tombense -:-
21:00Sport Recife - CSA -:-
21:30Cruzeiro - Chapecoense-SC -:-
23:30Guarani - Nautico -:-

BRAZILIË: Serie C - Eerste fase

22:00Aparecidense - Botafogo PB -:-
22:00Botafogo SP - Remo -:-
22:00Campinense - Volta Redonda -:-
22:00Confianca - Atletico-CE -:-
22:00EC Sao Jose - AE Altos -:-
22:00Ferroviario - Ypiranga FC -:-
22:00Figueirense - ABC -:-
22:00Manaus - Mirassol -:-
22:00Paysandu - Floresta EC -:-
22:00Vitoria - Brasil de Pelotas -:-

BRAZILIË: Serie D - Play-offs

20:00SER Caxias - Real Noroeste -:-
21:00Sao Bernardo - Bahia de Feira -:-
22:00Pouso Alegre - Parana -:-
00:00Moto Club - America-RN -:-

BRAZILIË: Campeonato Carioca 2 - Second stage - Play-offs

19:45Americano - Olaria -:-

BRAZILIË: Campeonato Catarinense 2 - Play-offs

20:00Metropolitano - Atletico Catarinense -:-
20:00Nacao - Caravaggio -:-
00:00Carlos Renaux - Inter de Lages -:-

BRAZILIË: Copa Paulista

01:00Piracicaba - Sao Bento -:-
20:00EC Sao Bernardo - Sao Caetano -:-
20:00Primavera EC - Lemense -:-
21:00Sertaozinho - Marilia -:-

BRAZILIË: Brasileiro U20 - Play-offs

16:00Internacional -20 - Flamengo -20 -:-
19:00Sao Paulo -20 - Athletico-PR -20 -:-

BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen - Play-offs

20:00Athletico-PR V - Botafogo RJ V -:-
20:00Ceara V - JC V -:-
21:30Ariquemes V - Fortaleza V -:-

BULGARIJE: Parva Liga

17:45Arda - CSKA 1948 Sofia -:-
20:00Beroe - Botev Plovdiv -:-

BULGARIJE: Vtora liga

17:00Belasitsa - Vitosha Bistritsa -:-
17:00Maritsa Plovdiv - Sozopol -:-
17:00Minyor Pernik - Montana -:-
17:00Spartak Pleven - Dobrudzha -:-
17:00Svoge - Etar -:-
19:00Dunav Ruse - Yantra Gabrovo -:-

BULGARIJE: Third League - South-East

17:30Chernomorets 1919 - Asenovets -:-
17:30Dimitrovgrad - Beroe II -:-
17:30Gigant Saedinenie - Levski Karlovo -:-
17:30Karnobat - Vereya -:-
17:30Nesebar - Rodopa Smolyan -:-
17:30Sokol Markovo - Borislav Parvomay -:-
17:30Yambol 1915 - Rozova Dolina -:-
17:30Zagorets - Atletik Kuklen -:-

BULGARIJE: Third League - South-West

17:00Botev Ihtiman - Septemvri Sofia 2 -:-
17:00CSKA 1948 Sofia III - Gotse Delchev -:-
17:00Levski Sofia II - Oborishte -:-
17:00Marek - Chavdar Etropole -:-
17:00Razlog - Kyustendil -:-
17:00Slavia Sofia 2 - Bansko -:-
17:00Slivnishki Geroy - Balkan Botevgrad -:-
17:00Vihren - Nadezhda Dobroslavci -:-

BULGARIJE: Third League - North-East

17:00Chernomorets Balchik - Dorostol -:-
17:00Septemvri Tervel - Lokomotiv Ruse -:-
17:00Spartak II - Shumen 2007 -:-
17:00Sportist Toshevo - Botev Novi Pazar -:-

BULGARIJE: Third League - North-West

17:00Boruna - Partizan Cerven Brjag -:-
17:00Botev Vratsa II - Lok. Gorna -:-
17:00Drenovets - Bdin Vidin -:-
17:00Mezdra - Juventus Malchika -:-
17:00OFK Levski - Lok. Dryanovo -:-
17:00Pavlikeni - Vihar Slavyanovo -:-
17:00Yantra Polski Trambesh - Sevlievo -:-

BURUNDI: Primus League

15:00Bujumbura C. - Le Messager Ngozi -:-
15:00New Oil - Kayanza -:-
15:00TOP Junior - Tigre Noir -:-

CAMBODJA: CPL

10:45Angkor Tiger - Visakha -:-
10:45NagaWorld - Boeung Ket -:-
13:30Svay Rieng - Kirivong Sok Sen Chey -:-
13:30Tiffy Army - Phnom Penh Crown -:-

CANADA: Canadian Premier League

03:00Cavalry - Forge -:-
20:00HFX Wanderers - Valour -:-
23:00Pacific FC - Atl. Ottawa -:-

CHILI: Primera División

02:30Coquimbo - Cobresal -:-
19:15A. Italiano - Everton -:-
21:45Curico Unido - U. De Chile -:-

CHILI: Primera B

17:00S. Morning - Deportes Temuco -:-
00:15Arturo Fernandez Vial - U. De Concepcion -:-

CHILI: Segunda División

21:00Ind. Cauquenes - Valdivia -:-
21:00San Antonio Unido - Dep. Concepcion -:-

CHINA: Super League

13:00Henan Songshan Longmen - Meizhou Hakka -:-
13:30UitgesteldChangchun Yatai - Chengdu Rongcheng -:-
13:30Guangzhou City - Wuhan FC -:-
13:30UitgesteldShanghai Shenhua - Shandong Taishan -:-

CHINA: Jia Competitie

10:00Guangxi Pingguo Haliao - Shaanxi Changan -:-
10:00Nanjing City - Sichuan Jiuniu -:-
10:00Xinjiang Tianshan - Jiangxi Beidamen -:-
13:30Beijing Technology - Suzhou Dongwu -:-

COLOMBIA: Primera A - Clausura

02:40Bucaramanga - U. Magdalena -:-
22:15Cortulua - Petrolera -:-
00:30Santa Fe - Tolima -:-

COLOMBIA: Primera B - Clausura

22:00Bogota - Barranquilla -:-
22:00Llaneros - Boca Juniors -:-
22:00Quindio - Fortaleza -:-

COSTA RICA: Primera División - Apertura

04:00Herediano - Sporting San Jose -:-

CURAÇAO: Promé Divishon

02:00Sithoc - Willemstad -:-

DENEMARKEN: 1st Division

13:00FC Helsingør - Hvidovre IF -:-
15:00Nykøbing FC - Vendsyssel FF -:-

DENEMARKEN: 2nd Division

14:00Aarhus Fremad - BK Frem -:-
14:00Kolding IF - Thisted -:-
15:00Jammerbugt FC - Hellerup -:-

DENEMARKEN: 3rd Division

13:00Ishoj IF - FA 2000 -:-
14:00SfB-Oure - Vanløse -:-
14:00Tarnby - Holstebro -:-
14:00Young Boys FD - Dalum IF -:-

DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen

13:00Fortuna Hjorring V - Aarhus GF V -:-
16:00Thisted V - Køge V -:-

DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF - Winnaarsronde

22:00Vega Real - Cibao -:-
00:00Universidad O&M - Atletico Pantoja -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga

13:00Arminia Bielefeld - Hamburger SV -:-
13:00Holstein Kiel - Eintracht Braunschweig -:-
13:00Karlsruher SC - SV Sandhausen -:-
20:30SV Darmstadt 98 - Hansa Rostock -:-

DUITSLAND: 3e Liga

14:00Borussia Dortmund II - RW Essen -:-
14:00Elversberg - FSV Zwickau -:-
14:00FC Ingolstadt - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00SC Verl - 1860 München -:-
14:00SpVgg Bayreuth - VfL Osnabrück -:-
14:00Viktoria Koln - Dynamo Dresden -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

13:00Hamburger SV II - Jeddeloh -:-
14:00Emden - TSV Havelse -:-
14:00Holstein Kiel II - Teutonia Ottensen -:-
17:00Drochtersen/Assel - Norderstedt -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:00Chemie Leipzig - Altglienicke -:-
13:00Energie Cottbus - Luckenwalde -:-

DUITSLAND: Regionale Liga West

14:00Bocholt - Wuppertaler -:-
14:00Lippstadt - Kaan-Marienborn -:-
14:00Rodinghausen - Schalke 04 II -:-
14:00Straelen - Duren -:-
14:00Wattenscheid - Fortuna Koln -:-

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

14:00Aalen - Fulda-Lehnerz -:-
14:00Balingen - Freiberg -:-
14:00Steinbach Haiger - 1. FSV Mainz 05 II -:-
14:00Ulm - Bahlinger -:-
14:00Walldorf - Worms -:-

DUITSLAND: Regionalliga Bayern

14:00Schweinfurt - Burghausen -:-
14:00SpVgg Unterhaching - Bayern München II -:-
14:00Turkgucu Munchen - Wurzburger Kickers -:-
14:00Vilzing - Aubstadt -:-
17:00Eichstatt - 1. FC Nürnberg II -:-

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

14:00Dynamo Schwerin - Tasmania Berlin -:-
14:00RSV Eintracht - Rathenow -:-

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

13:00Bautzen - Blau-Weiss Zorbau -:-
14:00Bischofswerdaer - Ludwigsfelder -:-
14:00Einheit Rudolstadt - Eilenburg -:-
14:00Einheit Wernigerode - Grimma -:-
14:00Oberlausitz - An der Fahner Hohe -:-
14:00Plauen - Sandersdorf -:-

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Dornbreite Lubeck - Oldenburger -:-
14:00Flensburg - Pansdorf -:-
14:00Husumer - Heider SV -:-
14:00Kilia Kiel - Eichede -:-

DUITSLAND: Oberliga Bremen

15:00Blumenthaler - OSC Bremerhaven -:-
15:00Woltmershausen - Komet Arsten -:-

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

16:00Eintracht Celle - Ahlerstedt/Ottendorf -:-
16:00FT Braunschweig - Ramlingen-Ehlershausen -:-
16:00Spelle-Venhaus - Pattensen -:-
17:00Arminia Hannover - Gifhorn -:-

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

17:00Bovinghausen - Lotte -:-
17:00Munster 2 - Erndtebruck -:-

DUITSLAND: Oberliga Hessen

14:00Giessen - Alzenau -:-
14:00Stadtallendorf - Erlensee -:-
15:00Hadamar - Weidenhausen -:-
15:00SV Steinbach - Eintracht Frankfurt II -:-
15:30Baunatal - Viktoria Griesheim -:-
17:00Friedberg - TUS Dietkirchen -:-
17:00Unter-Flockenbach - Waldgirmes -:-

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00Koblenz - Eisbachtal -:-
15:30Dudenhofen - 1. FC Kaiserslautern II -:-
15:30Engers - Kirchberg -:-
15:30Hertha Wiesbach - Arminia Ludwigshafen -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord

11:00Kornburg - Donaustauf -:-
14:00Bamberg - 1. SC Feucht -:-
14:30Geesdorf - Cham -:-
16:00ATSV - Abtswind -:-
16:00Regensburg II - Weiden -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd

14:001860 München II - Gundelfingen -:-
14:00Deisenhofen - FC Ingolstadt II -:-
15:00Turkspor Augsburg - Kottern-St. Mang -:-
16:00Kirchanschoring - Erlbach -:-
17:00Nordlingen - Landsberg -:-
17:00Schalding - Memmingen -:-

DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg

11:00SU Neckarsulm - ATSV Mutschelbach -:-
14:00Goppinger SV - Pforzheim -:-
14:00Stuttgarter Kickers - Nottingen -:-
14:30Freiburger - FC Holzhausen -:-
15:30Hollenbach - Villingen -:-
15:30Offenburger FV - Ravensburg -:-
15:30Reutlingen - Backnang -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord

12:00Hertha -19 - RB Leipzig -19 -:-
13:00VfL Wolfsburg -19 - Hannover 96 -19 -:-
14:00St. Pauli -19 - Rostock -19 -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid

11:00Bayern -19 - 1860 München -19 -:-
11:00FC Ingolstadt -19 - VfB Stuttgart -19 -:-
11:00SC Freiburg -19 - SpVgg Unterhaching -19 -:-
12:001. FSV Mainz 05 -19 - Hoffenheim -19 -:-
13:001. FC Heidenheim -19 - Walldorf -19 -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga West

11:00RW Essen -19 - B. Monchengladbach -19 -:-
11:00Viktoria Koln -19 - VfL Bochum -19 -:-
13:00Preussen Munster -19 - Fortuna Düsseldorf -19 -:-

ECUADOR: Liga Pro - Tweede fase

02:00Mushuc Runa - Orense -:-
22:00Ind. del Valle - Gualaceo -:-
00:30Nueve de Octubre - Aucas -:-

EL SALVADOR: Primera Division - Apertura

22:00Chalatenango - Luis Angel Firpo -:-
22:00Dragon - 11 Deportivo -:-
22:00Jocoro - Aguila -:-
22:00Metapan - Alianza FC -:-
22:00Platense Municipal - FAS -:-
22:00Santa Tecla - Atletico Marte -:-

ENGELAND: Championship

13:30Cardiff City - Birmingham City -:-
16:00Blackpool - Swansea City -:-
16:00Huddersfield Town - Stoke City -:-
16:00Hull City AFC - Norwich City FC -:-
16:00Luton Town FC - Preston North End FC -:-
16:00Millwall - Coventry City -:-
16:00Rotherham United FC - Reading -:-
16:00Sunderland - QPR -:-
16:00Wigan Athletic - Bristol City -:-

ENGELAND: League One

13:30Bristol Rovers - Oxford United -:-
16:00Accrington Stanley FC - Burton Albion -:-
16:00Cambridge United - Exeter City -:-
16:00Cheltenham Town - Portsmouth -:-
16:00Derby County - Barnsley -:-
16:00Ipswich Town - Milton Keynes -:-
16:00Lincoln City FC - Forest Green -:-
16:00Morecambe - Fleetwood Town -:-
16:00Plymouth Argyle - Peterborough United FC -:-
16:00Port Vale - Bolton Wanderers -:-
16:00Sheffield Wednesday - Charlton Athletic FC -:-
16:00Wycombe Wanderers FC - Shrewsbury Town -:-

ENGELAND: League Two

16:00AFC Wimbledon - Doncaster Rovers -:-
16:00Bradford City - Newport County -:-
16:00Carlisle United - Swindon Town -:-
16:00Harrogate Town - Crawley Town -:-
16:00Leyton Orient - Mansfield Town -:-
16:00Northampton Town - Hartlepool United FC -:-
16:00Rochdale AFC - Grimsby -:-
16:00Salford City - Crewe Alexandra FC -:-
16:00Stockport - Colchester United -:-
16:00Sutton United FC - AFC Barrow -:-
16:00Tranmere Rovers - Gillingham FC -:-
16:00Walsall - Stevenage -:-

ENGELAND: National League

16:00Boreham Wood - Notts County -:-
16:00Bromley - Altrincham -:-
16:00Chesterfield - Aldershot -:-
16:00Eastleigh - Wealdstone -:-
16:00Gateshead - Barnet -:-
16:00Halifax - Torquay -:-
16:00Maidenhead - Scunthorpe United -:-
16:00Maidstone - York -:-
16:00Solihull Moors - Southend -:-
16:00Woking - Dagenham & Red. -:-
16:00Yeovil - Wrexham -:-
18:20Oldham Athletic - Dorking -:-

ENGELAND: National League North

16:00Banbury - AFC Fylde -:-
16:00Buxton - Curzon Ashton -:-
16:00Chester - Brackley Town -:-
16:00Chorley - Darlington -:-
16:00Farsley - Alfreton -:-
16:00Gloucester - Boston Utd -:-
16:00Kettering - Bradford PA -:-
16:00Kidderminster - Leamington -:-
16:00King’s Lynn - Blyth -:-
16:00Scarborough - Hereford -:-
16:00Southport - Peterborough Sports -:-
16:00Spennymoor - Telford -:-

ENGELAND: National League South

16:00Braintree - Havant & W -:-
16:00Chippenham - Chelmsford -:-
16:00Concord - Taunton -:-
16:00Dartford - Cheshunt -:-
16:00Dover - Hungerford -:-
16:00Eastbourne Boro - Bath -:-
16:00Farnborough - Dulwich Hamlet -:-
16:00Hampton & Richmond - Hemel Hempstead -:-
16:00Slough - Tonbridge -:-
16:00St. Albans - Oxford City -:-
16:00Welling - Worthing -:-
16:00Weymouth - Ebbsfleet -:-

ENGELAND: NPL Premier Division

16:00FC United - Atherton -:-
16:00Guiseley - Marine -:-
16:00Hyde - Radcliffe -:-
16:00Lancaster - Nantwich -:-
16:00Liversedge - Ashton Utd -:-
16:00Marske - Belper Town -:-
16:00Matlock - Whitby -:-
16:00South Shields - Stalybridge -:-
16:00Stafford - Bamber Bridge -:-
16:00Warrington - Morpeth -:-
16:00Warrington Rylands - Gainsborough -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

16:00Basford - AFC Rushden & Diamonds -:-
16:00Bedford - Barwell -:-
16:00Coalville - Alvechurch -:-
16:00Hitchin - Rushall -:-
16:00Ilkeston - Leiston -:-
16:00Mickleover - Hednesford -:-
16:00Needham Market - Bromsgrove -:-
16:00Nuneaton - Royston -:-
16:00Redditch - Kings Langley -:-
16:00St. Ives - Stratford -:-
16:00Stourbridge - Tamworth -:-

ENGELAND: Southern League South Division

16:00Beaconsfield Town - Plymouth Parkway -:-
16:00Chesham - Hartley Wintney -:-
16:00Harrow - Winchester -:-
16:00Hayes & Yeading - Salisbury -:-
16:00Merthyr Town - Bracknell -:-
16:00North Leigh - Met. Police -:-
16:00Poole - Tiverton -:-
16:00Swindon S - Hendon -:-
16:00Truro - Dorchester -:-
16:00Weston-super-Mare - Gosport -:-
16:00Yate Town - Hanwell Town -:-

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

16:00Billericay - Cray -:-
16:00Bishop's Stortford - Haringey -:-
16:00Bognor Regis - Hornchurch -:-
16:00Canvey Island - Horsham FC -:-
16:00Carshalton - Brightlingsea -:-
16:00Corinthian-Casuals - Bowers & Pitsea -:-
16:00Enfield Town - Folkestone -:-
16:00Hastings - Aveley -:-
16:00Margate - Kingstonian -:-
16:00Wingate & Finchley - Lewes -:-

ENGELAND: Academies -18

11:30Crystal Palace -18 - West Ham -18 -:-
12:00Arsenal -18 - Chelsea -18 -:-
12:00Brighton -18 - Fulham -18 -:-
12:00West Bromwich Albion FC -18 - Norwich City FC -18 -:-
12:30Leicester City -18 - Tottenham Hotspur -18 -:-
13:00Blackburn Rovers -18 - Wolves -18 -:-
13:00Nottingham -18 - Everton -18 -:-
13:00Stoke City -18 - Leeds United FC -18 -:-
13:30Liverpool -18 - Middlesbrough -18 -:-
13:30Sunderland -18 - Derby County -18 -:-
14:00Southampton -18 - Aston Villa -18 -:-

ESTLAND: Meistriliiga

13:30Tallinna JK Legion - Nõmme Kalju FC -:-
16:00FC Flora Tallinn - JK Trans Narva -:-
18:15Tallinna Kalev - Tammeka -:-

ESTLAND: Esiliiga

14:00FCI Levadia Tallinn -21 - Elva -:-
14:00Harju Jalgpallikooli - FC Alliance -:-

ESTLAND: Meistriliiga Vrouwen

14:00Tabasalu V - Polva Lootos V -:-
14:00Tammeka Tartu V - Saku Sporting V -:-
14:00Tulevik V - FC Flora Tallinn V -:-

FAERÖEREILANDEN: 1. Deild

16:00B36 Torshavn 2 - Runavik 2 -:-
16:00Fuglafjordur - Klaksvik 2 -:-
16:00HB Torshavn 2 - Sandur -:-
16:00TB Tvoroyri - Vikingur 2 -:-
18:0007 Vestur Sorvagur 2 - Undri -:-

FIJI: Premier League

03:30Labasa - Nadi -:-

FINLAND: Veikkausliiga

16:00Ilves - FC Honka Espoo -:-
16:00Inter Turku - VPS -:-

FINLAND: 1e Divisie

14:00KPV - PK-35 -:-
16:00Ekenas - PIF Pargas -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep A

14:00Keski-Uusimaa - PPJ -:-
16:00Lahden Reipas - KaPa -:-
16:00LaPa - JIPPO -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep B

14:00EPS - Jazz Pori -:-
16:00HJS - GrIFK -:-
16:00MuSa - Ilves-Kissat -:-
16:00SalPa - Honka Akatemia -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep C

17:00OTP - Narpes Kraft -:-

FINLAND: Kansallinen Liiga Vrouwen

13:00ONS Oulu V - PK-35 Helsinki V -:-
14:00HJK V - NJS V -:-
14:00KuPS V - PK-35 Vantaa V -:-
16:00Aland Utd V - Ilves V -:-
16:00Honka V - HPS V -:-

FRANKRIJK: Ligue 2

15:00Guingamp - Paris FC -:-
19:00Annecy - Laval -:-
19:00Dijon FCO - SM Caen -:-
19:00FC Metz - Valenciennes FC -:-
19:00Girondins Bordeaux - Niort FC -:-
19:00Le Havre AC - Pau FC -:-
19:00Nimes Olympique - Rodez AF -:-
19:00SC Bastia - Grenoble -:-
19:00Sochaux - Amiens SC -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

18:00FC Telavi - Samgurali -:-
19:00FC Dinamo Tbilisi - Bolnisi -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura

21:00Santa Lucia - Comunicaciones -:-
23:00Municipal - Malacateco -:-

HONGARIJE: OTP Bank Liga

18:00Kecskemeti - Mezokovesd -:-
20:15Ujpest - Zalaegerszeg -:-

HONGARIJE: NB I Vrouwen

11:00Haladas V - Kelen V -:-
11:00MOL Fehervar V - Szekszardi V -:-
16:00Puskas Academy V - MTK Boedapest V -:-

IERLAND: National League Vrouwen

15:00Shelbourne V - Treaty Utd V -:-
15:00Sligo Rovers V - Bohemians WFC V -:-
17:00Dublin Waves V - Peamount V -:-
18:00Cork City V - Athlone WFC V -:-
20:35Galway WFC V - Wexford V -:-

IJSLAND: Lengjudeildin

16:00Vestri - Fylkir -:-

IJSLAND: Division 2

16:00Hottur / Huginn - Reynir -:-
16:00IR Reykjavik - Olafsvik -:-
16:00Njardvik - Fjardabyggd/Leiknir -:-

IJSLAND: Icelandic Cup Vrouwen

16:00Selfoss V - Breidablik V -:-

INDONESIË: Liga 1

11:00Persib - PSIS Semarang -:-
13:15PSS Sleman - Barito Putera -:-
15:30Bali United - Arema -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

16:30Zob Ahan - Persepolis -:-
18:00Foolad - Sanat-Naft -:-
18:00Gol Gohar - Tractor-Sazi -:-

ISRAËL: Toto Beker

19:00Hapoel Haifa - Hapoel Hadera -:-
19:00Maccabi Bnei Raina - Kiryat Shmona -:-
19:30Hapoel Jerusalem - Nes Tziona -:-
19:30Hapoel Tel Aviv FC - Beitar Jeruzalem -:-

ITALIË: Serie B

20:45Cittadella - Pisa -:-
20:45Como - Cagliari -:-
20:45Palermo - Perugia -:-

JAPAN: J1 League

07:00Sapporo - Kobe -:-
11:30Iwata - Urawa -:-
12:00Kawasaki - Kyoto -:-
12:00Tokio - C-Osaka -:-
12:00Yokohama M. - Shonan -:-

JAPAN: J2 League

11:00Grulla Morioka - Blaublitz -:-
11:00Kofu - Kumamoto -:-
11:00Mito - Verdy -:-
11:00Yokohama FC - Kusatsu -:-
12:00Okayama - Renofa Yamaguchi -:-
12:00Vegalta Sendai - Omiya Ardija -:-
12:00V-Varen Nagasaki - Ryukyu -:-
12:00Yamagata - Kanazawa -:-

JAPAN: J3 League

09:00Azul Claro Numazu - Fujieda MYFC -:-
11:00Kamatamare - Tegevajaro Miyazaki -:-
11:00Sagamihara - Fukushima Utd -:-
12:00Vanraure - Iwaki -:-

JORDANIË: Premier League

18:00Shabab Al Ordon - Al-Faisaly Amman -:-
20:30Aqaba - Al Jazeera Amman -:-

KAZACHSTAN: Beker

15:00Kaspij Aktau - FK Akzhayik -:-
15:00Maqtaaral - Taraz -:-
17:00Aksu - Ordabasy -:-
17:00Kairat Almaty - Atyrau -:-

KOSOVO: Superliga

17:00Dukagjini - Prishtina -:-
17:00Gjilani - Ferizaj -:-
17:00Trepca 89 - Drita -:-

KROATIË: HNL

18:30HNK Gorica - NK Lokomotiva Zagreb -:-
21:05Dinamo Zagreb - HNK Hajduk Split -:-

KROATIË: Prva NL

17:30Bijelo Brdo - Dragovoljac -:-
17:30Cibalia - Kustosija -:-
17:30Dubrava - Vukovar 1991 -:-
17:30Dugopolje - Croatia Zmijavci -:-
17:30Orijent - Solin -:-

LETLAND: Beker

15:00Grobina - Skanstes -:-
17:00Jelgava - Metta/LU -:-

LITOUWEN: A Liga

16:00Jonava - Kauno Zalgiris -:-
18:00FK Panevezys - Siauliai FA -:-

LITOUWEN: I Lyga

16:00Garliava - BE1 NFA -:-

LUXEMBURG: Nationale Divisie

16:00Racing Luxembourg - Mondorf -:-
17:30Union Titus Petange - Fola -:-

MALAWI: Super League

14:30UitgesteldBig Bullets - TN Stars -:-
14:30UitgesteldKaronga United - Civo Utd -:-
14:30Mighty Tigers - Blue Eagles -:-
14:30UitgesteldRed Lions - Kamuzu Barracks -:-
14:30Sable Farming - Civo Utd -:-

MALEISIË: Super League

15:00Melaka United - Sri Pahang -:-
15:00Petaling Jaya CFC - Negeri Sembilan -:-
15:00Terengganu - Sarawak Utd. -:-

MALEISIË: Premier League

11:00Kelantan - PDRM FC -:-
14:15Johor DT II - Perak -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

04:00Necaxa - Monterrey -:-
04:05Tijuana - Puebla -:-
00:00Leon - Mazatlan FC -:-

MEXICO: Liga MX U20 - Apertura

00:45Tijuana -20 - Puebla -20 -:-
16:00Guadalajara -20 - Atlas -20 -:-
16:00U.N.A.M. -20 - Club America -20 -:-

MEXICO: Liga MX Vrouwen - Apertura

19:00Atlas V - Guadalajara V -:-

MOLDAVIË: Super Liga

17:00Dacia Buiucani - Sf.Gheorghe -:-
19:00Zimbru - Balti -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie

19:00OFK Petrovac - Decic -:-
20:00Jedinstvo - Jezero -:-
20:00Sutjeska - Iskra -:-
21:00Arsenal Tivat - Mornar -:-

MOZAMBIQUE: Mocambola

14:00Black Bulls - Ferroviario Nacala -:-
14:00ENH Vilankulo - LD Maputo -:-

MYANMAR: National League

10:30Shan Utd - Ayeyawady -:-

NIGERIA: NNL

15:00DMD - Kebbi -:-
17:00Abia Comets - Apex Krane -:-
17:00ABS - Sokoto -:-
17:00Bayelsa United - Warri Wolves -:-
17:00Campos - Gateway Utd. -:-
17:00City FC Abuja - FWC Champions -:-
17:00Crown - One Rocket -:-
17:00EFCC - Mighty Jets -:-
17:00Ekiti United - Osun -:-
17:00El Kanemi - Zamfara United -:-
17:00Giant Brillars - Ikorodu City -:-
17:00Go Round - Cynosure -:-
17:00Green Beret - Doma United -:-
17:00Ibom Youths - Abeokuta -:-
17:00J'Atete - Adoration -:-
17:00Jigawa Golden Stars - Adamawa Utd -:-
17:00Malumfashi - Kogi -:-
17:00Nigeria Airforce FC - Road Safety -:-
17:00Ottasolo - Ijebu -:-
17:00Rovers FC - Nnewi -:-
17:00Yobe Stars - Oyah Sports -:-

NIGERIA: Aiteo Cup

17:00Niger - Heartland -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Premiership

16:00Ballymena - Glenavon -:-
16:00Coleraine - Cliftonville -:-
16:00C. Rangers - Newry City -:-
16:00Crusaders - Dungannon -:-

NOORD-IERLAND: NIFL Championship

16:00Annagh - Knockbreda -:-
16:00Ballyclare - Ballinamallard -:-
16:00Dundela - Institute -:-
16:00H&W Welders - Ards -:-
16:00Loughgall - Warrenpoint -:-
16:00Newington - Dergview -:-

NOORD-MACEDONIË: 1. MFL

17:00Shkupi - Makedonija GP -:-

NOORD-MACEDONIË: 2. MFL

17:00UitgesteldArsimi - Vardar -:-
17:00UitgesteldBorec - Sloga Vinica -:-
17:00UitgesteldDetonit Plackovica - Belasica -:-
17:00UitgesteldKaraorman - Voska Sport -:-
17:00UitgesteldKozuf Gevgelija - Pelister -:-
17:00UitgesteldLok. Skopje - KF Gostivar -:-
17:00UitgesteldOhrid - Teteks -:-
17:00UitgesteldSasa - Besa 1976 -:-

NOORWEGEN: Eliteserien

16:00Aalesund - FK Haugesund -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1

15:00Sotra - V. Haugesund -:-
15:00Ullern - Staal Jorpeland -:-
16:00Arendal - Orn -:-
16:00Moss - Notodden -:-
16:00Odd 2 - Halden -:-

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2

13:00SK Gjovik-Lyn - Brattvag -:-
16:00Baerum Sportsklubb - Ull/Kisa -:-
17:00Alta - Asker -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 1

12:00Fyllingsdalen - Grei -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 2

13:00Floro - Toten -:-
13:00Honefoss - Hødd 2 -:-
14:00Forde - Lillehammer -:-
14:00Molde FK 2 - Elverum -:-
14:00Volda TI - Spjelkavik -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 3

14:00Bremnes - Djerv 1919 -:-
15:00Bjarg - Viking 2 -:-
15:00Fana - Stord -:-
15:00Sola - Akra -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 4

14:00Follo - Uradd -:-
14:00Fredrikstad 2 - IL Express -:-
15:00Halsen - Eik-Tonsberg -:-
15:00Mandalskameratene - Jeloy -:-
15:00Vindbjart - Fram -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 5

13:00Junkeren - Innstrandens -:-
13:00Rana FK - Kolstad -:-
15:00Byåsen - Tiller -:-
16:00Melhus - Trygg/Lade -:-
16:00Orkla - Strindheim -:-
16:00Rosenborg 2 - Nardo -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 6

14:00Mjolner - Mjøndalen IF 2 -:-
16:00Gjellerasen - Bossekop -:-
16:00Harstad - Floya -:-

NOORWEGEN: Toppserien Vrouwen

17:00Brann V - Stabaek V -:-

OOSTENRIJK: Bundesliga

17:00Austria Wien - WSG Tirol -:-
17:00SK Austria Klagenfurt - SV Ried -:-
19:30Sturm Graz - SCR Altach -:-

OOSTENRIJK: 2. Liga

20:00Rapid (Am) - Amstetten -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost

17:30Donaufeld Wien - Wiener -:-
17:30Stripfing - Neusiedl -:-
18:30Leobendorf - Kremser -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal

17:00LASK (Am) - Treibach -:-
17:00Wolfsberger (Am) - SV Ried (Am) -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Vorarlberg

16:30Rotenberg - Wolfurt -:-
17:00Dornbirner SV - Admira Dornbirn -:-
17:00SCR Altach -21 - Lauterach -:-
18:00Hohenems - Gofis -:-

PARAGUAY: Primera División - Clausura

22:30Libertad - Sol De America -:-

PARAGUAY: Division Intermedia

01:15Sportivo Trinidense - Independiente F.B.C. -:-
16:002 de Mayo - Fernando de la Mora -:-
16:00Guarani de Trinidad - River Plate -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

18:00Sporting Cristal - Carlos Stein -:-
20:15Carlos Mannucci - U. San Martin -:-
22:30Ayacucho - ADT Tarma -:-

PERU: Liga 2 - Clausura

22:00Deportivo Coopsol - Comerciantes Unidos -:-

PERU: Liga Vrouwen

18:00Killas V - U. de Deportes V -:-
19:00Ayacucho V - A. Lima V -:-
20:15Sporting Cristal V - Dep. Municipal V -:-
22:30AD Cantolao V - Carlos Mannucci V -:-

POLEN: Ekstraklasa

15:00Cracovia - Piast Gliwice -:-
17:30Górnik Zabrze - Stal Mielec -:-
20:00Pogon Szczecin - Wisła Płock -:-

POLEN: I Liga

15:00Skra - Sosnowiec -:-
17:30Tychy - Wisla Krakau -:-
20:00Odra Opole - R. Rzeszow -:-

POLEN: Division 2

13:00Slask Wroclaw 2 - Elblag -:-
16:30Stomil Olsztyn - Polkowice -:-
17:00Siarka Tarnobrzeg - Stezyca -:-

POLEN: III Liga - Group I

15:22Grodzisk M. - Warta Sieradz -:-
17:00Blonianka Blonie - LKS Lodz II -:-
17:00Concordia Elblag - Skierniewice -:-
17:00Jagiellonia II - Pilica Bialobrzegi -:-
17:00Legionowo - Zambrow -:-
17:00T. Mazowiecki - Mlawa -:-

POLEN: III Liga - Group II

12:00Gedania Gdansk - Stolem Gniewino -:-
17:00Starogard Gdanski - Unia Swarzedz -:-
17:00Unia Janikowo - Vineta W. -:-
17:00Zawisza - Jarocin -:-

POLEN: III Liga - Group III

12:00Chrobry Glogow 2 - Stilon Gorzow -:-
12:00Rakow 2 - Sleza Wroclaw -:-
13:00Goczalkowice Zdroj - Odra W. -:-
17:00Gwarek Tarnowskie Gory - Z. Gora -:-
17:00Kluczbork - Carina Gubin -:-
17:00Pawlowice - Nysa -:-

POLEN: III Liga - Group IV

16:00LKS Lagow - Korona 2 -:-
17:00Lublinianka - Cracovia 2 -:-
17:00Orleta Radzyn - Unia Tarnow -:-
17:00Ostrowiec - Wisloka Debica -:-
17:00Podhale Nowy Targ - Avia Swidnik -:-
17:00S. Wola - Wiazownica -:-
19:57Biala Podlaska - KS Wieczysta Krakow -:-

POLEN: Central Youth League

11:00Cracovia -18 - Lech Poznań -18 -:-
12:00Escola Warszawa -18 - Pogon Szczecin -18 -:-
12:00Lechia Gdansk -18 - Slask Wroclaw -18 -:-
12:00Legnica -18 - Korona -18 -:-
12:00Zagłębie Lubin -18 - Wisla -18 -:-
17:00Polonia Warschau -18 - Arka -18 -:-

POLEN: Ekstraliga Vrouwen

12:00Czworka Radom V - Czarni Sosnowiec V -:-
12:00Medyk Konin V - Pogon Szczecin V -:-
12:00Slask Wroclaw V - Górnik Łęczna V -:-
16:00Pogon Tczew V - Bydgoszcz V -:-
17:00UKS SMS Lodz V - Gdansk V -:-

PORTUGAL: Liga Portugal

19:00Casa Pia - SL Benfica -:-
21:30Sporting CP - Rio Ave FC -:-

PORTUGAL: Liga Portugal 2

12:00Covilha - Feirense -:-
16:30Estrela - SC Farense -:-
16:30Torreense - CD Nacional -:-

ROEMENIË: Liga 1

18:00UTA Arad - U. Cluj -:-
20:45Petrolul - Rapid Boekarest -:-

ROEMENIË: Liga 2

10:00CSC Dumbravita - Unirea Dej -:-
10:00Poli Iasi - Viitorul Tg. Jiu -:-
10:00Ripensia Timisoara - Unirea Slobozia -:-
10:00Selimbar - Politehnica Timisoara -:-
10:00Unirea Constanta - Progresul Spartac -:-
10:30Metaloglobus Bucharest - FC Buzau -:-

RUSLAND: Premier League

14:00Lokomotiv Moskou - Samara -:-
16:00Zenit St Petersburg - CSKA Moskou -:-
19:00FC Dinamo Moskou - FK Krasnodar -:-

RUSLAND: FNL

13:00Veles Moscow - Ufa -:-
16:00Ulyanovsk - Kamaz -:-
18:00Yaroslavl - Rodina Moscow -:-

RUSLAND: FNL 2 - Group 1

16:30Yessentuki - Maykop -:-

RUSLAND: FNL 2 - Group 3

03:30SKA Khabarovsk 2 - Salyut-Belgorod -:-
12:00Dynamo Vladivostok - Kaluga -:-

RUSLAND: FNL 2 - Group 4

09:30Omsk - Amkar -:-
10:00Dynamo Barnaul - Zenit-Izhevsk -:-

RUSLAND: Supreme Division Vrouwen

12:00CSKA Moskou V - Rubin Kazan V -:-
12:00Lokomotiv Moskou V - FK Krasnodar V -:-
12:00Zenit St Petersburg V - Chertanovo M. V -:-
17:00FK Rostov V - FK Yenisey V -:-
17:00Ryazan V - Zvezda V -:-

SCHOTLAND: Premiership

16:00Aberdeen - Motherwell -:-
16:00Livingston - Hibernian -:-
16:00Rangers FC - St. Johnstone -:-
16:00St. Mirren - Ross County -:-

SCHOTLAND: 1e Divisie

16:00Ayr - Hamilton Academical -:-
16:00Inverness - Cove Rangers -:-
16:00Queen's Park - Partick Thistle -:-
16:00Raith - Morton -:-

SCHOTLAND: League One

16:00Alloa - FC Edinburgh -:-
16:00Clyde - Kelty Hearts -:-
16:00Dunfermline - Montrose -:-
16:00Falkirk - Peterhead -:-
16:00Queen of South - Airdrieonians -:-

SCHOTLAND: League Two

16:00Albion Rovers - East Fife -:-
16:00Dumbarton - Annan -:-
16:00Forfar - Elgin -:-
16:00Stirling - Stenhousemuir -:-
16:00Stranraer - Bonnyrigg Rose -:-

SCHOTLAND: Highland League

16:00Brora Rangers - Banks O' Dee -:-
16:00Buckie Thistle - Strathspey Thistle -:-
16:00Deveronvale - Brechin -:-
16:00Formartine Utd - Nairn County -:-
16:00Huntly - Rothes -:-
16:00Inverurie Loco Works - Forres Mechanics -:-
16:00Keith - Clachnacuddin -:-
16:00Lossiemouth - Fraserburgh -:-
16:00Wick Academy - Turriff Utd -:-

SCHOTLAND: Lowland League

16:00Berwick - East Stirlingshire -:-
16:00Bo'ness United - Hearts 2 -:-
16:00Caledonian Braves - Rangers FC B -:-
16:00Civil Service Strollers - Tranent Juniors -:-
16:00Cowdenbeath - Dalbeattie Star -:-
16:00East Kilbride - Gala Fairydean -:-
16:00Edinburgh University - Spartans -:-
16:00Gretna 2008 - Celtic B -:-

SERVIË: Super Liga

19:00Kolubara - Vojvodina -:-
19:00Napredak - TSC Backa Topola -:-
20:45Rode Ster Belgrado - FK Vozdovac -:-

SERVIË: Prva Liga

17:30IMT Novi Beograd - Jedinstvo U. -:-
17:30Sremska Mitrovica - Indjija -:-

SERVIË: Srpska Liga - Belgrade

10:00Sindjelic Beograd - Studentski Grad -:-
11:00Prva Iskra Baric - Brodarac -:-
11:00Teleoptik - Radnicki Obrenovac -:-
17:00OFK Belgrado - Buducnost Dobanovci -:-

SERVIË: Srpska Liga - Vojvodina

17:00Dinamo Pancevo - Radnicki 1912 -:-
17:00Jedinstvo SP - Radnicki Zrenjanin -:-
17:00Naftagas - Tekstilac -:-
17:00Omladinac NB - Becej -:-
19:00Backa - 1. Maj Ruma -:-

SERVIË: Srpska Liga - East

17:30Dunav Prahovo - Dubocica -:-
17:30Paracin - Timok -:-
17:30Pcinja - Brzi Brod -:-
17:30Radnicki Svilajnac - Toplicanin -:-
17:30Timocanin - Mesevo -:-

SERVIË: Srpska Liga - West

17:30Buducnost Krusik - Radevac -:-
17:30FAP - Buducnost Arilje -:-
17:30Macva Bogatic - Polet Ljubic -:-
17:30Real Podunavci - Sloga Pozega -:-
17:30Smederevo - Sloga 1940 -:-
17:30Susica - OFK Mihajlovac -:-
17:30Tutin - Takovo -:-
19:00Borac 1926 - Mladi Radnik -:-

SINGAPORE: Premier League

11:30Tanjong Pagar - Tampines -:-
11:30Young Lions - Lion City -:-

SLOVENIË: Prva liga

17:30NŠ Mura - Tabor Sezana -:-
20:15FC Koper - NK Radomlje -:-

SLOVENIË: 2e SNL

17:30Bilje - NK Bistrica -:-
17:30Dob - Beltinci -:-
17:30Primorje - Fuzinar -:-
17:30Rogaska - NK Aluminij -:-

SLOVENIË: 3. SNL - East

17:30Drava - Posavje Krsko -:-
17:30Dravinja - Smartno -:-
17:30Dravograd - Sampion Celje -:-
17:30Ljutomer - Cirkulane -:-
17:30Race - Videm -:-
17:30Zavrc - Dobrovce -:-

SLOVENIË: 3. SNL - West

17:30Dren Vrhnika - Ziri -:-
17:30Izola - Visoko -:-
17:30Ljubljana Svoboda - Fama Vipava -:-
17:30NK Adria - Slovan Ljubljana -:-
17:30Sencur - Brda -:-
17:30Sobec Lesce - Sava Kranj -:-
17:30Tolmin - Skofja Loka -:-

SLOVENIË: 1. SZNL Vrouwen

17:00Olimpija Ljubljana V - Pomurje V -:-
18:00Primorje V - ZNK Ljubljana V -:-

SLOWAKIJE: Fortuna liga

16:00MŠK Žilina - FC ViOn Zlaté Moravce -:-
18:00Ruzomberok - AS Trenčín -:-

SLOWAKIJE: 2e Divisie

17:00Komarno - FK Humenne -:-
17:00Presov - Petrzalka -:-

SLOWAKIJE: 3. Liga - East

17:00Namestovo - Kalinovo -:-
17:00Oravske Vesele - Lipany -:-
17:00Slavia TU Kosice - Vranov -:-
17:00Spisska Nova Ves - Poprad -:-

SLOWAKIJE: 3. Liga - West

17:00AFC Nove Mesto - Vrakuna Bratislava -:-
17:00Castkovce - HA Banska Bystrica -:-
17:00Inter Bratislava - Galanta -:-
17:00Kalna n. Hronom - ŠKF Sereď -:-
17:00Malzenice - Sala -:-

SLOWAKIJE: 4. liga - Bratislava

17:30Domino - NSK 1922 Bratislava -:-
17:30Rohoznik - Jarovce -:-

SLOWAKIJE: 4. liga - Central

10:00Zarnovica - L. Hradok -:-
17:00Banik Stranavy - Salkova -:-
17:00Cadca - Kovacova -:-
17:00K. Nove Mesto - Slavia Staskov -:-
17:00Zvolen - Besenova -:-

SLOWAKIJE: 4. liga - East

16:30Rudnany - Mladost Kalsa -:-

SLOWAKIJE: 4. liga - West

17:00Boleraz - FC ViOn Zlaté Moravce B -:-
17:00Crystal - Pata -:-
17:00Kolarovo - Marcelova -:-
17:00Lehota p. V. - Hurbanovo -:-
17:30Levice - FK TJ Lokomotiva Kozarovce -:-

SLOWAKIJE: 1. Liga Vrouwen

11:00AS Trenčín V - Ruzomberok V -:-
11:00GFC V - Slovan Bratislava V -:-
11:00Myjava V - MŠK Žilina V -:-
16:00B. Bystrica V - Nove Zamky V -:-
17:00Petrzalka V - FC Spartak Trnava V -:-

SOMALIË: Nation Link Telecom Championship

14:30Badbaado - Jazeera -:-

SPANJE: LaLiga2

17:00Eibar - Tenerife -:-
19:00Mirandes - Gijon -:-
21:00Leganes - Alaves -:-
23:00Las Palmas - Zaragoza -:-

SYRIË: Syria Cup

16:00Al-Ittihad - Al Jaish -:-
16:00Wathbah - Tishreen -:-

TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga

14:30Eskhata - CSKA Pomir Dushanbe -:-
14:30Faizkand - Ravshan Zafarabad -:-

THAILAND: Thai League 1

13:00Ratchaburi - Muangthong -:-
13:30Lampang - Nong Bua Pitchaya -:-
14:00Nakhon Ratchasima FC - Buriram -:-

THAILAND: Thai League 2

12:30Ayutthaya Utd - Kasetsart -:-
13:00Chainat - Krabi -:-
13:30Rayong FC - Trat FC -:-
14:00Raj Pracha - Phrae -:-

TSJECHIË: 1. Liga

16:00FC Banik Ostrava - FC Trinity Zlin -:-
16:00FC Zbrojovka Brno - FK Mlada Boleslav -:-
16:00FK Teplice - Bohemians -:-
19:00Hradec Kralove - FC Viktoria Plzen -:-

TSJECHIË: 2e Divisie

10:15Chrudim - Jihlava -:-
10:15SK Slavia Praag B - AC Sparta Praag B -:-
10:15Trinec - Dukla Praag -:-
10:15Vyskov - Taborsko -:-
17:00Vlasim - Lisen -:-

TSJECHIË: CFL - Group A

10:15Motorlet Prague - Karlovy Vary -:-
10:15Sokolov - Admira Prague -:-
10:30Hostoun - SK Dynamo Ceske Budejovice B -:-
10:30Kraluv Dvur - Prestice -:-
15:00Domazlice - Povltavska FA -:-

TSJECHIË: CFL - Group B

10:15FK Mlada Boleslav B - Benesov -:-
10:30Kolin - Banik Most - Sous -:-
17:00Usti n. L. - Prepere -:-
17:00Velvary - FK Teplice B -:-
17:00Zivanice - Zapy -:-

TSJECHIË: MSFL

17:00Kromeriz - FC Banik Ostrava B -:-
17:00Rosice - Frydlant n. O. -:-
17:00Vitkovice - Hodonin -:-

TSJECHIË: Division A

10:001. FK Příbram B - Katovice -:-
10:15Aritma Prague - Cesky Krumlov -:-
10:30FK Komarov - Domazlice B -:-
17:00Doubravka - Petrin Plzen -:-
17:00Horni Briza - Rokycany -:-
17:00Klatovy - Tochovice -:-
17:00Sobeslav - Horovice -:-

TSJECHIË: Division B

10:15Neratovice - Kladno -:-
10:15Steti - Kosmonosy -:-
10:15Ujezd Prague - Olympie Brezova -:-
16:00Hvezda Cheb - Ceska Lipa -:-
17:00Cesky Brod - Libis -:-
17:00Louny - Meteor Prague -:-
17:00Slany - Chomutov -:-

TSJECHIË: Division C

10:15Brandys n. Labem - Nachod -:-
17:00Dobrovice - Chrudim B -:-
17:00Letohrad - Benatky -:-
17:00Trutnov - Velke Hamry -:-
17:00Vysoke Myto - FC Slovan Liberec B -:-

TSJECHIË: Division D

16:30Humpolec - Bohunice -:-
17:00Velka Bites - Zdar na Sazavou -:-

TSJECHIË: Division E

17:00HFK Olomouc - Slavicin -:-
17:00Prerov - Nove Sady -:-
17:00Sternberk - Skastice -:-
17:00Vsetin - Sumperk -:-

TSJECHIË: Division F

10:00Valasske Mezirici - Krnov -:-
10:15Novy Jicin - Bilovec -:-
17:00Havirov - Bridlicna -:-
17:00Hlubina - Bohumin -:-

TSJECHIË: Jihocesky KP

13:30FC Semice - Milevsko -:-
17:00Jankov - Olesnik -:-
17:00Prachatice - Taborsko B -:-
17:00Strakonice - Tyn nad Vltavou -:-
17:00TJ Osek - Rudolfov -:-
17:00Trhove Sviny - Drazice -:-

TSJECHIË: Jihomoravsky KP

10:15Kurim - SK Krumvir -:-
10:30Svratka Brno - Kunstat -:-
11:00Lisen B - Ratiskovice -:-
17:00Mutenice - Boskovice -:-
17:30Ivancice - Bosonohy -:-
17:30Lednice - Rajecko -:-
17:30Sparta Brno - Moravska Slavia -:-

TSJECHIË: Kralovehradecky KP

14:00Jicin - Solnice -:-
17:00Jaromer - Rychnov n. Kneznou -:-

TSJECHIË: Liberecky KP

10:30Frydlant - Skalice u C.Lipy -:-
17:00Hradek nad Nisou - Sedmihorky -:-
17:00Mimon - Novy Bor -:-
17:00Visnova - Straz p. Ralskem -:-

TSJECHIË: Moravskoslezsky KP

10:30Cesky Tesin - Brusperk -:-
17:00Haj ve Slezsku - Dolni Benesov -:-
17:00Hermanice - Vratimov -:-
17:00Koberice - Dolni Datyne -:-
17:00Orlova - Jakubcovice -:-
17:00Repiste - Petrvald na Morave -:-

TSJECHIË: Olomoucky KP

17:00Litovel - Cechovice -:-
17:00Rapotin - Brodek u Prerova -:-

TSJECHIË: Pardubicky KP

17:00Chocen - Moravska Trebova -:-
17:00Libisany - Svitavy -:-
17:00Litomysl - Ceska Trebova -:-
17:00Prelouc - Tremosnice -:-

TSJECHIË: Plzensky KP

15:00Tlumacov - Rapid Plzen -:-
17:00Plzen-Cernice - Nyrsko -:-
17:00Tachov - Stribro -:-
18:00Sokol Lhota - Vejprnice -:-

TSJECHIË: Prazsky prebor

10:15Branik - Kralovice -:-
10:15Zizkov B - Predni Kopanina -:-
10:30Spoje Prague - Hostivar -:-
10:30Uhrineves - Kolovraty -:-
10:30Zlicin - Olympia Radotin -:-
13:00Motorlet Prague B - CAFC -:-
17:00Tempo Prague - Podoli Praha -:-

TSJECHIË: Stredocesky KP

10:15Hrebec - Union Beroun -:-
10:15Kutna Hora - Nespeky -:-
10:30Spartak Pribram - Sedlcany -:-
17:00SK Doksy - Povltavska FA B -:-
17:00Velim - Horky nad Jizerou -:-

TSJECHIË: Vysocina KP

16:30Okrisky - Dukovany -:-
16:30Zirovnice - Vrchovina B -:-

TSJECHIË: Zlinsky KP

17:00Bystrice pod Hostynem - Strani -:-
17:00Morkovice - Osvetimany -:-

TSJECHIË: U19 League

11:00AC Sparta Praag -19 - SK Dynamo Ceske Budejovice -19 -:-
11:00FC Viktoria Plzen -19 - Hradec Kralove -19 -:-
11:00FK Mlada Boleslav -19 - Jihlava -19 -:-
11:00SK Sigma Olomouc -19 - FC Banik Ostrava -19 -:-
12:151. FC Slovácko -19 - Pardubice -19 -:-
13:15Dukla Praag -19 - MFK Karvina -19 -:-

TURKIJE: Super Lig

18:15Kayserispor - Istanbulspor -:-
20:45Adana Demirspor - Sivasspor -:-
20:45Galatasaray - Giresunspor -:-

TURKIJE: 1. Lig

16:00Manisa FK - Boluspor -:-
18:15Rizespor - Keciorengucu -:-
20:45Eyupspor - Denizlispor -:-
20:45Genclerbirligi - Altinordu -:-

TURKIJE: Rezerv Lig

16:00Trabzonspor 2 - Hatayspor 2 -:-

URUGUAY: Primera Division - Clausura

00:00Plaza Colonia - Cerro Largo -:-
20:30Rentistas - Danubio -:-
23:30Penarol - Albion -:-

URUGUAY: Segunda División

17:15Uruguay Montevideo - Rampla Juniors -:-
19:00Juventud - La Luz -:-
20:00Villa Espanola - Atenas -:-
20:30Central Esp. - Sud America -:-

USA: MLS

00:00New York Red Bulls - Orlando City -:-

USA: USL Championship

01:00New York Red Bulls 2 - Charleston -:-
03:00Colorado Springs - El Paso -:-
04:00Orange County SC - Phoenix Rising -:-

USA: MLS Next Pro

01:00Rochester New York - Toronto FC II -:-
02:00New York City II - Orlando City B -:-
03:00North Texas - Real Monarchs -:-

USA: USL League One

23:00North Carolina - Central Valley Fuego -:-

USA: NWSL Vrouwen

02:30Houston Dash V - Racing Louisville V -:-

VENEZUELA: Primera División

23:00Portuguesa - Lara -:-
01:15Metropolitanos - Estudiantes M. -:-
23:00La Guaira - Caracas -:-

VENEZUELA: Segunda Division

22:00Atletico La Cruz - Libertador -:-
22:00Bolivar - Fundacion AIFI -:-
22:00Dynamo Puerto - Academia Anzoategui -:-
22:00Local Andina - El Vigia -:-
22:00Nueva Esparta - Angostura -:-
22:00Petare - Yaracuyanos -:-
22:00Rayo Zuliano - Heroes de Falcon -:-
22:00Titanes - Llaneros -:-
22:00Trujillanos - Academia Rey -:-
22:00Urena - Frontera -:-

VIETNAM: V.Competitie 1

12:00Binh Duong - Sai Gon FC -:-
13:00Nam Dinh - Song Lam Nghe An -:-

VIETNAM: V.League 2

11:00Hue - TTBD Phu Dong -:-
11:30Cong An - Khanh Hoa -:-
12:00Binh Phuoc - Phu Tho -:-

VIETNAM: Vietnamese Beker Vrouwen

11:00Ha Noi 2 V - Phong Phu Ha Nam 2 V -:-
13:30Ho Chi Minh V - Thai Nguyen V -:-

WALES: Cymru Premier

15:30Cardiff Metropolitan - Connah's Q. -:-
15:30Haverfordwest - Caernarfon -:-
15:30Newtown - TNS -:-
18:45Pontypridd - Flint -:-

WALES: Cymru South

15:30Carmarthen - Swansea University -:-
15:30Llantwit Major - Cwmbran Celtic -:-
15:30Trefelin - Cambrian & Clydach -:-
15:30Ynyshir Albions - Pontardawe -:-

WALES: Cymru North

15:30Buckley - Ruthin -:-
15:30Conwy Borough - Llandudno -:-
15:30Druids - Holyhead -:-
15:30Guilsfield - Prestatyn -:-
15:30Penrhyncoch - Porthmadog -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

14:00UD Logrones B (Esp) - Alaves B (Esp) -:-
15:00Bonner (Ger) - Alfter (Ger) -:-
17:00Rouen (Fra) - Oissel (Fra) -:-
17:30Chloraka (Cyp) - Aris Limassol (Cyp) -:-
18:00Paphos FC (Cyp) - Doxa Katokopia (Cyp) -:-
18:00PAS Lamia (Gre) - Ionikos (Gre) -:-
18:30Mosta FC (Mlt) - Sirens (Mlt) -:-
18:30Volos NFC (Gre) - PAOK (Gre) -:-
19:00Atl. Astorga (Esp) - Gijon B (Esp) -:-
19:00Nea Salamis (Cyp) - Anorthosis Famagusta (Cyp) -:-
19:00Vilassar de Mar (Esp) - Grama (Esp) -:-
21:00Orihuela (Esp) - Alcoyano (Esp) -:-

WERELD: Vrouwen WK -20

19:00Duitsland -20 V - Nieuw-Zeeland -20 V -:-
22:00Brazilië -20 V - Australië -20 V -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk Vrouwen

11:00AC Sparta Praag V (Cze) - Real Madrid V (Esp) -:-
14:00Hradec Kralove V (Cze) - FC Banik Ostrava V (Cze) -:-
17:00PSV V (Ned) - SGS Essen V (Ger) -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00Chicken Inn - Harare City -:-
15:00Cranborne Bullets - Ngezi Platinum -:-
15:00Herentals - Highlanders -:-
15:00Platinum - Black Rhinos -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League

15:00Mamelodi - Kaizer -:-
15:00Marumo Gallants - Golden Arrows -:-
15:00Stellenbosch - Royal AM -:-
17:30Richards Bay - Sekhukhune -:-
20:00AmaZulu - Cape Town City -:-

ZUID-KOREA: K League 1

11:00Ulsan Hyundai - Daegu -:-
12:30Incheon - Jeonbuk -:-

ZUID-KOREA: K League 2

11:00Jeonnam - Anyang -:-
13:00Ansan Greeners - Gwangju -:-
13:00Bucheon - Seoul E. -:-

ZUID-KOREA: K3 League

10:00Pocheon - Gyeongju KHNP -:-
12:00Dangjin Citizen - Hwaseong -:-
12:00Gimhae - Daejeon Korail -:-
12:00Paju Citizen - Busan Kyotong -:-

ZWEDEN: Allsvenskan

17:30Helsingborg - IK Sirius -:-

ZWEDEN: Superettan

15:00Dalkurd - Orgryte -:-
15:00Jonkoping - Halmstad BK -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

13:00Stockholm Internazionale - Sollentuna -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

13:00Lunds - Tvaaker -:-
16:00Lindome - Atvidaberg -:-
16:00Oskarshamn - Torn -:-
16:00Vanersborgs IF - Angelholm -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland

12:00Bergnasets AIK - Sund IF -:-
13:00IFK Lulea - Ytterhogdal -:-
13:00IFK Ostersund - Kiruna -:-
14:00Boden - Umeå -:-
14:00Friska Viljor FC - Storfors AIK -:-
15:00Sandvik - Gottne IF -:-
16:00Algarna-Harnosand - Skelleftea -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand

12:30Sandvikens AIK - IFK Stocksund -:-
14:00Skiljebo - Hudiksvall -:-
16:00Kvarnsveden - Uppsala -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland

13:00Onsala BK - Tolo -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland

14:00Ariana - Osterlen FF -:-
14:00Hogsby - Rosengard -:-
14:00IFK Hassleholm - Asarum -:-
14:00Karlskrona - Kristianstad -:-

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand

14:00Huddinge - Smedby -:-
14:00Karlbergs - Lidingo IFK -:-
16:00Nykopings - Varmbols -:-

ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

13:00Stenungsunds - Vanersborgs FK -:-
14:00Angered - Yxhults IK -:-
14:00Karlslund - Herrestads AIF -:-
14:00Kumla - Mjolby AI FF -:-

ZWEDEN: Elitettan Vrouwen

14:00Ravasens IK V - Uppsala V -:-
14:00Sundsvall V - Vaxjo DFF V -:-
15:00Alingsas FC V - Team TG FF V -:-
15:00Bromolla V - Jitex V -:-
15:00Mallbacken V - Gamla Upsala V -:-

ZWITSERLAND: Super League

18:00FC Sion - Grasshoppers -:-
20:30FC St. Gallen - FC Luzern -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

18:00Lausanne Ouchy - Schaffhausen -:-

ZWITSERLAND: Promotion League

15:30FC Basel II - Kriens -:-
16:00Bruhl SG - Bavois -:-
16:00Cham - FC St. Gallen II -:-
16:00Chiasso - Biel -:-
16:00FC Luzern II - Bulle -:-
16:00FC Zürich II - Etoile-Carouge -:-
16:00Rapperswil - Breitenrain -:-
16:00YF Juventus - BSC Young Boys II -:-
17:00Nyonnais - Baden -:-

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1

17:00Echallens - La Chaux-De-Fonds -:-
17:00Meyrin - Sion II -:-
17:00Monthey - Grand-Saconnex -:-
17:30Portalban - Martigny -:-
17:30Vevey - Concordia -:-

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2

16:00Dornach - Concordia -:-
16:00Rotkreuz - Emmenbrucke -:-
16:00Schotz - Delemont -:-
16:00Solothurn - Muri -:-
16:00Xamax -21 - Wohlen -:-
17:00Bassecourt - Black Stars -:-

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 3

16:00Eschen - Paradiso -:-
16:00Grasshopper II - Kreuzlingen -:-
16:00Hongg - FC Lugano II -:-
16:00Linth - Wettswil-Bonstetten -:-
16:00Winterthur II - Gossau -:-
17:00Taverne - Uzwil -:-
18:30Tuggen - Weesen -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.