Voetbal » Vandaag » Beëindigd
ARGENTINIË: Copa de la Liga Profesional
01:30Lanus - Union Santa Fe 2:2ARGENTINIË: Primera C - Apertura
23:00Central Cordoba - Yupanqui 0:323:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
23:00Mercedes - Berazategui 2:3
ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
23:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:123:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
AUSTRALIË: NPL South Australian
10:00Adelaide -21 - NE Metrostars 0:410:00Adelaide Croatia Raiders - Adelaide City 2:0
AUSTRALIË: A-League Vrouwen
09:00Central Coast Mariners V - Western United V 1:1BRAZILIË: Amapaense
00:00Santos AP - Macapa 1:3BRAZILIË: Carioca - Taca Rio
23:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BRAZILIË: Cearense 2
00:00Tiradentes - Icasa-CE 1:300:00Tirol - Maranguape 4:1
BRAZILIË: Goiano - Play-offs
23:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZILIË: Paraense - Play-offs
00:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:1BRAZILIË: Paranaense - Play-offs
00:00Athletico-PR - Operario 1:0BRAZILIË: Paulista - Play-offs
00:30Santos - Bragantino 3:1BRAZILIË: Paulista A2 - Play-offs
23:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen23:30Sao Bento - Noroeste 1:2
00:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
00:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRAZILIË: Copa Verde
00:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZILIË: Copa do Nordeste
01:30America-RN - Nautico 1:001:30Botafogo PB - Bahia 4:0
01:30Ceara - Itabaiana 2:1
01:30CRB - AE Altos 2:0
01:30Maranhao - Fortaleza 3:2
01:30River-PI - ABC 0:1
01:30Sport Recife - Juazeirense 3:0
01:30Vitoria - Treze 3:0
COLOMBIA: Primera A - Apertura
00:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:002:20Millonarios - Santa Fe 3:1
CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
14:30UitgesteldRenaissance - AC Rangers -:-COSTA RICA: Primera División - Clausura
02:00San Carlos - Herediano 2:003:00Cartagines - Saprissa 3:4
ECUADOR: Serie B
01:00Ind. Juniors - Gualaceo 3:2EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
01:30Santa Tecla - Dragon 3:102:30Metapan - Alianza FC 0:3
GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura
03:00Antigua - Comunicaciones 3:0MAROKKO: Coupe du Trone
23:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:023:00FATH Casablanca - Fes 2:0
23:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen
23:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Leones Negros - Atletico La Paz 2:404:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora 0:2
PARAGUAY: Primera División - Apertura
23:00Tacuary - Ameliano 1:101:30Sportivo Trinidense - Sp. Luqueño 0:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 7
10:30Canillas - Leganes B 1:2TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League
23:00La Horquetta - Central FC 4:423:00Point Fortin - Police 2:3
23:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
01:10Morvant Caledonia Utd - Defence Force 1:1
USA: MLS Next Pro
00:30New York City II - Chattanooga 2:1pen02:00Real Monarchs - Minnesota 2 2:1
WERELD: Club Vriendschappelijk
00:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:0Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.