REFRESH

Voetbal » Vandaag » Beëindigd

ARUBA: Division di Honor

01:00United FC - Britannia 1:2

AUSTRALIË: A-League

07:05Wellington Phoenix - Central Coast Mariners 2:1

BOLIVIA: Division Profesional

23:15The Strongest - Aurora 3:0
01:30Oriente Petrolero - Tomayapo 3:1

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

23:00Bahia - Gremio 3:1

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

23:00Ponte Preta - Coritiba 3:2

CHINA: Jia Competitie

07:30Nantong Zhiyun - Shenyang Urban FC 4:0

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

13:30UitgesteldSC Weiche-08 - Teutonia Ottensen -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:00UitgesteldLuckenwalde - Lokomotive Leipzig -:-

DUITSLAND: Regionalliga Bayern

14:00UitgesteldBuchbach - Greuther Fürth II -:-
14:00UitgesteldRain/Lech - Illertissen -:-

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

13:00UitgesteldLudwigsfelder - Hansa Rostock II -:-
13:00UitgesteldTorgelower Greif - MSV Neuruppin -:-
14:00UitgesteldRSV Eintracht - Stendal -:-
14:00UitgesteldSchwerin - Greifswald -:-

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

13:00UitgesteldBischofswerdaer - An der Fahner Hohe -:-
13:00UitgesteldBlau-Weiss Zorbau - Oberlausitz -:-
13:00UitgesteldGrimma - Inter Leipzig -:-
14:00UitgesteldPlauen - Jena II -:-
15:00UitgesteldMartinroda - Arnstadt -:-

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00UitgesteldAltenholz - Inter Turkspor Kiel -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

14:00UitgesteldVfL Lohbrugge - Hamm United -:-

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30UitgesteldWorms - Dudenhofen -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord

14:00UitgesteldAmmerthal - ATSV -:-
14:00UitgesteldBamberg - Abtswind -:-
14:00UitgesteldBayern Hof - 1. SC Feucht -:-
14:00UitgesteldKarlburg - Cham -:-
14:00UitgesteldNeumarkt - Wurzburger FV -:-
14:00UitgesteldSand - Seligenporten -:-
14:00UitgesteldVatan Spor A'burg - Gebenbach -:-
14:00UitgesteldVilzing - Spvgg Ansbach 09 -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd

14:00UitgesteldDeisenhofen - Landsberg -:-
14:00UitgesteldDonaustauf - Pullach -:-
14:00UitgesteldIsmaning - Kirchanschoring -:-
14:00UitgesteldSchwaben Augsburg - Regensburg II -:-
14:00UitgesteldTSV 1880 Wasserburg - Kottern-St. Mang -:-
14:00UitgesteldTurkspor Augsburg - Gundelfingen -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord

11:00UitgesteldSt. Pauli -19 - 1. FC Magdeburg -19 -:-
13:30UitgesteldChemnitzer FC -19 - Viktoria Berlin -19 -:-

ECUADOR: Liga Pro - Tweede fase

01:00LDU Quito - Tecnico U. 1:0

EGYPTE: Egypt Cup

16:15UitgesteldAl Ahly - Pyramids -:-

ENGELAND: National League

16:00UitgesteldMaidenhead - Chesterfield -:-

ENGELAND: NPL Premier Division

16:00UitgesteldAshton Utd - Morpeth -:-
16:00UitgesteldMatlock - Scarborough -:-
16:00UitgesteldNantwich - Lancaster -:-
16:00UitgesteldStalybridge - Atherton -:-
16:00UitgesteldWhitby - Grantham -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

16:00UitgesteldAFC Rushden & Diamonds - Needham Market -:-
16:00UitgesteldLeiston - Biggleswade Town -:-
16:00UitgesteldStourbridge - Stratford -:-
16:00UitgesteldTamworth - Peterborough Sports -:-

ENGELAND: Southern League South Division

16:00UitgesteldMerthyr Town - Wimborne -:-
16:00UitgesteldSalisbury - Tiverton -:-
16:00UitgesteldTruro - Yate Town -:-

FIJI: Premier League

02:00UitgesteldLabasa - Lautoka -:-
02:30UitgesteldLabasa - Nadi -:-

GAMBIA: GFA League

23:00Real Banjul - Marimoo 1:1

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura

03:00Comunicaciones - Iztapa 1:0

INDIA: Santosh Trophy

05:00Himachal Pradesh - Jammu Kashmir 2:3
07:00Andhra Pradesh - Tamilnadu 0:1

JAPAN: J1 League

06:00Avispa Fukuoka - Vegalta Sendai 2:2
06:00C-Osaka - Nagoya 2:1
06:00Hiroshima - Tokio 1:2
06:00Kashima - Sagan Tosu 1:0
06:00Kawasaki - G-Osaka 4:1
06:00Kobe - Yokohama M. 0:2
06:00Oita - Yokohama FC 2:0
06:00Sapporo - Kashiwa 3:1
06:00Shonan - Tokushima 0:1
06:00Urawa - Shimizu 0:1

KROATIË: 3. HNL West

13:30UitgesteldNovigrad - Jadran Porec -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A - Apertura

03:00Alacranes - Correcaminos 2 2:1

MEXICO: Liga Premier Serie B

02:30Calor De San Pedro - Uruapan 2:1

NEDERLAND: Jack’s League

14:30UitgesteldAFC - ASWH -:-
14:30UitgesteldGVVV - IJsselmeervogels -:-

NEDERLAND: Derde Divisie

14:30UitgesteldBarendrecht - DVS '33 Ermelo -:-
14:30UitgesteldStaphorst - DOVO -:-

OEKRAÏNE: Druha Liga

16:00UitgesteldSumy - Mykolaiv -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

23:30Olimpia Asuncion - Libertad 2:3
23:30River Plate - Sp. Luqueño 0:0
23:30Sol De America - Nacional Asuncion 3:0

POLEN: Division 1

18:00UitgesteldStomil Olsztyn - GKS Jastrzebie -:-

ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8

13:00AfgelastPoli Timisoara - Progresul Pecica -:-

SCHOTLAND: Highland League

16:00UitgesteldStrathspey Thistle - Huntly -:-

SLOVENIË: Prva liga

20:15UitgesteldNK Celje - Olimpija Ljubljana -:-

TAIWAN: Mulan Football League Women

07:00Taoyuan V - Taipei Bear V 0:1

TSJECHIË: 2e Divisie

10:15UitgesteldChrudim - Vlasim -:-
13:30UitgesteldLisen - Vyskov -:-
13:30UitgesteldProstejov - AC Sparta Praag B -:-

URUGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

23:00Plaza Colonia - Wanderers 0:1

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Tweede fase

23:15AfgelastPortuguesa - Atl. Venezuela -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

05:00Australië V - USA V 0:3
06:00Zuid-Korea V - Nieuw-Zeeland V 2:1

ZUID-AFRIKA: Premier League

16:00UitgesteldMarumo Gallants - Chippa United -:-
16:30UitgesteldOrlando - Supersport -:-

ZUID-KOREA: K League 1 - Championship Play-Offs

06:00Jeju - Suwon City 1:0

ZUID-KOREA: K3 League - Promotie play offs

06:00Cheonan City - Gimpo C. 2:2

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.