REFRESH

Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: Liga A - Eerste fase

01:30Comunicaciones Mercedes - Regatas 78:91
01:30San Martin - Quimsa 69:80
15:00Boca Juniors - Obras -:-
23:00San Lorenzo - Ferro -:-
23:00San Martin - Penarol -:-

AUSTRALIË: NBL

09:30Adelaide 36ers - NZ Breakers 88:78

BELGIË: Top Division Women

20:00Sint-Katelijne-Waver V - Liege V -:-
20:30Laarne V - Mechelen V -:-
20:30Phantoms V - Braine V -:-

BRAZILIË: NBB

00:00Flamengo - Cearense 77:74
19:00Caxias do Sul - Bauru -:-
22:00Pinheiros - Franca -:-

CHINA: CBA

04:00Nanjing Tongxi - Beijing Royal Fighters 100:127
04:00Tianjin - Jilin 93:103
08:30Shanghai - Guangdong 120:146
08:30Xinjiang - Fujian 130:102
13:00Liaoning - Shenzhen 117:103
4e KwartSichuan - Zhejiang Guangsha 83:85

CYPRUS: Division A

16:00Omonia - Paralimni -:-
17:00Etha Encomi - AEL -:-

DENEMARKEN: Basketligaen

18:30Bakken Bears - Randers -:-

DUITSLAND: Pro A

19:30Phoenix Hagen - Ehingen -:-

DUITSLAND: Pro B

17:00Bayern 2 - Lowen -:-

DUITSLAND: DBBL Women

18:00Saarlouis V - Freiburg V -:-
19:30Herner V - Marburg V -:-
19:30XCYDE Angels V - Heidelberg V -:-

EUROPA: Euroleague

20:00Alba Berlijn - CSKA Moskou -:-
20:45Lyon-Villeurbanne - Baskonia -:-
21:00Real Madrid - Panathinaikos -:-
21:00Valencia - Zalgiris Kaunas -:-

EUROPA: Eurobeker - Top 16

17:30Lokomotiv Kuban - Partizan -:-
18:45Mornar Bar - Unics Kazan -:-
18:45Unicaja - Nanterre -:-
20:00Gran Canaria - MoraBanc Andorra -:-
20:30Cedevita Olimpija - JL Bourg -:-

EUROPA: Champions League

18:00AfgelastGalatasaray - VEF Riga -:-
18:30Bamberg - Fortitudo Bologna -:-
18:30Pinar Karsiyaka - Bilbao -:-
20:30Brindisi - San Pablo Burgos -:-
20:30AfgelastLimoges - Oostende -:-
20:30Oostende - Darussafaka -:-
20:30AfgelastSan Pablo Burgos - Turk Telekom -:-

EUROPA: FIBA Europe Cup - Eerste fase

18:00Dnipro - Anwil Wloclawek -:-
18:00Kormend - Belfius Mons -:-
21:00Reggiana - Iraklis -:-

EUROPA: ABA League

RustCibona - Borac 34:25

EUROPA: BIBL - Eerste fase

17:00Ibar Rozaje - Kumanovo -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

18:00Pärnu - Tartu Ulikool -:-

EUROPA: EWBL Women

11:00TTT Riga V - Kibirkstis Vilnius V 81:62
12:30Prometey V - Piestanske Cajky V 83:57

EUROPA: WABA League Vrouwen

18:00UitgesteldMontana 2003 V - Vojvodina V -:-

FINLAND: Korisliga

17:30BC Nokia - Ura Basket -:-
17:30Karhu Basket - Helsinki Seagulls -:-
17:30Kataja - KTP Basket -:-
17:30Kouvot - Pyrinto Tampere -:-
17:30UU-Korihait - Kobrat -:-

FINLAND: Korisliiga Women

17:30PeKa V - Forssan Alku V -:-
18:00Torpan Pojat Helsinki V - Tapiolan Honka V -:-

FRANKRIJK: LFB Women

19:00Nantes V - Landes V -:-
20:00Tarbes GB V - Bourges V -:-

GRIEKENLAND: Basket League

20:00AEK Athene - PAOK -:-

HONGARIJE: NB I. A

18:00Kaposvari - Atomeromu Paks -:-
18:00Kormend - Zalakeramia -:-
18:00Soproni KC - KTE-Duna -:-

IJSLAND: Premier League Women

19:15Snaefell V - Fjolnir V -:-
20:15KR Reykjavik V - Keflavik V -:-
20:15Skallagrimur V - Haukar V -:-
21:15Valur V - Breidablik V -:-

ISRAËL: Super Competitie

18:00Hapoel Tel-Aviv - Hapoel Eilat -:-
20:00Hapoel Holon - Ironi Nahariya -:-

ITALIË: Lega A

18:00Trieste - Varese -:-

ITALIË: A2 Green

18:30Assigeco Piacenza - Udine -:-
18:30Mantova - Urania Milano -:-
20:30Orzinuovi - Verona -:-
21:00UitgesteldTreviglio - Biella -:-

ITALIË: A2 Red

17:00Eurobasket Roma - Pistoia -:-
17:00Forli - Stella Azzurra -:-
17:30Ravenna - Scafati -:-
18:00Basket Napoli - Ferrara -:-
18:00Latina - Baltur Cento -:-
19:00Chieti Basket - San Severo -:-

ITALIË: Serie A1 Women

19:00Sassari V - Campobasso V -:-

JAPAN: B.League

10:05Ryukyu - Shiga 84:52
11:00Toyama - Niigata 93:81
11:05Akita - Hokkaido 79:73
11:05Brave Thunders - Sun Rockers Shibuya 86:73
11:05Chiba - Yokohama 75:64
11:05Hiroshima D. - Diamond Dolphins 64:90
11:05Osaka - Shimane 96:101ot
11:05SeaHorses Mikawa - Kyoto 82:70
11:05Shinshu - NeoPhoenix 76:75ot
11:25Utsunomiya Brex - Alvark 59:83

KAZACHSTAN: National League

10:00Astana - Almaty 98:61

KOSOVO: Superliga

15:00Peja - Bashkimi -:-
17:00Z-Mobile Prishtina - Golden Eagle Ylli -:-

KROATIË: Premijer liga

18:00Alkar - Zadar -:-

KROATIË: Croatian Cup

19:00Split - Hermes -:-

LITOUWEN: LKL

16:30Nevezis-OPTIBET - Neptunas -:-
17:30Juventus - Pieno Zvaigzdes -:-

LUXEMBURG: Total League

20:00UitgesteldHeffingen - Contern -:-

LUXEMBURG: Total League Women

17:30Dudelange V - Contern V -:-

NOORD-MACEDONIË: Superleague

16:00Crn Drim - Euro Nickel -:-
17:30Kozuv - MZT Skopje 2 -:-
18:30Pelister - Gostivar -:-

NOORD-MACEDONIË: Prva Liga Women

20:00Badel 1862 Skopje V - Panteri V -:-

OOSTENRIJK: Superliga

19:00Vienna Timberwolves - Klosterneuburg -:-

RUSLAND: Super League

09:15Vostok 65 - Novosibirsk 65:80
12:10Irkutsk - University-Ugra 63:69
RustKhimki-Podmoskovie - Uralmash Ekaterinburg 43:58
15:00CSKA Moskou 2 - Temp Sumz Revda -:-
17:00Burevestnik Jaroslav - Ufimets Ufa -:-
17:00Runa Basket Moscow - Samara -:-

RUSLAND: Premier League Women

13:00Novosibirsk V - UMMC Ekaterinburg V 59:102
17:00MBA Moscow V - Noginsk V -:-

SERVIË: Prva Competitie

18:00OKK Belgrado - KK Pirot -:-
18:00Sloboda - Kolubara -:-

SERVIË: 1. ZLS Women

RustRadnicki Kragujevac V - Vrbas V 42:35
16:00Novosadska Novi Sad V - Subotica V -:-
16:00Partizan V - Nis V -:-

SLOVENIË: Liga Nova KBM

18:00Lasko - Krka -:-
18:00Rogaska - Hopsi Polzela -:-
18:00Tajfun Sentjur - Primorska 20:0
19:00Sencur - Helios Domzale -:-

SLOWAKIJE: Extraliga

18:00BKM Lucenec - Prievidza -:-
18:00Svit - Inter Bratislava -:-

SLOWAKIJE: Extraliga Women - Kampioenspoule

17:00Samorin V - Young Angels Kosice V -:-

TAIWAN: SBL - Eerste fase

11:00Yulon Luxgen Dinos - Jeoutai 73:71
4e KwartTaiwan Beer - Bank of Taiwan 73:49

TSJECHIË: NBL

18:00Opava - Nymburk -:-

TSJECHIË: Beker

16:30Brno - Ostrava -:-
18:00Decin - Kolin -:-
18:00Olomoucko - Hradec Kralove -:-
18:00USK Praag - Usti n. Labem -:-

TSJECHIË: ZBL Women

17:00Zabiny Brno V - Ostrava V -:-

TSJECHIË: Czech Cup Women

16:30Chance -19 V - Chomutov V -:-
17:00Slovanka V - Trutnov V -:-

TURKIJE: Super Ligi

17:00Tofas - Petkim Spor -:-

TURKIJE: TB2L - Eerste fase

13:00Kadikoy Istanbul - Seyhan 71:79

TURKIJE: KBSL Women

12:00Adana BK V - Elazig Il Ozel Idare V 54:84
12:30Hatay V - Botas V 72:67
3e KwartNesibe Aydin V - Bellona Kayseri V 45:49
1e KwartFenerbahce V - Ormanspor V 19:10
15:00Galatasaray V - Canik Belediye V -:-

USA: NBA

01:30Atlanta Hawks - Los Angeles Clippers 108:99
02:00Houston Rockets - Washington Wizards 107:88
03:00Utah Jazz - New York Knicks 108:94

USA: NCAA

23:00UitgesteldBuffalo - Central Michigan -:-
23:00Indiana State - Southern Illinois 71:59
00:00Ohio - Western Michigan 81:58
00:00Saint Josephs - Richmond 56:79
01:00Alabama - Kentucky 70:59
01:00UitgesteldLIU Sharks - Merrimack Warriors -:-
01:00Memphis - SMU Mustangs 76:72
01:00Miami (Ohio) - Toledo 81:90
01:00Pittsburgh - North Carolina 65:75
01:00St. Francis (PA) - Fairleigh Dickinson 92:94ot
01:00Tennessee - Mississippi St. 56:53
01:00Texas - Oklahoma 79:80
01:30Akron - Eastern Michigan 86:65
02:00Eastern Illinois - Siu Edwardsville 74:87
02:00Missouri State - Drake 61:68
02:30St. Louis - Dayton 71:76
02:30UConn - Butler 63:51
03:00Auburn - Missouri 88:82
03:00Duke - Georgia Tech 75:68
03:00Portland State - St. Martin's 69:60
03:00Tenn. Martin - SE Missouri State 69:66
03:00Texas A&M - LSU 66:78
21:00Pepperdine - Brigham Young -:-
22:00James Madison - Towson -:-
22:00UitgesteldMissouri State - Northern Iowa -:-
22:00AfgelastSouthern Illinois - Loyola (Ill). -:-
22:00UitgesteldTulane - Houston -:-
22:00UitgesteldWashington - Washington State -:-
23:00Citadel - Wofford -:-
23:00Kent State - Bowling Green -:-
23:00La Salle - Rhode Island -:-
00:00Cincinnati - Wichita State -:-
00:00Florida State - Miami -:-
00:00Fordham - Duquesne -:-
00:30Florida - Vanderbilt -:-

ZUID-KOREA: KBL

11:00Wonju DB - KCC Egis 84:82

ZUID-KOREA: WKBL Women

11:00Busan BNK Sum V - KB Stars V 62:73

ZWEDEN: Basketligan Women

17:00Norrkoping V - Lund V -:-
18:30Lulea V - Uppsala V -:-
19:00Alvik V - Hogsbo V -:-
19:00Sodertalje V - Marbo V -:-

ZWITSERLAND: SB League

19:30Geneva Lions - BBC Monthey -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.