REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

EXHIBITION - MANNEN: Challenge Elite FFT (Frankrijk) - Play Offs, hardcourt

11:10Denolly C. (Fra) - Mahut N. (Fra) 2:0
11:10Herbert P.H. (Fra) - Blancaneaux G. (Fra) 2:0
15:15Muller A. (Fra) - Grenier H. (Fra) 0:2
15:20Simon G. (Fra) - Bourgue M. (Fra) 2:0

EXHIBITION - MANNEN: DTB German Pro Series (Duitsland), gravel

12:35Marterer M. (Ger) - Moeller M. (Ger) 2:0
14:55Maden Y. (Ger) - Masur D. (Ger) 2:1
17:40Stebe C-M. (Ger) - Otte O. (Ger) 1:2
Set 2Hanfmann Y. (Ger) - Rosenkranz M. (Ger) 0:1 (4:6,0:0)

EXHIBITION - MANNEN: Exo-Tennis (Duitsland), hardcourt

10:05Hassan B. (Ger) - Schmitz C. (Ger) 0:2
12:00Broska F. (Ger) - Puetz T. (Ger) 0:2
13:40Vishnick D. (Ger) - Choinski J. (Gbr) 0:2

EXHIBITION - MANNEN: FPT Portugal Series 3 (Portugal), hardcourt

12:25Faria J. (Por) - Elias G. (Por) 0:2
15:10Sousa P. (Por) OPGAVE - Leote Prata M. (Por) 0:0
16:30Coelho F. (Por) - Ferreira Silva F. (Por) 0:2
17:50Rocha H. (Por) - Cacao T. (Por) 2:0

EXHIBITION - MANNEN: International Tennis Series (Wereld), hardcourt

16:15Carnevale-Miino T. (Ita) - Lomakin G. (Kaz) 2:1
17:35AfgelastGoldhoff G. (Usa) - Ore J. A. (Usa) -:-
Set 2Okungbowa C. (Usa) - Lomakin G. (Kaz) 0:1 (1:6,4:5)
21:00Draxl L. (Can) - Ore J. A. (Usa) -:-
21:20Okungbowa C. (Usa) - Carnevale-Miino T. (Ita) -:-
22:40Draxl L. (Can) - Goldhoff G. (Usa) -:-

EXHIBITION - MANNEN: MatchPlay 120 (USA), hardcourt

16:20Blanch U. (Usa) - Mochizuki S. (Jpn) 2:0
22:00AfgelastBlanch U. (Usa) - Ritschard A. (Usa) -:-

EXHIBITION - MANNEN: Oefenwedstrijden (Wereld)

00:25Redlicki Ma. (Usa) - Chappell N. (Usa) 2:0
10:00Neumayer L. (Aut) - Kopp S. (Aut) 1:2
11:15Cukierman D. (Isr) - Hasson J. (Isr) 2:0
12:10Foley P. (Gbr) - Patten H. (Gbr) 0:2
12:10Ginat R. (Isr) - Leshem E. (Isr) 0:2
12:10McHugh A. (Gbr) - Paris J. (Gbr) 2:1
13:40Basing M. (Gbr) - Jubb P. (Gbr) 1:2
13:55Broom C. (Gbr) - Gray A. (Gbr) 0:2
14:10Arconada J. (Usa) - Tabilo A. (Chi) 2:1
14:15Harper C. (Can) - Redlicki Mi. (Usa) 2:0
15:45Recci M. (Gbr) - Hersey J. (Gbr) 2:0
16:05El Mihdawy A. (Usa) - King E. (Usa) 2:0
16:10Riffice S. (Usa) - Gomez A. (Col) 2:1
17:05Norrie C. (Gbr) - Jones B. (Gbr) 2:0
18:10Hodkin S. (Gbr) - Pinnington Jones J. (Gbr) 0:2
18:10Redlicki Ma. (Usa) - Karimov J. (Uzb) 1:2
18:15Houghton G. (Gbr) - Matusevich A. (Gbr) 0:2
Set 2Chappell N. (Usa) - Bobrov B. (Rus) 1:0 (6:2,5:4)
21:00Schnur B. (Can) - Langmo C. (Usa) -:-
22:15Brymer G. (Usa) - Ortlip J. (Usa) -:-

EXHIBITION - MANNEN: Poland Tour (Polen), gravel

09:30Majchrzak K. (Pol) - Marek W. (Pol) 2:0
13:05Majchrzak K. (Pol) - Rajski M. (Pol) 2:0
13:05Michalski D. (Pol) - Zielinski J. (Pol) 2:0

EXHIBITION - MANNEN: Privatbanka Open (Slowakije), gravel

10:05Fekete J. (Svk) - Pokorny L. (Svk) 0:2
12:15Liska T. (Svk) - Dobry M. (Svk) 2:0
14:00Galik M. (Svk) - Klein L. (Svk) 0:2
16:05Molcan A. (Svk) - Palovic L. (Svk) 2:0
16:30Minarik K. (Svk) - Nad P. (Svk) -:-
18:00Karol M. (Svk) - Gombos N. (Svk) -:-
18:00Martin A. (Svk) - Privara P. B. (Svk) -:-
18:00Novansky M. (Svk) - Horansky F. (Svk) -:-

EXHIBITION - MANNEN: Thiem's Seven (Oostenrijk), gravel

13:10Bautista R. (Esp) - Novak D. (Aut) 2:0
14:20Rublev A. (Rus) - Ruud C. (Nor) 2:1
14:30AfgelastDimitrov G. (Bul) - Coric B. (Cro) -:-
16:10Thiem D. (Aut) - Struff J-L. (Ger) 2:0
20:15AfgelastBerrettini M. (Ita) - Monfils G. (Fra) -:-
Set 1Berrettini M. (Ita) - Khachanov K. (Rus) 0:0 (2:4)

EXHIBITION - MANNEN: TOP liga CTS (Tsjechië), gravel

10:00Apltauer F. (Cze) - Lehecka J. (Cze) 0:2
10:00Donald M. (Cze) - Svrcina D. (Cze) 0:2
10:05Damm M. (Usa) - Nouza P. (Cze) 0:2
11:40Forejtek J. (Cze) - Gengel M. (Cze) 2:0
11:40Machac T. (Cze) - Kolar Z. (Cze) 2:0
11:40Satral J. (Cze) - Duda F. (Cze) 2:0
11:40Vrbensky M. (Cze) - Vesely J. (Cze) 0:2
11:50Safranek V. (Cze) - Nejedly P. (Cze) 1:2
12:15Krumich M. (Cze) - Poljak D. (Cze) 1:2
13:00Paulson A. (Cze) - Sachko V. (Ukr) 2:1

EXHIBITION - MANNEN: UK Pro Series (Verenigd Koninkrijk), hardcourt

11:05Glasspool L. (Gbr) - Willis M. (Gbr) 2:0
12:30Hands T. (Gbr) - Martin T. (Gbr) 2:0
14:10Johnson L. (Gbr) - Harris B. (Gbr) 2:1
16:15Canter A. (Gbr) - Cash J. (Gbr) 0:2
17:50Whitehouse M. (Gbr) - Fery A. (Gbr) 1:2
19:20Storrie R. J. (Gbr) - Gray J. (Gbr) 2:1

EXHIBITION - MANNEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

01:40Smith J. (Aus) - McCabe J. (Aus) 1:2
03:25O'Connell C. (Aus) OPGAVE - Hijikata R. (Aus) 0:1
03:35Johnson R. M. (Aus) - Downey D. (Aus) 2:0
06:10Jones S. (Aus) - Webster S. (Aus) 2:0
07:10Pham D. (Aus) - Gray T. (Aus) 1:2
07:30Purcell M. (Aus) - Pearson K. (Aus) 2:0
08:50Green C. (Aus) - Nkomba B. B. (Aus) 0:2
09:00Peers J. (Aus) - Johnson R. M. (Aus) 2:0
10:15Hann T. (Aus) - Downey D. (Aus) 2:0
11:35Avidzba A. (Rus) - Tessa L. (Fra) 2:1
11:50Faivre P. (Fra) - Hemery C. (Fra) 1:2
13:40Laurent T. (Fra) - Roumane R. (Fra) 1:2
14:20Mansouri S. (Tun) - Petit G. (Fra) 2:0

EXHIBITION - VROUWEN: Challenge Elite FFT (Frankrijk) - Play Offs, hardcourt

12:55Parmentier P. (Fra) - Mladenovic K. (Fra) 1:2
12:55Ponchet J. (Fra) - Tan H. (Fra) 2:0
17:00Burel C. (Fra) - Georges M. (Fra) 1:2
17:10Ferro F. (Fra) - Cornet A. (Fra) 2:0

EXHIBITION - VROUWEN: Eastern European Championship (Europa), hardcourt

10:05Husaric A. (Bih) - Anil C. (Tur) 2:0
10:05Vangelova A. (Bul) - Marinkovic B. (Srb) 2:0
12:00AfgelastKlincov B. (Sui) - Djakovic M. (Srb) -:-
12:05Eraydin B. (Tur) - Drazic M. (Cro) 0:2
14:10Bonic B. (Srb) - Djakovic M. (Srb) 2:1
15:50Jorovic I. (Srb) - Gjorcheska L. (Mkd) WO -:-
17:30Kovinic D. (Mne) - Berberovic N. (Bih) 2:0
Set 3Danilovic O. (Srb) - Shinikova I. (Bul) 1:1 (6:2,3:6,1:0)
21:00Tomova V. (Bul) - Piter K. (Pol) -:-

EXHIBITION - VROUWEN: FPT Portugal Series 3 (Portugal), hardcourt

10:40Oliveira I. (Por) - Hamaliy E. (Ukr) 0:2
13:10Neto S. (Por) OPGAVE - Lanca S. (Por) 0:1
14:10Santos M. (Por) - Jorge M. (Por) 2:0
15:45Campino M. (Por) - Amil M. (Por) 2:0

EXHIBITION - VROUWEN: MatchPlay 120 (USA), hardcourt

23:45Li A. (Usa) - Osuigwe W. (Usa) 2:1
17:55Di Lorenzo F. (Usa) - Li A. (Usa) 2:1
21:00Di Lorenzo F. (Usa) - Lepchenko V. (Usa) -:-

EXHIBITION - VROUWEN: Oefenwedstrijden (Wereld)

00:25Chavatipon C. (Usa) - Chang S. (Usa) -:-
09:35Glushko L. (Isr) - Nadel N. (Isr) 2:0
09:40Kimchi S. (Isr) - Khirin N. (Isr) 0:2
12:20Dshandshgava I. (Aut) - Koller A. (Aut) 0:2
13:55Koldobski K. (Isr) - Bereznyak S. (Isr) 0:2
14:10Fanning E. (Nzl) - Elie J. (Usa) 0:2
14:10Parks A. (Usa) - Evtimova D. (Bul) 2:0
14:10Zarazua R. (Mex) - Ivanova D. (Usa) 2:0
15:45Black H. T. (Usa) - Ivanova D. (Usa) 2:1
15:50Xu S. (Chn) - Sleeth L. (Can) 2:0
16:50Elie J. (Usa) - Parks A. (Usa) 0:2
17:00Zarazua R. (Mex) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) 2:0
17:30Evtimova D. (Bul) - Fanning E. (Nzl) 2:0
18:05Manasse M. (Usa) - Olmos G. (Mex) 0:2
19:20Chavatipon C. (Usa) - Montez P. (Usa) 0:2
21:00Glatch A. (Usa) - Whittle S. (Usa) -:-
22:15Olmos G. (Mex) - Chavatipon C. (Usa) -:-
23:45Whittle S. (Usa) - Montez P. (Usa) -:-

EXHIBITION - VROUWEN: Poland Tour (Polen), gravel

11:10Frech M. (Pol) - Shoshyna A. (Ukr) 2:0
11:10Kubka M. (Pol) - Chwalinska M. (Pol) 2:0

EXHIBITION - VROUWEN: Privatbanka Open (Slowakije), gravel

10:05Cisovska R. (Svk) - Kadleckova M. (Svk) 2:1
11:30Juhaszova V. (Svk) - Zelnickova R. (Svk) 2:0
14:00Kuzmova K. (Svk) - Suchankova S. (Svk) 2:1
14:00Meri E. (Svk) - Skamlova C. (Svk) -:-
14:10Zuffova Y. (Svk) - Morvayova V. (Svk) 0:2
16:30Schmiedlova A. K. (Svk) - Jaskova A. (Svk) 2:0
16:30Vargova V. (Svk) - Kuzmova V. (Svk) 0:2
18:00Bencic B. (Sui) - Behulova B. (Svk) -:-

EXHIBITION - VROUWEN: TOP liga CTS (Tsjechië), gravel

10:00Kubikova P. (Cze) - Krejcikova B. (Cze) 0:2
10:00AfgelastPalicova B. (Cze) - Fruhvirtova L. (Cze) -:-
10:00Smejkalova A. (Cze) - Nova A. (Cze) 2:0
10:05Bartunkova N. (Cze) - Vlckova K. (Cze) 2:0
10:05Havlickova L. (Cze) - Siniakova K. (Cze) 0:2
10:05Palicova B. (Cze) - Siskova A. (Cze) 1:2
10:05Valentova T. (Cze) - Fruhvirtova B. (Cze) 2:0
11:40Hindova D. (Cze) - Gadient N. (Sui) 2:0
11:40Vidmanova D. (Cze) - Kolodziejova M. (Cze) 0:2

EXHIBITION - VROUWEN: UK Pro Series (Verenigd Koninkrijk), hardcourt

11:05Barnett A. (Gbr) - Appleton E. (Gbr) 2:1
13:25Silva E. (Gbr) OPGAVE - Christie F. (Gbr) 0:0
14:10Dissanayake T. (Gbr) - Mpukusa K. A. (Zim) 2:0
15:55Burrage J. (Gbr) - Daley D. (Gbr) 2:0
16:55Broady N. (Gbr) - Morton E. (Gbr) 2:0
18:20Maloney E. (Gbr) - Grey S. B. (Gbr) 2:1

EXHIBITION - VROUWEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

04:30Perez E. (Aus) - Marinkov B. (Aus) 2:0
05:40Myers A. (Aus) - Lawless T. (Aus) 2:0
09:10Lamens S. (Ned) - Tubello A. (Fra) 1:2
09:35Jeanjean L. (Fra) - Arcangioli M. (Fra) 2:1
15:35Pribylova A. (Rus) - Pribylova A. (Rus) 2:1
15:40Albie A. (Fra) - Yerolymos M. (Fra) 0:2
17:20Leykina P. (Rus) - Jeanjean L. (Fra) 0:2

EXHIBITION - DUBBELSPEL MANNEN: Others matches (Wereld)

15:15Ginat R./Simon S. - Goldenberg L./Hasson J. 2:1
15:40Leshem E./Cukierman D. - Sarouk Y./Benya R. 2:0

EXHIBITION - DUBBELSPEL MANNEN: TOP liga CTS (Tsjechië), gravel

14:50Damm M./Forejtek J. - Nejedly P./Vocel M. 2:1
16:05Donald M./Vrbensky M. - Kolar Z./Lehecka J. 0:2

EXHIBITION - DUBBELSPEL VROUWEN: Oefenwedstrijden (Wereld)

13:30Tahan M./Glushko L. - Nadel N./Biran S. WO -:-

EXHIBITION - DUBBELSPEL VROUWEN: TOP liga CTS (Tsjechië), gravel

14:00Knezkova N./Lavickova K. - Siskova A./Siniakova K. 0:2
14:40Bartunkova N./Smejkalova A. - Gadient N./Nova A. 2:1
14:40Hindova D./Vidmanova D. - Kolodziejova M./Vlckova K. 2:1

EXHIBITION - MIXED DOUBLES: TOP liga CTS (Tsjechië), gravel

16:05Apltauer F./Valentova T. - Poljak D./Krejcikova B. 0:2

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.