REFRESH

Tennis » Vandaag » Alle Wedstrijden

ATP - ENKELSPEL: San Diego (USA), hardcourt

02:30Fognini F. (Ita) - Nakashima B. (Usa) -:-
04:00Caruso S. (Ita) - Fritz T. (Usa) -:-
20:30Korda S. (Usa) - Paul T. (Usa) -:-
20:30Sonego L. (Ita) - Basilashvili N. (Geo) -:-
22:00Fucsovics M. (Hun) - Dimitrov G. (Bul) -:-
22:00Koepfer D. (Ger) - Norrie C. (Gbr) -:-

ATP - ENKELSPEL: Sofia (Bulgarije), hardcourt (binnen)

11:00Millman J. (Aus) - Ymer M. (Swe) -:-
12:30Munar J. (Esp) - Giron M. (Usa) -:-
14:30Martinez P. (Esp) - Djere L. (Srb) -:-
17:00Kuzmanov D. (Bul) - Musetti L. (Ita) -:-
18:30Gerasimov E. (Blr) - Pospisil V. (Can) -:-

WTA - ENKELSPEL: Chicago 2 (USA), hardcourt

17:00Anisimova A. (Usa) - Golubic V. (Sui) -:-
17:00Azarenka V. (Blr) - Zhang S. (Chn) -:-
17:00Baptiste H. (Usa) - Paolini J. (Ita) -:-
17:00Brengle M. (Usa) - Kontaveit A. (Est) -:-
17:00Davis L. (Usa) - Haddad Maia B. (Bra) -:-
17:00Osorio Serrano M. C. (Col) - Martincova T. (Cze) -:-
17:00Ruse G. (Rou) - Giorgi C. (Ita) -:-
17:00Stephens S. (Usa) - Zidansek T. (Slo) -:-
17:00Teichmann J. B. (Sui) - Kanepi K. (Est) -:-
17:00Vandeweghe C. (Usa) - Linette M. (Pol) -:-

WTA - ENKELSPEL: Nur-Sultan (Kazachstan), hardcourt (binnen)

07:00Blinkova A. (Rus) - Konjuh A. (Cro) -:-
07:00Pattinama Kerkhove L. (Ned) - Potapova A. (Rus) -:-
08:30Mladenovic K. (Fra) - Danilina A. (Kaz) -:-
08:30Voegele S. (Sui) - Peterson R. (Swe) -:-
10:00Diyas Z. (Kaz) - Zakharova A. (Rus) -:-
10:00Lapko V. (Blr) - Niemeier J. (Ger) -:-
11:30Cristian J. A. (Rou) - Vikhlyantseva N. (Rus) -:-
11:30Juvan K. (Slo) - Minnen G. (Bel) -:-
13:00Burel C. (Fra) - Minella M. (Lux) -:-
13:00Putintseva Y. (Kaz) - Gorgodze E. (Geo) -:-

ATP - DUBBELSPEL: San Diego (USA), hardcourt

Set 1Bolelli S./Gonzalez M. - Koepfer D./Monroe N. 0:0 (1:1)
23:30Krajicek A./Mies A. - Evans D./Fognini F. -:-

ATP - DUBBELSPEL: Sofia (Bulgarije), hardcourt (binnen)

13:00Bopanna R./Qureshi A. U. H. - Marach O./Oswald P. -:-
14:00Jebavy R./Middelkoop M. - Andreev A./Lazarov A. -:-

WTA - DUBBELSPEL: Chicago 2 (USA), hardcourt

17:00Clijsters K./Flipkens K. - Frech M./Kawa K. -:-
17:00Gleason Q./Govortsova O. - Kichenok L./Kostyuk M. -:-
17:00Bouzkova M./Hradecka L. - Eikeri U./Harrison C. -:-
17:00Dart H./Mihalikova T. - Sasnovich A./Zidansek T. -:-
17:00Kichenok N./Olaru I.R. - Christian K./Routliffe E. -:-
17:00Peschke K./Petkovic A. - Fichman S./Olmos G. -:-
17:00Linette M./Rosolska Ali. - Muhammad A./Pegula J. -:-
17:00Ninomiya M./Santamaria S. - Neel I./Rodionova An. -:-
17:00Dolehide C./Vandeweghe C. - Mirza S./Zhang S. -:-

WTA - DUBBELSPEL: Nur-Sultan (Kazachstan), hardcourt (binnen)

14:30Dzalamidze N./Juvan K. - Gasanova A./Vikhlyantseva N. -:-
14:30Lapko V./Marozava L. - Bhosale R./Webley-Smith E. -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Lima (Peru), gravel

23:45Bueno G. (Per) - Cerundolo J. M. (Arg) 0:2
17:00Lenz J. (Ger) - Huertas Del Pino C. (Per) -:-
17:00Nikles J. (Sui) - Menendez A. (Esp) -:-
17:00Ugo Carabelli C. (Arg) - Mejia N. (Col) -:-
18:30Alvarez N. (Per) - Mena F. (Arg) -:-
18:30Kicker N. (Arg) - Gomez-Herrera C. (Esp) -:-
18:30Roca Batalla O. (Esp) - Barrientos N. (Col) -:-
20:00Ficovich J. P. (Arg) - Melzer G. (Aut) -:-
20:00Panta J. (Per) - Esteve L. E. (Esp) -:-
20:00Sakamoto P. (Bra) - Varillas J. P. (Per) -:-
22:00Tirante T. A. (Arg) - Lama G. (Chi) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Lisbon (Portugal), gravel

11:00Fanselow S. (Ger) - Milojevic N. (Srb) -:-
11:00Monteiro T. (Bra) - Muller A. (Fra) -:-
11:00Zeppieri G. (Ita) - Rodriguez Taverna S. (Arg) -:-
12:30Ferreira Silva F. (Por) - Lamasine T. (Fra) -:-
12:30Haase R. (Ned) - Baldi F. (Ita) -:-
12:30Stebe C-M. (Ger) - Berrettini J. (Ita) -:-
14:00Forti F. (Ita) - Gaston H. (Fra) -:-
14:00Geerts M. (Bel) - Borges N. (Por) -:-
14:00Popko D. (Kaz) - Giustino L. (Ita) -:-
15:30Domingues J. (Por) - Cacao T. (Por) -:-
15:30Michalski D. (Pol) - Daniel T. (Jpn) -:-
17:00Arnaboldi A. (Ita) - Hassan B. (Leb) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Murcia (Spanje), gravel

11:00Horansky F. (Svk) - Passaro F. (Ita) -:-
11:00Kuhn N. (Esp) - Skatov T. (Kaz) -:-
11:00Rosenkranz M. (Ger) - Martineau M. (Fra) -:-
12:30Rincon D. (Esp) - Rybakov A. (Usa) -:-
12:30Sanchez Izquierdo N. (Esp) - Griekspoor T. (Ned) -:-
14:30De Jong J. (Ned) - Bourgue M. (Fra) -:-
14:30Polmans M. (Aus) - Nava E. (Usa) -:-
17:00Carballes Baena R. (Esp) - Llamas Ruiz P. (Esp) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Orleans (Frankrijk), hardcourt (binnen)

10:30Sousa J. (Por) - Bemelmans R. (Bel) -:-
12:00Jacquet K. (Fra) - Moutet C. (Fra) -:-
13:30Ymer E. (Swe) - Pouille L. (Fra) -:-
15:00Rinderknech A. (Fra) - Hoang A. (Fra) -:-
17:30Viola M. (Ita) - Gasquet R. (Fra) -:-
19:00Humbert U. (Fra) - Halys Q. (Fra) -:-
20:30Vesely J. (Cze) - Karlovskiy E. (Rus) -:-

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Sibiu (Roemenië), gravel

09:00Clarke J. (Gbr) - Oliel Y. (Isr) -:-
09:00Erler A. (Aut) - Blancaneaux G. (Fra) -:-
09:00Miedler L. (Aut) - Nagal S. (Ind) -:-
10:30Dzumhur D. (Bih) - Tsitsipas P. (Gre) -:-
10:30Lehecka J. (Cze) - Jianu F. C. (Rou) -:-
10:30Travaglia S. (Ita) - Rosol L. (Cze) -:-
12:00Bondarevskiy Y. (Rus) - Dancu V. A. (Rou) -:-
12:00Huesler M. (Sui) - Sels J. (Ned) -:-
12:00Palosi S. (Rou) - Ionel N. D. (Rou) -:-
15:00Copil M. (Rou) - Kolar Z. (Cze) -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Lima (Peru), gravel

22:30Andreozzi G./Duran G. - Cerundolo F./Ugo Carabelli C. -:-
22:30Hach H./Reyes-Varela M. - King E./Ore J. A. -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Lisbon (Portugal), gravel

15:30Bobrov B./Uchida K. - Bortolotti M./Pellegrino A. -:-
17:00AfgelastGeerts M./Vervoort M. - Martin A./Oliveira G. -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Murcia (Spanje), gravel

12:30Brancaccio R./Cobolli F. - Chandrasekar A./Sureshkumar M. -:-
14:30Collarini A./Kestelboim M. - De Loore J./Vanneste J. -:-
16:00Ortega-Olmedo R./Sanchez Jover C. - Denolly C./Martineau M. -:-
17:00Galoppini D./Passaro F. - Martinez Gomez P./Rincon D. -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Orleans (Frankrijk), hardcourt (binnen)

14:00Herbert P.H./Olivetti A. - Sabanov I./Sabanov M. -:-
15:30Lammons N./Pel D. - Tabilo A./Verdasco F. -:-
17:00Barrere G./Eysseric J. - Begemann A./Zelenay I. -:-
18:30Reese H./Vega Hernandez D. - Huey T. C./Nielsen F. -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Sibiu (Roemenië), gravel

11:00Madaras N./Petrovic D. - Albot R./Copil M. WO -:-
13:30Cerretani J./Margaroli L. - Ejupovic E./Kirkin E. -:-
13:30Krutykh O./Poljak D. - Vatutin A./Wehnelt K. -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Forbach (Frankrijk), hardcourt (binnen)

10:00Bouquier A. (Fra) - Jones B. (Gbr) -:-
11:00Broville M. (Fra) - Vandermeersch C. (Fra) -:-
11:00Strombachs R. (Lat) - Monaco A. (Fra) -:-
13:00Faure V. (Fra) - Hodkin S. (Gbr) -:-
13:00Naw H. (Syr) - Corwin F. (Usa) -:-
15:00Alimli M. (Fra) - Bovy A. (Bel) -:-
15:00Rehberg M. H. (Ger) - Breysach M. (Fra) -:-
17:00Gueymard Wayenburg S. (Fra) - Added D. (Fra) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Budapest (Hongarije), gravel

09:30Krumich M. (Cze) - Pecak S. (Cze) -:-
09:30Velcz Z. (Hun) - Boros A. (Hun) -:-
09:30Zeljenka M. (Hun) - Iannaccone F. (Ita) -:-
10:30Gadamauri B. (Bel) - Patzanovsky C. (Ger) -:-
10:30Kis Balazs R. (Hun) - Marozsan F. (Hun) -:-
10:30Morris E. (Usa) - Parizzia N. (Sui) -:-
12:00Biro A. (Hun) - Hampel L. (Aut) -:-
12:00Cias P. (Pol) - Sinclair C. (Aus) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Falun (Zweden), hardcourt (binnen)

13:00Ivanov V. (Est) - Sultanov K. (Uzb) -:-
13:00Neuchrist M. (Aut) - Freund S. (Swe) -:-
13:00Shimizu Y. (Jpn) - Bergevi F. (Swe) -:-
13:00Zima L. (Ger) - Moeller M. (Ger) -:-
14:30Borg L. (Swe) - Sigsgaard C. (Den) -:-
14:30Paul J. (Sui) - Imai S. (Jpn) -:-
14:30Renard L. (Swe) - Wendelken H. (Gbr) -:-
14:30Simon T. (Ger) - Little D. (Gbr) -:-
16:30Ellis B. (Aus) - McHugh A. (Gbr) -:-
16:30Escoffier A. (Fra) - Eriksson M. (Swe) -:-
16:30Tokuda R. (Jpn) - Riedi L. (Sui) -:-
16:30Virtanen O. (Fin) - Niklas-Salminen P. (Fin) -:-

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M25 Skopje (Noord-Macedonië), gravel

12:30Ivanovski K. (Mkd) - Tabur C. (Fra) -:-
12:30Klok D. (Rus) - Chepelev A. (Rus) -:-
12:30Navone M. (Arg) - Cozbinov A. (Mda) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Budapest (Hongarije), gravel

09:30Avdeeva J. (Rus) - Berberovic N. (Bih) -:-
09:30Lukas T. (Cro) - Wagner S. (Ger) -:-
09:30Turati B. (Ita) - Bandecchi S. (Sui) -:-
10:30Grymalska A. (Ita) - Hennemann C. W. (Swe) -:-
10:30Mateas M. (Usa) - Seguel D. (Chi) -:-
10:30Pigato L. (Ita) - Toth A. K. (Hun) -:-
12:00Kraus S. (Aut) - Kolodziejova M. (Cze) -:-
12:00Maleckova J. (Cze) - Gatto-Monticone G. (Ita) -:-
12:00Paquet C. (Fra) - Kilnarova M. (Cze) -:-
12:00Siskova A. (Cze) - Erjavec V. (Slo) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Lisbon 2 (Portugal), gravel

11:00Fossa N. (Ita) - Shinikova I. (Bul) -:-
11:00Oz I. (Tur) - Stevanovic N. (Srb) -:-
13:30Fita Boluda A. (Esp) - Di Giuseppe M. (Ita) -:-
13:30Santos A.F. (Por) - Prisacariu A. (Rou) -:-
14:00Helgo M. (Nor) - Bhatia R. (Ind) -:-
14:00Perez E. (Aus) - Brancaccio N. (Ita) -:-
14:00Poznikhirenko G. (Ukr) - Parry D. (Fra) -:-
16:30Benoit M. (Bel) - Ormaechea P. (Arg) -:-
16:30Maria T. (Ger) - Ku Y. (Kor) -:-
16:30Waltert S. (Sui) - Gerlach K. (Ger) -:-

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W80+H Le Neubourg (Frankrijk), hardcourt

10:30De Vroome I. (Ned) - Selekhmeteva O. (Rus) -:-
10:30Scholl C. (Usa) - Ponchet J. (Fra) -:-
10:30Smitkova T. (Cze) - Grey S. B. (Gbr) -:-
12:00Albie A. (Fra) - Ferrando C. (Ita) -:-
12:00Fetecau I. (Rou) - Hesse A. (Fra) -:-
12:00Kobori M. (Jpn) - Shymanovich I. (Blr) -:-
12:00Nguyen Tan L. (Fra) - Gutierrez C. M. (Esp) -:-
12:00Pigossi L. (Bra) - Boisson L. (Fra) -:-
12:00Rezai A. (Fra) - Anderson R. (Usa) -:-
12:00Stefanini L. (Ita) - Gadecki O. (Aus) -:-
17:00Kovinic D. (Mne) - Ozgen P. (Tur) -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Cairo 16 (Egypte), gravel

11:00El F. K./El Sallaly A. - Barrena A./Tenti F. -:-
11:00Chilakalapudi T. A./Perananallur V. - Maggioli E./Noce G. M. -:-
12:30Aboian L./Darderi L. - De La Fuente S./Gimenez J. -:-
12:30Da Silva G. C./Isomura K. - Asrawy A./Makhlouf S. -:-
12:30Dev S D P./Sinha N. K. - Jaeger N./Schinas S. -:-
12:30Eisinga Z./Stuurman R. - Ferrari G./Rottoli L. -:-
14:30Chiu J./Jones M. - Gagliardo L./Hess S. -:-
14:30Sharma A./Uzhylovskyi V. - Agarwal R./Kovapitukted P. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Forbach (Frankrijk), hardcourt (binnen)

14:30Clavel T./Hoeveler L. - Beauge M./Bouquier A. -:-
16:00De Cuyper J./Sinius W. - Monaco A./Vandermeersch C. -:-
17:30Calzi R./Knaff A. - Hodkin S./Hurrion M. -:-
17:30Breysach M./Strombachs R. - Breut L./Pierre H. -:-
19:30Ramiaramanana L./Versier V. - Mora M./Schott H. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M25 Budapest (Hongarije), gravel

14:00Giacalone O./Massara A. - Patzanovsky C./Wolfschmidt A. -:-
14:00Borsos G./Nagy P. - Iannaccone F./Parizzia N. -:-
14:00Jermar J./Pecak S. - Duda F./Pospisil J. -:-
14:00Marozsan F./Valkusz M. - Fajta P./Velcz Z. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M25 Falun (Zweden), hardcourt (binnen)

18:00Bergevi F./Freund S. - Dahlberg M./Friberg K. -:-
18:00Ruzgas M./Saatela L. - Fayziev S./Fomin S. -:-
18:00Imai S./Takahashi Y. - Borg L./Watanabe E. A. -:-
18:00Simon T./Zima L. - Dembek M./Moeller M. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M25 Pretoria (Zuid-Afrika), hardcourt

12:30Beale J./Lock B. - Arends R./Montsi K. -:-
12:30Sibanda E. D./Sibanda M. D. A. - Kalovelonis M./Pervolarakis M. -:-
12:30Peliwo F./Stevenson K. - Goldsteiner P./Prechtel S. -:-
14:00Beckley A./Hunter V. - Nijboer R./Oberleitner N. -:-
14:00Badenhorst D./Koenig L. - Kruger C./Salton D. -:-
14:00Malan P./Scott A. - Efstathiou M./Sheyngezikht L. -:-
14:00Cukierman D./Vilardo F. - Caripi V./Cash J. -:-
14:00Noguchi R./Xilas I. - Niki T./Ochi M. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M25 Skopje (Noord-Macedonië), gravel

12:30Genov A./Thanos A. - Bugarikj B./Micov S. -:-
14:00Durguti B./Grabul D. - Jotovski T./Setkic A. -:-
14:00Deari S./Manasov I. - Battaglino S./Vanshelboim E. -:-
14:00Tabacco G./Vianello M. - Markovski O./Srbljak G. -:-
15:00Navone M./Paz J. P. - Cungu R./Gill F. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Cairo 16 (Egypte), gravel

12:30Capurro Taborda M./Colombo A. - Chiu B./Vasilescu A. -:-
12:30Easwaramurthi A./Iordache A. - Gimbrere J./Tran L. -:-
12:30Ezzat Y./Zolotareva A. - Eltaweel M./Habib S. -:-
14:30Akiyama M./Kuramochi M. - El-Sakka H./Elleithy D. -:-
14:30Gagoshidze T./Natsvlishvili N. - Ruggeri J./Zucchini A. -:-
14:30Landa A./Uzhylovska K. - Ceschi G./Crescenzi G. -:-
14:30Moussa F./Walaa Mohamed M. - Calinescu C. T./Veldman K. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Monastir 39 (Tunesië), hardcourt

14:30Baszak W./Vlasselaer C. - Marcinko P./Scilipoti S. -:-
15:30Balu S./Chilakalapudi S. S. - Bahri F./Parentini Vallega Montebruno G. -:-
15:30Luikham J./Peiretti G. - Koevermans A./Mane S. -:-
15:30Medeghini G./Pfeifer L. - Bhamidipaty S. R./Bhasin S. -:-
15:30Mansouri Y./Reyngold E. - Feder A./Villet M. -:-
16:30Cassani S./Cavelli C. - Kobayashi H./Ma Y. -:-
16:30Komano M./Milovanovic E. - Jundakate C./Rajmohan N. -:-
16:30Brack C./Zaviskova B. - Maslenkova M./Zhabrailova M. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Budapest (Hongarije), gravel

14:00Avdeeva J./Malygina E. - Seguel D./Toth A. K. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Lisbon 2 (Portugal), gravel

17:00Drazic M./Lanca S. - Sama S./Santos A.F. -:-
17:00Salden L./Thombare P. - Jorge F./Jorge M. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W25 Pretoria (Zuid-Afrika), hardcourt

11:00Glushko L./Kimchi S. - Vedder E./Visscher S. J. -:-
11:00Charaeva A./Koval V. - Dagan Fruchtman M./Nadel N. -:-
11:00Imanishi M./Ogata H. - Duerst J./Stadler N. -:-
11:00Botha Junior C./Panaino T. T. - Janse V. V. H./Pretorius S. -:-
11:00Cabaj A. J./Samir S. - Anshba A./Mandlik E. -:-
11:00Bloch A./Yaron E. - Lamens S./Stevens L. -:-
12:30Bondarenko M./Vanlangendonck E. - McKenzie E./Wilmot T. -:-
12:30Van Zyl M./Yelverton . K. - Ledwaba K./Plitt M. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W80+H Le Neubourg (Frankrijk), hardcourt

13:30Cascino E./Grey S. B. - Dmitruk K./Shnaider D. -:-
15:00Djoubri S./Gadecki O. - Hartono A./Selekhmeteva O. -:-
15:00Bejenaru K. P./Muntean V. - Babel O./Nguyen Tan L. -:-
15:00Kubareva A./Shymanovich I. - Barnett A./Nicholls O. -:-
15:00Scholl C./Wargnier L. - Bondar A./Knoll X. -:-
16:30Anderson R./Hesse A. - Ponchet J./Silva E. -:-
16:30Kobori M./Kubka M. - Albie A./Robbe A. -:-
16:30Pigossi L./Van der Hoek R. - Arcangioli M./Le Bihan K. -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.