Voetbal » 25.03.2024 » Alle Wedstrijden
ALGERIJE: 1e Divisie
15:30Paradou - Ben Aknoun 0:015:30Saoura - MC Alger 0:1
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
23:00Greenbay Hoppers - Grenades 3:701:00Swetes - All Saints Utd. 1:9
23:00Willikies - John Hughes 0:1
ARGENTINIË: Primera Nacional
19:00Chacarita Juniors - San Martin Tucuman 1:020:00Almirante Brown - Gimnasia Mendoza 0:0
23:00Ferro - All Boys 2:2
00:30Club A. Guemes - Racing Cordoba 0:1
00:50Atletico Atlanta - Nueva Chicago 0:0
ARGENTINIË: Torneo Federal
00:30Sportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas 1:0ARGENTINIË: Divisie B - Apertura
19:30Acassuso - San Martin Burzaco 1:019:30Fenix - Liniers 2:1
19:30Villa Dalmine - Deportivo Armenio 1:1
ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Juventud de Bernal - Atletico Pilar 1:3ARGENTINIË: Copa Argentina
21:15Godoy Cruz - San Martin S.J. 1:0pen23:30Platense - Olimpo 1:0pen
ARGENTINIË: Primera A Vrouwen - Apertura
19:00Banfield V - River Plate V 0:1ARUBA: Division di Honor - Nacompetitie
23:00Santa Fe - Jong Aruba 1:001:00Caravel - Sport Boys 3:2
00:00Real Koyari - La Fama 1:6
BARBADOS: Premier League
23:00Weymouth Wales - Brittons Hill 2:101:30UWI Blackbirds - Paradise SC 2:1
BELGIË: Pro League U21
19:30KV Oostende -21 - RFC Liege -21 5:0BRAZILIË: Goiano - Play-offs
23:30Atletico GO - Goiania 3:1BRAZILIË: Mineiro - Nacompetitie
23:30Ipatinga - Patrocinense 3:0BRAZILIË: Copa do Nordeste
23:00Juazeirense - River-PI 4:123:00Nautico - CRB 1:1
BRAZILIË: Paranaense U20 - Eerste fase
19:30Campo Mourao -20 - Arapongas -20 4:0BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen
21:00Bragantino V - Atletico-MG V 2:100:00Flamengo V - Corinthians V 2:3
CHILI: Primera División
23:00U. De Chile - Cobresal 2:2CHILI: Primera B
00:30Limache - U. De Concepcion 0:1CHILI: Segunda División
23:00Dep. Concepcion - Dep. Linares 2:1CHINA: Jia Competitie
12:30Foshan Nanshi - Guangzhou FC 1:1COLOMBIA: Primera A - Apertura
00:10Atl. Nacional - Pasto 1:002:20Aguilas - Santa Fe 1:1
22:00Once Caldas - Alianza 1:0
COLOMBIA: Primera B - Apertura
22:00U. Magdalena - Leones 2:300:00Orsomarso - Inter Palmira 4:2
00:30Boca Juniors - Atletico F.C. 0:1
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
21:00Consultants Desamparados - Cariari Pococi 3:122:00Jaco - Carmelita 2:2
DUITSLAND: Regionalliga Bayern
19:00Aschaffenburg - Bayreuth 1:0DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen
19:30Eintracht Frankfurt V - Werder Bremen V 2:0ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase
00:00UitgesteldBarcelona SC - LDU Quito -:-00:00Ind. del Valle - Aucas 1:1
22:30Delfin - Libertad 1:1
ENGELAND: National League South
20:45UitgesteldTaunton - Slough -:-ENGELAND: Professional Development League
14:00Wigan Athletic -21 - Swansea City -21 2:1EUROPA: EK -21 - Kwalificatie
19:30Moldavië -21 - Nederland -21 0:3EUROPA: Elite League U20
14:00UitgesteldItalië -20 - Noorwegen -20 -:-FRANKRIJK: National
21:00Versailles - Niort FC 1:1GHANA: Premier League
16:00Heart Of Lions - Bibiani Gold Stars 2:216:00Tamale - Accra Lions 1:0
GRIEKENLAND: Super League 2 - Promotie groep
14:00Ilioupoli - Athens Kallithea 0:4IERLAND: 1e Divisie
20:45Bray - Longford 1:1IJSLAND: Comp. Beker
15:00Grotta - Vestri 3:0IJSLAND: League Cup Women - Play-offs
19:00Valur V - Stjarnan V 4:0ISRAËL: Leumit Competitie
18:00H. Akko - Maccabi Jaffa 4:118:00M. Herzliya - H. Kfar Saba 1:0
18:00Nes Tziona - Ihud Bnei Shfaram 4:1
ITALIË: Serie C - Groep C
20:30Crotone - Casertana 0:0JAMAICA: Premier League
23:30Montego Bay - Molynes 2:123:00Humble Lions - Lime Hall Academy 6:0
KAMEROEN: Elite One - Championship Play-Offs
14:00Yong Sports Academy - Gazelle 1:016:00Stade Renard - Cotonsport 1:1
MAROKKO: Coupe du Trone
23:00Widad Temara - RAC Casablanca 0:123:00USM Oujda - FUS Rabat 3:1net
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Cimarrones de Sonora - Celaya 0:1MEXICO: Liga Premier Serie A
23:00Apodaca - Orgullo Reynosa 2:023:00Saltillo - Gavilanes de Matamoros 1:2
MEXICO: Liga MX Vrouwen - Clausura
00:00Necaxa V - Juarez V 1:4NIGERIA: NPFL
16:00Niger - Shooting Stars 2:1NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Nations League - League A - Play-offs
23:00Jamaica - Panama 1:002:15USA - Mexico 2:0
NOORWEGEN: Nasjonal U19 CL
15:30Vålerenga -19 - FK Bodø/Glimt -19 4:3PANAMA: LPF - Apertura
00:15Plaza Amador - UMECIT 3:1SIERRA LEONE: Premier League
17:15Kallon - Wilberforce Strikers 1:1SLOVENIË: 2e SNL
18:00Triglav - Grosuplje 0:1SPANJE: LaLiga2
20:30Albacete - Ferrol 1:1USA: USL Championship
23:00Monterey Bay - Rhode Island 2:2USA: MLS Next Pro
00:00St. Louis City 2 - North Texas 1:2pen03:00Tacoma Defiance - Colorado Rapids 2 4:2
USA: NWSL Vrouwen
00:00Portland Thorns V - Gotham V 0:1VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
01:30Inter de Barinas - Dep. Tachira 1:122:00Angostura - Puerto Cabello 1:0
WALES: Cymru South
20:30UitgesteldGoytre United - Llantwit Major -:-WALES: Cymru North
21:00Llanidloes - Ruthin 1:3WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
23:00Guatemala - Venezuela 0:001:30Belize - Puerto Rico 3:0
10:30Centraal-Afrikaanse Republiek - Papoea-Nieuw-Guinea 4:0
10:45Duitsland -18 - Tsjechië -18 1:4
11:00Burundi - Botswana 0:0
11:15Japan -23 - Oekraïne Ol. 2:0
12:00België -18 - Wales -18 0:1
12:00Duitsland -16 - Italië -16 5:0
13:00Nederland -18 - Engeland -18 1:2
13:00Rode Ster Belgrado -18 - Rusland -17 5:1
14:00Madagascar - Rwanda 0:2
14:00Tanzania - Mongolië 3:0
14:00Tunesië -17 - Marokko -17 1:2
14:30Indonesië -20 - China -20 1:1
15:00Frankrijk -20 - Duitsland -20 4:4
15:00Maleisië -23 - India -23 1:1
16:15Sri Lanka - Bhoetan 2:0
17:00Azerbeidzjan - Bulgarije 1:1
18:00Cyprus - Servië 0:1
18:00Montenegro - Noord-Macedonië 1:0
19:00Malta -21 - Slowakije -21 1:4
19:00Zweden - Albanië 1:0
20:00Guinee - Bermuda 5:1
20:00Kaapverdië - Equatoriaal-Guinea 1:0
20:00Koeweit -19 - Oman -19 0:1
20:30Gabon - Congo 1:1
21:00Jordanië -20 - Japan -19 2:0
21:05Frankrijk -23 - USA -23 2:2
22:00Bolivia - Andorra 1:0
22:00Comoros - Angola 0:0
22:00Tunesië -20 - Egypte -20 1:1
23:00Guinee-Bissau - Soedan 2:1
WERELD: Club Vriendschappelijk
00:30Guadalajara (Mex) - Atlas (Mex) 0:013:00FK Bodø/Glimt (Nor) - Molde FK (Nor) 3:5
15:00Udinese (Ita) - Padova (Ita) 2:3
16:00Sogndal (Nor) - SK Brann (Nor) 1:2
18:00Landskrona (Swe) - Eskilsminne (Swe) 1:1
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen
16:00Mexico -16 V - Zweden -16 V 1:118:00Frankrijk -16 V - Nederland -16 V 2:2
18:00Portugal -16 V - Japan -16 V 0:1
ZUID-AMERIKA: South American Championship Vrouwen U17 - Finale groep
22:00Brazilië -17 V - Equador -17 V 4:000:30Paraguay -17 V - Colombia -17 V 0:0
ZUID-KOREA: WK League Vrouwen
11:00Changnyeong V - Boeun Sangmu V 1:011:00Gyeongju V - Hwacheon V 0:0
11:00Incheon Hyundai Steel V - Sejong Sportstoto V 2:1
11:00Seoul V - Suwon FC V 1:1
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.