REFRESH

Volleybal » Vandaag » Alle Wedstrijden

BELGIË: EuroMillions League

19:30Prefaxis Menen - Achel -:-
20:30Haasrode Leuven - Waremme -:-
20:30Roeselare - Lindemans Aalst -:-
20:30VDK G. - Maaseik -:-

BELGIË: Liga A Women

17:00Oudegem V - Tongeren V -:-
20:30Royal Antwerp V - Gent V -:-

BRAZILIË: SuperLiga

20:00America Volei - Uberlandia/Gabarito -:-
21:00Ponta Grossa - Volei Ribeirao -:-

BRAZILIË: Supercompetitie - Vrouwen

23:00SESC-RJ V - Pinheiros V 3:0
23:30Praia Clube V - Sao Caetano V 3:0
00:00Sao Jose dos Pinhais V - Brasilia Volei V 2:3
01:30Osasco V - Barueri V 1:3
23:00Sesi Bauru V - Fluminense V -:-

BULGARIJE: Supercompetitie - Kampioenspoule

17:00Dobrudja - Marek Dupnitsa -:-

BULGARIJE: Supercompetitie - Losers stage

Set 4Arda Kardzhali - Slaviya Sofia 1:2

BULGARIJE: Supercompetitie - Vrouwen

14:00Spartak Varna V - Kazanlak V 0:3
Set 2Lokomotiv Sofia V - Perun Varna V 1:0

DENEMARKEN: Volleyligaen

14:30Gentofte - Aarhus 3:0
Set 4Middelfart - Hvidovre 1:2

DENEMARKEN: Volleyligaen Women

12:00Gentofte V - ASV Elite V 3:1

DUITSLAND: 1. Bundesliga

Set 2VCO Berlin - BR Volleys 0:1
18:00Netzhoppers - Luneburg -:-
19:00Herrsching - UV Frankfurt -:-
19:30Friedrichshafen - Duren -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga North

19:00Bocholt - Warnemunde -:-
19:00Juniors Frankfurt - Neustrelitz -:-
19:00Mondorf - Kiel -:-
20:00Baden - Moerser -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga South

14:00Freiburg - Karlsruhe 2:3
18:00Hammelburg - Kriftel -:-
19:00Gonsenheim - Mimmenhausen -:-

DUITSLAND: 1. Bundesliga Women

18:30USC Munster V - Dresdner SC V -:-
19:30NawaRo Straubing V - Vilsbiburg V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga North Women

16:00Bonn V - Ostbevern V 3:0
17:00Stralsund V - Essen-Borbeck V -:-
18:00Berlin V - Leverkusen V -:-
18:30Sorpesee V - Dingden V -:-

DUITSLAND: 2. Bundesliga South Women

16:00Planegg-Krailling V - Vilsbiburg II V -:-
16:00Stuttgart II V - Bad Soden V -:-
17:00Waldgirmes V - SV Lohhof V -:-

ESTLAND: Meistriliiga Women

12:00Tartu Ulikool V - TTU V 0:3

EUROPA: Europees Kampioenschap - Kwalificatie

18:00Noord-Macedonië - Turkije -:-
20:00Bulgarije - Oostenrijk -:-
20:30AfgelastDenemarken - Noord-Macedonië -:-

EUROPA: Baltic League

Set 4Pere Leib Tartu - Tallinn 2:1
Set 2RTU - TTU 1:0
17:00Jekabpils - Parnu -:-

FINLAND: Mestaruusliiga

Set 2Hurrikaani - PerPo 0:1

FINLAND: Mestaruusliiga Women

14:00Puijo V - WoVo V 3:1

FRANKRIJK: Ligue A

20:00Paris - Nice -:-

FRANKRIJK: Ligue B

19:00Frejus - Illacaise -:-

FRANKRIJK: Ligue A Women

18:00Mougins V - Nantes V -:-

GRIEKENLAND: A1

Set 2OFI - Kifisia 0:1
Set 2Panathinaikos - AONS Milon 0:1

HONGARIJE: NB I

17:00Debrecen - Fino Kaposvar SE -:-
19:00Miskolc - Szegedi -:-

HONGARIJE: NB I Women

15:00DSZC Eotvos V - PTE-PEAC V 3:1

IJSLAND: Mizunodeild

Set 2Afturelding - Akureyri 0:1
18:00HK Kopavogur - Throttur Nes -:-

IJSLAND: Mizunodeild Women

14:00HK Kopavogur V - Throttur Nes V 3:0

ITALIË: SuperLega

17:00Trentino - Cisterna -:-
18:00Lube Civitanova - Modena -:-

ITALIË: Serie A1 Women

18:00Brescia V - Novara V -:-
20:30Bergamo V - Cuneo V -:-

ITALIË: Serie A2 Women

17:00Torino V - Pinerolo V -:-

JAPAN: V.League

05:00Osaka Sakai - Nagoya 3:0
05:00Suntory Sunbirds - Nagano 3:0
06:00JT Thunders - Toray Arrows 3:1
06:00Oita Miyoshi - FC Tokyo 1:3
06:00Panasonic Panthers - JTEKT 3:1

JAPAN: V.League Women

04:00Hitachi V - Kurobe Aqua Fairies V 3:0
05:00Himeji Victorina V - Hisamitsu Springs V 3:2
05:05Okayama Seagulls V - Toray Arrows V 0:3
07:30Ageo V - PFU Blue Cats V 3:1
08:00JT Marvelous V - NEC Red Rockets V 2:3

KAZACHSTAN: National League Women

05:00Altai V - Astana V 3:0
07:30Kuanysh V - Altai 2 V 3:0
10:00Karaganda V - Taldykorgan V 0:3
14:00Almaty V - Irtysh V 3:1

KROATIË: Superliga

17:00Centrometal - Sisak -:-

KROATIË: Prva Liga Women

19:00Drenova V - Karlovac V -:-

NEDERLAND: Eredivisie

17:00Draisma - Papendal/Arnhem -:-
17:45VCN - RECO -:-
19:30Advisie/SSS - Orion -:-
20:00Taurus - Groningen/Lycurgus -:-
20:00Vocasa Nijmegen - Sliedrecht -:-

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

17:00Set-Up' 65 V - FAST V -:-
20:00Apollo 8 V - Zwolle V -:-
20:00UitgesteldLaudame Financials V - Eurosped V -:-
20:00Sliedrecht V - Sneek V -:-

OEKRAÏNE: Superleague

10:00Yurakademiya - Burevisnyk 3:0
13:00Lokomotiv Kharkiv - Zhytychi Zhytomyr 0:3

POLEN: PlusLiga

14:45Belchatow - Jastrzebski 0:3
17:30Kedzierzyn-Kozle - Slepsk Suwalki -:-

POLEN: I. Liga

14:00Politechnika Lublin - Jaworzno 3:1
Set 3AGH Krakow - Strzelce Opolskie 0:2
17:00Bydgoszcz - Krispol Wrzesnia -:-
17:00Norwid Czestochowa - Olimpia Sulecin -:-
17:00Swidnik - Bielsko-Biala -:-

POLEN: TAURON Liga

20:30Chemik Police V - LKS Lodz V -:-

POLEN: I. Liga Women

16:00Czestochowianka V - Solna Wieliczka V -:-
17:00Jawor V - Opole V -:-
17:00Sosnowiec V - Energetyk Poznan V -:-
18:00Karpaty Mosir Krosno V - KS AZS Gliwice V -:-
18:00Nowy Dwor Mazowiecki V - San Jaroslaw V -:-
18:00Tarnow V - Mielec V -:-

PORTUGAL: Campeonato Honda - Kampioenspoule

18:00A. J. F. Bastardo - Sporting de Espinho -:-

PORTUGAL: Campeonato Honda - Losers stage

17:00Ginastica - Gondomar -:-
19:00Vitoria - Leixoes SC -:-

PORTUGAL: 1. Divisao Women

Set 2Belenenses V - Castelo Maia V 0:1
Set 2Famalicao V - CD Aves V 0:1
Set 2Vitoria Guimaraes V - Vilacondense V 1:0
17:00Porto Volei V - Benfica V -:-

QATAR: Volleyball League

14:00Al Shamal - Police Club 0:3
16:30Al Sadd - Al Khor -:-

ROEMENIË: Divizia A1

11:00Timisoara - Steaua Bucuresti 0:3
Set 2Stiinta Bucuresti - U. Cluj 0:1
17:00Craiova - Brasov -:-
17:00Zalau - Unirea Dej -:-

RUSLAND: Superleague

13:00Novosibirsk - Zenit St. Petersburg 0:3
14:00Surgut region - Dinamo-Lo 3:1

RUSLAND: Supercompetitie - Vrouwen

14:00Metar Chelyabinsk V - Nizhniy Novgorod V 2:3
Set 4Krasnodar V - Dynamo Kazan V 2:1
Set 4Odintsovo V - Lipetsk V 1:2
Set 3Saratov V - Kaliningrad V 0:2

SERVIË: Liga

Set 2Starcevo - Nis 1:0
17:00Radnicki - Crvena zvezda -:-
18:00Novi P. - Vojvodina -:-

SERVIË: Liga Women

17:00Beograd V - Tent V -:-
17:00Partizan V - Ub V -:-
18:00Spartak Subotica V - Stara Pazova V -:-
19:00Zeleznicar V - Sremska M. V -:-

SLOVENIË: 1. DOL

18:00ACH Ljubljana - Krka -:-
19:00Calcit Kamnik - Hoce -:-
19:00OK Maribor - Pomgrad -:-
19:00Salonit Anhovo - Triglav Kranj -:-

SLOVENIË: 1. DOL Women

18:00Krim V - Calcit Kamnik V -:-
18:00Luka Koper V - Grosuplje V -:-
20:30Nova KBM Branik V - GEN-I Volley NG V -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

18:00Myjava - Kosice -:-

SLOWAKIJE: Extraliga Women - Kampioenspoule

17:30Slavia Bratislava V - Nove Mesto nad Vahom V -:-

SPANJE: SuperLiga

17:00Grau - Santanderina -:-
17:30Almoradi - Voley Palma -:-
18:00Almeria - Boiro -:-
18:00Manacor - Guaguas -:-
19:00UitgesteldIbiza - Emeve Lugo -:-

SPANJE: Supercompetitie - Vrouwen

18:00CV Kiele Socuellamos V - La Laguna V -:-

TSJECHIË: Extraliga

17:00Beskydy - Kladno -:-
17:00Pribram - Ostrava -:-
17:00Usti - Zlin -:-
18:00Karlovarsko - Ceske Budejovice -:-
18:00Liberec - Prague -:-
18:00Odolena Voda - Brno -:-

TSJECHIË: Extraliga Women

Set 4Prostejov V - Olymp Prague V 1:2
15:00VK Liberec V - Ostrava V 3:0
Set 2Olomouc V - Frydek-Mistek V 1:0

TSJECHIË: 1. liga Women

10:00UitgesteldPlzen V - Hronov V -:-
10:00UitgesteldZizkov V - Cerveny Kostelec V -:-
11:00UitgesteldDobrichovice V - Jablonec V -:-

WIT-RUSLAND: Division A

14:00Energia Gomel - Stroitel Minsk 3:0

WIT-RUSLAND: Championship Women - Eerste fase

Set 4Pribuzhe V - Mogilev V 1:2
Set 3Kommunalnik Grodno V - Zhemchuzhina V 1:1

ZUID-KOREA: Volleyball League

06:00Samsung Blue Fangs - Woori 0:3

ZUID-KOREA: Volleyball League Women

08:00Hyundai E&C Hillstate V - Expressway Co V 1:3

ZWEDEN: Elitserien

14:00Vingaker - Hylte/Halmstad 3:2
17:00Falkoping - Orkelljunga -:-

ZWEDEN: Elitserien Vrouwen

14:00Gislaved V - Lunds VK V 3:1
14:00IKSU V - Lindesberg V 0:3
14:30Falkoping V - Engelholm V 0:3
15:00Värnamo V - Hylte/Halmstad V 0:3

ZWITSERLAND: NLA

17:30Lausanne - TSV Jona -:-

ZWITSERLAND: NLA Women

16:00Lugano V - Val-de-Travers V -:-
17:30Geneve V - Schaffhausen V -:-
17:30Toggenburg V - Cheseaux V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.