Handbal » Gisteren » Alle Wedstrijden
EUROPA: Champions League Mannen - Play-offs
18:45GOG - Kielce 25:3320:45RK Zagreb - Montpellier 27:27
BELARUS: Division 1 - Play-offs
15:00RGUOR-2006 - Meshkov Brest 29:4116:00Aist Kitaya - SKA Minsk 28:40
16:15Masheka - BGUFK-SKA 42:43
16:30Gomel - Kronon 28:34
DENEMARKEN: Kvindeligaen Women - Winnaarsronde
18:30Silkeborg-Voel V - NFH V 24:2720:00Sønderjyske V - Esbjerg V 23:34
DUITSLAND: 2. Bundesliga
19:30Hamm-Westfalen - Bietigheim-Metterzimmern 32:33DUITSLAND: 1. Bundesliga Vrouwen
19:00Bietigheim V - Bensheim-Auerbach V 40:3119:00Halle-Neustadt V - Thuringer V 26:32
ESTLAND: Meistriliiga
18:00AfgelastHC Tallinn - Tapa -:-18:00Polva Serviti - Kehra 36:25
18:00Viljandi - Raasiku/Mistra 28:22
EUROPA: MOL Liga Vrouwen
18:00Poruba V - Olomouc V 31:33FRANKRIJK: Division 1 Vrouwen
19:30Saint Amand V - Toulon V 33:2520:00Achenheim Truchtersheim V - Besancon V 23:30
20:00Brest Bretagne V - Dijon V 37:30
20:00Merignac V - Stella St. Maur V 28:29
20:00Metz V - Nantes V 33:31
20:30Nice V - Chambray Touraine V 26:29
20:30Paris 92 V - Plan de Cuques V 29:26
GRIEKENLAND: A1
16:00A.S.E. Douka - Zafeirakis 24:2617:00Drama - Aeropos Edessas 33:25
17:00Kilkis - Panellinios 27:22
18:00AEK Athens - Ionikos 31:25
18:30PAOK - Pylaias 28:20
HONGARIJE: NB I
18:00Ferencvaros - Balatonfuredi 30:30HONGARIJE: NB I Vrouwen
18:00Bekescsabai V - DVSC Schaeffler V 25:3218:00Kozarmisleny V - Győr V 15:34
IJSLAND: Olis Deildin
19:30Afturelding - KA 34:2420:30FH Hafnarfjordur - Haukar 28:31
20:30Fram - Stjarnan 32:34
20:30Selfoss - IBV Vestmannaeyjar 20:29
20:30Valur - Grotta 26:24
20:30Vikingur - Kopavogur 21:26
ISRAËL: Division 1 - Verliezersronde
18:00Hapoel Ramat Gan - Bnei Herzliya 31:4318:30Nes Tziona - Maccabi Avishai Motzkin 33:30
19:30Hapoel Kiriyat - Asa Tel Aviv 28:34
KROATIË: 1. HRL Vrouwen
19:00Dalmatinka V - Zamet V 32:26LITOUWEN: Lietuvos Lyga
18:00Alytaus - Grifas 32:2018:00Granitas Kaunas - Sviesa 28:29
18:30Vilnius - Amber 33:27
NOORWEGEN: REMA 1000-ligaen Vrouwen
18:00Fana V - Aker V 26:2518:00Larvik V - Kristiansand V 23:31
20:30Fredrikstad V - Sola V 29:35
POLEN: I Liga
18:00Przemysl - Zabrze 2 32:3420:00Wisla Plock II - Nowe Piekuty 29:18
20:00ZPRP Kielce II - Przeworsk 33:32
POLEN: Supercompetitie Vrouwen - Winnaarsronde
20:30Kobierzyce V - MKS Lublin V 29:21PORTUGAL: 1a Divisao Vrouwen - Winnaarsronde
20:30Benfica V - Sao Pedro Sul V 31:23ROEMENIË: Romanian Cup
17:00Medgidia - CSM Bucuresti 26:3417:00Minaur Baia Mare - Vaslui 41:24
ROEMENIË: Romanian Cup Vrouwen
17:00Buzau V - Rapid Bucuresti V 23:29RUSLAND: Superleague
14:30Omsk - St. Petersburg 31:3615:00Perm - Chekhovskiye Medvedi 29:35
16:30Kaustik - Saratov 27:32
17:00CSKA Moscow - Stavropol 31:29
RUSLAND: Superleague Vrouwen - Verliezersronde
16:30Dinamo-Sinara V - Zvenigorod V 26:2817:00Stavropol V - Adyif V 37:26
RUSLAND: Superleague Vrouwen - Winnaarsronde
16:00Togliatti V - Astrahanochka V 20:2816:30Chernomorochka V - Krasnodar V 30:26
SLOVENIË: 1. NLB Liga
19:00Skofljica - Koper 33:3920:30Ljubljana - Krka 32:34
SLOVENIË: 1e Liga Vrouwen - Winnaarsronde
17:30Ljubljana V - ZRD Litija V 38:25TSJECHIË: Extraliga - Play-offs
18:30Hranice - Malomerice 30:2719:00Strakonice - Nove Veseli 29:24
ZWEDEN: Handbollsligan Women
19:00Aranas V - Kungalvs V 23:2419:00Hallby V - Skuru V 31:23
19:00Lugi V - Vasteras V 29:25
19:00Savehof V - Önnereds V 26:24
19:00Skara V - Kristianstad V 25:29
19:00Skovde V - H 65 Hoor V 29:27
ZWITSERLAND: SPL Vrouwen - Winnaarsronde
20:30Winterthur V - Zug V 28:26Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live handbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.