REFRESH

Tennis » Gisteren » BeĆ«indigd

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Istanboel (Turkije), hardcourt

08:05Galan Riveros D. E. (Col) - Menezes J. (Bra) 0:2
08:05Gomez E. (Ecu) - Hoang A. (Fra) 1:2
09:50Rola B. (Slo) OPGAVE - Bonzi B. (Fra) 0:1
10:45Rosol L. (Cze) - Griekspoor T. (Ned) 0:2
11:05Rinderknech A. (Fra) - Gunneswaran P. (Ind) OPGAVE 1:0
12:25Nakashima B. (Usa) - Ilkel C. (Tur) 2:1
12:30Clarke J. (Gbr) - Gaio F. (Ita) 0:2

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Istanboel (Turkije), hardcourt

14:35Agabigun S./Kirkin E. - Galloway R./Lawson A. 1:2
16:15Martinez L. D./Vega Hernandez D. - Kolar Z./Walkow S. 1:2
18:00Lammons N./Withrow J. - Glasspool L./Heliovaara H. 0:2

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Antalya 3 (Turkije), gravel

10:30Vrbensky M. (Cze) - Gursoy S. D. (Tur) 2:0
11:00Nedelko I. (Rus) - Hidalgo D. (Ecu) 1:2
12:00Alimli M. (Fra) - Javia D. (Ind) 2:0
12:00Gimeno Valero C. (Esp) - Snitari I. (Mda) 2:0

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15+H Bressuire (Frankrijk), hardcourt (binnen)

10:30Avidzba A. (Rus) - Crepatte B. (Fra) 0:2
10:30Forejtek J. (Cze) - van Assche L. (Fra) 0:2
10:30Geerts M. (Bel) - Marmousez L. (Fra) 0:2
10:30Sels J. (Ned) - Fanselow S. (Ger) 2:0
12:00Roumane R. (Fra) - Cornut-Chauvinc A. (Fra) 0:2
12:00Sijsling I. (Ned) - Garcian A. (Fra) 2:0

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Antalya 3 (Turkije), gravel

09:00Koval V. (Rus) - Andreeva E. (Rus) 0:2
09:00Mandlik E. (Usa) - Laboutkova A. (Cze) 1:2
09:00Paoletti M. (Ita) - Bosio V. (Arg) 2:0
09:00Sonmez Z. (Tur) - Park S. (Kor) 2:0
10:30Bulgaru M. (Rou) - Ayaz A. (Tur) 2:0
10:30Yoruk I. (Tur) - Numanoglu E. (Tur) 2:0
10:30Zuger J. (Sui) - Yamaguchi M. (Jpn) 0:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Manacor (Spanje), hardcourt

11:30Mendez S. (Aus) - Fita Boluda A. (Esp) 2:0
11:30Paradisi A. (Ita) - Eala A. (Phl) 0:2
13:00Bartone K. (Lat) - Waltert S. (Sui) 1:2
13:00Carrillo A. (Esp) - Kolodziejova M. (Cze) 2:0
13:00Martinez V. (Usa) - Sugnaux T. (Sui) 0:2
14:30Basiletti N. (Ita) - Monnet C. (Fra) 0:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W25 Fujairah (Verenigde Arabische Emiraten), hardcourt

07:30Bains N. (Gbr) - Yuan Y. (Chn) 0:2
07:30Benoit M. (Bel) - Okamura K. (Jpn) 1:2
07:30Mrdeza T. (Cro) - Snigur D. (Ukr) 0:2
07:30Muramatsu C. (Jpn) - Han N. (Kor) 0:2
09:00Liang E. S. (Tpe) - Al-Nabhani F. (Oma) 2:0
09:00Lu J. (Chn) - Chwalinska M. (Pol) 0:2
09:00Nara K. (Jpn) - Semenistaja D. (Lat) 2:0
10:30Gerlach K. (Ger) - Wang Xin. (Chn) 0:2
10:30Swan K. (Gbr) - Guerrero Alvarez E. (Esp) 0:2

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Antalya 3 (Turkije), gravel

11:00Cachin P./Cerundolo J. M. - Friberg K./Pontjodikromo S. 2:0
12:00Borges N./Rybakov A. - Corwin F./Harris B. 2:1
12:00Orlov V./Yevseyev D. - Alkaya M./Ilkel B. 0:2
12:30Bonadio R./Fonio G. - Tseng C. H./Vrbensky M. 2:0

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Cairo 3 (Egypte), gravel

10:00Otegui J. B./Paz J. P. - Barr E./El Mihdawy A. 2:0
10:00Onishi K./Yamasaki J. - Granollers G./Toledo B. P. 0:2
12:00Agamenone F./Casanova H. - Capecchi D./Tajima N. 2:0
12:00Barranco C. J./Lama G. - Bobrov B./Hampel L. 0:2
13:30Bertola R./Folliot Q. - Matuszewski P./Nikles J. 0:2
13:30Makhlouf S./Mounir A. - Gakhov I./Krainer L. 0:2
13:30Sanchez Jover C./Torres J. B. - Aranzabal M./Lorens M. 1:2
13:30Chepelev A./Zekic M. - Lingua Lavallen A. L./Vidal Azorin J. F. 1:2

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15+H Bressuire (Frankrijk), hardcourt (binnen)

12:00Denolly C./Eysseric J. - Arribage T./Broville M. 2:0
12:00Durasovic V./Wang T. - Dussin L./Gobat A. 2:1
14:00Avidzba A./Escoffier A. - De Jong J./Forejtek J. 2:1
14:00Fallert F./Fanselow S. - Bergs Z./Geerts M. 1:2
14:00Ayeni A./Smith R. - Fery A./Marmousez L. 2:1
14:00Poullain L./Tabur C. - Nijboer R./Sels J. 1:2
15:30Blancaneaux G./Martineau M. - Cornut-Chauvinc A./van Assche L. 0:2
15:30De Schepper K./Napolitano S. - Sijsling I./Smits G. 2:1

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Antalya 3 (Turkije), gravel

11:00Kato M./Ogata H. - Evtimova D./Makarova E. 2:1
12:30Mikulskyte J./Park S. - Reyngold E./Shalimova E. 1:2
12:30Andreeva E./Wurth T. - Bosio V./Ce G. 1:2
13:30Bulgaru M./Dinu C. - Aksu A./Shapatava S. 2:0
13:30Laboutkova A./Rusova A. - Glaude L. L./Numanoglu E. 2:0

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Cairo 3 (Egypte), gravel

12:00Belgraver J./Falkner Z. - Bokor V./Kraus S. 2:0
12:00Fossa N./Morgina A. - Ceschi G./Hoste Ferrer C. 2:0
12:00Lemoine Q./Mujan G. - Avanesyan E./Stevens L. 0:2
12:00Ostlund F./Samir S. - James A./Pitt A. 2:0
12:00Simone A./Viertler M. - Bhatia R./Miyazaki L. 0:2
12:00Sukhotina A./Zolotareva A. - Borovinskaya A./Marinkovic B. 1:2
13:30Davis E./Nefedova A. - Aranzabal N./Darley C. 2:0
13:30Mokhtar N./Refaat M. - Herdzelas D./Husaric A. 0:2

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Manacor (Spanje), hardcourt

13:00Lee J. E./Pitta A. - Akita S./Pieri T. 0:2
14:30Ortega Redondo P./Paradisi A. - Cortez Llorca L./Karunaratne A. 0:2
14:30Droguet A./Rouvroy M. - Fita Boluda A./Selekhmeteva O. 0:2
14:30Jeanjean L./Yashina E. - Arango E./Mendez S. 2:0
16:00Bartone K./Pigato L. - Cavalle-Reimers Y./Vicens Mas R. 1:2
16:00Adler L./Robbe A. - Scholsen H./Sugnaux T. 0:2
16:00In-Albon Y./Ryser V. - Alogo Piqueras G./Martinez V. 2:0
16:00Kolodziejova M./Waltert S. - Cappelletti M./Rossi F. 2:1

EXHIBITION - MANNEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

00:05Cavrak K. (Aus) - Grills J. (Aus) 0:2
00:05Polmans M. (Aus) - Aguiard E. (Aus) 2:0
01:30Romios M. C. (Aus) - Bulte A. (Aus) 2:1
02:00Bosancic M. (Aus) - Bosancic T. (Aus) 1:2
03:35Van Rensburg S. (Aus) - Puttergill C. (Aus) 1:2
05:30Fancutt T. J. (Aus) - Beale J. (Aus) 2:0
05:45Winter E. (Aus) - Tu L. (Aus) 0:2
07:05Ma W. (Aus) - Jasika O. (Aus) 0:2
15:10Kuhar M. (Usa) - Vashistha A. (Ind) 0:2
15:15Chappell N. (Usa) - Milavsky D. (Usa) 2:0
16:55Aragone J. (Usa) - Lock B. (Zim) 2:0
16:55Sheehy J. (Usa) - Pecotic M. (Cro) 0:2
18:25Garcia I. (Pur) - Jachuck R. (Usa) 0:2
19:05Volfson D. (Can) - Arconada J. (Usa) 0:2
19:55Kirchheimer S. (Usa) - Walker H. (Usa) 2:0
21:30Scott F. (Usa) - Bangoura S. (Usa) 0:2

EXHIBITION - VROUWEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

00:05Stevens A. (Aus) - Parnaby A. (Aus) 1:2
00:05Swarbrick E. (Aus) - Djamshidi N. (Aus) 0:2
00:25Ng T. (Usa) - Driscoll T. (Usa) 2:0
01:25Crumbie C. (Aus) - Tsoukalas M. (Aus) 2:1
01:25Sanchez A. S. (Mex) - Lambert M. (Usa) 2:0
02:55Adams J. (Aus) - Bai A. (Aus) 2:1
04:15da Silva Fick G. (Aus) - Woolcock B. (Aus) 0:2
04:55Spiridis H. (Aus) - Rothman R. (Aus) 2:0
05:40Fowler J. (Aus) - Gilheany R. (Aus) 2:0
06:15Barry M. (Nzl) - Symons O. (Aus) 2:0
18:10Grishuk S. (Usa) - Ng T. (Usa) 0:2
18:10Sherif J. (Usa) - Sanchez A. S. (Mex) 0:2
19:40Giavara H. (Usa) - Games L. (Usa) 2:0
19:40McCray M. (Usa) - Hance K. (Usa) 1:2
21:05Kiss C. (Usa) - Lutkemeyer A. (Usa) 0:2
21:55Day K. (Usa) - Pitts M. (Usa) 2:0
22:45Stammel B. (Usa) - Lynn R. (Usa) 0:2
00:10Swarbrick E. (Aus) - Parnaby A. (Aus) 0:2

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.