REFRESH

IJshockey » Vandaag » Alle Wedstrijden

DENEMARKEN: Metal Ligaen

19:00Herlev - Esbjerg -:-
19:00Herning - Odense -:-
19:00Rungsted - Frederikshaven -:-
19:00Sonderjyske - Rodovre -:-

FINLAND: Liiga

17:30Ässät - Sport -:-
17:30JYP - Ilves -:-
17:30KalPa - TPS Turku -:-
17:30KooKoo - Lukko -:-

FRANKRIJK: Ligue Magnus

20:00Mulhouse - Nice -:-
20:15Bordeaux - Briancon -:-

HONGARIJE: Erste Liga

18:00DAB - Ujpest -:-
18:00MAC Ujbuda - Ferencvaros -:-

KAZACHSTAN: Championship

12:00Beibarys Atyrau - Kazzinc-Torpedo -:-
13:00Gornyak Rudny - Kulager -:-
18:00Aktobe - Nomad Nur-Sultan -:-

NOORWEGEN: Fjordkraft-ligaen

19:00Stjernen - Stavanger -:-

POLEN: Polish Hockey League

18:00Jastrzebie - Krakow -:-
18:00MMKS Podhale - Stoczniowiec Gdansk -:-
18:00Unia Oswiecim - Torun -:-

RUSLAND: KHL

17:00Kazan - Niznekamsk -:-
17:30Sp. Moskou - Cherepovets -:-

RUSLAND: VHL

15:00Tyumen - Tambov -:-
17:00Dynamo Moscow Region - Voronezh -:-
17:00Zvezda Moscow - HC Rostov -:-

RUSLAND: MHL

11:00MHC Spartak - Krasnaya Armiya -:-
12:30Sibirskie Snaipery - Ladya -:-
15:00Chaika - Belye Medvedi -:-
15:00Mamonty Yugry - Kuznetskie Medvedi -:-
16:30Din. St. Petersburg - Kapitan -:-
17:00Krylya Sovetov - HC Riga -:-
17:00Mikhaylov Academy -20 - Atlant -:-
17:00SKA-Varyagi - Russkie Vityazi -:-

RUSLAND: NMHL

15:00Metallurg Cherepovets - Tverichi -:-

SLOVENIË: Hokejska liga

18:00Celje - Jesenice -:-
18:00Slavija - MK Bled -:-
18:00Triglav Kranj - HK Olimpija -:-

SLOWAKIJE: Tipos Extraliga

18:00Kosice - L. Mikulas -:-

ZWEDEN: SHL

19:00Farjestad - Rogle -:-
19:00Leksands - HV 71 -:-
19:00Malmo - Skelleftea -:-
19:00Orebro - Brynäs -:-
19:00Oskarshamn - Frolunda -:-

ZWEDEN: HockeyAllsvenskan

19:00IF Bjorkloven - Vasterviks IK -:-

ZWEDEN: SuperElit U20

19:00Sodertalje -20 - Orebro -20 -:-
19:30Djurgardens -20 - AIK -20 -:-

ZWITSERLAND: National League

19:45Ambri-Piotta - Zürich -:-
19:45Biel - Rapperswil -:-
19:45Langnau - Fribourg -:-
19:45Lausanne - Lugano -:-
19:45Servette - Bern -:-

ZWITSERLAND: Swiss League

19:30Ticino Rockets - Langenthal -:-
19:45Kloten - Chaux-de-Fonds -:-
19:45Olten - Thurgau -:-

ZWITSERLAND: MySports League

20:15Bazel - Arosa -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live ijshockeyuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.