REFRESH

Tennis » Gisteren » Beëindigd

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Campinas (Brazilië), gravel

23:15Ugo Carabelli C. (Arg) - Bellucci T. (Bra) 0:2
14:05Barrios T. (Chi) - Safwat M. (Egy) 1:2
14:10Carballes Baena R. (Esp) - Ortega-Olmedo R. (Esp) 2:0
14:10Cerundolo F. (Arg) - Sakamoto P. (Bra) 2:0
16:10Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) - Gomez-Herrera C. (Esp) 2:0
16:10Olivo R. (Arg) - Sachko V. (Ukr) 2:1
18:30Clezar G. (Bra) - Mena F. (Arg) 0:2
19:00Tirante T. A. (Arg) - Popko D. (Kaz) 1:2
19:05Galan Riveros D. E. (Col) - Sels J. (Ned) 2:0
23:15Ficovich J. P. (Arg) - Menezes J. (Bra) 1:2

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Maia (Portugal), gravel (binnen)

12:00Celikbilek A. (Tur) - Oliveira G. (Por) 2:1
12:05Kovalik J. (Svk) - Lenz J. (Ger) 2:1
12:05Vatutin A. (Rus) - Lestienne C. (Fra) 2:0
14:30Martinez P. (Esp) - Arnaboldi A. (Ita) 0:2
14:35Domingues J. (Por) - Taberner C. (Esp) 0:2
16:00Hamou M. (Fra) - Sousa P. (Por) 0:2
17:15Elias G. (Por) - Kotov P. (Rus) 2:0

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Campinas (Brazilië), gravel

16:45Redlicki Ma./Reese H. - Hidalgo D./Lock B. 2:1
20:20Pucinelli de Almeida M./Reis Da Silva J. - Gomez E./Gomez-Herrera C. 2:1
20:35Cury Bueres M./Camargo Lima E. - Cuevas M./Duran G. 0:2
22:05Martinez L. D./Meligeni Rodrigues Alves F. - Gutierrez Oscar J./Ribeiro E. 2:0

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Maia (Portugal), gravel (binnen)

12:00AfgelastKotov P./Vatutin A. - Arnaboldi A./Bonadio R. -:-
14:30AfgelastGiustino L./Trungelliti M. - Cressy M./Rinderknech A. -:-
14:40Blancaneaux G./Serdarusic N. - Cressy M./Rinderknech A. 2:1
15:55Kolar Z./Vavassori A. - Borges N./Cabral F. 2:0
16:30Halys Q./Lamasine T. - Begemann A./Olivetti A. 0:2

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Antalya (Turkije), gravel

08:00Fomin S. (Uzb) - Lazarov A. (Bul) 0:2
08:00Manda C. (Rou) - Gill F. (Gbr) 0:2
08:00Tiurnev E. (Rus) - Aksu C. (Tur) 2:0
08:00Tomescu D. A. (Rou) - Donski A. (Bul) 0:2
11:30Fayziev S. (Uzb) - Erel Y. (Tur) 0:2
11:30Turker M. N. (Tur) - Ilhan M. (Tur) 0:2

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Madrid (Spanje), gravel (binnen)

10:50Diaz Acosta F. (Arg) - Boyer T. (Usa) 2:0
11:10Marmousez L. (Fra) - Cornut-Chauvinc A. (Fra) 0:2
11:25Zhurbin A. (Rus) - Lopez Villasenor G. (Mex) 0:2

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Monastir (Tunesië), hardcourt

09:00Alkotop M. (Jor) - Atmane T. (Fra) 0:2
09:00Claverie L. (Ven) - Capecchi D. (Ita) 2:0
09:00Dembek M. (Pol) - Kirkin E. (Tur) 1:2
09:00Ouakaa A. (Tun) - Tessa L. (Fra) 0:2
10:30Zukas M. (Arg) - Roveri Sidney G. (Bra) 2:0

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Santo Domingo (Dominicaanse Republiek), hardcourt

15:30Damm M. (Usa) - Mochizuki S. (Jpn) 2:1
15:30March A. C. (Ecu) - Arconada J. (Usa) 0:2
15:30Mulye D. (Usa) - Crawford O. (Usa) 0:2
15:30Roberts J. (Bah) - Smith R. (Usa) 0:2
16:30Chappell N. (Usa) - Boyer D. H. (Usa) 2:0
16:30Smith K. (Usa) - Clark E. (Usa) 2:0

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Antalya (Turkije), gravel

08:00Dema V. (Ukr) - Hanatani N. (Jpn) 0:2
08:00Vismane D. (Lat) - Wurth T. (Cro) 2:0
09:00Ainitdinova G. (Kaz) - Sonmez Z. (Tur) 0:2
09:00Oz I. (Tur) - Prisacariu A. (Rou) 2:1
11:30Baykal B. (Tur) - Kudermetova P. (Rus) 0:2
11:30Gjorcheska L. (Mkd) - Kruzhkova D. (Rus) 2:0
12:30Aksu A. (Tur) - Pislak M. (Slo) 0:2
12:30Kilnarova M. (Cze) - Sezer M. (Tur) 0:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Monastir (Tunesië), hardcourt

09:00Scilipoti S. (Sui) - Catini C. (Ita) 2:0
09:00Vangelova A. (Bul) - Berberovic N. (Bih) 0:2
10:30Arcangioli M. (Fra) - Jocovic A. (Srb) 2:0
10:30Droguet A. (Fra) - Milovanovic E. (Srb) 2:0
10:30Graovac A. (Aus) - Crescenzi G. (Ita) 0:2
10:30Mansouri Y. (Fra) - Vanlangendonck E. (Bel) 0:2
10:30Talbi S. (Blr) - Boubaker W. (Tun) 2:0
12:00Herrmann S. (Ger) - Bondarenko M. (Rus) 0:2
12:00Monnet C. (Fra) - Ukolova A. (Rus) 2:0

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Antalya (Turkije), gravel

11:30Agabigun S./Altuna T. - Saritas G./Yenilmez U. K. 2:1
12:00Golubev D./Tiurnev E. - Fufygin M./Nashatyrkin R. 0:2
12:00AfgelastGolubev D./Tiurnev E. - Dimitrov M./Harris B. -:-
12:00Manda C./Tomescu D. A. - Alkaya M./Bilgin B. 2:0
12:30Dica N. G./Madaras N. - Dimitrov M./Harris B. 2:1
12:30AfgelastDica N. G./Madaras N. - Hermans M./Stevens B. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Cairo (Egypte), gravel

11:30Otegui J. B./Paz J. P. - Crepaldi E./Maggioli E. 2:1
11:30Nikles J./Sanchez Jover C. - Baldoni S./Colacioppo G. 2:0
11:30Rawat S./Shanmugam A. - Kodat T. A./Krutykh O. 0:2
11:30Chandrasekar A./Sureshkumar M. - Monzon I./Tenti F. 2:1
12:30Houkes M./Nijboer R. - Martinez L./Wenger D. 1:2
12:30Navone M./Ornago F. - Setkic A./Zekic M. 0:2
12:30Kadhe A./Shyla Y. - El Sallaly A./Gaber A. 1:2
12:30Habib H./Vidal Azorin J. F. - El Mihdawy A./Patino L. 2:0

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Madrid (Spanje), gravel (binnen)

12:50Kravchenko G./Lopez San Martin A. - Esteve L. E./Granollers G. 2:0
12:50Echeverria J./Marrero Curbelo I. - Andreu Garcia F./Lopez Montagud C. 2:0
13:00Cervantes I./Roca Batalla O. - Moreno De Alboran N./Perez C. S. 2:1
13:10Barranco C. J./Winter Lopez B. - Rincon D./Vives Marcos P. 2:0
14:45AfgelastBarroso Campos A./Mardones B. - Skatov T./Zhurbin A. -:-
15:00Diaz Acosta F./Lopez Villasenor G. - Pietri B./Seateun N. 2:0
15:00Cazaux A./Reymond A. - Cornut-Chauvinc A./Tabur C. 1:2
15:00Barroso Campos A./Mardones B. - Garcia A./Mansilla Diez M. 2:0
15:05Trapeznikov Z./Vanshelboim E. - Boyer T./Moro Canas A. 1:2

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Monastir (Tunesië), hardcourt

12:00Carou I./Lipovsek P. T. - Delage P./Rosenkranz M. 1:2
12:00Massara A./Potenza L. - Galimardanov O./Thursfield H. 2:0
12:00Sinclair C./Thirouin J. - Kachmazov A./Martinez M. 2:0
13:30Arribage T./Droguet T. - Dembek M./Liutarevich I. 2:0
13:30Giacomini L./Tessa L. - Capecchi D./Giacalone O. 0:2

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Santo Domingo (Dominicaanse Republiek), hardcourt

19:00Aguilar J. C./Arias B. - Olivares J./Rodriguez R. 1:2
19:00Hardt N./Mochizuki S. - Caballer J./Gandini A. J. 2:0
20:00Broom C./Corwin F. - Crawford O./Fox D. 2:0
20:00Arconada J./Damm M. - Mendoza A./Zeballos F. 0:2
20:00Maginley J./Roberts J. - Lama G./March A. C. 0:2
20:00Bertran P./Vance J. - Civita-Telles L./Huertas Del Pino C. 0:2

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Antalya (Turkije), gravel

12:00Dema V./Dinu C. - Ovcharenko E./Yoruk I. 2:0
12:00Bakhmutkina P./Garkusha E. - Hanatani N./Hosogi S. 0:2
12:00Numanoglu E./Soke D. - Demidova D./Sakellaridi S. 0:2
13:00Ayaz A./Paykoc D. - Topalova G./Vismane D. 0:2

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Cairo (Egypte), gravel

10:00Nefedova A./Prati F. - Lukacs V./Rusova A. 2:1
10:00Alhussein L./Zolotareva A. - Kulambayeva Z./Scholsen H. 0:2
11:30Dmitrichenko Y./Kardava Z. - Mettraux M./Murta I. 0:2
11:30Laskutova K./Mishina D. - Gomez Pezuela Cano M./Montalvo L. A. C. 2:0
11:30Mortagy H./Refaat M. - Luikham J./Mane S. 2:0
11:30Kissell J./Vig S. - Siskova A./Stevens L. 0:2
12:30Avanesyan E./Kubareva A. - Akid S./Atik R. 2:0
12:30Saidenova N./Tikhonova A. - Matusova B./Stojanovic J. 2:1

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Monastir (Tunesië), hardcourt

13:30Narmont H./Palecek N. - Berberovic N./Husaric A. 0:2
13:30Gram O./Scilipoti S. - Astrid C./Villet M. 2:1

EXHIBITION - MANNEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

03:05Banes M. (Aus) - Sekulic P. (Aus) 2:0
06:00Crnokrak A. (Aus) - Fancutt T. J. (Aus) 0:2
07:45Schoolkate T. (Aus) - Sweeny D. (Aus) 2:0
09:10Sach T. (Aus) - Puttergill C. (Aus) 0:2

EXHIBITION - VROUWEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

00:35Tjandramulia O. (Aus) - Poulos A. (Aus) 1:2
04:40Smith A. (Aus) - Walker L. (Aus) 0:2
00:45Inglis M. (Aus) - Smith A. (Aus) 2:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.