REFRESH

Basketbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARGENTINIË: Liga A - Eerste fase

15:00San Lorenzo - Obera TC -:-
18:00Hispano Americano - Boca Juniors -:-
18:00Libertad - Quimsa -:-
20:30Atenas - Comunicaciones Mercedes -:-
20:30Obras - Gimnasia -:-
20:30Weber Bahia - Platense -:-
23:00Argentino - Ferro -:-
23:00Olimpico - San Martin -:-

AUSTRALIË: WNBL Women

08:05Canberra Capitals V - Adelaide Lightning V -:-
10:05Townsville V - Perth Lynx V -:-

BELGIË: EuroMillions Basketball League

20:30Oostende - Phoenix Brussels -:-

BELGIË: Top Division Women

21:00UitgesteldPhantoms V - Waregem V -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prvenstvo BiH

18:00Bratunac - Leotar Trebinje -:-

BRAZILIË: NBB

00:30Sao Paulo - Campo Mourao 92:79
18:30Caxias do Sul - Minas -:-
21:30Unifacisa - Brasilia -:-
22:00Paulistano - Mogi -:-
00:30Cerrado - Cearense -:-

CHINA: CBA

05:30Tianjin - Qingdao -:-
05:30Xinjiang - Guangzhou -:-
13:00Beijing Royal Fighters - Nanjing Tongxi -:-
13:00Jilin - Liaoning -:-

CHINA: WCBA Women

06:30Shandong V - Wuhan V -:-
09:30Jiangsu Phoenix V - Zhejiang Golden Bulls V -:-

DENEMARKEN: Basketligaen

19:00Bears Academy - Svendborg -:-

DUITSLAND: BBL

19:00Oldenburg - Chemnitz -:-
20:30Crailsheim Merlins - Gottingen -:-

EUROPA: Euroleague

17:30Anadolu Efes - Baskonia -:-
19:00Zalgiris Kaunas - Barcelona -:-
20:30Bayern - Khimki M. -:-
21:00Real Madrid - Lyon-Villeurbanne -:-

EUROPA: ABA League

20:00Cibona - FMP -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

16:00Latvijas Universitate - VEF Riga -:-

EUROPA: Euroleague Women

15:00Fenerbahce V - Lyon V -:-
16:30Landes V - Sopron V -:-
17:00Dynamo Kursk V - Perfumerias Avenida V -:-
17:00UMMC Ekaterinburg V - TTT Riga V -:-
18:00Arka Gdynia V - USK Prague V -:-
20:00Uni Girona V - Schio V -:-

FILIPIJNEN: Filipijnse Cup - Play-offs

11:00TNT KaTropa - Ginebra Kings -:-

FINLAND: I Divisioona A

18:00UitgesteldRaiders Basket - Oulun -:-

FRANKRIJK: Pro B

20:00UitgesteldDenain-Voltaire - Quimper -:-
20:00UitgesteldEvreux - Souffelweyersheim -:-
20:00UitgesteldGries Oberhoffen - Fos-sur-Mer -:-
20:00UitgesteldLille - Poitiers -:-
20:00UitgesteldSaint Quentin - Ada Blois -:-
20:30UitgesteldAntibes - Aix-Maurienne -:-
20:30UitgesteldParis - St. Chamond -:-
20:30UitgesteldRouen - Vichy-Clermont -:-

LITOUWEN: Moteru Lyga Women

17:00Fortuna Klaipeda V - LCC V -:-
17:00Kibirkstis Vilnius V - Aistes LSU Kaunas V -:-

NIEUW-ZEELAND: NBL Women - Play-offs

07:30North Harbour Breeze V - Capital Swish V -:-

NOORWEGEN: Kvinneliga Vrouwen

19:30Asker/Bærums Verk V - Hoybraten V -:-

OEKRAÏNE: Ukrainian Cup

17:00Khimik Yuzhny - Kharkivski Sokoly -:-
17:00Khimik Yuzhny 2 - BK Zaporozhye -:-
17:00Kryvyi Rih - Prometey -:-
17:30Cherkaski Mavpy - Avantazh-Politechnik -:-
18:00Dnipro - Odessa -:-
18:30Ternopil-TNEU - Kyiv Basket -:-

POLEN: Energa Basket Liga

20:25Ostrow Wielkopolski - Spojnia Stargard -:-

PORTUGAL: LPB

19:00Benfica - Ovarense -:-

PORTUGAL: Proliga

22:00CB Queluz - Lisboa-Benfica B -:-

PUERTO RICO: BSN

23:00Brujos de Guayama - Cariduros Fajardo 76:84

ROEMENIË: Liga National Women - Eerste fase

14:00CSBT Alexandria V - Olimpia Brasov V -:-
15:00Rapid Bucuresti V - Satu Mare V -:-
15:00Sepsi S. V - FCC ICIM Arad V -:-
17:00Phoenix Constanta V - Municipal Targoviste V -:-
18:00Agronomia Bucuresti V - CSM Oradea V -:-
18:00Targu Secuiesc V - Cluj Napoca V -:-

RUSLAND: Super League

12:10Irkutsk - Runa Basket Moscow -:-
16:00UitgesteldVostok 65 - Burevestnik Jaroslav -:-

SERVIË: Prva Competitie

18:00KK Dynamic - Sloboda -:-
20:00Vojvodina Novi Sad - Vrsac -:-

SLOVENIË: 1. SKL Women

19:00Cinkarna Celje V - Jezica V -:-
19:30Maribor V - Triglav V -:-

SPANJE: LEB Oro

20:45Castello - Huesca -:-

TAIWAN: SBL - Eerste fase

08:00Pauian - Bank of Taiwan -:-
10:30Yulon Luxgen Dinos - Taiwan Beer -:-

TSJECHIË: 1. Liga

17:30UitgesteldPolabi - Chomutov -:-
18:00UitgesteldOlomouc - Zlin -:-
19:00UitgesteldLitomerice - Sokol Pisek -:-
19:00UitgesteldPlzen - Slavia Prague -:-
19:30UitgesteldSokol Prazsky - Sokol Vysehrad -:-
20:00UitgesteldUSK Praag B - Pelhrimov -:-

TSJECHIË: ZBL Women

17:00Chance -19 V - Slovanka V -:-

TURKIJE: Super Ligi

17:00Pinar Karsiyaka - Bahcesehir Kol. -:-

TURKIJE: TBL

14:00Anadolu Basket - Istanbul Basket -:-

TURKIJE: TB2L - Eerste fase

15:00Ankara Kolejliler - Asya Kartallari -:-

USA: NCAA

00:00Coastal Carolina - Columbia International -:-
00:00Iona - Merrimack Warriors -:-
00:00Northern Kentucky - Tennessee Tech -:-
00:00Utah Utes - Washington 76:62
00:00AfgelastWestern Kentucky - Prairie View A&M -:-
00:00AfgelastWofford - N.Carolina Central -:-
01:00Bowling Green - Purdue Northwest -:-
01:00Citadel - N. Carolina A&T -:-
01:00UitgesteldElon - Mercer -:-
01:00Florida Atlantic - Florida National -:-
01:00AfgelastIPFW - Alcorn State -:-
01:00AfgelastIPFW - Adrian College -:-
01:00Liberty - St. Francis (PA) -:-
01:00USC - UConn -:-
01:00Western Carolina - Newberry -:-
01:00Wright State - Marshall -:-
01:30Louisiana Tech - Louisiana Monroe -:-
02:00Drake - Nebraska O. -:-
02:00Grambling St. - East Texas Baptist Tigers -:-
02:00Iowa - Western Illinois -:-
02:00Kansas - Washburn Ichabod -:-
02:00Oklahoma - UTSA Roadrunners -:-
02:00Syracuse - Niagara -:-
02:00TCU - Northwestern St. -:-
02:00UCLA - Seattle -:-
02:00Virginia Tech - VMI -:-
02:05Sacramento State - Idaho -:-
03:00Southern Utah - Montana -:-
03:30Boston College - Florida -:-
03:30Pepperdine - Saint Katherine -:-
04:00Californië - Arizona State -:-
04:00St. Marys (CA) - Texas Southern -:-
17:00Winthrop - Duquesne -:-
20:00Louisville - NC Greensboro -:-
21:00California Baptist - SE Louisiana -:-
21:00Maryland - George Mason -:-
22:00AfgelastMonmouth (N.J.) - St. Francis (NY) -:-
22:00Quinnipiac - Bryant University -:-
22:00Stony Brook - Fairfield -:-
22:00UitgesteldWinthrop - AR Little Rock -:-
23:00Creighton - Kennesaw State -:-
23:00Gardner Webb - Campbell -:-
23:00Michigan State - Detroit -:-
23:00Pacific - Westmont Warriors -:-
23:00South Florida - Florida A&M -:-
23:00Tulsa - Texas Arlington -:-
00:00Hartford - Central Conn. St. -:-
00:00Virginia - Kent State -:-

VENEZUELA: Superliga - Play-offs

00:30Centauros - Supersonicos 77:61

VERENIGD KONINKRIJK: BBL

20:00Worcester Wolves - Plymouth Raiders -:-
20:30Bristol Flyers - Manchester Giants -:-

ZUID-KOREA: KBL

11:00Incheon - Anyang -:-

ZUID-KOREA: WKBL Women

11:00Woori Wibee V - KB Stars V -:-

ZWEDEN: Basketligan

19:04Borås - BC Lulea -:-
19:04Norrkoping - Nassjo -:-
19:04Umeå IK - KFUM Fryshuset -:-

ZWEDEN: Basketettan Women

19:00UitgesteldDjurgarden V - Norrkoping V -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live basketbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.