REFRESH

Tennis » Gisteren » Alle Wedstrijden

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Campinas (Brazilië), gravel

00:40Gomez E. (Ecu) - Meligeni Rodrigues Alves F. (Bra) 0:2
15:10Olivo R. (Arg) - Bagnis F. (Arg) 0:2
17:05Cerundolo F. (Arg) - Mena F. (Arg) 2:1
19:40Menezes J. (Bra) - Popko D. (Kaz) 0:2
21:15Galan Riveros D. E. (Col) - Baez S. (Arg) 2:1

CHALLENGER MANNEN - ENKELSPEL: Maia (Portugal), gravel (binnen)

12:00Trungelliti M. (Arg) - Coppejans K. (Bel) WO -:-
12:10Vatutin A. (Rus) - Taberner C. (Esp) 0:2
14:05Elias G. (Por) - Sousa P. (Por) 0:2
14:15Kovalik J. (Svk) - Celikbilek A. (Tur) 2:1
16:10Arnaboldi A. (Ita) - Ferreira Silva F. (Por) 2:1

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Campinas (Brazilië), gravel

00:00AfgelastSafwat M./Vervoort M. - Luz O./Marcondes I. -:-
02:30Safwat M./Vervoort M. - Alvarez N./Dougaz A. 0:2
15:10Redlicki Ma./Reese H. - Pucinelli de Almeida M./Reis Da Silva J. 2:1
17:05Martinez L. D./Meligeni Rodrigues Alves F. - Barrios T./Tabilo A. 2:0
19:50Alvarez N./Dougaz A. - Doumbia S./Reboul F. 0:2
00:05Matos R./Menezes J. - Cuevas M./Duran G. WO -:-

CHALLENGER MANNEN - DUBBELSPEL: Maia (Portugal), gravel (binnen)

12:05Coppejans K./Martos Gornes S. - Lenz J./Masur D. 0:2
16:45Kolar Z./Vavassori A. - Kotov P./Vatutin A. 2:0
17:55Falcao G./Sousa P. - Glasspool L./Heliovaara H. 0:2
18:00Blancaneaux G./Serdarusic N. - Begemann A./Olivetti A. 0:2

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Antalya (Turkije), gravel

08:00Donski A. (Bul) - Rune H. (Den) 1:2
08:00Erel Y. (Tur) - Cobolli F. (Ita) 0:2
09:00Cengiz B. (Tur) - Gill F. (Gbr) 1:2
09:00Ilhan M. (Tur) - Palosi S. (Rou) -:-
09:00Ilkel C. (Tur) - Gima S. (Rou) 1:2
09:00Madaras N. (Swe) - Lazarov A. (Bul) 1:2
09:00Misolic F. (Aut) - Yamanaka T. (Jpn) 2:0
09:00Tiurnev E. (Rus) - Oradini G. (Ita) 2:0

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Cairo (Egypte), gravel

09:00Krutykh O. (Ukr) - Otegui J. B. (Arg) 2:1
09:00Rawat S. (Ind) - Sanchez Jover C. (Esp) 0:2
09:00Torres J. B. (Arg) - Martin Tiffon P. (Esp) 2:1
10:00Maamoun K.M. (Egy) - Visker N. (Ned) 2:1
10:00Nikles J. (Sui) - Kodat T. A. (Usa) 2:0
10:00Vidal Azorin J. F. (Esp) - Setkic A. (Bih) 2:1
11:30Wenger D. (Sui) - Ornago F. (Ita) 0:2
12:30Crepaldi E. (Ita) - Zekic M. (Srb) 2:0

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Madrid (Spanje), gravel (binnen)

10:00Vives Marcos P. (Esp) - Lopez Montagud C. (Esp) WO -:-
10:15Andreev A. (Bul) - Roca Batalla O. (Esp) 2:0
10:15Cervantes I. (Esp) - Cornut-Chauvinc A. (Fra) 1:2
10:15Diaz Acosta F. (Arg) - Cazaux A. (Fra) 2:1
10:15Lopez San Martin A. (Esp) - Lopez Villasenor G. (Mex) 2:0
12:00Skatov T. (Kaz) - Damas M. (Esp) 0:2
12:15Perez C. S. (Esp) - Vivero G. P. (Esp) 1:2
12:50Reymond A. (Fra) - Esteve L. E. (Esp) 0:2

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Monastir (Tunesië), hardcourt

09:00Atmane T. (Fra) - Rosenkranz M. (Ger) 2:0
09:00Giacomini L. (Ita) - Droguet T. (Fra) 1:2
09:00Prechtel S. (Ger) - Echargui M. (Tun) 2:0
09:00Tamm K. (Est) - Descotte M. F. (Arg) 2:0
09:00Tessa L. (Fra) - Pichler D. (Aut) 1:2
09:00Zukas M. (Arg) - Potenza L. (Ita) 2:0
10:30Coulibaly E. (Ivo) - Kirkin E. (Tur) 0:2
10:30Mansouri S. (Tun) - Claverie L. (Ven) 2:0

ITF MANNEN - ENKELSPEL: M15 Santo Domingo (Dominicaanse Republiek), hardcourt

14:30Aguilar J. C. (Can) - Damm M. (Usa) 2:0
14:30Civita-Telles L. (Bra) - Smith R. (Usa) 2:0
14:30Corwin F. (Usa) - Crawford O. (Usa) 0:2
14:30Rodriguez R. (Ven) - Phillips R. (Jam) 2:1
16:00Chappell N. (Usa) - Flores J. (Cos) -:-
16:00Huertas Del Pino C. (Per) - Rybakov A. (Usa) -:-
16:00Khan Z. (Usa) - Hardt N. (Dom) -:-
16:00Smith K. (Usa) - Arconada J. (Usa) 2:0

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Antalya (Turkije), gravel

08:00Dinu C. (Rou) - Rosca A. (Rou) 1:2
08:00Gjorcheska L. (Mkd) - Black H. T. (Usa) 1:2
08:00Pislak M. (Slo) - Hanatani N. (Jpn) 2:0
08:00Sezer M. (Tur) - Kudermetova P. (Rus) 1:2
08:00Sonmez Z. (Tur) - Rajkovic A. (Cro) 0:2
08:00Vismane D. (Lat) - Oz I. (Tur) 0:2
09:00Avdeeva J. (Rus) - Sakellaridi S. (Gre) 2:0
09:00Wildgruber A. (Ger) - Lopatetska D. (Ukr) 1:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Cairo (Egypte), gravel

09:00Avanesyan E. (Rus) - Stevens L. (Ned) 2:0
09:00Murta I. (Por) - Tikhonova A. (Rus) 2:0
09:00Siskova A. (Cze) - Zolotareva A. (Rus) 2:1
10:00Andreeva E. (Rus) - Lukacs V. (Hun) 2:0
10:00Aney J. (Usa) - Kubareva A. (Blr) 1:2
10:00Mishina D. (Rus) - Kulambayeva Z. (Kaz) 1:2
10:00Nefedova A. (Usa) - Alhussein L. (Egy) 2:0
11:00Lovric P. (Slo) - Alves C. (Bra) 0:2

ITF VROUWEN - ENKELSPEL: W15 Monastir (Tunesië), hardcourt

10:30Crescenzi G. (Ita) - Berberovic N. (Bih) 0:2
10:30Ibbou I. (Alg) - Hatouka Y. (Blr) 0:2
10:30Nahimana S. (Bur) - Arcangioli M. (Fra) 2:1
12:00Bondarenko M. (Rus) - Scilipoti S. (Sui) 1:2
12:00Fruhvirtova L. (Cze) - Rushiti A. (Kos) 2:0
12:00Monnet C. (Fra) - Villet M. (Fra) 2:0
12:00Talbi S. (Blr) - Droguet A. (Fra) 2:0
12:00Vanlangendonck E. (Bel) - Cavalle-Reimers Y. (Esp) 0:2

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Antalya (Turkije), gravel

12:00Akkoyun U./Turker M. N. WO - Dica N. G./Madaras N. -:-

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Cairo (Egypte), gravel

13:30El Sallaly A./Gaber A. - Setkic A./Zekic M. 2:0
13:30Nikles J./Sanchez Jover C. - Kodat T. A./Krutykh O. 1:2
13:30Habib H./Vidal Azorin J. F. - Chandrasekar A./Sureshkumar M. 2:1
13:30Martinez L./Wenger D. - Otegui J. B./Paz J. P. 0:2

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Madrid (Spanje), gravel (binnen)

15:00Diaz Acosta F./Lopez Villasenor G. WO - Kravchenko G./Lopez San Martin A. -:-
15:05Cervantes I./Roca Batalla O. - Barroso Campos A./Mardones B. 2:0

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Monastir (Tunesië), hardcourt

13:30Erler A./Pichler D. - Ghorbel A./Ouakaa A. 2:0
13:30Massara A./Potenza L. - Descotte M. F./Echargui M. 2:1
13:30Delage P./Rosenkranz M. - Capecchi D./Giacalone O. 1:2
13:30Sinclair C./Thirouin J. - Arribage T./Droguet T. 0:2

ITF MANNEN - DUBBELSPEL: M15 Santo Domingo (Dominicaanse Republiek), hardcourt

19:00Lama G./March A. C. - Butsch J./Stalder R. -:-
20:00Civita-Telles L./Huertas Del Pino C. - Mendoza A./Zeballos F. -:-
20:00Hardt N./Mochizuki S. - Broom C./Corwin F. -:-
20:00Olivares J./Rodriguez R. - Langmo C./Smith R. -:-

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Cairo (Egypte), gravel

13:30Avanesyan E./Kubareva A. - Nefedova A./Prati F. 2:0
13:30Laskutova K./Mishina D. - Kulambayeva Z./Scholsen H. 1:2
13:30Mortagy H./Refaat M. - Siskova A./Stevens L. 0:2
13:30Saidenova N./Tikhonova A. - Mettraux M./Murta I. 0:2

ITF VROUWEN - DUBBELSPEL: W15 Monastir (Tunesië), hardcourt

14:30Cavalle-Reimers Y./Marinkovic B. - Graovac A./Salvi L. 2:0
14:30Ibbou I./Nahimana S. - Herrmann S./Mansouri Y. 2:0

EXHIBITION - MANNEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

00:10Pearson K. (Aus) - Delaney Ja. (Aus) 2:0
02:00Nkomba B. B. (Aus) - McCabe J. (Aus) 2:1
03:25Sweeny D. (Aus) - Fancutt T. J. (Aus) OPGAVE 0:0
03:50Hijikata R. (Aus) - Winter E. (Aus) 2:0
04:15Schoolkate T. (Aus) - Banes M. (Aus) 2:0
05:40AfgelastReid M. (Aus) - Jin J. (Aus) -:-
05:40Smith J. (Aus) - Jin J. (Aus) 2:1
09:05Puttergill C. (Aus) - Sekulic P. (Aus) 2:0
10:10Sach T. (Aus) - Crnokrak A. (Aus) 0:2
00:05Smith J. (Aus) - Pearson K. (Aus) 1:2

EXHIBITION - VROUWEN: UTR Pro Match Series (Wereld), hardcourt

00:05Bozovic A. (Aus) - Osborne A. (Aus) 2:0
00:35Smith A. (Aus) - Tjandramulia O. (Aus) 2:1
01:25Myers A. (Aus) - Mays L. (Aus) 2:0
06:00Inglis M. (Aus) - Poulos A. (Aus) 1:2
07:40Walker L. (Aus) - Gadecki O. (Aus) 2:0
00:05Osborne A. (Aus) - Lawless T. (Aus) 0:2

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live tennisuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.