Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden
EUROPA: Euroleague - Promotie play offs
20:30Baskonia - Virtus Bologna -:-EUROPA: BNXT League - Winnaarsronde
20:00Heroes Den Bosch - Liege -:-AFRIKA: BAL
16:00Al Ahly - Bangui -:-19:00Al Ahly - City Oilers -:-
ARGENTINIË: Liga A
01:00San Lorenzo - Union De Santa Fe 82:694e KwartRiachuelo - Ferro 61:71
AUSTRALIË: NBL1 East
12:00Albury-Wodonga Bandits - BA CoE -:-12:00Bankstown Bruins - Penrith P. -:-
12:00Sydney Comets - Inner West Bulls -:-
AUSTRALIË: NBL1 East Vrouwen
10:00Albury V - BA CoE V -:-10:00Bankstown Bruins V - Penrith P. V -:-
10:00Sydney Comets V - Inner West Bulls V -:-
AUSTRALIË: NBL1 North
12:00Townsville Heat - North Gold Coast Seahawks -:-12:30Mackay Meteors - Brisbane Capitals -:-
AUSTRALIË: NBL1 North Vrouwen
10:00Townsville Flames V - North Gold Coast Seahawks V -:-10:30Mackay Meteorettes V - Brisbane Capitals V -:-
AUSTRALIË: NBL1 South
12:30Mt Gambier - NW Tasmania -:-AUSTRALIË: NBL1 South Vrouwen
10:30Mt. Gambier V - Launceston V -:-AUSTRALIË: NBL1 West
14:30Kalamunda Eastern Suns - Warwick Senators -:-14:30Mandurah Magic - Beeliar Boodjar -:-
14:30Perry Lakes Hawks - Perth Redbacks -:-
14:30Rockingham Flames - Willetton Tigers -:-
AUSTRALIË: NBL1 West Vrouwen
12:30Kalamunda Eastern Suns V - Warwick Senators V -:-12:30Mandurah Magic V - Beeliar Boodjar V -:-
12:30Perry Lakes Hawks V - Perth Redbacks V -:-
12:30Rockingham Flames V - Willetton Tigers V -:-
BAHREIN: Premier League - Play-offs
19:00Al Ittihad - Al Manama -:-BELGIË: Top Division Women 1 - Play-offs
20:30Braine V - Mechelen V -:-BOLIVIA: Libobasquet
02:00Leones de Potosi - Basquetbol La Paz 97:70BRAZILIË: NBB - Play-offs
00:00Corinthians Paulista - Paulistano 65:8302:00Mogi - Franca 66:78
00:00Uniao Corinthians - Minas -:-
BRAZILIË: LBF Vrouwen
00:30Santo Andre V - Sampaio V 64:8000:00Corinthians V - Ituano V -:-
BULGARIJE: NBL - Verliezersronde
16:00Beroe - Shumen -:-18:00Academic Plovdiv - Minyor -:-
18:00Levski - Yambol -:-
BULGARIJE: NBL - Winnaarsronde
18:00Chernomorets - Balkan -:-18:00Spartak Pleven - CSKA Sofia -:-
CANADA: Super League
23:30Newfoundland Rogues - Sudbury 123:108CHINA: CBA - Play-offs
13:35Zhejiang Chouzhou - Shanghai -:-14:00Xinjiang - Guangzhou -:-
CHINA: WCBA Vrouwen - Play-offs
13:30Sichuan V - Inner Mongolia V -:-DUITSLAND: BBL
20:00Tubingen - Vechta -:-DUITSLAND: Pro B - Play-offs
18:30Lowen - Wolmirstedt -:-19:00Rostock 2 - Rhondorf -:-
19:30Berlin Braves - Coburg -:-
19:30Bernau - OrangeAcademy -:-
19:30BIS Baskets Speyer - Koln -:-
19:30Wedel - Frankfurt 2 -:-
20:00Oberhaching - Schwelm -:-
DUITSLAND: DBBL Vrouwen - Play-offs
19:00Alba Berlijn V - Keltern V -:-EUROPA: ABA League - Play-offs
19:00Zadar - Buducnost -:-EUROPA: Latvia-Estonian League - Play-offs
18:00VEF Riga - Ventspils -:-FILIPIJNEN: Filipijnse Cup
10:30Converge FiberXers - San Miguel Beermen -:-13:30Ginebra Kings - TNT Tropang Giga -:-
FINLAND: Korisliga - Play-offs
17:30BC Nokia - Kataja -:-FINLAND: Korisliiga Vrouwen - Play-offs
17:30Forssan Alku V - Kouvottaret V -:-FRANKRIJK: Pro B
20:00Aix-Maurienne - ASA -:-20:00Denain-Voltaire - Evreux -:-
20:00Nantes - Antibes -:-
20:00Pau-Orthez - Fos-sur-Mer -:-
20:30La Rochelle - Vichy -:-
20:30St. Chamond - Chalons-Reims -:-
FRANKRIJK: Espoirs U21
14:00Gravelines-Dunkerque -21 - Roanne -21 -:-FRANKRIJK: LFB Vrouwen - Play-offs
19:00Charnay Bourgogne Sud V - Lattes Montpellier V -:-20:00Landerneau Bretagne V - Flammes Carolo V -:-
20:00La Roche V - Union Hainaut V -:-
20:50Angers V - ESB Villeneuve V -:-
GEORGIË: Superleague - Play-offs
12:00TSU - Kavkasia -:-17:00Gurjaani Delta - Iverioni -:-
GRIEKENLAND: Basket League - Winnaarsronde
19:15Panathinaikos - Peristeri -:-HONGARIJE: NB I. A - Play-offs
17:00Alba Fehervar - Soproni KC -:-18:00Szolnoki Olaj - NKA Pecs -:-
18:00Szombathely - Budapesti Honved Se -:-
18:00Zalakeramia - DEAC -:-
IJSLAND: Premier League - Play-offs
21:00Grindavik - Tindastoll -:-21:30Keflavik - Alftanes -:-
IJSLAND: Premier League Vrouwen - Play-offs
19:00Valur V - Njardvik V -:-INDONESIË: IBL
13:00Bima Perkasa Yogyakarta - Pelita Jaya -:-15:00Prawira Bandung - Bali United -:-
IRAN: Super League - Play-offs
14:30Shahrdari Gorgan - Mahram Tehran -:-ISRAËL: Super League
12:45H. Afula - Hapoel Tel-Aviv -:-JAPAN: B.League
12:05Diamond Dolphins - Shimane -:-KAZACHSTAN: National League - Play-offs
17:30Irbis Almaty - Aktobe -:-KAZACHSTAN: National League Women - Play-offs
09:00Okzhetpes V - Tomiris Almaty V -:-KROATIË: Premijer Liga Vrouwen
18:00Plamen Pozega V - Sibenik V -:-LETLAND: LBL - Play-offs
18:00BK Liepaja - BK Ogre -:-MONTENEGRO: Prva A Liga
18:00Lovcen Cetinje - Sutjeska -:-NIEUW-ZEELAND: NBL
09:30Auckland Tuatara - Southland Sharks -:-OEKRAÏNE: FBU Superleague - Play-offs
17:00Kyiv Basket - Cherkaski Mavpy -:-PARAGUAY: LNB - Apertura
01:30Ciudad Nueva - Felix Perez Cardozo 73:8001:30Libertad - Dep. San Jose 66:93
POLEN: Basket Liga
17:30Spojnia Stargard - Zielona Gora -:-POLEN: 1. Liga - Play-offs
20:00Slask Wroclaw II - Starogard Gdanski -:-PUERTO RICO: BSN
02:00Leones De Ponce - Osos de Manati 86:6702:00Mets de Guaynabo - Aguada Santeros 72:71
02:00Piratas de Quebradillas - Indios de Mayaguez 85:81
RUSLAND: Super League - Play-offs
11:15Dynamo Vladivostok - Temp Sumz Revda -:-RUSLAND: Premier League Vrouwen - 9de-11de plek
15:00Neftyanik Omsk V - Novosibirsk V -:-RUSLAND: Premier League Vrouwen - Play-offs
18:00Dynamo Kursk V - Nika Siktivkar V -:-SERVIË: Superleague - Play-offs
19:00Borac - Subotica -:-SLOVENIË: 1. SKL Vrouwen - Play-offs
20:00Triglav V - Cinkarna Celje V -:-SPANJE: LEB Oro
20:00Melilla - Lleida -:-20:45Alicante - Leyma Coruna -:-
20:45Caceres - Ourense -:-
TAIWAN: SBL
11:00Bank of Taiwan - Changhua -:-13:00Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer -:-
TAIWAN: P. League+
13:00Formosa Dreamers - New Taipei Kings -:-TAIWAN: WSBL Vrouwen
07:00Taiyuan V - Taipower V -:-09:00Cathay Life V - Chunghua Telecom V -:-
TSJECHIË: NBL - Play-offs
18:00Nymburk - Olomoucko -:-18:00Opava - Ostrava -:-
TSJECHIË: 1. Liga - Play-offs
19:00Litomerice - Svitavy -:-TSJECHIË: ZBL Vrouwen - Play-offs
17:00Hradec Kralove V - KP Brno V -:-URUGUAY: Liga Uruguaya - Play-offs
02:15Urupan - Malvin 99:74URUGUAY: Liga Uruguaya - Winnaarsronde
02:00Cordon - Aguada 74:97VERENIGD KONINKRIJK: BBL
20:30Bristol Flyers - Caledonia Gladiators -:-20:30Newcastle Eagles - Cheshire Phoenix -:-
20:45Leicester Riders - Manchester Giants -:-
ZUID-KOREA: KBL - Play-offs
12:00KCC Egis - Wonju DB -:-ZWEDEN: Basketligan - Play-offs
19:04Norrkoping - BC Lulea -:-20:04Jamtland - Borås -:-
ZWEDEN: Superettan - Play-offs
18:00KFUM Fryshuset - Hogsbo -:-19:00Sloga Uppsala - AIK Basket -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.