REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

ALGERIJE: 1e Divisie

18:00Medea - Magra 0:0
18:00Skikda - Tlemcen 1:2
18:45MC Alger - Saoura 1:0
20:00JS Kabylie - Biskra 1:1

ALGERIJE: U21 League

11:00UitgesteldConstantine -21 - Belouizdad -21 -:-
11:00Kabylie -21 - Biskra -21 2:2
11:00MC Alger -21 - Saoura -21 3:2
11:00Medea -21 - Magra -21 0:0
12:00Skikda -21 - Tlemcen -21 1:0

ANGOLA: Girabola League

16:00Santa Rita - Desportivo Huila 1:0
17:00Wiliet - Ferroviario do Huambo 0:0

ARGENTINIË: Torneo Federal

22:00UitgesteldCamioneros Buenos Aires - Sportivo Estudiantes -:-
22:00UitgesteldCrucero del Norte - Chaco For Ever -:-
22:00UitgesteldDefensores Belgrano VR - Gimnasia E.R. -:-
22:00UitgesteldDef. Pronunciamiento - Douglas Haig -:-
22:00UitgesteldDeportivo Madryn - Ciudad Bolivar -:-
22:00UitgesteldDesamparados - Circulo Deportivo -:-
22:00UitgesteldGimnasia y Tiro - CDJU Gualeguaychu -:-
22:00UitgesteldHuracan Las Heras - Club Sportivo Penarol -:-
22:00UitgesteldJuventud Unida Universitario - Independiente Chivilcoy -:-
22:00UitgesteldSansinena - Cipolletti -:-
22:00UitgesteldSarmiento Resistencia - Boca Unidos -:-
22:00UitgesteldSol de Mayo - Olimpo -:-
22:00UitgesteldSportivo Belgrano - Sportivo Las Parejas -:-
22:00UitgesteldUnion Sunchales - Racing Cordoba -:-
22:00UitgesteldVilla Mitre - Ferro Gen. Pico -:-

ARUBA: Division di Honor

00:00La Fama - Racing Club Aruba 1:3
02:00Dakota - Caravel 5:1
00:00Estrella - Britannia -:-

AUSTRALIË: A-League - Play-offs

07:05Brisbane Roar - Adelaide United 1:2

AUSTRALIË: NPL ACT

07:00UitgesteldTigers FC - Gungahlin -:-
07:00Tuggeranong Utd - Canberra Croatia 0:1

AUSTRALIË: NPL NSW

07:00Rockdale - Blacktown 2:4
07:00Sydney Utd - Marconi 1:0

AUSTRALIË: NPL Queensland

08:00Gold Coast Knights - Sunshine Coast Wanderers 4:2
08:00Logan Lightning - Moreton Bay Utd 2:2
10:00Brisbane Strikers - Queensland Lions 2:7

AUSTRALIË: Australië Brisbane Premier League

09:00St. George Willawong - Bayside 3:2

AZIË: WK - Kwalificatie - Tweede fase

08:00Zuid-Korea - Libanon 2:1

BENIN: Ligue 1 - Championship Play-Offs

17:00Damissa - Buffles du Borgou 0:0
17:00Eternel - Dragons 0:1
17:00FC Loto - Bembereke 1:2
17:00Requins - Ayema 0:0

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

00:00Palmeiras - Corinthians 1:1
00:00Santos - Juventude 0:0
21:00Atletico-MG - Sao Paulo 1:0
21:00Flamengo - America MG 2:0
21:00Gremio - Athletico-PR 0:1

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

00:00Brasil de Pelotas - Vasco 1:2
00:00Vila Nova - CSA 1:0
02:00Cruzeiro - Goias 1:1
21:00Avai - Brusque 1:2
21:00Botafogo RJ - Remo 3:0

BRAZILIË: Serie C - Eerste fase

00:00Jacuipense - Paysandu 0:2
16:00Criciuma - Ypiranga FC 2:1
16:00Tombense - AE Altos 2:2
21:00Botafogo PB - Volta Redonda 1:2
21:00Parana - Figueirense 1:1

BRAZILIË: Serie D

00:00Esportivo - Gremio Juventus 2:1
00:00Julho Esporte - Imperatriz 2:0
20:00Campinense - America-RN 3:0
20:00Central SC - Caucaia 3:2
20:00Madureira - Portuguesa 1:1
20:00Marcilio Dias - Cascavel 1:1
20:00Rio Branco-VN - Boa 2:1
20:00Santo Andre - Boavista 0:1
20:00Sergipe - Retro 1:0
21:00ABC - Sousa 4:0
21:00Caldense - Ferroviaria 0:1
21:00Cianorte - Inter de Limeira 0:0
21:00Goianesia - Uniao Rondonopolis 3:3
21:00Juazeirense - ASA 2:0
21:00Nova Mutum - Jaragua 2:0
21:00Paragominas - Tocantinopolis 4:1
21:00Penarol - Castanhal 0:1
21:00Porto Velho - Brasiliense 1:3
21:00SER Caxias - Rio Branco PR 5:1
21:00Ypiranga AP - Acreano 2:1

BRAZILIË: Campeonato Carioca 2 - Eerste fase

20:00Artsul - Duque De Caxias 1:1

BRAZILIË: Braziliaanse Beker U20

19:00Coritiba -20 - Botafogo -20 1:1

COLOMBIA: Primera A - Apertura - Play Offs

20:30Millonarios - Junior 2:0

CONGO DR: Ligue 1

16:30Dauphins Noirs - AC Rangers -:-
16:30UitgesteldManiema - Motema Pembe -:-
16:30Maniema - RCK 2:1

DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF

17:00Universidad O&M - Atl. San Francisco 4:0
21:00Vega Real - Jarabacoa 1:3
00:00Cibao - San Cristobal 3:0

DUITSLAND: 2. Bundesliga Women

14:00Turbine Potsdam 2 V - Arminia Bielefeld V 3:0

ECUADOR: Serie B

01:00Cumbaya - LDU Portoviejo 1:1
22:00Gualaceo - Santo Domingo 3:0
22:00Ind. Juniors - El Nacional 1:3
22:30Guayaquil SC - Atl. Porteno 1:0

ENGELAND: National League - Play-offs

13:00Stockport - Hartlepool 0:1

ESTLAND: Competitie

12:00Flora - Parnu JK Vaprus 2:0

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:30Denver - Tinyosi 1:2
12:30Mbabane Highlanders - Tambankulu 2:1
15:00Green Mamba - Royal Leopards 0:1
15:00Mhlume - Manzini Sea Birds 1:0
15:00Moneni Pirates - Milling Hotspurs 1:1
15:00Tambuti - Young Buffaloes 0:0

EUROPA: EK

15:00Engeland - Kroatië 1:0
18:00Oostenrijk - Noord-Macedonië 3:1
21:00Nederland - Oekraïne 3:2

EUROPA: Premier League (Crimea)

17:00Gvardeyets - Ocean Kerch 2:1
17:00Kafa - TSK Simferopol 0:3
17:00Krymteplytsia - Yevpatoriya 0:3
17:00SKCHF Sevastopol - Kyzyltash 4:2

FAERÖEREILANDEN: Competitie

16:00HB Torshavn - Vikingur 1:2
16:00Klaksvik - TB Tvoroyri 4:0
16:00Streymur - Runavik 2:1
17:00Toftir - B36 Torshavn 1:3

FINLAND: 1e Divisie

14:00PK-35 - KPV 3:0
17:00Rovaniemi - TPS Turku 0:1
17:30Gnistan - Mikkeli 0:2
17:30JIPPO - Jaro 0:2
17:30MuSa - VPS 3:0

FINLAND: Kakkonen - Groep A

16:00Keski-Uusimaa - PEPO 0:2
17:30Atlantis - PeKa 2:1
17:30KaPa - JaPS 1:2
17:30NJS - Lahden Reipas 2:1

FINLAND: Kakkonen - Groep B

17:30GrIFK - Ilves-Kissat 2:3
17:30Honka Akatemia - Jazz Pori 1:0
17:30Ilves 2 - SalPa 0:2

FINLAND: Kakkonen - Groep C

12:00OLS Oulu - Kemi City 2:0
17:30GBK Kokkola - VIFK 0:2
17:30OTP - SJK Akatemia 3:1

GAMBIA: GFA League

00:00Tallinding United - Real Banjul 0:0

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

15:30Samtredia - Din. Tbilisi 0:2
15:30Shukura - Saburtalo Tbilisi 0:0

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:00Chikhura - Bolnisi 2:5
15:00Georgia - Rustavi 1:1
15:00Merani Martvili - FC Gareji Sagarejo 3:1

GHANA: Premier League

17:00Aduana Stars - Liberty 2:0
17:00Ashanti Gold - Ebusua Dwarfs 1:0
17:00Bechem United - Berekum Chelsea 2:0
17:00Karela - Legon Cities 2:0
17:00King Faisal - Great Olympics 1:0
17:00WAFA - Dreams 1:1
20:00Hearts Of Oak - Medeama 2:0

GRIEKENLAND: Football League

16:00Almopos - Panserraikos 1:0
16:00UitgesteldApollon Pontou - PO Triglia -:-
16:00Asteras Vlachioti - PAE Egaleo 1:0
16:00Kalamata - Kallithea 1:0
16:00Niki Volos - Aspropyrgos Enosis 6:1
16:00Pierikos - Kozani 1:1
16:00Rodos - Ialisos 1:2
16:00Santorini - Episkopi 2:2

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Groep 7

16:00Agios Ierotheos - Pangytheatikos 0:2
16:00Aris Skalas - Ermis Meligous 0:0
16:00Ermionidas-Ermis - Panarkadikos 1:0
16:00Foinikas N. Epidavrou - Kifisias 3:2
16:00Molaikos - Koronida Koiladas 2:1
16:00Rouf Pao - Atromitos Chiliomodi 3:0

GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Promotion Play-offs

16:00Acheron Kanalaki - Poseidonas Michanionas 2:0
16:00Karditsa - Orfeas Xanthi 2:0

GUINEE: Ligue 1

16:30Santoba - Horoya -:-
18:00Loubha - Elephant Coleah -:-

ITALIË: Serie C - Promotion - Play Offs

18:00Padova - Alessandria 0:0

ITALIË: Serie D - Groep A

16:00Caronnese - Castellanzese 0:2
16:00Casale - Sanremese 1:2
16:00Citta di Varese - Bra 0:1
16:00Folgore Caratese - Lavagnese 1:1
16:00Fossano - Arconatese 1:0
16:00Imperia - Gozzano 1:1
16:00PDHA - Borgosesia 2:1
16:00Sestri Levante - Saluzzo 2:0
16:00Vado - Legnano 0:5

ITALIË: Serie D - Groep B

16:00Breno - Ciserano-Bergamo 1:1
16:00Caravaggio - Scanzorosciate 3:1
16:00Crema - Sona 2:2
16:00Desenzano Calvina - NibionnOggiono 2:3
16:00Real Calepina - USD Casatese 2:2
16:00Seregno - Franciacorta 4:4
16:00Tritium - Fanfulla 2:3
16:00Villa Valle - Brusaporto 2:4
16:00Vis Nova Giussano - Ponte San Pietro 2:0

ITALIË: Serie D - Groep C

16:00Adriese - Mestre 1:5
16:00Ambrosiana - ArzignanoChiampo 3:3
16:00Bolzano - San Giorgio-Sedico 1:0
16:00Caldiero Terme - Montebelluna 5:1
16:00Campodarsego - Feltre 1:1
16:00Cartigliano - Union Clodiense 2:2
16:00Chions - Trento 2:4
16:00Delta Porto Tolle - Este 5:1
16:00Manzanese - Luparense 1:0

ITALIË: Serie D - Groep D

16:00Ghivizzano Borgo - SCD Progresso 0:0
16:00G.S. Bagnolese - Marignanese 2:1
16:00Lentigione - Fiorenzuola 0:1
16:00Mezzolara - Aglianese Calcio 0:1
16:00Prato - Forli 1:3
16:00Pro Livorno - Seravezza Pozzi 4:2
16:00Real Forte Querceta - Sammaurese 3:4
16:00Rimini - Correggese 3:1
16:00Sasso Marconi - Corticella 2:2

ITALIË: Serie D - Groep E

16:00ACN Siena - UC Sinalunghese 5:0
16:00Cannara - San Donato 2:2
16:00Flaminia - Foligno 2:2
16:00Grassina - Trestina 0:1
16:00Montespaccato - Follonica Gavorrano 0:0
16:00Ostia Mare - Pianese 2:2
16:00Sangiovannese - Montevarchi Calcio 0:2
16:00Scandicci - Lornano Badesse 0:2
16:00Tiferno Lerchi - Trastevere Calcio 4:2

ITALIË: Serie D - Groep F

16:00Agnonese - Aprilia 2:4
16:00ASD Pineto Calcio - Castelfidardo 1:2
16:00Cynthialbalonga - Vastogirardi 3:0
16:00Fiuggi - Montegiorgio 2:1
16:00Giulianova - Matese 3:3
16:00Porto Sant'Elpidio - Castelnuovo Vomano 3:2
16:00Recanatese - S. N. Notaresco 4:4
16:00Rieti - Campobasso 1:2
16:00US Tolentino - Vastese 0:2

ITALIË: Serie D - Groep G

16:00Afragolese - Arzachena 3:1
16:00Cassino - Gladiator 0:3
16:00Lanusei Calcio - SS Nola 1925 2:4
16:00Latina - Insieme Formia 3:2
16:00Muravera - Torres 0:1
16:00Savoia - Nuova Florida 2:1
16:00Vis Artena - Nocerina 0:0

ITALIË: Serie D - Groep H

16:00Audace Cerignola - A.C.D. Nardo 4:1
16:00Bitonto - Citta di Fasano 5:4
16:00Brindisi - Portici 1906 2:1
16:00Francavilla - Fidelis Andria 0:0
16:00Lavello - Taranto 2:3
16:00Molfetta Calcio - Altamura 2:2
16:00Picerno - Gravina 4:1
16:00Puteolana - Casarano 0:1
16:00Sorrento - Real Aversa 3:3

ITALIË: Serie D - Groep I

16:00AS Acireale - Dattilo 1:1
16:00Biancavilla - Santa Maria Cilento 1:1
16:00Cittanovese - San Luca 1:2
16:00FC Messina - Castrovillari 2:1
16:00Gelbison Cilento - Roccella 4:0
16:00Licata - ACR Messina 1:1
16:00Marina di Ragusa - Troina 1:0
16:00Rotonda - Paterno 1:0
16:00S. Agata - Rende 2:1

ITALIË: Primavera 1

11:00Genoa -19 - Lazio Rome -19 5:0
11:00Torino -19 - Juventus -19 0:1
15:00AS Roma -19 - AC Milan -19 2:0
17:00Spal -19 - Sassuolo -19 1:0
19:00Inter -19 - Bologna -19 2:0

IVOORKUST: Ligue 1 - Winnaarsronde

17:30Academie de FAD - SO Armee 0:0
20:00San Pedro - ASEC Mimosas 1:1

JAPAN: J2 League

07:00Albirex Niigata - Okayama 0:1
07:00Chiba - Verdy 0:1
07:00Kyoto - Kusatsu 2:2
07:00Mito - Sagamihara 2:0
07:00V-Varen Nagasaki - Yamaga 1:0
07:00Yamagata - Renofa Yamaguchi 2:0
08:00Iwata - Kofu 1:0
08:00Machida - Blaublitz 0:2
11:00Ehime - Kanazawa 1:3
12:00Omiya Ardija - Tochigi 1:1
12:00Ryukyu - Kitakyushu 3:0

JAPAN: J3 League

06:00Azul Claro Numazu - Kagoshima Utd 0:2
06:00Fujieda MYFC - Imabari 1:1
06:00Tottori - Nagano 1:8
06:00Vanraure - YSCC 3:0
07:00Kamatamare - Fukushima Utd 1:2
07:00Toyama - Kumamoto 1:1

JAPAN: YBC Levain Cup - Play-offs

10:00Shonan - Tokio 1:4
10:00Yokohama M. - Sapporo 1:3
11:00Urawa - Kobe 2:2

KAZACHSTAN: Premier League

15:00FC Astana - Tobol 1:1
15:00Taraz - K. Almaty 0:2
17:00Kaisar - Turan 0:0

KAZACHSTAN: First Division

12:00Kyzylzhar Academy - Akademiya Ontustik 2:1
13:00FK Kyran - Igilik 6:0
14:00Kairat Academy - Okzhetpes 1:4
14:00Shakhtar Bulat - Ekibastuz 1:2
14:30Maqtaaral - Aksu 0:1

LESOTHO: Premier League

11:00Liphakoe - LMPS 0:1
14:00Bantu - LCS 1:0
14:00CCX - Matlama 0:2
14:00Lifofane - Linare 0:1
14:00Lijabatho - Defence Force 1:3
14:00Likhopo - Manonyane 2:1
14:00Lioli - Kick4Life 0:1
14:00Sefotha-Fotha - Mazenod 1:1

LETLAND: Optibet Virsliga

13:00BFC Daugavpils - Valmiera 1:2
15:00Riga FC - Noah 1:0
15:30Spartaks - FK Liepaja 1:2
18:00RFS - Metta/LU 3:0

LIBIË: Premier League

16:30Al Hilal - Al Taawun -:-
16:30Ngom Ajdabiya - Al Sadaqa -:-
17:00Al-Athad - Al Madina -:-
17:00Al Ittihad - Rafeeq -:-

LITOUWEN: I Lyga

12:00Kauno Zalgiris 2 - Suduva 2 0:3
12:00Silas - Riteriai 2 3:0
13:00Babrungas - FK Panevezys 2 3:2

MACAU: Elite League

13:00Monte Carlo - Cheng Fung 0:4
15:00Policia - Tak Chun Ka I 1:2

MALAWI: Super League

14:30Chitipa United - Karonga United 0:0
14:30Ekwendeni Hammers - Mighty Tigers 1:0
14:30Red Lions - Mighty Wanderers -:-

MAROKKO: Botola Pro

20:15Agadir - Wydad 3:5
22:30Raja Casablanca - Berkane 0:1

MAROKKO: Botola 2

18:00RAC Casablanca - Khemisset 3:0
18:00Widad Temara - TAS Casablanca 1:1
20:00Marrakech - Stade Marocain 2:2

MAURITANIË: Ligue 1 - Degradatie groep

18:00Armee - Inter Nouakchott -:-
20:25JAHE - SNIM -:-

MOZAMBIQUE: Mocambola

15:00Desportivo Maputo - Ferroviario Lichinga 0:2
15:00Ferroviario Maputo - Incomati Xinavane 2:0
15:00Ferroviario Nacala - Costa do Sol 1:3
15:00LD Maputo - ENH Vilankulo 2:2
15:00Matchedje Mocuba - Ferroviario Nampula 0:1
15:00UD Songo - Ferroviario Beira 0:0

NIGERIA: NPFL

16:30Heartland - Jigawa Golden Stars 2:1
17:00Abia Warriors - Lobi Stars 2:0
17:00Adamawa Utd - Rivers United 2:0
17:00Enugu - Sunshine Stars 4:1
17:00Katsina Utd - Enyimba 3:1
17:00Kwara - MFM FC 1:0
17:00Nasarawa - Plateau 2:0
17:00Warri Wolves - Dakkada FC 0:1
17:00Wikki Tourist - Ifeanyi Ubah 4:3

NIGERIA: NNL

17:00UitgesteldApex Krane - Abia Comets -:-
17:00UitgesteldDynamite Force - Calabar Rovers -:-
17:00UitgesteldNilayo - Vandrezzer -:-
17:00UitgesteldRemo Stars - Bayelsa -:-
17:00UitgesteldShooting Stars - Giant Brillars -:-

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: WK - Kwalificatie - Tweede fase

23:00Haïti - Canada 0:1
01:05Panama - Curaçao 2:1

NOORWEGEN: Eliteserien

18:00Bodo/Glimt - Mjondalen 2:0
18:00Lilleström - Haugesund 2:1
18:00Sarpsborg 08 - Brann 0:0
18:00Strömsgodset - Rosenborg 2:1
20:00Viking - Vålerenga 4:1

PARAGUAY: Division Intermedia

16:002 de Mayo - Dep. Capiata 0:0
16:00Fulgencio Yegros - Guarani de Trinidad 1:2
16:00Sportivo Iteno - Rubio Nu 0:0
16:00Sportivo Trinidense - Fernando de la Mora 1:1
16:00Tacuary - Independiente F.B.C. 1:3
21:00Atyra - Resistencia 1:1

PERU: Copa Bicentenario

02:30Deportivo Coopsol - U. de Deportes 1:0
19:15Llacuabamba - U. San Martin 3:2pen
22:00Melgar - Carlos Mannucci 1:2

PERU: Liga Women

17:30Killas V - Ayacucho V 2:2
20:00Sporting Cristal V - A. Lima V 0:3
22:30Cesar Vallejo V - Sport Boys V 6:0

POLEN: Division 1

12:40Chrobry Glogow - Arka 0:3
12:40GKS Jastrzebie - R. Rzeszow 2:1
12:40Leczna - Sandecja 3:0
12:40Legnica - Sosnowiec 1:1
12:40Puszcza - Belchatow 2:0
12:40Radomiak Radom - Korona 2:0
12:40Termalica B-B. - Stomil Olsztyn 0:0
12:40Tychy - LKS Lodz 1:1
12:40Widzew Lodz - Odra Opole 2:1

POLEN: III Liga - Group II - Championship Play-Offs

15:00B. Gdynia - Przodkowo 2:1

POLEN: III Liga - Group II - Degradatie groep

11:00Pomorzanin Torun - Jarocin 1:3

POLEN: Central Youth League

12:00Korona -18 - Pogon Szczecin -18 1:2
12:00Zaglebie -18 - Escola Warszawa -18 4:0
15:00Arka -18 - Lechia Gdansk -18 6:2
17:00Lech Poznań -18 - UKS SMS Lodz -18 3:1

RWANDA: Premier League - Championship Play-Offs

12:00Marines - Rayon Sport 1:1
15:00APR - Police 3:0
15:00AS Kigali - Espoir 4:0
15:30Rutsiro - Bugesera FC 0:0

RWANDA: Premier League - Degradatie groep

15:00Gorilla - Kiyovu 0:1
15:00Musanze - Mukura Victory Sports 1:0

SENEGAL: Ligue 1

19:00Casa - Dakar SC 5:0
19:00Diambars - ASEC Ndiambour 3:0
19:00Douanes - Teungueth 0:4
19:00UitgesteldExcellence - Pikine -:-
19:00Jaraaf - US Goree 2:0
19:00Mbour Petite Cote - Mbour 1:0

SIERRA LEONE: Premier League

20:45Kallon - East End Lions -:-

SLOWAKIJE: Divisie C - West

17:00Malzenice - Velke Ludince 3:0
17:00Z. Moravce-Vrable B - Imel 1:0

SLOWAKIJE: Divisie C - Oost

15:00Spisske Podhradie - Mladost Kalsa 1:4
17:001.FK Svidnik - Slavia TU Kosice 2:5
17:00B. Nova Ves - Spisska Nova Ves 2:3
17:00Krompachy - FK Humenne 2:4
17:00Sobrance-Sobranecko - Stropkov 1:6

SLOWAKIJE: Divison C Central

17:30Filakovo - Jednota Banova 3:1
17:30Krasno - Namestovo 1:2
17:30L. Hradok - Zarnovica 3:0
17:30Oravske Vesele - Zvolen 1:0

SLOWAKIJE: Divison C Bratislava

17:00Tomasov - D. Luzna 3:1

SOMALIË: Nation Link Telecom Championship

14:30Elman - Horseed -:-

SPANJE: LaLiga2 - Promotie play offs

21:00Rayo Vallecano - Girona 1:2

SPANJE: Tercera Division - Group 1 - Degradatie groep

12:00Pontellas - Agrupacion Estudiantil 1:2
18:00Atios - Pontes 0:4
18:00Barco - Viveiro 3:1
18:00Ribadumia - Paiosaco 3:2
18:00UD Ourense - Fisterra 2:0

SPANJE: Tercera Division - Group 3 - Degradatie groep

17:00Bezana - Barreda Balompie 1:1
17:00CD Barquereno - Guarnizo 1:4
17:00Revilla - Solares 0:6
17:00Ribamontan al Mar - Torina 1:2

SPANJE: Tercera Division - Group 5 - Degradatie groep

18:00Banyoles - Santfeliuenc 1:1
18:00Horta - Valls 1:1
18:00UE Figueres - Igualada 2:1
18:00UE Sants - Montanesa 1:1

SPANJE: Tercera Division - Groep 7 - Degradatie groep

11:30Atletico Pinto - RSD Alcala 1:2
11:30El Alamo - Santa Ana 3:1
11:30Real Aranjuez - Villanueva 0:1
11:30Villaverde San Andres - Complutense 0:1
12:00Mostoles - San Fernando 0:3

SPANJE: Tercera Division - Group 8 - Degradatie groep

12:00Real Burgos CF - Becerril 1:2
18:30Cebrerena - Penaranda 2:0

SPANJE: Tercera Division - Group 11 - Degradatie groep

19:00Cardassar - Llosetense 1:1
19:30Soller - Alcudia 0:1

SPANJE: Tercera Division - Group 12 - Degradatie groep

13:00Tacoronte - UD Guia 4:1
13:00Vera - Villa Santa Brigida 0:0

SPANJE: Tercera Division - Group 13 - Degradatie groep

18:00CAP Ciudad de Murcia - EDMF Churra 2:2
18:00Deportiva Minera - Olimpico de Totana 4:2
18:00Huercal-Overa - Plus Ultra 3:0
18:00Lorca FC - EG El Palmar CF 1:1
18:00Muleno - Minerva 1:1

SPANJE: Tercera Division - Group 15 - Degradatie groep

17:00Pena Azagresa - Txantrea 0:2

SPANJE: Tercera Division - Group 17 - Degradatie groep

12:00Fraga - Villanueva CF 1:2
12:20Valdefierro - Sabinanigo 3:1
17:30Carinena - Epila 4:2
17:30Tamarite - Sarinena 3:0
18:00Atletico Monzon - Robres 2:0
18:00San Juan Zaragoza - Almudevar 0:3

SPANJE: Tercera Division - Promotion Play Offs

17:00Polvorin - Somozas 0:1
18:30Tropezon - Siete Villas 2:0

TOGO: Championnat National

17:00ASC Kara - Kara 1:1
17:00Dynamic Togol. - Gbohloe-Su 1:0
17:00Entente II - AS Togo-Port 1:2
17:00Gomido - OTR 1:1
17:00Ifodje - Binah 0:2
17:00Koroki Metete - Semassi 1:0
17:00Maranatha - Anges de Notse 0:1
17:00Sara Sport - Unisport 3:2

URUGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

01:15Penarol - Rentistas 1:1
17:30Maldonado - Cerro Largo 2:1
20:30Nacional - Fenix 3:1

USA: USL Championship

01:00UitgesteldCharleston - New York Red Bulls 2 -:-
01:00Pittsburgh - Miami FC 1:1
01:30Louisville City - Memphis 3:0
02:00Rio Grande - Real Monarchs 1:0
02:30Oklahoma City Energy - Birmingham 1:2
03:30El Paso - Colorado Springs 1:1
03:30New Mexico - Austin Bold 0:0
04:00Orange County SC - Oakland Roots 1:0
04:30Phoenix Rising - Tacoma Defiance 3:0
04:30San Diego Loyal - LA Galaxy 2 2:1

USA: USL League One

02:00Forward Madison - Richmond Kickers 0:0
02:00Union Omaha - New England II 4:2
04:00Tucson - Chattanooga Red Wolves 2:3

USA: USL League Two

23:00Miami City - FC Florida -23 0:2
23:00New Jersey Copa - New York Red Bulls -23 0:2
23:00South Bend Lions - Oakland County 0:1
01:00Florida Elite - The Villages 0:1
01:00Reading - West Chester Utd 0:2
01:00St. Louis Scott Gallagher - Chicago United 1:1
01:00West Virginia - North Carolina FC -23 4:1
01:30UitgesteldAsheville City - Dalton -:-
01:30Flint City - Kings Hammer 1:2
01:30North Carolina Fusion -23 - Virginia Beach 2:0
01:30Southern Soccer Academy - East Atlanta 0:2
02:00Corpus Christi FC - Houston FC 3:0
02:00UitgesteldGreen Bay Voyageurs - Wichita -:-
02:00Little Rock Rangers - Round Rock 3:0
02:00Menace - Kaw Valley 2:0
02:30Brazos Valley Cavalry - AHFC Royals 1:1
03:00Ogden City - Park City 4:2
22:00Euro New York - Cedar 2:2
22:00Weston - Tampa Bay -23 2:2
23:00OVF Alliance - Portland -23 0:1
23:00PDX FC - Lane United 1:0
00:00Black Rock - Seacoast Utd Phantoms 1:3
00:00Fort Wayne - Grand Rapids 1:1
00:00Toledo Villa - Kalamazoo FC 2:2

USA: NISA - Spring Season

02:00San Diego 1904 - Chattanooga 1:1

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Eerste fase

23:00La Guaira - Puerto Cabello 0:1
01:15Dep. Tachira - Zulia 4:1
21:00Estudiantes M. - Hermanos Colmenares 6:2

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

02:00Mexico - Honduras 0:0
15:00Tanzania - Malawi 2:0
19:00Egypte -23 - Zuid-Afrika -23 3:0
19:00Soedan - Zambia 0:1

WERELD: Club Vriendschappelijk

10:30Union 60 Bremen (Ger) - Bremer (Ger) 1:3
14:00Baerum Sportsklubb (Nor) - Notodden (Nor) -:-
14:00Hodd (Nor) - Aalesund (Nor) 2:0
14:00Norderstedt (Ger) - Heider SV (Ger) 3:3
16:00Kongsvinger (Nor) - Kjelsås (Nor) 4:2

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

07:00Japan V - Mexico V 5:1
11:00Letland V - Estland V 1:4
13:00Litouwen V - Faeröer Eilanden V 2:0
17:00Jordanië V - Tunesië V 0:2
18:30Malta V - Montenegro V 1:0
19:00Costa Rica V - Guatemala V 3:1
22:00Paraguay V - Colombia V -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga

16:00Isloch - Dynamo Brest 1:1
18:00Rukh Brest - Zhodino 3:0

WIT-RUSLAND: Pershaya Liga

14:00Krumkachy - Volna Pinsk 4:0
16:00Lida - Baranovici 1:2
18:00Arsenal Dzyarzhynsk - FC Slonim 3:0

ZAMBIA: Super League

13:00Forest Rangers - Indeni 0:0
15:00Zesco Utd - NAPSA Stars 2:0

ZUID-AMERIKA: Copa América

23:00Brazilië - Venezuela 3:0

ZUID-KOREA: K League 2

06:00Jeonnam - Bucheon 0:2
09:00Ansan Greeners - Busan 2:3
11:30Gyeongnam - Gimcheon Sangmu 1:2

ZUID-KOREA: K3 League

09:00Gyeongju KHNP - Cheongju Jikji 1:2
10:00Busan Kyotong - Cheonan City 2:2
10:00Gimhae - Pyeongtaek Citizen 3:1
12:00Daejeon Korail - Gangneung 1:0

ZWEDEN: Superettan

13:00Värnamo - Trelleborgs 0:1

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

13:00Hammarby TFF - Sandvikens 3:2
13:00IF Brommapojkarna - Pitea 2:0
16:00IFK Lulea - Sylvia 3:1

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

19:30Qviding - Trollhättan 2:3

ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland

12:00Ytterhogdals - Storfors AIK 2:0
15:00Gottne IF - Bergnasets AIK 1:0
15:00IFK Ostersund - Sandviks 0:3
16:00Team TG FF - Skelleftea 2:4

ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand

13:00Gute - Sandvikens 4:3
14:00Kvarnsvedens - Skiljebo 2:3
15:00IFK Stocksund - Stockholm Internazionale 2:3
15:00Jarfalla - Lidingo IFK 2:1

ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland

13:00Eskilsminne - Ullareds IK 1:1
13:00Onsala BK - Frölunda 2:1
14:00Tord - Savedalens 3:4
14:00Varbergs GIF - Husqvarna 0:1
14:00Vinbergs - Hoganas 3:0

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Götaland

14:00Olympic - Rappe GOIF 1:1
15:00Karlskrona - Balkan 1:0
16:00IFK Berga - Eslovs 2:1

ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand

12:00United Nordic - Eskilstuna City 2:0
14:00Nykopings - Varmbols 5:1
16:00Arameisk-Syrianska - Motala 1:2
16:00Karlslunds - Huddinge 2:2
18:00IFK Eskilstuna - Smedby 2:0

ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

14:00Stenungsunds - Forward 0:2
15:00IFK Skovde FK - Nordvarmland 4:1
15:00UitgesteldKarlstad II - Yxhults IK -:-
15:00Vanersborgs FK - Angered 1:4

ZWEDEN: Elitettan Women

15:00Norrkoping V - Kalmar V 0:1

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1

14:30Oberwallis Naters - Olympique de Geneve 1:0
15:30Azzurri Lausanne - Vevey 2:3

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2

15:00Delemont - Baden 1:2
15:00Langenthal - Wohlen 2:0
15:00Zug - Grasshopper II 2:1

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.