Handbal » Gisteren » Alle Wedstrijden
FRANKRIJK: Starligue
20:00Cesson - PSG 24:2720:00Chartres - Aix 31:32
20:00Saran - Nantes 30:36
20:00St. Raphael - Toulouse 30:30
20:30Creteil - Dijon 27:33
SPANJE: Liga ASOBAL
20:00Barcelona - Ademar 39:29DENEMARKEN: Herre Handbold Ligaen - Degradatiegroep
19:30Kolding - Nordsjælland 37:3119:30Skanderborg AGF - Sønderjyske 25:29
DENEMARKEN: Kvindeligaen Women - Winnaarsronde
18:30Odense V - Herning-Ikast V 28:2720:00Viborg V - Copenhagen V 31:38
DUITSLAND: 2. Bundesliga
19:00Aue - Großwallstadt 24:28DUITSLAND: 1. Bundesliga Vrouwen
19:30Neckarsulmer V - Bietigheim V 24:27FINLAND: SM Liga Vrouwen - Play-offs
18:00GrIFK V - HIFK V 27:29HONGARIJE: NB I
18:00PLER - Ferencvaros 24:32KROATIË: Premijer Liga - Championship Play-Offs
19:00Porec - Vinkovci 24:24KROATIË: 1. HRL Vrouwen
17:00Koka V - ZARK Split V -:-18:00Zamet V - Lok. Zagreb V 22:30
19:00Bjelovar V - Dugo Selo V 26:28
20:00Rudar Labin V - Zrinski V 33:27
LITOUWEN: Lietuvos Lyga - Play-offs
18:30Amber - Granitas Kaunas 31:2618:30Vilnius - Alytaus 33:30
MONTENEGRO: Prva liga
14:30Buducnost - Budvanska 31:30NOORWEGEN: REMA 1000-ligaen - Play-offs
18:00Halden - Kolstad 23:2618:15Drammen - Runar 28:27
18:30Naerbo - Arendal 28:33
NOORWEGEN: REMA 1000-ligaen Vrouwen
18:30Aker V - Oppsal V 29:31POLEN: Superliga - Play-offs
18:00Chrobry Glogow - Azoty-Pulawy 26:24POLEN: Central League
19:00Zaglebie Sosnowiec - ZPRP Kielce 26:32POLEN: I Liga
19:30Trojka Ostroleka - Wisla Plock II 24:29POLEN: I Liga Vrouwen
18:00SMS ZPRP Plock V - ZPRP Kalisz V 37:15ROEMENIË: Liga Nationaal
17:30Cluj - Minaur Baia Mare 30:4018:00Dinamo Bucuresti - Vaslui 41:26
ROEMENIË: Liga Nationaal Vrouwen
16:30Bistrita V - CSM Bucuresti V 32:42SERVIË: Superliga - Degradatiegroep
18:00Proleter - Jugovic 33:2819:00StilgelegdDubocica - Rode Ster Belgrado 25:22
19:00RK Ub - Obilic Beograd 25:21
19:00Vranje - Radnicki 28:28
SPANJE: División de Honor Vrouwen - Play-offs
20:00Elda V - Gran Canaria V 29:26TSJECHIË: Extraliga - Play-offs
19:00Strakonice - Malomerice 31:3119:30Jicin - Nove Veseli 29:28
ZUID-KOREA: H League
11:00Doosan - Chungnam Athletic 24:2213:00Sangmu - Hanam 22:27
ZWEDEN: Allsvenskan - Degradatie - Play-offs
19:15Anderstorps - Örebro 28:24ZWEDEN: Handbollsligan Women - Nacompetitie
18:30Boden V - Kungalvs V 19:21ZWEDEN: Handbollsligan Women - Play-offs
19:00H 65 Hoor V - Skara V 30:2719:00Önnereds V - Kristianstad V 36:26
19:00Skuru V - Skovde V 32:25
ZWEDEN: Allsvenskan Vrouwen - Nacompetitie
19:00Kroppskultur Dam V - Malmo V 18:19Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live handbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.