REFRESH

Tennis » Vandaag » Beëindigd

ATP - ENKELSPEL: Laver Cup (Wereld), hardcourt (binnen)

23:30AfgelastMedvedev D. (Rus) - Schwartzman D. (Arg) -:-
01:00AfgelastTsitsipas S. (Gre) - Isner J. (Usa) -:-

ATP - ENKELSPEL: San Diego (USA), hardcourt

22:00AfgelastGarin C. (Chi) - Basilashvili N. (Geo) -:-
22:00AfgelastSonego L. (Ita) - Norrie C. (Gbr) -:-

ATP - ENKELSPEL: San Diego (USA) - Kwalificaties, hardcourt

00:10Anderson K. (Rsa) - Bolt A. (Aus) 1:2

ATP - ENKELSPEL: Sofia (Bulgarije), hardcourt (binnen)

15:05Paire B. (Fra) - Davidovich Fokina A. (Esp) 2:0
17:10Kecmanovic M. (Srb) - Andreev A. (Bul) 2:0
19:10Mannarino A. (Fra) - Mager G. (Ita) 0:2

ATP - ENKELSPEL: Sofia (Bulgarije) - Kwalificaties, hardcourt (binnen)

11:10Martinez P. (Esp) - Majchrzak K. (Pol) 2:0
11:10Seppi A. (Ita) - Donski A. (Bul) 2:0
12:20Gerasimov E. (Blr) - Celikbilek A. (Tur) 2:0
13:10Marchenko I. (Ukr) - Machac T. (Cze) 2:1

WTA - ENKELSPEL: Chicago 2 (USA), hardcourt

16:10Cornet A. (Fra) - Yastremska D. (Ukr) 0:2
16:10Kudermetova V. (Rus) - Kalinskaya A. (Rus) 2:1
16:10Petkovic A. (Ger) - Govortsova O. (Blr) 2:0
16:10Vekic D. (Cro) - Li A. (Usa) 0:2
17:30Pegula J. (Usa) - Frech M. (Pol) 2:0
17:40Hontama M. (Jpn) - Garcia C. (Fra) 2:0
18:00Cabrera L. (Aus) - Rogers S. (Usa) 0:2
18:50Inglis M. (Aus) - Dolehide C. (Usa) 2:1
19:00Clijsters K. (Bel) - Hsieh S-W. (Tpe) 1:2
19:10Bouzkova M. (Cze) - Doi M. (Jpn) 1:2
19:25Flipkens K. (Bel) - Collins D. R. (Usa) 0:2
21:35Sasnovich A. (Blr) - Keys M. (Usa) OPGAVE 1:0

WTA - ENKELSPEL: Nur-Sultan (Kazachstan), hardcourt (binnen)

07:10Tsurenko L. (Ukr) - Diatchenko V. (Rus) OPGAVE 1:0
08:30Kulambayeva Z. (Kaz) - Van Uytvanck A. (Bel) 0:2
08:35Gasanova A. (Rus) - Hatouka Y. (Blr) 2:0
09:55Krunic A. (Srb) - Boulter K. (Gbr) 2:1
10:20Friedsam A-L. (Ger) - Rodionova Ar. (Aus) 2:1
14:20Gracheva V. (Rus) - Pliskova Kr. (Cze) 2:0

ATP - DUBBELSPEL: San Diego (USA), hardcourt

20:40Salisbury J./Skupski N. - Behar A./Escobar G. 2:1

ATP - DUBBELSPEL: Sofia (Bulgarije), hardcourt (binnen)

16:00Musetti L./Vavassori A. - Demoliner M./Matos R. 0:2

WTA - DUBBELSPEL: Chicago 2 (USA), hardcourt

18:10Jurak D./Klepac A. - Baptiste H./Osuigwe W. 2:0
21:05Lechemia E./Lohoff J. - Golubic V./Teichmann J. B. 0:2

WTA - DUBBELSPEL: Nur-Sultan (Kazachstan), hardcourt (binnen)

07:10Cristian J. A./Gorgodze E. - Murray S./Savinykh V. 0:2
12:30Minella M./Peterson R. - Strakhova V./Yashina E. 1:2
12:40Ainitdinova G./Kulambayeva Z. - Blinkova A./Danilina A. 1:2

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Lima (Peru), gravel

18:45Altmaier D. (Ger) - Andreozzi G. (Arg) 2:1
19:30Hardt N. (Dom) - Dellien H. (Bol) 0:2
21:20Catarina L. (Mon) - Olivo R. (Arg) 0:2
21:30Olivieri G. A. (Arg) OPGAVE - Quiroz R. (Ecu) 1:1

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Lima (Peru) - Kwalificaties, gravel

23:00Gomez-Herrera C. (Esp) - Castelnuovo L. (Sui) 2:0
23:20Nikles J. (Sui) - Ballotta G. (Per) 2:0
17:05Barrientos N. (Col) - Zeballos F. (Bol) 2:0
17:10Nikles J. (Sui) - Gutierrez Oscar J. (Bra) 2:0
17:10Panta J. (Per) - Gonzalez A. (Col) 2:0
19:05Gomez-Herrera C. (Esp) - Thirouin J. (Fra) 2:1

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Lisbon (Portugal), gravel

15:10Oliveira G. (Por) - Araujo P. (Por) 2:0
15:55Benchetrit E. (Mar) - Lestienne C. (Fra) 0:2
17:15Sijsling I. (Ned) - Pellegrino A. (Ita) 0:2
17:20AfgelastZeppieri G. (Ita) - Giannessi A. (Ita) -:-
17:30Martin A. (Svk) - Cid Subervi R. (Dom) 2:1

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Lisbon (Portugal) - Kwalificaties, gravel

11:10Berrettini J. (Ita) - Fanselow S. (Ger) 1:2
11:10Rodriguez Taverna S. (Arg) - Heller P. (Ger) 2:0
13:35Gerch L. (Ger) - Michalski D. (Pol) 0:2
13:55Bobrov B. (Rus) - Hassan B. (Leb) 0:2

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Murcia (Spanje), gravel

12:40Furness E. (Fra) - Barranco C. J. (Esp) 2:1
13:35Shevchenko A. (Rus) - Trungelliti M. (Arg) 0:2
14:35Ramanathan R. (Ind) - Zekic M. (Srb) 1:2
15:35Ritschard A. (Usa) - Lopez San Martin A. (Esp) 2:0
16:00De Loore J. (Bel) - Collarini A. (Arg) 1:2
16:40Svrcina D. (Cze) - Brancaccio R. (Ita) 0:2
17:25Cobolli F. (Ita) - Vilella M. M. (Esp) 2:0
19:10Vanneste J. (Bel) - Ortega-Olmedo R. (Esp) 1:2

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Murcia (Spanje) - Kwalificaties, gravel

11:05Nava E. (Usa) - Mridha J. (Swe) 2:0
11:05Rybakov A. (Usa) - Sanchez Jover C. (Esp) 2:0
11:10Alvarez Varona N. (Esp) OPGAVE - Rosenkranz M. (Ger) 1:1
12:40Denolly C. (Fra) - Passaro F. (Ita) 0:2

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Orleans (Frankrijk), hardcourt (binnen)

16:25Marcora R. (Ita) - Tabilo A. (Chi) 0:2
17:40Barrere G. (Fra) - Novak D. (Aut) 0:2
19:20Gulbis E. (Lat) - Safiullin R. (Rus) 0:2
20:45Bergs Z. (Bel) - Laaksonen H. (Sui) 0:2

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Orleans (Frankrijk) - Kwalificaties, hardcourt (binnen)

12:10Schnur B. (Can) - Kuznetsov An. (Rus) 2:1
12:20Grenier H. (Fra) - Karlovskiy E. (Rus) 0:2
13:55Droguet T. (Fra) - Jacquet K. (Fra) 0:2
14:45Janvier M. (Fra) - Viola M. (Ita) 1:2

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Sibiu (Roemenië), gravel

11:00Bonadio R. (Ita) - Molcan A. (Svk) 0:2
11:05Sachko V. (Ukr) - Albot R. (Mda) 2:0
12:25Kopriva V. (Cze) - Petrovic D. (Srb) 2:0
12:55Kokkinakis T. (Aus) - Marterer M. (Ger) 2:0
14:55Kirkin E. (Tur) - Vatutin A. (Rus) 2:1
15:40Agamenone F. (Ita) - Cornea V. V. (Rou) 2:0

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Sibiu (Roemenië) - Kwalificaties, gravel

09:05Prihodko O. (Ukr) - Bondarevskiy Y. (Rus) 0:2
09:10Oliel Y. (Isr) - Ejupovic E. (Ger) 2:0
09:10Wehnelt K. (Ger) - Palosi S. (Rou) 1:2
11:55Frunza N. (Rou) - Ionel N. D. (Rou) 1:2

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Falun (Zweden), hardcourt (binnen)

14:00Dembek M. (Pol) - Takahashi Y. (Jpn) 1:2
14:00Fomin S. (Uzb) - Kirkov V. (Usa) 0:2
14:00Royer V. (Fra) - Fayziev S. (Uzb) 2:0
14:00Ruzgas M. (Swe) - Dahlberg M. (Swe) 0:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Lisbon 2 (Portugal), gravel

11:00Marcinkevica D. (Lat) - Cavalle-Reimers Y. (Esp) 0:2
12:30Monnet C. (Fra) - Avanesyan E. (Rus) 2:0
14:00Azadinho C. (Por) - Bassols M. (Esp) 0:2
16:30Burillo Escorihuela I. (Esp) - Morais M. (Por) 2:0
16:30Cengiz B. (Tur) - Pinto S. (Por) 2:0
17:30Lazaro Garcia A. (Esp) - Salden L. (Bel) 2:1

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M25 Falun (Zweden), hardcourt (binnen)

15:30Dahlin M./Eriksson S. - Eriksson M./Neuchrist M. 0:2
15:30Paul J./Riedi L. - Ingildsen J./Sigsgaard C. 2:0
15:30Shimizu Y./Sultanov K. - Niklas-Salminen P./Vasa I. 2:1
17:10Hands T./Wendelken H. - Ellis B./Tokuda R. 1:2

TEAMS - MANNEN: Laver Cup (Wereld)

19:20World - Europe 1:14

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.