Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden
EUROPA: Euroleague
18:45Fenerbahce - Alba Berlijn -:-20:30Real Madrid - Crvena zvezda -:-
20:30Virtus Bologna - Panathinaikos -:-
EUROPA: Eurocup - Play-offs
18:45Besiktas - JL Bourg -:-20:30London Lions - Paris -:-
EUROPA: BNXT League - Winnaarsronde
20:00Heroes Den Bosch - Hubo Limburg United -:-TURKIJE: Super Lig
16:00Buyukcekmece - Samsunspor -:-16:00Çağdaş Bodrum Spor - Galatasaray -:-
18:30Bursaspor - Tofas -:-
USA: NBA
00:30Atlanta Hawks - Boston Celtics 123:122ot01:00New Orleans Pelicans - Milwaukee Bucks 107:100
00:00Charlotte Hornets - Golden State Warriors -:-
00:00Indiana Pacers - Los Angeles Lakers -:-
00:00Orlando Magic - Los Angeles Clippers -:-
00:00Washington Wizards - Detroit Pistons -:-
00:30Brooklyn Nets - Chicago Bulls -:-
00:30Cleveland Cavaliers - Philadelphia 76ers -:-
ARGENTINIË: Liga A
00:00Obras - Platense 90:8502:00La Union - Boca Juniors 83:81
ARGENTINIË: Liga Femenina Vrouwen - Clausura
01:00Berazategui V - Union Florida V 62:72AUSTRALIË: NBL1 Central
08:15West Adelaide Bearcats - South Adelaide Panthers 92:98AUSTRALIË: NBL1 Central Vrouwen
06:30West Adelaide Bearcats V - South Adelaide Panthers V 60:66AZIË: Asia Cup 3x3
07:15Nieuw-Zeeland 3x3 - Maleisië 3x3 21:19ot07:40Mongolië 3x3 - Sri Lanka 3x3 15:13ot
09:00Qatar 3x3 - Maleisië 3x3 16:15
12:20Mongolië 3x3 - Thailand 3x3 -:-
12:45Nieuw-Zeeland 3x3 - Qatar 3x3 -:-
13:35Thailand 3x3 - Sri Lanka 3x3 -:-
AZIË: Asia Cup 3x3 Vrouwen
08:05China 3x3 W - Chinese Taipei 3x3 W 11:9ot08:35Mongolië 3x3 W - Maleisië 3x3 W 21:4
09:25China 3x3 W - Singapore 3x3 W 20:12
11:30Mongolië 3x3 W - Filipijnen 3x3 W -:-
11:55Chinese Taipei 3x3 W - Singapore 3x3 W -:-
13:10Maleisië 3x3 W - Filipijnen 3x3 W -:-
BELARUS: Premier League Vrouwen
14:00Gomel 2 V - Horizont Minsk 2 V -:-BOLIVIA: Libobasquet
00:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi 75:8700:00Kinwa - La Salle Tarija -:-
BRAZILIË: NBB
23:30Brasilia - Bauru 84:10323:30Pato - Corinthians Paulista 100:87
00:00Vasco - Paulistano 73:70
01:00Flamengo - Sao Paulo 88:78
23:30Uniao Corinthians - Franca -:-
BRAZILIË: LBF Vrouwen
23:30Blumenau V - Ituano V 60:74BULGARIJE: NBL - Verliezersronde
18:00Minyor - Levski -:-CANADA: Super League
00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns 105:9700:30Montreal Toundra - Windsor -:-
CHILI: LNB
23:00Espanol Osorno - CD Puerto Varas -:-00:15Espanol de Talca - Catolica -:-
00:30U. De Concepcion - Leones Quilpue -:-
CHILI: LNB 2
01:00Luis Matte Larrain - Boston C. C. 73:62CHINA: CBA
12:35Beijing - Jilin -:-12:35Guangdong - Zhejiang Guangsha -:-
12:35Nanjing Tongxi - Shanxi Zhongyu -:-
12:35Tianjin - Guangzhou -:-
CHINA: WCBA Vrouwen - Play-offs
12:30Guangdong V - Shanghai V -:-12:30Inner Mongolia V - Shandong V -:-
12:30Jiangsu Phoenix V - Zhejiang Golden Bulls V -:-
12:30Sichuan V - Shanxi Xing Rui V -:-
EUROPA: Latvia-Estonian League - Play-offs
13:00VEF Riga - Rigas Zelli -:-16:00Ventspils - Tartu Ulikool -:-
18:00BC Kalev/Cramo - Pärnu -:-
EUROPA: Liga Unike
16:00Peja - Golden Eagle Ylli -:-19:00Trepca - Sigal Prishtina -:-
EUROPA: WBBL Vrouwen - Play-offs
15:15TTT Riga V - Kibirkstis Vilnius V -:-18:00LCC V - Klaipedos Neptunas V -:-
FINLAND: I Divisioona A - Play-offs
17:30ToPo - Raiders Basket -:-FINLAND: Korisliiga Vrouwen - Play-offs
15:00Vimpelin Veto V - PeKa V -:-FINLAND: I Divisioona Vrouwen - Play-offs
16:00BC Nokia V - Puhuttaret V -:-18:00Torpan Pojat Helsinki II V - Turun NMKY V -:-
FRANKRIJK: Pro B
20:00Angers - Vichy -:-20:00Chalons-Reims - Fos-sur-Mer -:-
20:00La Rochelle - Lille -:-
20:00Nantes - Orleans -:-
20:30Antibes - ASA -:-
20:30Pau-Orthez - Aix-Maurienne -:-
20:30St. Chamond - Evreux -:-
FRANKRIJK: Espoirs U21
19:00Gravelines-Dunkerque -21 - Le Portel -21 -:-ISRAËL: Liga Leumit
2e KwartGilboa Galil - Elitzur Ashkelon 14:1312:15Hapoel Bnei Kfar Kasem - Ramat Hasharon -:-
ITALIË: Serie A2
20:45Udine - Treviglio -:-JAPAN: B2.League
2e KwartEhime Orange Vikings - Fukuoka 16:32KROATIË: Premijer liga
17:00Dubrovnik - Split -:-19:00Zabok - Skrljevo -:-
LITOUWEN: NKL - Play-offs
18:00Suduva-Mantinga - Kretinga -:-LITOUWEN: Moteru Lyga Vrouwen - Play-offs
16:30Aistes LSU Kaunas V - Siauliai V -:-OOSTENRIJK: Superliga - Winnaarsronde
19:00Klosterneuburg - Wels -:-POLEN: Basket Liga
17:30Torun - Dabrowa Gornicza -:-19:00GTK Gliwice - Legia -:-
POLEN: 1. Liga
18:00AWF Katowice - GKS Tychy -:-19:00Starogard Gdanski - Pelplin -:-
PORTUGAL: Proliga - Winnaarsronde
17:00Maia - Santo Andre -:-PORTUGAL: Taca da Liga - Groepsfase
21:00FC Porto - Vitoria -:-ROEMENIË: Divizia A - Verliezersronde
17:00BC Timisoara - Valcea -:-17:00CSM Focsani - Laguna Bucuresti -:-
17:00Municipal Galati - Petrolul Ploiesti -:-
17:00SCM Craiova - CSM Targu Jiu -:-
ROEMENIË: Divizia A - Winnaarsronde
17:00Cluj-Napoca - CSM Constanta -:-17:00CSM Oradea - Dinamo Bucharest -:-
18:30Arges Pitesti - Voluntari -:-
ROEMENIË: Liga National Vrouwen - 5-8e plaats
12:00Cluj Napoca V - Targu Mures V -:-ROEMENIË: Liga National Vrouwen - Play-offs
17:30Sepsi S. V - Arad V -:-18:00CSM Constanta V - Municipal Targoviste V -:-
SERVIË: Prva Competitie
17:00Mladost Zemun - Leskovac Zdravlje -:-18:00Zlatibor - OKK Novi Pazar -:-
SERVIË: 1. ZLS Vrouwen
20:30Duga V - Partizan V -:-SLOVENIË: Liga Nova KBM
19:00Ilirija - Rogaska -:-SPANJE: LEB Oro
20:00Estela - Oviedo -:-20:45Alicante - Real Betis -:-
21:00Fuenlabrada - Ourense -:-
TAIWAN: SBL
3e KwartTaiwan Beer - Bank of Taiwan 61:7912:00Yulon Luxgen Dinos - Changhua -:-
TAIWAN: P. League+
12:00Formosa Dreamers - Kaohsiung Steelers -:-TAIWAN: WSBL Vrouwen
06:00Cathay Life V - Taipower V 87:6608:00Taiyuan V - Chunghua Telecom V 87:51
TSJECHIË: ZBL Vrouwen - Play-offs
18:30Brandys nad Labem V - Slovanka V -:-18:30Hradec Kralove V - Slavia Prague V -:-
19:00Chomutov V - KP Brno V -:-
TURKIJE: TBL
13:30Bornova - Cayirova -:-15:00Balıkesir BŞB - Final Spor -:-
TURKIJE: KBSL Vrouwen - Play-offs
12:30CBK Mersin V - Besiktas V -:-17:00Fenerbahce V - Galatasaray V -:-
URUGUAY: Liga Uruguaya - Verliezersronde
01:00Malvin - Bigua 103:9101:15Goes - Urupan 73:79
USA: NBA G League
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics 132:12200:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge 86:105
01:00Oklahoma City Blue - Texas Legends 132:113
03:00Ontario Clippers - G League Ignite 113:102
00:00Osceola Magic - Indiana Mad Ants -:-
00:00Westchester - Memphis Hustle -:-
00:30Raptors 905 - Motor City Cruise -:-
USA: NCAA - Play-offs
00:09Arizona - Clemson 72:7700:39UConn - San Diego State 82:52
02:39North Carolina - Alabama 87:89
03:09Iowa State - Illinois 69:72
00:09Marquette - N.C. State -:-
00:39Purdue - Gonzaga -:-
VERENIGD KONINKRIJK: BBL
20:30Plymouth City Patriots - Cheshire Phoenix -:-20:45Sheffield Sharks - Leicester Riders -:-
VERENIGD KONINKRIJK: WBBL Vrouwen
20:30Caledonia Gladiators V - BA London Lions V -:-ZUID-KOREA: KBL
2e KwartKCC Egis - Mobis Phoebus 31:30ZWITSERLAND: SB League - Play-offs
19:30Vevey Riviera - Neuchatel -:-ZWITSERLAND: SB League Vrouwen - Play-offs
20:00BBC Troistorrents V - Nyon V -:-20:15Pully V - Fribourg V -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.