REFRESH

Volleybal » Gisteren » Alle Wedstrijden

BULGARIJE: Supercompetitie - Voorronde

15:00Marek Dupnitsa - Botev 3:1
17:30Slaviya Sofia - Montana 0:3

BULGARIJE: Supercompetitie - Preliminary - Play Offs

17:00Beroe - Pirin Razlog 2:3

DENEMARKEN: Landspokal Beker Vrouwen

19:30Holstebro V - Koge V 0:3

EUROPA: MEVZA

19:00HAOK Mladost (Cro) - OK Maribor (Slo) 0:3

FINLAND: Mestaruusliiga

17:30PerPo - Karelian Hurmos 3:0

FINLAND: Mestaruusliiga Women

17:30Hameenlinna V - Kangasala V 3:2

IRAN: Super League

14:30UitgesteldAzar Battery Urmia - Milad Nour Ramsar -:-
14:30UitgesteldMatin Varamin - Rahyab Melal Kurdistan -:-
14:30UitgesteldPaykan - Saipa Tehran -:-
14:30AfgelastShahdab Yazd - Shahrdari Arak -:-
14:30UitgesteldShahrdari Qazvin - Ardakan -:-
14:30UitgesteldSirjan - Sepahan -:-
15:30UitgesteldAmol - Shahrdari Urmia -:-

ITALIË: Serie A1 Women

20:30Brescia V - UYBA Busto Arsizio V 1:3

ITALIË: Serie A2 Women

18:00UitgesteldOlbia V - Club Italia V -:-

LETLAND: Nacionala Liga

19:00UitgesteldRiga - Vecumnieki -:-

POLEN: PlusLiga

17:30UitgesteldJastrzebski - Stal Nysa -:-
20:30UitgesteldRzeszow - Gdansk -:-

POLEN: I. Liga

18:30Strzelce Opolskie - AGH Krakow 1:3

POLEN: TAURON Liga

17:30UitgesteldBielsko-Biala V - Rzeszow V -:-

POLEN: Polish Cup Women

17:00SMS PZPS Szczyrk V - Mielec V 2:3

PORTUGAL: Super Cup - Play-offs

20:45UitgesteldBenfica - Sporting de Espinho -:-

RUSLAND: Superleague

12:00UitgesteldKemerovo - Orenburg -:-
12:00UitgesteldZenit St. Petersburg - Novosibirsk -:-
14:00Krasnoyarsk - Ufa 0:3
16:00Novyi Urengoy - Nizhnevartovsk 3:1
17:00Din. Moscow - Surgut region 3:0

RUSLAND: Supercompetitie - Vrouwen

12:00UitgesteldDynamo Kazan V - Odintsovo V -:-
12:00UitgesteldLipetsk V - Metar Chelyabinsk V -:-
15:00Uralochka-NTMK V - Krasnodar V 3:1
18:00Nizhniy Novgorod V - Yenisey V 3:1
18:00UitgesteldTulitsa V - Minchanka V -:-
19:00Kaliningrad V - Leningradka V 3:1

SERVIË: Serbia Cup

16:00Nis - Gornji Milanovac 3:0
17:00Radnicki - Paracin 3:1
17:30Vojvodina - Jedinstvo 3:0
18:00Novi P. - Karadjordje Topola 2:3

SERVIË: Serbia Cup Women

18:00Stara Pazova V - Sremska M. V 3:1
18:45Partizan V - Spartak Subotica V 3:1
19:00Tent V - Vranje V 3:0
19:00Ub V - Jedinstvo V 3:0
19:00Zeleznicar V - Radnicki Beograd V 3:0

SLOVENIË: 1. DOL

20:30Triglav Kranj - Hoce 3:1

SLOVENIË: 1. DOL Women

18:00UitgesteldAliansa V - Nova KBM Branik V -:-
19:00UitgesteldAnkaran V - GEN-I Volley NG V -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

16:00Trencin - Komarno 0:3
18:30Myjava - Prievidza 3:1

TSJECHIË: Extraliga

17:00UitgesteldOstrava - Liberec -:-

TURKIJE: Efeler Ligi

12:00UitgesteldArhavi Bld. - Ziraat Bankasi -:-
13:00Spor Toto - Halkbank 0:3
14:00Altekma - Inegol 3:1
15:00UitgesteldBursa - Solhan Spor -:-
15:00Sorgun - Afyon Bld. Yuntas 3:2
16:00Istanbul BB - Arkasspor 1:3
16:30Belediye Plevne - Haliliye 3:1
18:00Fenerbahce - Galatasaray 3:1

ZUID-KOREA: Volleyball League

08:30KAL Jumbos - Samsung Blue Fangs 3:1

ZUID-KOREA: Volleyball League Women

08:30GS Caltex V - Hungkuk V 1:3

ZWEDEN: Elitserien Vrouwen

19:00Gislaved V - Engelholm V 0:3

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live volleybaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.