REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

Set 1Berankis R. (Ltu) - Querrey S. (Usa) 0:0 (3:4)
02:40Evans D. (Gbr) - Nishioka Y. (Jpn) -:-
02:45Pella G. (Arg) - Barrere G. (Fra) -:-
03:10Fucsovics M. (Hun) - Sinner J. (Ita) -:-
04:05Paire B. (Fra) - Cilic M. (Cro) -:-
04:10Berrettini M. (Ita) - Sandgren T. (Usa) -:-
04:10Ito T. (Jpn) - Djokovic N. (Srb) -:-
04:10Paul T. (Usa) - Dimitrov G. (Bul) -:-
04:10Schwartzman D. (Arg) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:-
04:20Tsitsipas S. (Gre) - Kohlschreiber P. (Ger) -:-
04:40Garin C. (Chi) - Raonic M. (Can) -:-
06:05Polmans M. (Aus) - Lajovic D. (Srb) -:-
06:10Mmoh M. (Usa) - Bautista R. (Esp) -:-
06:20Hurkacz H. (Pol) - Millman J. (Aus) -:-
09:00Thompson J. (Aus) - Fognini F. (Ita) -:-
10:30Krajinovic F. (Srb) - Federer R. (Sui) -:-

WTA - ENKELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

Set 2Li A. (Usa) - Kenin S. (Usa) 0:1 (1:6,0:0)
Set 1Goerges J. (Ger) - Martic P. (Cro) 0:0 (3:3)
Set 1Osaka N. (Jpn) - Zheng S. (Chn) 0:0 (3:2)
Set 1Pavlyuchenkova A. (Rus) - Stojanovic N. (Srb) 0:0 (5:1)
Set 1Pliskova Kr. (Cze) - Watson H. (Gbr) 0:0 (2:1)
Set 2Sharma A. (Aus) - Kontaveit A. (Est) 0:1 (0:6,0:0)
Set 1Sorribes Tormo S. (Esp) - Kudermetova V. (Rus) 0:0 (0:4)
Set 1Suarez Navarro C. (Esp) - Sabalenka A. (Blr) 0:0 (2:1)
Set 1Swiatek I. (Pol) - Babos T. (Hun) 0:0 (4:1)
Set 1Townsend T. (Usa) - Pegula J. (Usa) 0:0 (2:2)
Set 1Badosa G. P. (Esp) - Kvitova P. (Cze) 0:0 (2:1)
Set 1Zhang S. (Chn) - McNally C. (Usa) 0:0 (1:0)
02:35Alexandrova E. (Rus) - Krejcikova B. (Cze) -:-
02:40Barty A. (Aus) - Hercog P. (Slo) -:-
02:40Jabeur O. (Tun) - Garcia C. (Fra) -:-
02:40Mertens E. (Bel) - Kovinic D. (Mne) -:-
02:40Riske A. (Usa) - Zhu L. (Chn) -:-
02:40Wozniacki C. (Den) - Yastremska D. (Ukr) -:-
02:50Gauff C. (Usa) - Cirstea S. (Rou) -:-
04:10Minnen G. (Bel) - Rybakina E. (Kaz) -:-
06:10Hibino N. (Jpn) - Sakkari M. (Gre) -:-
06:40Wang Q. (Chn) - Ferro F. (Fra) -:-
09:00Zidansek T. (Slo) - Williams S. (Usa) -:-
11:00Keys M. (Usa) - Rus A. (Ned) -:-

ATP - DUBBELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

Set 1Daniell M./Oswald P. - Granollers M./Zeballos H. 0:0 (3:2)
Set 1Krajicek A./Skugor F. - Jebavy R./Zelenay I. 0:0 (3:1)
02:40Krawietz K./Mies A. - Bublik A./Kukushkin M. -:-
02:40Arevalo M./O'Mara J. - Dellien H./Londero J. I. -:-
02:40Rojer J-J./Tecau H. - Inglot D./Qureshi A. U. H. -:-
02:40Gille S./Vliegen J. - Andujar P./Lopez F. -:-
04:10Molteni A./Nys H. - Bolt A./Ebden M. -:-
04:10Ellis B./Popyrin Al. - Dodig I./Polasek F. -:-
04:10Kontinen H./Struff J-L. - Seppi A./Sonego L. -:-
04:40Bedene A./Behar A. - Delbonis F./Mayer L. -:-
05:40Kecmanovic M./Ruud C. - Klaasen R./Marach O. -:-
05:40Purcell M./Saville L. - Rublev A./Vasilevski A. -:-
05:40Sharan D./Sitak A. - Carreno-Busta P./Sousa J. -:-
06:10Cecchinato M./Djere L. - Koolhof W./Mektic N. -:-
06:10Guccione C./Reid M. - Lopez M./Ramos A. -:-
06:40Peers J./Venus M. - Nielsen F./Puetz T. -:-
07:10Bryan B./Bryan M. - Bopanna R./Uchiyama Y. -:-

WTA - DUBBELSPEL: Australian Open (Australië), hardcourt

Set 1Chan H-C./Chan L. - Kalashnikova O./Kato M. 0:0 (3:1)
02:40King V./McHale C. - Pera B./Voracova R. -:-
02:40Inglis M./Mcphee K. - Kichenok L./Yang Z. -:-
04:10Brady J./Dolehide C. - Melichar N./Xu Y-F. -:-
04:10Davis L./Golubic V. - Aiava D./Cabrera L. -:-
04:10Kuzmova V./Sasnovich A. - Bozovic A./Marshall A. -:-
05:10Collins D. R./Rosolska Ali. - Kozlova Kat./Linette M. -:-
05:40Doi M./Niculescu M. - Kalinskaya A./Putintseva Y. -:-
05:40Fourlis J./Rodionova Ar. - Larsson J./Peterson R. -:-
05:40Muhammad A./Santamaria S. - Hon P./Sanders S. -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Bangkok 2 (Thailand), hardcourt

04:00Grenier H. (Fra) - Hoang A. (Fra) -:-
04:00Trongcharoenchaikul W. (Tha) - Marcora R. (Ita) -:-
04:00Zhang Z. (Chn) - Safiullin R. (Rus) -:-
05:30Balazs A. (Hun) - Baldi F. (Ita) -:-
05:30Karatsev A. (Rus) - Popko D. (Kaz) -:-
05:30Polansky P. (Can) - Sekiguchi S. (Jpn) -:-
07:00Olivo R. (Arg) - Haase R. (Ned) -:-
07:00Yevseyev D. (Kaz) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:-
08:30Vesely J. (Cze) - Kolar Z. (Cze) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Rennes (Frankrijk), hardcourt (binnen)

10:00Jacquet K. (Fra) - Muller A. (Fra) -:-
10:00Moraing M. (Ger) - Maamoun K.M. (Egy) -:-
11:30Kotov P. (Rus) - Ward J. (Gbr) -:-
11:30Stakhovsky S. (Ukr) - Serdarusic N. (Cro) -:-
13:00Denolly C. (Fra) - Otte O. (Ger) -:-
13:00Janowicz J. (Pol) - Lestienne C. (Fra) -:-
14:30Royer V. (Fra) - Petrovic D. (Srb) -:-
16:00Miedler L. (Aut) - Gabashvili T. (Rus) -:-
17:00Furness E. (Fra) - Janvier M. (Fra) -:-
17:30Bega A. (Ita) - Ilkel C. (Tur) -:-
19:15Lacko L. (Svk) - Escoffier A. (Fra) -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Bangkok 2 (Thailand), hardcourt

07:00Gaio F./Lorenzi P. - Brkic T./Pavic A. -:-
08:30Golubev A./Nedovyesov A. - Oliveira G./Yang T-H. -:-
08:30Ratiwatana So./Trongcharoenchaikul W. - Escobar G./Reyes-Varela M. -:-
10:00King E./Reese H. - Ratiwatana Sa./Rungkat C. -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Rennes (Frankrijk), hardcourt (binnen)

14:30Bonzi B./Muller A. - Klein L./Vatutin A. -:-
19:30Sancic A./Weissborn T-S. - Ignatik U./Miedler L. -:-
20:45Furness E./Royer V. - Janowicz J./Walkow S. -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Antalya 3 (Turkije), gravel

08:00Cagnina J. (Bel) - Skatov T. (Kaz) -:-
08:00Martin Tiffon P. (Esp) - Bruna E. (Chi) -:-
08:00Sendogan E. (Tur) - March A. C. (Ecu) -:-
09:30Madaras N. (Swe) - Sakellaridis M. (Gre) -:-
09:30Razborsek N. (Slo) - Vankan M. (Ger) -:-
09:30Torski O. (Ger) - Nagy P. (Hun) -:-
09:30Zekic M. (Srb) - Akkoyun U. (Tur) -:-
11:00Bakshi A. (Geo) - Petrone A. (Ita) -:-
11:00Borza B. (Rou) - Eleveld J. (Ned) -:-
11:00Eysseric J. (Fra) - Sinha N. K. (Ind) -:-
11:00Fuele M. (Hun) - Johansson-Holm J. (Swe) -:-
11:00Lapalu V. (Fra) - Erel Y. (Tur) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Bressuire (Frankrijk), hardcourt (binnen)

10:00Bellier A. (Sui) - Ojeda L. R. (Esp) -:-
10:00Blanchet U. (Fra) - Pierre H. (Fra) -:-
10:00Lopez San Martin A. (Esp) - Voisin E. (Fra) -:-
10:00Tabur C. (Fra) - Pontico H. (Fra) -:-
11:30Bouquier A. (Fra) - Sakharov G. (Fra) -:-
11:30Mertens Y. (Bel) - Droguet T. (Fra) -:-
11:30AfgelastMertens Y. (Bel) - Gengel M. (Cze) -:-
11:30Poljak D. (Cze) - Reymond A. (Fra) -:-
11:30Rochette L. (Fra) - De Schepper J. (Fra) -:-
16:00Dussin L. (Fra) - Matusevich A. (Gbr) -:-
16:00Gautier A. (Fra) - Laurent T. (Fra) -:-
17:30Catarina L. (Mon) - De Schepper K. (Fra) -:-
17:30Peyrot A. (Fra) - Rosenkranz M. (Ger) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Cairo 2 (Egypte), gravel

09:00Asrawy A. (Egy) - Trocker M. (Ita) -:-
09:00Baldoni S. (Ita) - Capecchi D. (Ita) -:-
09:00Furlanetto M. (Ita) - Kekez D. (Cro) -:-
09:00Rajic D. (Srb) - Amirov D. (Rus) -:-
09:00Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Chepelev A. (Rus) -:-
09:00Tenti F. (Arg) - Dhoe B. (Bel) -:-
09:00Voronin D. (Rus) - Bachmaier P. (Aut) -:-
10:30Dev S D P. (Ind) - Perchicot M. (Fra) -:-
10:30Kapadia T. (Ind) - Khotkov O. (Ukr) -:-
10:30Liu H. (Chn) - Ornago F. (Ita) -:-
10:30Paz J. P. (Arg) - Vanta V. (Rou) -:-
10:30Perez C. S. (Esp) - Madarasz G. (Hun) -:-
10:30Seateun N. (Fra) - Pavlekovich Smith T. (Aus) -:-
10:30Senthilkumar M. A. (Ind) - Uspensky D. (Usa) -:-
12:00Litvinov D. (Rus) - Dzhavakian Y. (Ukr) -:-
12:00Shevchenko A. (Rus) - Hajek P. (Cze) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Cancun 2 (Mexico), hardcourt

15:00Chappell N. (Usa) - Alves M. (Bra) -:-
16:30Kozlov S. (Usa) - Estevez M. (Arg) -:-
18:00Hank T. (Mex) - Carou I. (Uru) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Kazan (Rusland), hardcourt (binnen)

08:00Korolev V. (Rus) - Verbin P. (Rus) -:-
09:30Borisiouk M. (Blr) - Tiurnev E. (Rus) -:-
09:30Fomin S. (Uzb) - Saidkarimov S. (Uzb) -:-
09:30Lozan K. (Rus) - Gakhov I. (Rus) -:-
11:00Fufygin M. (Rus) - Khomentovskiy M. (Rus) -:-
11:00Sheyngezikht L. (Bul) - Nikitin V. (Rus) -:-
11:00Uvarov A. (Rus) - Krutykh O. (Ukr) -:-
11:00Zhurbin A. (Rus) - Bolotov S. (Rus) -:-
12:30Haliak M. (Blr) - Danilov S. (Rus) -:-
12:30Karimov J. (Uzb) - Spasibo D. (Rus) -:-
12:30Kravchuk K. (Rus) - Noskin E. (Rus) -:-
12:30Pogosian S. (Rus) - Muzaev R. (Rus) -:-
14:00Igoshin A. (Rus) - Ivanov V. (Est) -:-
14:00Kachmazov A. (Rus) - Minin M. (Rus) -:-
14:00Ratniuk M. (Rus) - Dzhanashiya S. (Rus) -:-
14:00Sabanin Y. (Rus) - Kiyamov T. (Rus) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Monastir 3 (Tunesië), hardcourt

10:00De Jong J. (Ned) - Kilani M. (Tun) -:-
10:00Dougaz A. (Tun) - Castelnuovo L. (Sui) -:-
10:00Khabibulin T. (Kaz) - Hoeyeraal H. (Nor) -:-
10:00Mansouri S. (Tun) - Echargui M. (Tun) -:-
10:00Voljacques H. (Fra) - Bobrov B. (Rus) -:-
11:30Deviatiarov M. (Ukr) - Johnson L. (Gbr) -:-
11:30Fernandez-Gonzalez M. (Esp) - Tessa L. (Fra) -:-
11:30Kadhe A. (Ind) - Tepavac M. (Srb) -:-
11:30Vylegzhanin N. (Rus) - Baez S. (Arg) -:-
13:00Dalla Valle E. (Ita) - Garanganga T. (Zim) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Nussloch (Duitsland), hardcourt (binnen)

12:00Hoyt E. (Gbr) - Seifert S. (Ger) -:-
12:00Nijboer R. (Ned) - Bodmer A. (Sui) -:-
13:30Aichhorn J. (Aut) - Haerteis J. (Ger) -:-
13:30Stanek R. (Cze) - Handel T. (Ger) -:-
15:00Kurz B. (Ger) - Martineau M. (Fra) -:-
15:00Zeppieri G. (Ita) - Wehnelt K. (Ger) -:-
16:30Masur D. (Ger) - Fayziev S. (Uzb) -:-
19:00Zima L. (Ger) - Heyman C. (Bel) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Antalya 3 (Turkije), gravel

08:00Kawagishi N. (Jpn) - Potocnik N. (Slo) -:-
08:00Li Y. (Chn) - Mihaylova G. (Bul) -:-
08:00Losciale V. (Ita) - Colmegna M. (Ita) -:-
08:00Prisacariu A. (Rou) - Wildgruber A. (Ger) -:-
08:00Turkmen D. (Tur) - Laskutova K. (Rus) -:-
09:30Baykal B. (Tur) - Aksu A. (Tur) -:-
09:30Ogescu S. (Rou) - Ersoz V. (Swe) -:-
09:30Rey Garcia A. (Esp) - Hoste Ferrer C. (Esp) -:-
09:30Yudanov M. (Swe) - Dessolis B. (Ita) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Cairo 2 (Egypte), gravel

09:00Jocovic A. (Srb) - Nitescu A. M. (Rou) -:-
10:30Stamat V. (Mda) - Skamlova C. (Svk) -:-
12:00Bizhukova T. (Rus) - Ceschi G. (Ita) -:-
12:00Burger C. (Ned) - Matusova B. (Svk) -:-
12:00Ladhani A. (Can) - Makhorkina A. (Rus) -:-
12:00Milovanovic E. (Srb) - Qostal L. (Mar) -:-
12:00Scholsen H. (Bel) - Kovac J. (Srb) -:-
12:00Wargnier L. (Fra) - Sacco F. (Ita) -:-
13:30Atik R. (Mar) - Kolar N. (Slo) -:-
13:30Kerimbayeva K. (Kaz) - Dmitrieva S. (Rus) -:-
13:30Morgina A. (Rus) - Vangelova A. (Bul) -:-
13:30Shapovalova A. (Rus) - Curovic T. (Srb) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Cancun 2 (Mexico), hardcourt

15:00Kissell J. (Usa) - Rodriguez V. (Mex) -:-
15:00Tran L. (Ned) - Sewing S. (Usa) -:-
16:30Kukharchuk N. (Rus) - Plazas J. (Col) -:-
16:30Mikulskyte J. (Ltu) - Appel M. (Usa) -:-
18:00Anttila A. (Fin) - Sysoeva A. (Rus) -:-
18:00Wijesundera R. (Sri) - Vedder E. (Ned) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Liepaja (Letland), hardcourt (binnen)

10:00Glushko L. (Isr) - Falkowska W. (Pol) -:-
10:00Gorlats V. (Est) - Breckova N. (Cze) -:-
10:00Saar K. (Est) - Runcha A. (Lat) -:-
10:00Shalimova E. (Rus) - Reyngold E. (Rus) -:-
11:30Bereznyak S. (Isr) - Paulenka K. (Blr) -:-
11:30Malygina E. (Est) - Kuzmova K. (Svk) -:-
11:30Parkhomenko A. (Ukr) - Spaka P. (Lat) -:-
11:30Saidenova N. (Rus) - Klincov B. (Sui) -:-
13:00Samavati S. N. (Den) - Lemoine Q. (Ned) -:-
13:00Vismane D. (Lat) - Khirin N. (Isr) -:-
13:00Yersh K. (Blr) - Kulikova A. (Fin) -:-
15:00Tomase E. (Lat) - Bakhmutkina P. (Rus) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Monastir 3 (Tunesië), hardcourt

10:00Shytkouskaya N. (Blr) - Orlova N. (Rus) -:-
11:30Azziz R. (Fra) - Alibalic N. (Cro) -:-
11:30Burrage J. (Gbr) - Kolodziejova M. (Cze) -:-
13:00Bechri C. (Tun) - Peretti M. (Ita) -:-
13:00Cavelli C. (Ita) - Ainitdinova G. (Kaz) -:-
13:00Lukic T. (Ger) - Mihalikova T. (Svk) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Stuttgart-Stammheim (Duitsland), hardcourt (binnen)

11:00Kajuru A. O. (Jpn) - Herdzelas D. (Bih) -:-
11:00Kraus S. (Aut) - Tomanova N. (Cze) -:-
11:00Moratelli A. (Ita) - Jorge F. (Por) -:-
11:00Schmucker Y. (Ger) - Zaja A. (Ger) -:-
12:30Garland J. (Tpe) - Gjorcheska L. (Mkd) -:-
12:30Szostak M. (Fra) - Deichmann K. (Lie) -:-
12:30Terziyska J. (Bul) - Niedmers N. (Ger) -:-
14:00Lukas T. (Cro) - Hindova D. (Cze) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Kazan (Rusland), hardcourt (binnen)

08:00Kudashova D. (Rus) - Anshba A. (Rus) -:-
08:00Radanovic D. (Srb) - Astakhova D. (Rus) -:-
08:00Salden L. (Bel) - Pachkaleva T. (Rus) -:-
08:00Shusharina M. (Rus) - Cengiz B. (Tur) -:-
08:00Yashina E. (Rus) - Gasanova A. (Rus) -:-
09:30Alloyarova D. (Rus) - Pribylova A. (Rus) -:-
09:30Heisen V. (Ger) - Kummel A. (Aus) -:-
09:30Kazionova E. (Rus) - Pepelyaeva V. (Rus) -:-
11:00Gabueva A. (Rus) - Talbi S. (Blr) -:-
11:00Strakhova V. (Ukr) - Doroshina O. (Rus) -:-
12:30Kruzhkova D. (Rus) - Koval V. (Rus) -:-
12:30Lansere S. (Rus) - Pospelova A. (Rus) -:-
14:00Manilova M. (Rus) - Zakharova A. (Rus) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Petit-Bourg (Guadeloupe), hardcourt

20:30Pigossi L. (Bra) - De Bernardi C. (Fra) -:-
22:00Djoubri S. (Fra) - Albie A. (Fra) -:-
22:00Ostlund F. (Swe) - Van der Hoek R. (Ned) -:-
23:30Tan H. (Fra) - Arango E. (Col) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Vero Beach (USA), gravel

17:00Danilina A. (Kaz) - Xu S. (Chn) -:-
17:00Galfi D. (Hun) - Boskovic L. (Cro) -:-
17:00In-Albon Y. (Sui) - Seguel D. (Chi) -:-
17:00Lazaro Garcia A. (Esp) - Zarazua R. (Mex) -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Antalya 3 (Turkije), gravel

12:30March A. C./Martin Tiffon P. - Boluda-Purkiss C./Skatov T. -:-
12:30Akkoyun U./Turker M. N. - Nagy P./Razborsek N. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Bressuire (Frankrijk), hardcourt (binnen)

16:00Deschamps T./Mei M. - Cornut-Chauvinc A./Reymond A. -:-
16:00Poullain L./Tabur C. - Bellier A./Mertens Y. -:-
17:30De Schepper J./Faivre P. - Bouquier A./Droguet T. -:-
17:30Marek W./Samuelsson C. - Lopez San Martin A./Ojeda L. R. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Cancun 2 (Mexico), hardcourt

19:30Alves M./Olivieri G. A. - Fox D./Whitehouse M. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Kazan (Rusland), hardcourt (binnen)

15:30Elgin M./Gakhov I. - Borisiouk M./Saidkarimov S. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Monastir 3 (Tunesië), hardcourt

14:30Bobrov B./Castelnuovo L. - Chvets V./Mishkin K. -:-
14:30Barbu A./De Jong J. - Kilani M./Malesevic N. -:-
14:30Dubrivnyy A./Khabibulin T. - Mikula M./Oberleitner N. -:-
14:30Chrysochos P./Mansouri S. - Bergs Z./Colson T. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M25 Nussloch (Duitsland), hardcourt (binnen)

16:30Hoyt E./Leshem E. - Nijboer R./Smits G. -:-
18:00Nouza P./Sachko V. - Haerteis J./Heller P. -:-
19:30Hermans M./Stevens B. - Zielinski J./Zuk K. -:-
20:30Brancaccio R./Zeppieri G. - Fallert F./Ocleppo J. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Antalya 3 (Turkije), gravel

11:00Anil C./Sonoda A. - Nefedova A./Petrenko V. -:-
12:00Kulambayeva Z./Ma Y. - Kawagishi N./Kobayashi H. -:-
12:00Baravi A./Mihaylova G. - Olyanovskaya V./Ovcharenko E. -:-
12:00Colmegna M./Njiric S. - Han J./Okuno A. -:-
12:30Ersoz V./Turkmen D. - Oliynykova O./Sakellaridi S. -:-
12:30Sevcikova L./Wildgruber A. - Craciun G. A./Prisacariu A. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Cancun 2 (Mexico), hardcourt

19:30Appleton E./Mikulskyte J. - Aikawa M./Kishigami U. -:-
19:30Perez Garcia M. P./Plazas J. - James A./Kuprina A. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Liepaja (Letland), hardcourt (binnen)

13:00Geller N./Gorbunova M. - Ignatjeva M./Reyngold E. -:-
15:00Falkowska W./Kubka M. - Breckova N./Laboutkova A. -:-
15:00Orav S./Saar K. - Sekulic S./Vismane D. -:-
15:00Runcha A./Vindiga A. - Parkhomenko A./Petruzelova L. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Manacor (Mallorca) (Spanje), hardcourt

15:15AfgelastLairon Navarro G./Vicens Mas R. - Kanev K./Rajkovic A. -:-
15:15Lairon Navarro G./Vicens Mas R. - Carrillo A./Gutierrez C. M. -:-
15:30Koshiishi A./Milatova S. - Gancev T./Martinez V. -:-
16:45Cavalle-Reimers Y./Cervino Ruiz C. - Ortega Redondo P./Suviste K. -:-
16:45Lovqvist J./Saner J. - Bouzo Z./Moreno Barranquero A. -:-
16:45Antonitsch M./Schaeder L. - Duerst J./Grimm Ch. -:-
16:45Barad Itzhaki T./Wuarin P. - Marfutina M./Rosatello C. -:-
16:45Stadler N./Yerolymos M. - Orange M./Robbe A. -:-
16:45Ogata H./Yoshitomi A. - Andres-Rodriguez R./Ugrelidze N. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Monastir 3 (Tunesië), hardcourt

13:00Pereira Drozd E./Intert S. - Suvirdjonkova D./Zheng Q. -:-
13:00Haseth L. E./Nieuwboer P. - Danukova A./Shauha D. -:-
14:30Kubareva A./Shytkouskaya N. - Morton E./Morton K. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Stuttgart-Stammheim (Duitsland), hardcourt (binnen)

12:30Rothacker K./Tsatsa D. - Ramirez E./Tomera J. -:-
14:00Hering K./Ponomar L. - Hamidovic S./Vogt M. -:-
14:00Herdzelas D./Tomanova N. - Boehner L./Fonte M. I. -:-
15:30Kajuru A. O./Kraus S. - Seibold E./Zaja A. -:-
15:30Poduraeva M./Praefke P. - Berankova K./Jorge F. -:-
15:30Kern R./Schmucker Y. - Chiesa E./Garland J. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Kazan (Rusland), hardcourt (binnen)

14:00Astakhova D./Kazionova E. - Gasanova A./Mishina D. -:-
15:30Charaeva A./Pepelyaeva V. - Koklina E./Monova P. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Petit-Bourg (Guadeloupe), hardcourt

23:30Black H. T./Lopez Q. - Able E./Bunch K. -:-
23:30Koussenkova V./Mihail D. M. - Schenck S./Turner E. -:-
01:00Bencheikh L./De Bernardi C. - Podoroska N./Sanchez A. S. -:-
01:00Brouleau L./Kempen M. - Bektas E./Moore T. WO -:-
01:00Kung L./Ostlund F. WO - Riley A. J./Snells J. -:-
02:30Halemai M./Leonard M. - Bogdan E./Mdlulwa W. -:-
02:30Meliss V./Molinaro E. - Djoubri S./Georges M. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Vero Beach (USA), gravel

21:30Cako J./Gleason Q. - Boskovic L./Zarazua R. -:-
21:30Chang S./Halbauer E. - Maristany G./Seguel D. -:-
17:00Boltinskaya N./Kudelova M. - Burillo Escorihuela I./Lazaro Garcia A. -:-
17:00Simion O. G./Talaba G. - Arakawa H./Contreras Gomez F. -:-
17:00Hsu C./Udvardy P. - Danilina A./Mrdeza T. -:-
17:00Hozumi E./Yonehara M. - Ivanova D./Mandlik E. -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.