REFRESH

Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: Liga A - Eerste fase

23:00Argentino - Ferro 74:75
23:00Olimpico - San Martin 62:66
01:30La Union - Instituto de Cordoba 75:83
15:00Quimsa - Boca Juniors -:-

AUSTRALIË: WNBL Women

07:05Bendigo V - Melbourne Boomers V 52:84

BELGIË: EuroMillions Basketball League

20:30Belfius Mons - Limburg -:-

BELGIË: Top Division Women

18:00UitgesteldLaarne V - Braine V -:-
18:00UitgesteldLummen V - Liege V -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

17:00Promo - Sloboda -:-
18:00Kakanj - Spars Sarajevo -:-
19:00UitgesteldMrkonjic Grad - Igokea -:-
20:00Zrinjski Mostar - Celik -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH Women

16:00Igman V - Banovici V -:-
16:30Orlovi V - Feniks V -:-
17:30Celik Zenica V - Rudar V -:-
19:00UitgesteldKK Brcanka V - Play Off Sarajevo V -:-
19:00Mladi Krajisnik V - Konjic V -:-
20:00Jumper V - Jedinstvo Dzenex V -:-

BRAZILIË: NBB

00:30Cerrado - Cearense 73:75
13:00Campo Mourao - Pinheiros -:-
16:00Pato - Sao Paulo -:-
20:00Flamengo - Franca -:-
23:00Bauru - Corinthians Paulista -:-

BULGARIJE: NBL

17:00AfgelastAcademic - Lukoil Levski -:-
17:00Spartak Pleven - Cherno More -:-
18:00Beroe - Academic Bultex -:-

CHINA: CBA

04:00Sichuan - Zhejiang Chouzhou 99:130
05:30Shenzhen - Shanxi Zhongyu 112:107
3e KwartShandong - Jiangsu Dragons 49:54
12:35Zhejiang Guangsha - Guangdong -:-
13:00Fujian - Beijing -:-

CHINA: WCBA Women

06:30Beijing V - Shanxi Xing Rui V -:-
09:30Tianjin V - Inner Mongolia V -:-
12:30Sichuan V - Shanghai V -:-

CYPRUS: Division A

16:00AEK - Apoel -:-
16:00Paralimni - Etha Encomi -:-
17:00AEL - Apop Paphou -:-

DENEMARKEN: Basketligaen

14:30Amager - Kopenhagen -:-
16:00Herlev Wolfpack - Bakken Bears -:-

DENEMARKEN: Dameligaen

13:30Wolfpack V - Aabyhoj V -:-
17:00Amager V - Horsholm V -:-

DUITSLAND: Pro A

19:00Kirchheim - Panthers Schwenningen -:-
19:00Phoenix Hagen - Ehingen -:-
19:30UitgesteldPaderborn - Bremerhaven -:-
20:00Tubingen - Rostock -:-

DUITSLAND: Pro B

14:00Bayern 2 - BIS Baskets Speyer -:-
18:00Dresden - Oberhaching -:-
18:00Frankfurt 2 - College Karlsruhe -:-
18:00OrangeAcademy - Koblenz -:-
19:00Bernau - Koln -:-
19:00G. Dusseldorf - ETV Hamburg -:-
19:30Itzehoe - Iserlohn -:-

DUITSLAND: DBBL Women

19:00Wasserburg V - Flippo V -:-
19:30Freiburg V - Heidelberg V -:-

EUROPA: ABA League

19:00Igokea - Borac -:-
19:00Mornar Bar - Partizan -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

16:00BK Liepaja - BK Ogre -:-
16:00Pärnu - BC Kalev/Cramo -:-
18:00Valmiera Glass Via - Ventspils -:-

FINLAND: Korisliga

16:00UitgesteldSalon Vilpas - Helsinki Seagulls -:-
16:00UitgesteldUU-Korihait - Lahti Basketball -:-

FINLAND: I Divisioona A

13:00UitgesteldMunk. Kisapojat - HBA-Marsky Helsinki -:-
16:00UitgesteldKristika Turku - LoKoKo -:-

FINLAND: Korisliiga Women

14:00Lappeenranta V - HBA V -:-
16:00Forssan Alku V - Kouvottaret V -:-
16:00PeKa V - Torpan Pojat Helsinki V -:-
16:00Pyrinto V - Vimpelin Veto V -:-

FRANKRIJK: Pro B

20:00UitgesteldNancy - Nantes -:-

GRIEKENLAND: Basket League

16:00AEK Athene - PAOK -:-
16:00Aris - Promitheas -:-
16:00Harilaos Trikoupis - Iraklis -:-
16:00Kolossos Rhodes - Larisa -:-
18:30Peristeri - Lavrio -:-

GRIEKENLAND: A2

16:00AO Triton - Filippos Veroi -:-
16:00Apollon Patron - Panerythraikos -:-
16:00AS Karditsas - Pagrati -:-
16:00Dafni Dafniou - Amyntas -:-
16:00Eleftheroupoli - Koroivos -:-
16:00Kavala - Psychikou -:-
16:00Oiakas Nafpliou - Agriniou -:-
16:00Olympiakos B - Marousi -:-

HONGARIJE: NB I. A

16:00Jaszberenyi - Kormend -:-
17:00DEAC - Alba Fehervar -:-
18:00Atomeromu Paks - Pecsi VSK -:-
18:00OSE Lions - Szombathely -:-
18:00Szedeak - Zalakeramia -:-

HONGARIJE: NB I. A Women

17:00Szekszard V - Cegledi V -:-
18:00PEAC-Pecs V - TFSE-MTK V -:-
18:00ZTE NKK V - UNI Gyor V -:-

ISRAËL: Super Competitie

17:05Hapoel Eilat - Hapoel Jerusalem -:-
18:45Ironi Nahariya - Maccabi Haifa -:-
19:00Hapoel Holon - Maccabi Tel Aviv -:-

ISRAËL: Liga Leumit

19:30Galil Elyon - H. Afula -:-
19:30H. Hevel Modiin - Maccabi Kiryat Motzkin -:-
19:30Maccabi Raanana - Maccabi Ashdod -:-
19:30Maccabi Ramat Gan - Elitzor Netania -:-
19:30M. Hod Hasharon - Elitzur Kiryat Ata -:-
19:30Ramat Hasharon - Hapoel Ramat Gan -:-

ITALIË: Lega A

20:00Brescia - Fortitudo Bologna -:-

ITALIË: A2 Green

18:00Urania Milano - Trapani -:-
20:00Mantova - Treviglio -:-
21:00Capo d'Orlando - Udine -:-

ITALIË: A2 Red

18:00Eurobasket Roma - NPC Rieti -:-
20:00Pistoia - Latina -:-

ITALIË: Serie A1 Women

15:00Sassari V - Empoli V -:-
18:30Vigarano V - Venezia V -:-

JAPAN: B.League

07:05Chiba - Shimane 92:83
07:05Osaka - Utsunomiya Brex 69:94
RustShiga - SeaHorses Mikawa 44:52
RustSun Rockers Shibuya - Niigata 41:26
10:05Akita - Hiroshima D. -:-
10:05Kyoto - Shinshu -:-
10:05NeoPhoenix - Yokohama -:-
10:05Toyama - Diamond Dolphins -:-
11:05Ryukyu - Alvark -:-

KOSOVO: Superliga

18:00Golden Eagle Ylli - Prizreni -:-
18:00Trepca - Bashkimi -:-
18:00Vellaznimi - Rahoveci -:-
18:00Z-Mobile Prishtina - Peja -:-

KROATIË: Premijer liga

12:00UitgesteldHermes - Osijek -:-
17:30Sonik Puntamika - Skrljevo -:-

KROATIË: Premijer Liga Women

16:00Ragusa Dubrovnik V - KAZL V -:-
18:00Mursa Osijek V - Tresnjevka 2009 V -:-
18:00UitgesteldPlamen Pozega V - ZKK Medvescak V -:-
18:00UitgesteldZadar V - ZKK Sibenik V -:-
18:30Novi Zagreb V - FSV Rijeka V -:-

LITOUWEN: LKL

16:00Neptunas - Lietkabelis -:-
16:00Pieno Zvaigzdes - Siauliai -:-

LITOUWEN: NKL

15:00Mazeikiai - Zalgiris Kaunas 2 -:-
15:00Palanga - Perlas -:-
15:00Silales Lusis - Klaipedos Neptunas -:-
15:00Silute - Gargzdu -:-
15:00Suduva-Mantinga - Telsiai -:-

LITOUWEN: Moteru Lyga Women

13:00Siauliai-Universitetas V - Kibirkstis Vilnius 2 V -:-

MONTENEGRO: Prva A Liga

16:30Lovcen Cetinje - Podgorica -:-
18:00UitgesteldAll Stars - Primorje -:-
18:00UitgesteldIbar Rozaje - Studentski Centar -:-
18:00UitgesteldPljevlja - Jedinstvo -:-
18:00Sutjeska - Zeta -:-

NIEUW-ZEELAND: NBL Women - Play-offs

07:30Waikato Wizards V - Oceana Otago Gold Rush V 68:63

NOORD-MACEDONIË: Superleague

17:00Vardar - TFT Skopje -:-

NOORD-MACEDONIË: Prva Liga Women

13:00Kriva Palanka V - Vardar V -:-

NOORWEGEN: BLNO

15:00Fyllingen - Nidaros Jets -:-
19:00Asker - Tromso -:-

OEKRAÏNE: Ukrainian Cup

13:00BK Zaporozhye - Khimik Yuzhny 2 -:-
14:00Prometey - Kryvyi Rih -:-

OEKRAÏNE: Superleague Women

12:00Frankivsk Halichina V - Dynamo Kyiv V -:-
13:00Odessa V - Berdyansk V -:-
15:00Vinnytski Blyskavky V - Rivne V -:-
18:00Prometey V - Kyiv Basket V -:-

OOSTENRIJK: Superliga

17:30Kapfenberg - Vienna Timberwolves -:-
20:00Klosterneuburg - Wels -:-

OOSTENRIJK: Zweite Liga

16:00Celovec - Salzburg -:-
17:00AfgelastMistelbach - Basket Flames -:-
18:00BBC Nord - Mattersburg -:-
18:00AfgelastJennersdorf - Worthersee Piraten -:-
18:30Dornbirn Lions - Wagram -:-

OOSTENRIJK: Superliga Women

15:00Vienna United V - Vienna Timberwolves V -:-
16:00UBI Graz V - UBSC-DBBC Graz V -:-
19:00Celovec V - Linz Wels V -:-

POLEN: Energa Basket Liga

17:35Anwil Wloclawek - Polpharma Starogard -:-

POLEN: 1. Liga

17:00Gornik Walbrzych - Krosno -:-
17:00Nysa Klodzko - Czarni Slupsk -:-
18:00Dziki Warszawa - Poli. Opolska -:-
18:00Kotwica Kolobrzeg - Pelplin -:-
18:00Ksiezak Lowicz - Lancut -:-
18:00Wisla Krakow - Pogon Prudnik -:-

POLEN: Energa Basket Liga Women

16:00Lublin V - AZS Poznan V -:-
17:00Sosnowiec V - GTK Gdynia V -:-
18:00Gorzow V - Sleza Wroclaw V -:-

PORTUGAL: LPB

12:00Esgueira - Lusitania -:-
12:00Galitos - Vitoria -:-
17:00CAB Madeira - Imortal -:-

PORTUGAL: Proliga

17:30UitgesteldGinasio - Povoa/Monteadriano -:-
17:30UitgesteldGinasio Olhanense - Coracao do Ribatejo -:-
18:30UitgesteldNB Queluz - Electrico FC -:-
19:00UitgesteldIlliabum - Galomar -:-
22:30UitgesteldBelenenses - Academia do Lumiar -:-
22:30UitgesteldSangalhos - Sampaense -:-
22:30UitgesteldVasco Da Gama - Sanjoanense -:-

PORTUGAL: LFB Women

12:00AD Vagos V - CB Queluz V -:-
17:00UitgesteldNatacao V - AD Vagos V -:-

PUERTO RICO: BSN - Play-offs

23:00Vaqueros de Bayamon - Capitanes De Arecibo 99:80
02:00Cariduros Fajardo - Mets de Guaynabo 94:100
23:00Brujos de Guayama - Indios de Mayaguez -:-

ROEMENIË: Liga National Women - Eerste fase

11:00CSM Oradea V - Rapid Bucuresti V -:-
15:00Cluj Napoca V - Sepsi S. V -:-
18:00FCC ICIM Arad V - Targu Secuiesc V -:-

RUSLAND: VTB Promo Beker

10:00Astana - Nizhny Novgorod -:-
13:30Parma Perm - Lokomotiv Kuban -:-

RUSLAND: Super League

13:15Ufimets Ufa - Dome-Springs Izhevsk -:-
16:00Samara - MBA Moscow -:-

RUSLAND: Premier League Women

15:00Zyrianochka Syktyvkar V - Novosibirsk V -:-

SERVIË: Prva Competitie

18:00KK Pirot - OKK Novi Pazar -:-
18:00Kolubara - Tamis -:-
18:00UitgesteldOKK Belgrado - Mladost Admiral -:-
18:00UitgesteldZlatibor Cajetina - Radnicki -:-
19:00KK Dunav - Sloga -:-
19:00Metalac - Napredak Aleksinac -:-

SERVIË: 1. ZLS Women

16:30ZKK Kraljevo V - Duga V -:-
17:00Novosadska Novi Sad V - Partizan V -:-
17:00UitgesteldRadnicki Kragujevac V - Rode Ster Belgrado V -:-
17:00Vrbas V - Nis V -:-

SLOVENIË: Liga Nova KBM

18:00Podcetrtek - KK Triglav Kranj -:-

SLOVENIË: 1. SKL Women

16:30Konjice V - Ledita V -:-
18:00Ilirija V - Grosuplje V -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

16:00Levice - BKM Lucenec -:-
18:00Svit - Spisski Rytieri -:-
20:00Prievidza - Handlova -:-

SLOWAKIJE: Extraliga Women

17:00Ruzomberok V - Samorin V -:-
17:00SK UMB Banska Bystrica V - Young Angels Kosice V -:-
18:00Piestanske Cajky V - BK SKP 08 Banska Bystrica V -:-
18:00Spisska Nova Ves V - Poprad V -:-

SPANJE: ACB

18:00Tenerife - Obradoiro CAB -:-
20:45Fuenlabrada - Valencia -:-
20:45Joventut - Zaragoza -:-

SPANJE: LEB Oro

17:00Oviedo - Real Valladolid -:-
19:00Breogan - Ourense -:-
19:30Basquet Girona - Real Murcia -:-

SPANJE: LEB Plata

17:30Prat Joventut - Barcelona B -:-
18:00Marbella - Iraurgi SB -:-
18:05Tarragona - Cornella -:-
19:00Algeciras - Ponferrada -:-
19:30Alcobendas - Estela -:-
20:00Carbajosa - Taldea -:-
20:00Enrique Soler - Clavijo -:-
20:00Gijon - Zamora -:-
20:00Menorca - Pardinyes -:-
20:00Navarra - Gran Canaria B -:-
20:30Zentro - Moron -:-

TAIWAN: SBL - Eerste fase

08:00Pauian - Bank of Taiwan 73:81
10:00Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer -:-

TSJECHIË: NBL

17:00Nymburk - Svitavy -:-
18:15Decin - Olomoucko -:-
18:15Hradec Kralove - Ostrava -:-
18:15Kolin - Brno -:-
18:15Opava - Usti n. Labem -:-
18:40Pardubice - USK Praag -:-

TSJECHIË: ZBL Women

15:00Hradec Kralove V - Slovanka V -:-
16:00Chance -19 V - Slavia Prague V -:-
16:00Zabiny Brno V - Chomutov V -:-
17:00UitgesteldKP Brno V - USK Prague V -:-

TURKIJE: Super Ligi

11:00Fethiye Bld. - Darussafaka -:-
13:15Besiktas - Turk Telekom -:-
15:30Gaziantep - Tofas -:-
18:00Galatasaray - Buyukcekmece -:-

TURKIJE: TBL

12:00Konyaspor - Akhisar Belediye -:-
12:30Final Spor - Duzce Belediye -:-
13:00Bornova - Yalova Bld. -:-
13:30Manisa - Merkezefendi -:-
14:00Balikesir - Gemlik -:-
15:00Samsun - Mamak Bld. -:-
16:00Kocaeli - Sigortam.net ITU -:-

TURKIJE: TB2L - Eerste fase

12:00Beylikduzu - Cozum Ankara -:-
12:00Seyhan - Egospor -:-
13:00Darica Genclerbirligi - Saray -:-
14:00Erzurum BSB - Ege Sportif -:-
14:00Kastamonu - Nazilli -:-
14:00Kayserigaz - Istanbul BB -:-
14:00Mersin BSB - Etimesgut -:-

TURKIJE: KBSL Women

11:00Canik Belediye V - Elazig Il Ozel Idare V -:-

URUGUAY: Liga Uruguaya - Play-offs

23:15Nacional - Aguada -:-

USA: NCAA

23:00Creighton - Kennesaw State 93:58
23:00Michigan State - Detroit 83:76
23:00AfgelastPacific - Westmont Warriors -:-
23:00AfgelastSouth Florida - Florida A&M -:-
23:00Tulsa - Texas Arlington 79:64
00:00Charlotte - Georgia State 65:76
00:00Hartford - Central Conn. St. 80:65
00:00Virginia - Kent State 71:64ot
01:00Austin Peay - Carver Bible 102:38
01:00Duke - Bellarmine 76:54
01:00Eastern Michigan - Toledo 74:91
01:00Florida Intl - Jacksonville St. 74:70
01:00Georgia - Jacksonville 98:65
01:00Marquette - Wisconsin 67:65
01:00Northern Iowa - St. Ambrose 98:53
01:00Purdue - Valparaiso 68:61
01:00UC Davis - William Jessup 95:62
01:00UTRGV - Our Lady Of The Lake 91:68
01:00UTSA Roadrunners - Sul Ross State 91:62
01:30Sam Houston St. - Dallas Christian 117:42
01:30Stephen F. Austin - Mcneese State 86:76
02:00Arkansas State - Crowley's Ridge 115:49
02:00Bradley - South Dakota St. 84:88
02:00Memphis - Central Arkansas 85:68
02:00Miami - Stetson 82:60
02:00Mississippi St. - North Texas 69:63
02:00AfgelastNotre Dame - Tennessee -:-
02:00AfgelastTexas A&M-CC - Arlington Baptist Patriots -:-
03:00Auburn - South Alabama 90:81
03:00Cal Poly - San Francisco 60:88
03:00Minnesota - North Dakota 76:67
03:00Oregon - Seton Hall 83:70
03:00Texas Tech - Troy 80:46
04:00Loyola Marymnt - Long Beach State 85:61
16:00Mercer - Columbia International -:-
18:00Liberty - Bluefield Col. -:-
18:00UConn - N.C. State -:-
19:00Baylor - Gonzaga -:-
19:00Citadel - Toccoa Falls -:-
19:00UMBC Retrievers - Towson -:-
19:35Sacramento State - Idaho -:-
20:00Arizona - East. Washington -:-
20:00AfgelastAustin Peay - Transylvania -:-
20:00Ball State - Illinois (Chi.) -:-
20:00Binghamton - Marist -:-
20:00Coll Of Charltn - Furman -:-
20:00Dayton - SMU Mustangs -:-
20:00Delaware - Salem International Tigers -:-
20:00East Carolina - Radford -:-
20:00George Washington - Coppin State -:-
20:00High Point - North Florida -:-
20:00NC Asheville - South Carolina St -:-
20:00Southern Utah - Montana -:-
20:00VCU Rams - Mt. St. Marys -:-
21:00Air Force - Lamar -:-
21:00UitgesteldBradley - Saint Josephs -:-
21:00UitgesteldGardner Webb - Campbell -:-
21:00James Madison - Maryland -:-
21:00Siu Edwardsville - Nebraska O. -:-
21:00AfgelastTennessee State - Boyce -:-
21:00UitgesteldTenn. Martin - Oakland City -:-
21:00Texas State - Incarnate Word -:-
21:00Wisc. Green Bay - Eastern Illinois -:-
22:00UitgesteldAkron - Marshall -:-
22:00UitgesteldBoise State - New Mexico -:-
22:00Colorado - Washington State -:-
22:00UitgesteldDelaware State - Delaware -:-
22:00Dixie State - Saint Katherine -:-
22:00UitgesteldGeorge Washington - William & Mary -:-
22:00Hofstra - Iona -:-
22:00UitgesteldIona - Wagner -:-
22:00Kansas - North Dakota St. -:-
22:00AfgelastMaine - Northeastern -:-
22:00AfgelastOle Miss - Memphis -:-
22:00Wright State - Miami (Ohio) -:-
22:30Providence - Fairleigh Dickinson -:-
23:00Belmont - Samford -:-
23:00Northwestern - Chicago St -:-
23:00AfgelastSouthern Illinois - Southern Miss -:-
23:30UitgesteldStephen F. Austin - Alcorn State -:-
00:00Arkansas - Lipscomb -:-
00:00Houston - South Carolina -:-
00:00Murray State - Illinois State -:-
00:00UitgesteldRichmond - Furman -:-
00:00Robert Morris - Point Park Pioneers -:-
00:00USC Upstate - Georgia Southern -:-

VENEZUELA: Superliga - Play-offs

17:10Spartans - Centauros -:-
21:30Gigantes - Gladiadores -:-

VERENIGD KONINKRIJK: BBL

19:00Surrey Scorchers - Leicester Riders -:-

VERENIGD KONINKRIJK: WBBL Cup Women - Play-offs

14:30Sevenoaks Suns V - Nottingham Wildcats V -:-
17:00Leicester Riders V - Cardiff Met Archers V -:-

WIT-RUSLAND: Premier League

11:00Grodno GrSU - Grodno -:-
11:00Tsmoki Minsk 3 - Rubon -:-
12:00Rguor Minsk - Borisfen -:-
13:00Brest - Impuls -:-
13:30Tsmoki Minsk 2 - Gomel -:-

ZUID-KOREA: KBL

07:00LG Sakers - Wonju DB 91:90
07:00Sonic Boom - Mobis Phoebus 86:77
RustSeoul Thunders - KCC Egis 44:44

ZUID-KOREA: WKBL Women

10:00S-Birds V - Busan BNK Sum V -:-

ZWEDEN: Basketligan

16:04Koping Stars - Sodertalje -:-

ZWEDEN: Basketligan Women

14:30Lund V - Lulea V -:-
14:30Uppsala V - Hogsbo V -:-
15:00Wetterbygden Sparks V - Alvik V -:-
16:00Visby V - Norrkoping V -:-

ZWEDEN: Basketettan Women

14:30UitgesteldBlackeberg V - Lulea Stars V -:-
16:00AfgelastMarbo V - Västerås V -:-

ZWITSERLAND: SB League

17:30Fribourg Olympic - BBC Monthey -:-
17:30Geneva Lions - Neuchatel -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.