REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: Acapulco (Mexico), hardcourt

23:00Albot R. (Mda) - Martinez P. (Esp) -:-
23:00De Minaur A. (Aus) - Kecmanovic M. (Srb) -:-
23:00Edmund K. (Gbr) - Lopez F. (Esp) -:-
23:00Fritz T. (Usa) - Millman J. (Aus) -:-
23:00Isner J. (Usa) - Zverev M. (Ger) -:-
23:00Johnson S. (Usa) - Lajovic D. (Srb) -:-
23:00Kyrgios N. (Aus) - Humbert U. (Fra) -:-
23:00Nadal R. (Esp) - Andujar P. (Esp) -:-
23:00Norrie C. (Gbr) - Mannarino A. (Fra) -:-
23:00Opelka R. (Usa) - Kwon S. (Kor) -:-
23:00Thompson J. (Aus) - Zverev A. (Ger) -:-
23:00Wawrinka S. (Sui) - Tiafoe F. (Usa) -:-

ATP - ENKELSPEL: Acapulco (Mexico) - Kwalificaties, hardcourt

23:10Dzumhur D. (Bih) - Menezes J. (Bra) 2:0
23:10Ofner S. (Aut) - Bolt A. (Aus) 1:2
02:00AfgelastNorrie C. (Gbr) - Harrison R. (Usa) -:-
02:10Gomez L. (Mex) - Galan Riveros D. E. (Col) 1:2
02:15Altmaier D. (Ger) - Harrison R. (Usa) 2:0
02:15Paul T. (Usa) - Petrovic D. (Srb) OPGAVE 1:0
03:50Diez S. (Can) - Jung J. (Tpe) 0:2
Set 2Hernandez J. A. (Mex) - Giron M. (Usa) 0:1 (5:7,0:1)
Set 2Daniel T. (Jpn) - Purcell M. (Aus) 1:0 (6:3,1:2)
23:00Altmaier D. (Ger) - Jung J. (Tpe) -:-
23:00Dzumhur D. (Bih) - Bolt A. (Aus) -:-
23:00Paul T. (Usa) - Galan Riveros D. E. (Col) -:-

ATP - ENKELSPEL: Delray Beach (USA), hardcourt

16:30Opelka R. (Usa) - Raonic M. (Can) -:-

ATP - ENKELSPEL: Dubai (Verenigde Arabische Emiraten) - Kwalificaties, hardcourt

09:00Donskoy E. (Rus) - Musetti L. (Ita) -:-
09:00Hanfmann Y. (Ger) - Novak D. (Aut) -:-
09:00Harris G. (Rsa) - Ruusuvuori E. (Fin) -:-
09:00Sugita Y. (Jpn) - Uchiyama Y. (Jpn) -:-

ATP - ENKELSPEL: Marseille (Frankrijk), hardcourt (binnen)

14:00Auger-Aliassime F. (Can) - Tsitsipas S. (Gre) -:-

ATP - ENKELSPEL: Rio de Janeiro (Brazilië), gravel

17:00OnderbrokenGarin C. (Chi) - Coric B. (Cro) 1:0
17:00OnderbrokenMager G. (Ita) - Balazs A. (Hun) 1:0

ATP - ENKELSPEL: Santiago (Chili) - Kwalificaties, gravel

16:00Klizan M. (Svk) - Luz O. (Bra) -:-
16:00Varillas J. P. (Per) - Olivo R. (Arg) -:-
17:30Horansky F. (Svk) - Sakamoto P. (Bra) -:-
17:30Taberner C. (Esp) - Collarini A. (Arg) -:-

WTA - ENKELSPEL: Acapulco (Mexico), hardcourt

23:00Bondarenko K. (Ukr) - Kovinic D. (Mne) -:-
23:00Boulter K. (Gbr) - Paolini J. (Ita) -:-
23:00Bouzkova M. (Cze) - Maria T. (Ger) -:-
23:00McHale C. (Usa) - Davis L. (Usa) -:-
23:00Potapova A. (Rus) - Schmiedlova A. K. (Svk) -:-
23:00Rogers S. (Usa) - Volynets K. (Usa) -:-
23:00Rus A. (Ned) - Hibino N. (Jpn) -:-
23:00Stephens S. (Usa) - Zarazua R. (Mex) -:-
23:00Watson H. (Gbr) - Vandeweghe C. (Usa) -:-
23:00Zhu L. (Chn) - Zavatska K. (Ukr) -:-
23:00Zidansek T. (Slo) - Kalinskaya A. (Rus) -:-

WTA - ENKELSPEL: Acapulco (Mexico) - Kwalificaties, hardcourt

23:05Juvan K. (Slo) - Podoroska N. (Arg) 2:0
23:05Sharma A. (Aus) - Gatto-Monticone G. (Ita) 1:2
23:05Trevisan M. (Ita) - Dolehide C. (Usa) 1:2
00:50Cabrera L. (Aus) - Fernandez L. A. (Can) 0:2
02:10Cepede V. (Par) - Arruabarrena-V. L. (Esp) 2:1
02:10Lepchenko V. (Usa) - Kiick A. (Usa) 2:0
03:40Contreras Gomez F. (Mex) - Gibbs N. (Usa) 0:2
03:45Di Lorenzo F. (Usa) - Portillo Ramirez M. J. (Mex) 2:0
04:20Kucova K. (Svk) - Kalinina A. (Ukr) 0:2
04:40Voegele S. (Sui) - Errani S. (Ita) 0:2
Set 2Wang Xiy. (Chn) - Hibi M. (Jpn) 1:0 (6:3,2:1)
Set 1Cocciaretto E. (Ita) - Arconada U. M. (Usa) 0:0 (3:0)
23:00Errani S. (Ita) - Gibbs N. (Usa) -:-
23:00Fernandez L. A. (Can) - Lepchenko V. (Usa) -:-
23:00Gatto-Monticone G. (Ita) - Dolehide C. (Usa) -:-
23:00Juvan K. (Slo) - Cepede V. (Par) -:-

WTA - ENKELSPEL: Doha (Qatar), hardcourt

10:00AfgelastSwiatek I. (Pol) - Sabalenka A. (Blr) -:-
12:00Mertens E. (Bel) - Wang Q. (Chn) -:-
13:30Kuznetsova S. (Rus) - Buyukakcay C. (Tur) -:-
13:30Mladenovic K. (Fra) - Kudermetova V. (Rus) -:-
13:30Muchova K. (Cze) - Linette M. (Pol) -:-
13:30Siegemund L. (Ger) - Shvedova Y. (Kaz) -:-
15:00Hon P. (Aus) - Tomljanovic A. (Aus) -:-
15:00Muguruza G. (Esp) - Kasatkina D. (Rus) -:-
15:00Pera B. (Usa) - Garcia C. (Fra) -:-
16:30Anisimova A. (Usa) - Alexandrova E. (Rus) -:-
16:30Jabeur O. (Tun) - Siniakova K. (Cze) -:-
16:30Van Uytvanck A. (Bel) - Hercog P. (Slo) -:-
18:00Ostapenko J. (Lat) - Teichmann J. B. (Sui) -:-

ATP - DUBBELSPEL: Acapulco (Mexico) - Kwalificaties, hardcourt

Set 1Albot R./Krajicek A. - Martinez L. D./Reyes-Varela M. 0:0 (3:2)
06:00Galloway R./Hach H. - Monroe N./Withrow J. -:-

ATP - DUBBELSPEL: Delray Beach (USA), hardcourt

16:00OnderbrokenBambridge L./McLachlan B. - Cacic N./Nys H. 0:0

ATP - DUBBELSPEL: Dubai (Verenigde Arabische Emiraten) - Kwalificaties, hardcourt

10:30Kontinen H./Struff J-L. - Bopanna R./Carreno-Busta P. -:-

ATP - DUBBELSPEL: Marseille (Frankrijk), hardcourt (binnen)

11:45Mahut N./Pospisil V. - Koolhof W./Mektic N. -:-

ATP - DUBBELSPEL: Rio de Janeiro (Brazilië), gravel

15:00OnderbrokenCaruso S./Gaio F. - Kubot L./Melo M. 0:0
15:00OnderbrokenMeligeni Rodrigues Alves F./Monteiro T. - Granollers M./Zeballos H. 0:1

WTA - DUBBELSPEL: Doha (Qatar), hardcourt

13:30Svitolina E./Yastremska D. - Flipkens K./Mattek-Sands B. -:-
15:00Kichenok L./Kichenok N. - Bertens K./Goerges J. -:-
15:00Aoyama S./Shibahara E. - Chan H-C./Chan L. -:-
16:30Carter H./Stefani L. - Ninomiya M./Yang Z. -:-
16:30Melichar N./Xu Y-F. - Guarachi A./Rosolska Ali. -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Bergamo (Italië), hardcourt (binnen)

17:00Marchenko I. (Ukr) - Couacaud E. (Fra) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Drummondville (Canada), hardcourt (binnen)

19:00Rinderknech A. (Fra) - Cressy M. (Usa) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Koblenz (Duitsland), hardcourt (binnen)

14:00Van De Zandschulp B. (Ned) - Machac T. (Cze) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Morelos (Mexico), hardcourt

23:05Clezar G. (Bra) - Rodionov J. (Aut) 1:2
00:55Dougaz A. (Tun) - Ficovich J. P. (Arg) 1:2
20:00Ficovich J. P. (Arg) - Rodionov J. (Aut) -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Koblenz (Duitsland), hardcourt (binnen)

12:00Arends S./Pel D. - Lenz J./Maden Y. -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Morelos (Mexico), hardcourt

03:20Saville L./Smith J-P. - Gomez-Herrera C./Mochizuki S. 2:1

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Antalya 7 (Turkije), gravel

08:00Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Forejtek J. (Cze) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Cancun 6 (Mexico), hardcourt

15:00Brymer G. (Usa) - Petit G. (Fra) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Heraklion 2 (Griekenland), hardcourt

10:00Musialek A. (Fra) - Giacalone O. (Ita) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Monastir 7 (Tunesië), hardcourt

10:00Folliot Q. (Fra) - Laurent T. (Fra) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Oberhaching (Duitsland), hardcourt (binnen)

14:00Satral J. (Cze) - Ejupovic E. (Ger) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Paguera (Spanje), gravel

10:00Cachin P. (Arg) - Perchicot M. (Fra) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Sharm El Sheikh 3 (Egypte), hardcourt

09:00Vivero G. P. (Esp) - Stanek R. (Cze) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Aktobe 2 (Kazachstan), hardcourt (binnen)

07:00Virtanen O. (Fin) - Shimizu Y. (Jpn) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Glasgow (Verenigd Koninkrijk), hardcourt (binnen)

11:00Poullain L. (Fra) - Draper J. (Gbr) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Antalya 7 (Turkije), gravel

08:00Potocnik N. (Slo) - Stamatova J. (Bul) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Cancun 6 (Mexico), hardcourt

15:30Gamiz A. (Ven) - Alves C. (Bra) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Heraklion 2 (Griekenland), gravel

10:00Spigarelli M. (Ita) - Spiteri D. (Ita) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Monastir 7 (Tunesië), hardcourt

10:00Monnet C. (Fra) - Ryser V. (Sui) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Glasgow (Verenigd Koninkrijk), hardcourt (binnen)

12:00Tomova V. (Bul) - Tauson C. (Den) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Jodhpur (India), hardcourt

06:00Raina A. (Ind) - Cengiz B. (Tur) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Perth (Australië), hardcourt

05:00Inglis M. (Aus) - Aiava D. (Aus) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W60 Cairo (Egypte), hardcourt

16:30Bolsova Zadoinov A. (Esp) - Kostyuk M. (Ukr) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W60 Kyoto (Japan), hardcourt (binnen)

Set 3De Vroome I. (Ned) - Xun F. Y. (Chn) 1:1 (6:3,3:6,3:2)

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Cancun 6 (Mexico), hardcourt

15:00Bunch K./Kozarov K. - Carle M. L./Pedretti G. T. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W60 Kyoto (Japan), hardcourt (binnen)

05:00Hsieh Y./Yonehara M. - Hayashi E./Uchijima M. -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.