REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Roland Garros (Frankrijk), gravel

11:00Garin C. (Chi) - Kohlschreiber P. (Ger) -:-
11:00Harris G. (Rsa) - Popyrin Al. (Aus) -:-
11:00Humbert U. (Fra) - Polmans M. (Aus) -:-
11:00Pospisil V. (Can) - Berrettini M. (Ita) -:-
12:30Dellien H. (Bol) - Berankis R. (Ltu) -:-
12:30Djere L. (Srb) - Anderson K. (Rsa) -:-
12:30Lajovic D. (Srb) - Mager G. (Ita) -:-
12:30Mayot H. (Fra) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:-
12:30Querrey S. (Usa) - Rublev A. (Rus) -:-
14:00Djokovic N. (Srb) - Ymer M. (Swe) -:-
14:00Halys Q. (Fra) - Giron M. (Usa) -:-
14:30Bautista R. (Esp) - Gasquet R. (Fra) -:-
14:30Johnson S. (Usa) - Carballes Baena R. (Esp) -:-
14:30Laaksonen H. (Sui) - Cuevas P. (Uru) -:-
14:30Monteiro T. (Bra) - Basilashvili N. (Geo) -:-
14:30Munar J. (Esp) - Tsitsipas S. (Gre) -:-
14:30Uchiyama Y. (Jpn) - Balazs A. (Hun) -:-
15:30Martin A. (Svk) - Sousa J. (Por) -:-
16:00Barrere G. (Fra) - Dimitrov G. (Bul) -:-
16:00Shapovalov D. (Can) - Simon G. (Fra) -:-

WTA - ENKELSPEL: Roland Garros (Frankrijk), gravel

11:00Babos T. (Hun) - Bogdan A. (Rou) -:-
11:00Brady J. (Usa) - Tauson C. (Den) -:-
11:00Hibino N. (Jpn) - Kostyuk M. (Ukr) -:-
11:00Niculescu M. (Rou) - Collins D. R. (Usa) -:-
11:00Ostapenko J. (Lat) - Brengle M. (Usa) -:-
11:00Sherif M. (Egy) - Pliskova Ka. (Cze) -:-
11:00Van Uytvanck A. (Bel) - Peterson R. (Swe) -:-
12:30Diyas Z. (Kaz) - Jabeur O. (Tun) -:-
12:30Rybakina E. (Kaz) - Cirstea S. (Rou) -:-
12:30Siegemund L. (Ger) - Mladenovic K. (Fra) -:-
12:30Vekic D. (Cro) - Bara Irina M. (Rou) -:-
13:00Ferro F. (Fra) - Watson H. (Gbr) -:-
13:00Samsonova L. (Rus) - Kenin S. (Usa) -:-
14:00Goerges J. (Ger) - Riske A. (Usa) -:-
14:00Kozlova Kat. (Ukr) - Badosa G. P. (Esp) -:-
14:30Stephens S. (Usa) - Diatchenko V. (Rus) -:-
16:00Kasatkina D. (Rus) - Tan H. (Fra) -:-
16:30Martic P. (Cro) - Doi M. (Jpn) -:-
16:30Parmentier P. (Fra) - Kudermetova V. (Rus) -:-
16:30Sabalenka A. (Blr) - Pegula J. (Usa) -:-

ATP - DUBBELSPEL: Roland Garros (Frankrijk), gravel

11:00Bolelli S./Gonzalez M. - Gonzalez S./Skupski K. -:-
11:00Molteni A./Nys H. - Gille S./Vliegen J. -:-
11:00Sitak A./Zelenay I. - Coria F./Schwartzman D. -:-
12:30Bonzi B./Hoang A. - Klaasen R./Marach O. -:-
12:30Nielsen F./Puetz T. - Sonego L./Travaglia S. -:-
13:00Herbert P.H./Mahut N. - Purcell M./Saville L. -:-
14:00Krawietz K./Mies A. - Bublik A./Kukushkin M. -:-
14:00Murray J./Skupski N. - Londero J. I./Vesely J. -:-
14:30Behar A./Escobar G. - Monroe N./Paul T. -:-
15:30Bambridge L./McLachlan B. - Koolhof W./Mektic N. -:-
15:30Duckworth J./Millman J. - Chardy J./Martin F. -:-
15:30McDonald M./Sandgren T. - Fucsovics M./Norrie C. -:-
16:00Mannarino A./Paire B. - Tiafoe F./Withrow J. -:-
16:30Evans D./Hurkacz H. - Demoliner M./Middelkoop M. -:-
16:30Couacaud E./Olivetti A. - Melzer J./Roger-Vasselin E. -:-
16:30Krajicek A./Skugor F. - Soonwoo K./Sharan D. -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Biella (Italië), gravel

10:00Lacko L. (Svk) - Horansky F. (Svk) -:-
10:00Ramanathan R. (Ind) - O'Connell C. (Aus) -:-
10:00Varillas J. P. (Per) - Alcaraz C. (Esp) -:-
11:30Cid Subervi R. (Dom) - Bagnis F. (Arg) -:-
11:30Felline G. (Ita) - Muller A. (Fra) -:-
11:30Garcia-Lopez G. (Esp) - Ficovich J. P. (Arg) -:-
13:00Istomin D. (Uzb) - Marchenko I. (Ukr) -:-
14:30Collarini A. (Arg) - Arnaboldi A. (Ita) -:-
15:00Lorenzi P. (Ita) - Napolitano S. (Ita) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Split (Kroatië), gravel

10:00Etcheverry T. M. (Arg) - Celikbilek A. (Tur) -:-
10:00Klizan M. (Svk) - Lestienne C. (Fra) -:-
10:00Krstin P. (Srb) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:-
11:30Blanch U. (Usa) - Ferreira Silva F. (Por) -:-
11:30Escobedo E. (Usa) - Cerundolo F. (Arg) -:-
11:30Troicki V. (Srb) - Ito T. (Jpn) -:-
13:00Klahn B. (Usa) - Polansky P. (Can) -:-
13:00Serdarusic N. (Cro) - Giannessi A. (Ita) -:-
14:30Jaziri M. (Tun) - Kovalik J. (Svk) -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Biella (Italië), gravel

13:00Martos Gornes S./Ramanathan R. - Moroni M./Pellegrino A. -:-
13:00Heliovaara H./Walkow S. - Buscaglione P./Carpano C. -:-
14:30Bagnis F./Galdos S. - Balaji N. S./Margaroli L. -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Split (Kroatië), gravel

13:00Klizan M./Kolar Z. - Martinez L. D./Reyes-Varela M. -:-
14:30Delic M./Krstin P. - Huey T. C./Lammons N. -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Forbach (Frankrijk), gras

11:00Kirkov V. (Usa) - Strombachs R. (Lat) -:-
11:00Pichler D. (Aut) - Dous Karpenschif J. (Fra) -:-
11:00Reymond A. (Fra) - Simon T. (Ger) -:-
12:30Bouquier A. (Fra) - Cornut-Chauvinc A. (Fra) -:-
12:30Dussin L. (Fra) - Paul J. (Sui) -:-
12:30Fassbender B. (Fra) - Geerts M. (Bel) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Monastir (Tunesië), hardcourt

10:00Grigelis L. (Ltu) - Rosenkranz M. (Ger) -:-
10:00Monzon I. (Arg) - Tenti F. (Arg) -:-
10:00Ouakaa A. (Tun) - Tamm K. (Est) -:-
10:00Tirante T. A. (Arg) - Kivattsev K. (Rus) -:-
11:00Descotte M. F. (Arg) - Michalski D. (Pol) -:-
11:00Kocevar-Desman T. (Slo) - March A. C. (Ecu) -:-
13:00Dougaz A. (Tun) - Echargui M. (Tun) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Pardubice (Tsjechië), gravel

12:00Cerundolo J. M. (Arg) - Sanchez Izquierdo N. (Esp) -:-
12:00Roumane R. (Fra) - Eriksson M. (Swe) -:-
12:00Satral J. (Cze) - Ugo Carabelli C. (Arg) -:-
13:30Klein L. (Svk) - Paulson A. (Cze) -:-
13:30Lindell Ch. (Swe) - Durasovic V. (Nor) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Monastir (Tunesië), hardcourt

10:00Kanev K. (Ger) - Sun L. (Sui) -:-
10:00Robbe A. (Fra) - Boubaker W. (Tun) -:-
11:00Bourbotte Z. (Fra) - Howard Z. (Usa) -:-
11:00Catini C. (Ita) - Ureke A. (Rus) -:-
11:00Michalitsch A. (Aut) - Haseth L. E. (Nor) -:-
11:00Talbi S. (Blr) - Villet M. (Fra) -:-
13:00Le Bihan K. (Fra) - Kwong L. (Can) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Porto (Portugal), hardcourt

14:00Muramatsu C. (Jpn) - Gorgodze E. (Geo) -:-
14:00Rubini S. (Ita) - Jorge F. (Por) -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Forbach (Frankrijk), gras

12:30Broville M./De Cuyper J. - Erler A./Pichler D. -:-
12:30Jebens H./Schell N. - Cubelic K./Steinegger Y. -:-
15:00Kirchheimer S./Kirkov V. - Hartmeier P./Lemstra K. -:-
15:00Dhoe B./Reymond A. - Ayeni A./Smith R. -:-
16:30Blanchet U./Dous Karpenschif J. - Capecchi D./Sorrentino L. -:-
16:30Bouquier A./Dussin L. - Sachko V./Strombachs R. -:-
16:30Castelnuovo L./Paul J. - Monaco A./Vincent A. -:-
17:00Hermans M./Smits G. - Fassbender B./Schott H. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Monastir (Tunesië), hardcourt

13:00Khomich A./Shyla Y. - Delage P./Vandermeersch C. -:-
14:30Grigelis L./Mugevicius L. - Damm M./Tirante T. A. -:-
14:30Moraing O./Tamm K. - Rosenkranz M./Schonenberg T. -:-
14:30Shevchenko A./Zhuk U. - Monzon I./Tenti F. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Monastir (Tunesië), hardcourt

13:00Bechri C./Ibbou I. - Carle M. L./Gram O. -:-
13:00Kuzmova K./Zelnickova R. - Dell'edera F./Sposetti I. -:-
14:30Kanev K./Sauvant C. - Boehner L./Mihail D. M. -:-
15:00Robbe A./Villet M. - Semenistaja M./Sukhotina A. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Porto (Portugal), hardcourt

14:00Fonte M. I./Ponomar L. - Kung L./Savinykh V. -:-
15:30Bandecchi S./In-Albon Y. - Gamarra Martins I./Haddad Maia B. -:-
15:30Mihalikova T./Raina A. - Ce G./Strakhova V. -:-
17:00Burrage J./Nicholls O. - Fett J./Routliffe E. -:-
17:00Loeb J./Sanchez A. S. - Koelzer R./Murta I. -:-
17:30Jorge F./Parres Azcoitia O. - Grey S. B./Murray S. -:-
17:30Gatica B./Pereira R. - Muramatsu C./Ueda R. -:-
17:30Jovic J./You X. - Alves C./Parrizas-Diaz N. -:-

EXHIBITION - MANNEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

09:00Eysseric J. (Fra) - Petit G. (Fra) -:-
10:30Laurent T. (Fra) - Escoffier A. (Fra) -:-
11:30Chazal M. (Fra) - Avidzba A. (Rus) -:-
14:00Eysseric J. (Fra) - Laurent T. (Fra) -:-
15:00Escoffier A. (Fra) - Petit G. (Fra) -:-
17:00Redlicki Ma. (Usa) - Brymer G. (Usa) -:-
19:00Adamson A. (Usa) - Stalder R. (Usa) -:-
21:00Ortlip J. (Usa) - Holt B. (Usa) -:-
23:00Chappell N. (Usa) - Brumm J. (Usa) -:-

EXHIBITION - VROUWEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

09:00Dascalu N-C. (Rou) - Mikulskyte J. (Ltu) -:-
10:30Cavalle-Reimers Y. (Esp) - Cascino E. (Fra) -:-
11:30Zakarlyuk M. (Ukr) - Vasilescu A. (Rou) -:-
14:00Njiric S. (Cro) - Cascino E. (Fra) -:-
15:30Poznikhirenko G. (Ukr) - Dascalu N-C. (Rou) -:-
17:00Cavalle-Reimers Y. (Esp) - Mikulskyte J. (Ltu) -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.