REFRESH

Volleybal » Gisteren » Beëindigd

BELGIË: EuroMillions League

15:00UitgesteldHaasrode Leuven - VDK G. -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer liga

18:00Borac - Ljubinje-Bankom 2:3
18:00Mladost Brcko - Bosna 3:0
18:00Modrica - Kalesija 2:3

BULGARIJE: Supercompetitie - Voorronde - Play-offs

15:00Botev - Marek Dupnitsa 1:3

DENEMARKEN: Volleyligaen

13:00Marienlyst - Aalborg Volley 3:1
15:00Aarhus - Hvidovre 3:1

DENEMARKEN: 1e Divisie

11:00Aarhus 2 - DHV Odense 2:3
11:00Randers - Bedsted 3:2
15:00Hornsyld - Lyseng 1:3
13:00Koge - Gentofte 2 0:3
13:00KV 61 - VLI 1:3

DENEMARKEN: Division 1 Women

12:30Esbjerg V - Aarhus 1900 V 3:1
13:00ASV Aarhus 2 V - DHV Odense V 2:3
13:00Randers V - Bedsted V 0:3
11:00Koge 2 V - Gentofte 2 V 3:0

DUITSLAND: 1. Bundesliga

17:00Netzhoppers - UV Frankfurt 3:0
18:00Luneburg - Buhl 1:3
18:30Duren - Giesen 3:0

DUITSLAND: 2. Bundesliga North

17:30Warnemunde - Braunschweig 3:0
18:00Neustrelitz - Lindow/Gransee 2:3
18:30Schuttorf - Mondorf 3:2
19:00Kiel - Bocholt 3:0

DUITSLAND: 2. Bundesliga South

18:00Leipzig - VC Gotha 1:3
18:00Muhldorf - Grafing 1:3
18:30Schwaig - Karlsruhe 1:3
19:00Hammelburg - Mimmenhausen 2:3

DUITSLAND: 1. Bundesliga Women

16:30Dresdner SC V - USC Munster V 3:0
17:00Erfurt V - Potsdam V 1:3
18:00Wiesbaden V - Aachen V 3:2
18:30NawaRo Straubing V - SC Schweriner V 2:3

DUITSLAND: 2. Bundesliga North Women

16:00Stralsund V - Ostbevern V 3:0
17:00Berlin V - Essen-Borbeck V 1:3
17:30Sorpesee V - Leverkusen V 1:3
18:00Koln V - Dingden V 3:2
18:30Borken V - Oythe V 3:0

DUITSLAND: 2. Bundesliga South Women

14:00Vilsbiburg II V - Holz V 1:3
17:00Grimma V - Waldgirmes V 3:2
18:00UitgesteldNeuwied V - Stuttgart II V -:-

EUROPA: MEVZA

18:00Aich/Dob (Aut) - UVC Graz (Aut) 3:0

EUROPA: Baltic League

14:00Saaremaa - Biolars/Olaine 3:0
16:00Jekabpils - Daugavpils 3:1
16:00Pere Leib Tartu - RTU 3:0

EUROPA: Balti Liiga Women

12:00Tartu Ulikool V - Noortekoondis V 3:0
14:00Jelgava V - VK miLATss V 3:0
15:00Kaunas V - Alytus V 3:1

FINLAND: Mestaruusliiga Women

15:00Kangasala V - Viesti V 3:0
15:00LP-Vampula V - Hameenlinna V 0:3
15:00OrPo V - Polkky Kuusamo V 1:3

FRANKRIJK: Ligue A

16:00Ajaccio - Montpellier 1:3
18:30Nantes - Chaumont 3:2
18:30Poitiers - Tours 1:3
19:15Nice - Toulouse 2:3

FRANKRIJK: Ligue B

17:00Martigues - Lozere 2:3
18:00Illacaise - Nancy 2:3
19:00Nazaire - St-Quentin 3:0

FRANKRIJK: Ligue A Women

16:00Chamalierois V - Nantes V 1:3
16:00Istres V - RC Cannes V 3:0
17:00Marcq Baroeul V - France Avenir 2024 V 3:0
17:00Venelles V - Mougins V 3:0
19:00TFOC V - Mulhouse V 2:3

GRIEKENLAND: A1

17:00AONS Milon - PAOK 0:3
18:30Panathinaikos - OFI 3:0

GRIEKENLAND: A1 Women

16:00Lamia V - Panathinaikos V 0:3
16:00Olympiakos V - PAOK V 3:2
17:00ASP Thetis V - AEK V 3:1
17:00Thira V - Markopoulo V 3:2
18:00AO Porfiras V - Pannaxiakos V 1:3

HONGARIJE: NB I Women

14:00DSZC Eotvos V - Penta-Godolloi RC V 0:3
16:00Jaszberenyi V - Budaors V 0:3
16:00Vasas V - DVTK V 3:0
18:00Nyiregyhaza V - Bekescsabai V 1:3

ITALIË: SuperLega

17:00Vibo Valentia - Piacenza 1:3

ITALIË: Serie A2

18:00Cantu - Taranto 1:3

ITALIË: Serie A1 Women

17:00Brescia V - Chieri '76 V 0:3
19:30Conegliano V - Monza V 3:0
20:00Scandicci V - Novara V 2:3

JAPAN: V.League

05:00Toray Arrows - Nagoya 0:3
05:05Suntory Sunbirds - Osaka Sakai 1:3
06:00JT Thunders - FC Tokyo 3:0
07:30Nagano - JTEKT 0:3
08:00Panasonic Panthers - Oita Miyoshi 3:0

JAPAN: V.League Women

03:00Body Queenseis V - Denso Airybees V 0:3
04:00Ageo V - Himeji Victorina V 2:3
05:00NEC Red Rockets V - JT Marvelous V 3:1
07:00Hisamitsu Springs V - Hitachi V 3:0
07:30Okayama Seagulls V - Kurobe Aqua Fairies V 3:0

KROATIË: Superliga

18:00Sisak - Split 0:3
18:00Zadar - Mladost Ribola Kastela 0:3

KROATIË: Superliga Women

15:00Dubrovnik V - Kastela V 0:3
18:00Split V - ZOK Osijek V 3:1
18:00Vukovar V - Rijeka V 3:0
19:00Mladost V - Olimpik V 3:0

KROATIË: Prva Liga Women

14:00Don Bosco V - Drenova V 3:0
16:00Zadar V - ZOK Osijek II V 1:3
17:00Nova Gradiska V - Varazdin V 3:2
17:00Umag V - Nebo V 0:3
19:00Karlovac V - Sinj V 3:0

NOORWEGEN: Eliteserien

14:00Viking - NTNUI 1:3
17:00Koll - Randaberg 3:0

NOORWEGEN: Eliteserien Women

14:00Koll V - Tromso V 3:1
15:00Volda V - Randaberg V 0:3

OOSTENRIJK: AVL

17:00Amstetten NO - Sokol Wien 3:0
17:00Ried - TSV Hartberg 3:0
18:00VBK Klagenfurt - Weiz 1:3

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga

13:00UVC Graz 2 - VBK Klagenfurt 2 0:3
14:30Bisamberg - Steyr 3:1
15:00Aich/Dob 2 - Dobling 0:3
15:30Liebenau - Weiz 2 3:1
17:00Lenzing - Waidhofen 0:3
17:00Wr. Neustadt - Hausmannstatten 3:1
18:00Graz - Akad. Graz 1:3
18:30hotVolleys - Roadrunners/Perchtoldsdorf 1:3

OOSTENRIJK: AVL Women

17:00Eisenerz/Trofaiach V - SG TI-Volley V 0:3
17:00VC Tirol V - UVC Graz V 1:3
17:30Bisamberg V - Hartberg V 1:3
18:00Wildcats V - SG SVS Post V 1:3

OOSTENRIJK: 2. Bundesliga Women

13:00Liebenau V - Weiz V 1:3
14:00ATSE Graz V - Wolfsberg V 3:1
14:30SG Eisenerz/Trofaiach 2 V - SG TI-Volley 2 V 3:0
15:00Purgstall V - Brunnenbau V 0:3
15:00Wildcats 2 V - Jennersdorf V 3:0
15:30Bruckl V - Hausmannstatten V 3:2
15:30UVC Graz 2 V - VBK Klagenfurt V 3:0
15:45Supervolley Wels V - Dornbirn V 0:3

POLEN: PlusLiga

16:30Jastrzebski - Gdansk 3:0

POLEN: I. Liga

16:00Strzelce Opolskie - Jaworzno 3:2
19:30Politechnika Lublin - BAS Bialystok 3:0
19:30Swidnik - Olimpia Sulecin 3:0

POLEN: TAURON Liga

13:45Joker Swiecie V - Bydgoszcz V 1:3

POLEN: I. Liga Women

16:00KS AZS Gliwice V - Jawor V 3:1
16:00Mielec V - Sosnowiec V 3:2

PORTUGAL: Campeonato Honda

16:05Leixoes SC - Benfica 0:3
17:00Esmoriz GC - Sporting CP 3:2
17:00Gondomar - Castelo Maia GC 0:3
17:00SC Caldas - Vitoria 3:1
18:00Povoa - Ginastica 3:1
20:00Clube K - Viana 2:3

PORTUGAL: 1. Divisao Women

15:00Vitoria Guimaraes V - Clube Kairos V 0:3
16:00Belenenses V - CD Aves V 0:3
17:00Boavista V - Braga V 0:3

RUSLAND: Superleague

11:00Kemerovo - Din. Moscow 1:3
13:00Nizhnevartovsk - Krasnoyarsk 3:1

SERVIË: Liga

16:00Partizan - Vojvodina 0:3
16:00Radnicki - Starcevo 3:1
18:00Mladi Radnik - Ribnica 0:3

SERVIË: Liga Women

17:00Tent V - Klek V 3:0
18:00Sremska M. V - Crvena zvezda V 1:3
18:00Stara Pazova V - Ub V 1:3

SLOWAKIJE: Extraliga

13:00Prievidza - Svidnik 2:3
15:00UitgesteldTrencin - VKP Bratislava -:-
16:00Presov - Myjava 3:0
17:30UitgesteldKosice - Komarno -:-

SLOWAKIJE: Extraliga Women

16:00Presov V - UKF Nitra V 0:3
16:30Slavia Bratislava V - UCM Trnava V 3:0
17:00Nove Mesto nad Vahom V - Pezinok V 0:3

SPANJE: SuperLiga

16:30Emeve Lugo - Ibiza 3:2
17:00Santanderina - Grau 3:0
17:30Voleibol Teruel - Barcelona 3:0
18:00Boiro - Almeria 1:3
18:00Voley Palma - Almoradi 3:0

SPANJE: Supercompetitie - Vrouwen

15:00Sant Cugat V - Alcobendas V 3:2
17:00Haro Rioja V - Las Palmas V 0:3
18:00Avarca de Menorca V - Algar Surmenor V 3:0
18:00CV Madrid V - Emeve Lugo V 3:1

TURKIJE: Division 1 Women

11:00Beylikduzu V - Sariyer V 0:3
13:00Aydin Bld. Spor V - Ankara PTT V 3:1
13:30Ankara Karayollari V - Genclik Kale Spor V 3:1
18:00Vakifbank V - Fenerbahce V 3:0

WIT-RUSLAND: Division A

14:00Zapadnij Bug - Stroitel Minsk 0:3
15:00Bate-BGUFK - Mapid Minsk 3:1
17:00Energia Gomel - Legion Obuhovo 3:1

WIT-RUSLAND: Championship Women - Eerste fase

14:30Zhemchuzhina V - Kommunalnik Grodno V 3:2
15:45Mogilev V - Pribuzhe V 2:3

ZUID-KOREA: Volleyball League

06:00Samsung Blue Fangs - Hyundai Skywalkers 2:3

ZUID-KOREA: Volleyball League Women

06:00Hungkuk V - Daejeon KGC V 3:1

ZWEDEN: Elitserien

13:30Lunds - Sollentuna 0:3

ZWEDEN: Elitserien Vrouwen

11:00Lunds VK V - Sollentuna V 0:3
13:00Gislaved V - Falkoping V 3:2

ZWITSERLAND: NLA

16:30Lausanne - Luzern 3:0
17:00Chenois - Nafels 3:0

ZWITSERLAND: NLA Women

16:30Cheseaux V - Lugano V 3:2
16:30UitgesteldVal-de-Travers V - Geneve V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.