Volleybal » Gisteren » Alle Wedstrijden
ITALIË: SuperLega - Play-offs
20:30Lube Civitanova - Monza 1:320:30Piacenza - Milano 0:3
NEDERLAND: Eredivisie - Play-offs
20:00Prima Donna Kaas Huizen - Simplex/SSS 0:320:00ZVH - Sliedrecht Sport 1:3
NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen - Winnaarsronde
20:00Sudosa-Desto V - Apollo 8 V 3:1ARGENTINIË: Liga Vrouwen - Play-offs
00:30Boca Juniors V - Villa Dora V 3:001:00La Rioja V - San Jose V 3:0
01:00San Lorenzo V - River Plate V 3:0
BELARUS: Championship Vrouwen
15:00Minsk 2 - Pribuzhe V 1:3BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premijer liga - Play-offs
19:30Kakanj - Bosna 3:1BRAZILIË: SuperLiga
01:00Araguari - Guarulhos 3:001:00Blumenau - Sada Cruzeiro 0:3
01:00Sao Jose dos Campos - Joinville 3:0
01:00Sesi - Uberlandia/Gabarito 3:0
01:00Suzano Volei - America Volei 3:1
01:00Volei Renata - Minas 2:3
BRAZILIË: Supercompetitie - Vrouwen - Play-offs
23:00Praia Clube V - Sesi Bauru V 3:201:00Minas V - Fluminense V 3:0
22:30Barueri V - SESC-RJ V 1:3
DENEMARKEN: Volleyligaen - Play-offs
20:00Vestsjaelland - Nordenskov UIF 2:3DENEMARKEN: Volleyligaen Vrouwen - Play-offs
19:30Gentofte V - ASV Elite V 1:320:00Brøndby V - Holte V 3:2
DUITSLAND: 1. Bundesliga - Play-offs
19:30BR Volleys - Luneburg 3:1DUITSLAND: 1. Bundesliga Vrouwen - Play-offs
19:00Suhl V - Potsdam V 0:319:00Vilsbiburg V - Palmberg Schwerin V 1:3
20:10Wiesbaden V - Dresdner SC V 0:3
ESTLAND: Esiliiga - Play-offs
18:30Noortekoondis - Tallin University 0:3FINLAND: Mestaruusliiga Vrouwen - Play-offs
17:30LP-Vampula V - Kangasala V 2:317:30Puijo V - Polkky Kuusamo V 3:0
GRIEKENLAND: A1 Vrouwen - Play-offs
17:00ASP Thetis V - Thira V 3:117:00Markopoulo V - Olympiakos V 0:3
17:00Pefkon V - Panathinaikos V 0:3
18:00Aris V - Ofa Apolonios V 3:0
18:00PAOK V - AEK V 0:3
18:30Ilisiakos V - Lamia V 3:0
HONGARIJE: Extraliga - 9-12e plaats
20:00Miskolc - Dunaferr 3:0IRAN: Super League - Play-offs
16:30Shahrdari Urmia - Shahdab Yazd 3:2ITALIË: Serie A2 - Play-offs
20:00Cuneo Volley - Porto Viro 0:320:30Siena - Brescia 3:1
ITALIË: Serie A1 Vrouwen - Play-offs
19:30Conegliano V - Roma V 3:020:30Novara V - Chieri '76 V 2:3
20:30Scandicci V - Vallefoglia V 3:1
20:30Vero Volley V - Pinerolo V 3:2
KAZACHSTAN: National League - 5-8e plaats
08:30Burevestnik Almaty - Zhetyssu Zhastar 0:3KROATIË: Superliga Vrouwen
19:00Split V - Mladost V 1:3KROATIË: Prva Liga Vrouwen
21:00Velika Gorica V - Olimpik V 0:3LETLAND: Nacionala Liga Vrouwen - Play-offs
17:30RSU-MVS V - SUFA klubs V 3:0LIBANON: 1st Division - Play-offs
18:30Chikka - Knat 3:019:30Chabeb Batroun - Anwar 3:1
POLEN: I. Liga
17:00Bydgoszcz - Olimpia Sulecin 3:217:00Gwardia Wroclaw - Astra Nowa Sol 0:3
17:30AGH Krakow - BAS Bialystok 2:3
18:00Bielsko-Biala - Bedzin 0:3
18:00Kluczbork - Siedlce 3:1
18:00Lechia Tomaszow Mazowiecki - Arka Chelm 3:2
18:00Swidnik - Chrobry Glogow 2:3
18:30Jaworzno - Spala 2:3
POLEN: TAURON Liga Vrouwen - Play-offs
17:30Radom V - Rzeszow V 0:320:30Chemik Police V - MKS Kalisz V 3:1
POLEN: I. Liga Vrouwen
16:00Energetyk Poznan V - KS Pila V 0:317:00Karpaty Mosir Krosno V - San Jaroslaw V 1:3
17:00Nowy Dwor Mazowiecki V - Legionovia V 3:0
17:00Solna Wieliczka V - Szczyrk V 3:0
18:00Bialystok V - Wegrow V 1:3
18:00Mogilno V - Stezyca V 3:1
19:00Sosnowiec V - Imielin V 2:3
ROEMENIË: Divizia A1 - Play-offs
17:00Craiova - Dinamo Bucuresti 3:017:00CSM Constanta - Rapid Boekarest 1:3
17:00Steaua Bucuresti - Brasov 1:3
17:00Zalau - Arcada Galati 3:0
ROEMENIË: Divizia A1 Vrouwen - Play-offs
16:00CSM Bucuresti V - Rapid Bucuresti V 3:016:00Voluntari V - Lugoj V 3:0
17:00Brasov V - Targoviste V 1:3
RUSLAND: Superleague - Play-offs
13:00Kemerovo - Novokuybyshevsk 1:315:00Novyi Urengoy - Dinamo-Lo 3:0
15:00Zenit St. Petersburg - Surgut region 3:0
15:10Kemerovo - Novokuybyshevsk 15:13
16:40Novyi Urengoy - Dinamo-Lo 18:16
17:00Soligorsk - Krasnoyarsk 1:3
RUSLAND: Supercompetitie - Vrouwen - Play-offs
14:00Uralochka-NTMK V - Dynamo Moscow V 2:317:00Dynamo Kazan V - Tulitsa V 3:0
17:00Leningradka V - Metar Chelyabinsk V 3:0
18:00Kaliningrad V - Saratov V 2:3
SERVIË: Liga - Play-offs
17:00Radnicki - Mladi Radnik 3:019:00Crvena zvezda - Takovo 3:0
19:00Karadjordje Topola - Vojvodina 3:2
20:00Partizan - Subotica 3:0
SLOVENIË: 1. DOL - Play-offs
18:00ACH Ljubljana - Krka 3:0SLOWAKIJE: Extraliga Vrouwen - 5-8e plaats
19:00Brusno V - UCM Trnava V 1:3SLOWAKIJE: Extraliga Vrouwen - Nacompetitie
19:00SVK Pezinok V - Komarno V 3:221:15SVK Pezinok V - Komarno V 6:15
SLOWAKIJE: Extraliga Vrouwen - Play-offs
19:00Slavia Bratislava V - VKP Bratislava V 3:1TURKIJE: Turkish Cup - Play-offs
15:00Arkasspor - Halkbank 1:3USA: PVF Women
03:00Vegas Thrill V - Grand Rapids Rise V 1:300:00Atlanta Vibe V - Columbus Fury V 3:0
ZWEDEN: Elitserien Vrouwen - Play-offs
19:00Linkopings V - Lunds VK V 1:3ZWITSERLAND: NLA - 5-7e plaats
19:30Nafels - Chenois 3:2ZWITSERLAND: NLA - Play-offs
20:00Lausanne - Amriswil 1:3ZWITSERLAND: NLA Vrouwen - Play-offs
19:30Aesch Pfeffingen V - Dudingen V 0:319:30NUC Volleyball V - Lugano V 3:0
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.