REFRESH

Badminton » Morgen » Alle Wedstrijden

BWF WORLD TOUR - MEN: Odisha Open (India)

05:00AfgelastMaisnam M. L. (Ind) - Verma So. (Ind) -:-
08:30Rawat D. (Ind) - Gandham P. R. (Ind) -:-
08:30Satish Kumar R. S. (Ind) - Shashwat D. (Ind) -:-
08:30Sukumar E. (Ind) - Mulenga C. (Zam) -:-
09:10Dani H. (Ind) - Mannepalli T. (Ind) -:-
09:50Gurusaidutt R. M. V. (Ind) - Dharmamer K. (Ind) -:-
10:30Hari A. (Ind) - Singh A. (Ind) -:-
10:30Mekala K. K. (Ind) - Nair A. S. K. (Ind) -:-
12:30Saini A. (Ind) - Laa T. (Ind) -:-
13:10Manjunath M. (Ind) - Gulshan Kumar K. (Ind) -:-
13:10Pratap Singh S. (Ind) - Sheng X. (Can) -:-
13:50Laa T. (Ind) - Yadav A. (Ind) -:-
14:30Kalaga J. (Ind) - Dey S. (Ind) -:-
15:10Maisnam M. L. (Ind) - Pullela S. V. (Ind) -:-
15:10Sen C. (Ind) - Kajla B. (Ind) -:-
15:10Vasudevan V. (Ind) - Karunakaran S. (Ind) -:-
15:50Jaiswal S. (Ind) - Chittaboina R. Y. (Ind) -:-

BWF WORLD TOUR - WOMEN: Odisha Open (India)

05:00AfgelastAgrey M. (Ind) - Baruah I. (Ind) -:-
05:00AfgelastBansod M. (Ind) - Hooi Y. (Sgp) -:-
05:00Bharadwaj K. (Ind) - Rapria N. (Ind) WO -:-
05:00AfgelastDas R. (Ind) - Mopati K. (Ind) -:-
05:00AfgelastGummadi V. (Ind) - Gadde R. S. (Ind) -:-
05:00Hemanth T. (Ind) WO - Kanwal K. (Ind) -:-
05:00AfgelastJaiswal I. (Usa) - Rawat A. (Ind) -:-
05:00Kumari A. (Ind) WO - Kashyap A. (Ind) -:-
05:00AfgelastMamilla Palli T. (Ind) - Srivastava L. (Ind) -:-
05:00AfgelastMundada S. (Ind) - Sharma I. (Ind) -:-
05:00Mundada S. (Ind) - Hooda U. (Ind) WO -:-
05:00Neeluri P. (Ind) - Gupta D. (Usa) WO -:-
05:00AfgelastNehwal S. (Ind) - Toshniwal S. (Ind) -:-
05:00AfgelastVariyath A. (Ind) - Prabhudesai A. (Ind) -:-
09:10Farooqui S. I. (Ind) - Choudhari V. (Ind) -:-
09:50Pandit N. (Ind) - Toshniwal S. (Ind) -:-
09:50Singh D. (Ind) - Ananthakumar J. (Ind) -:-
09:50Upadhyaya A. (Ind) - Jakhar Y. (Ind) -:-
10:30Mamilla Palli T. (Ind) - Sawant R. (Ind) -:-
10:30Praveen A. (Ind) - Gadde R. S. (Ind) -:-
11:10Chaliha A. (Ind) - Chukka S. U. R. (Ind) -:-
11:10Jaiswal I. (Usa) - Bhatt A. (Ind) -:-
11:10Mir T. (Ind) - Mopati K. (Ind) -:-
12:30Bansod M. (Ind) - Gurazada S. (Ind) -:-
13:10Harish V. (Ind) - Panwar S. (Ind) -:-

BWF WORLD TOUR - DOUBLES MEN: Odisha Open (India)

05:00Ali V./Chauhan V. - Choudhary S./Pant J. -:-
05:00Concheepuran K./Gajendran S. - PS R./Udayakumar S. P. -:-
05:00Dias S./Goonethilleka B. - Bhatnagar I./Krishnaprasad S. -:-
05:00AfgelastVaibhaav ./H.V. N. - Khwairakpam M. S./Konthoujam D. S. -:-
05:00AfgelastAmbekar H./Javadekar A. - Attri M./Reddy B. S. -:-
05:00Ambekar H./Javadekar A. WO - Andavar T. S./Govindarajan C. -:-
05:00AfgelastM.R. Arjun/Kapila D. - George A./Kapoor R. -:-
05:00AfgelastM.R. Arjun/Kapila D. - Choudhary S./Pant J. -:-
05:00AfgelastChahal K./Malik A. - W M Arif S. J./M Haikal M. N. -:-
05:00Chahal K./Malik A. - Chhabra B./Sahni G. -:-
05:00AfgelastBokka N./Podile S. S. K. - Khwairakpam M. S./Konthoujam D. S. -:-
05:00Kongara A./Prasad V. - Garaga P./Panjala V. WO -:-
05:00AfgelastMajid A. F./Ranialdy Ferdian M. - Attri M./Reddy B. S. -:-
05:00AfgelastFlaatten T./Rikheim V. - Devlekar V./Rambhiya D. -:-
05:00AfgelastChhabra B./Sahni G. - Chaufla V./Chawat V. -:-
05:00AfgelastMittal H./Sharma S. - Garaga P./Panjala V. -:-
05:00Prasad S./Sunjith S. WO - Khatana H./Patel S. -:-
05:00AfgelastHanumaiah Ranganatha V. K./Surya A. - Karri S. P./Kona T. -:-
05:00Thakore A./Thakore D. - Sharma T./Kumar S. V. WO -:-
05:00Doddavarapu A. R./Veeramreddy V. H. V. R. - Khwairakpam M. S./Konthoujam D. S. -:-
05:00AfgelastGovindarasu S. V./Venkadeshwaran G. - Man W./Tee K. W. -:-
05:00Govindarasu S. V./Venkadeshwaran G. WO - Joshi C./Rana M. -:-
05:00Chouhan P. S./Verma R. - Ravi/Arora C. -:-
11:50Azriyn N. M. A. A./Lim K. W. - Shashwat D./Malik S. -:-
11:50Hanumaiah Ranganatha V. K./Surya A. - Mulenga C./Mulenga K. -:-

BWF WORLD TOUR - DOUBLES WOMEN: Odisha Open (India)

05:00Arora P./Hooda U. - Pragati P./Toppo V. -:-
05:00AfgelastGurazada S./Jaiswal I. - Chickmenhalli R. V./Nayak A. -:-
05:00Gurazada S./Jaiswal I. - Nahar T./Yadav A. -:-
05:00Jaiswal R./Jamaludeen A. K. - Cheong Anna C. Y./Teoh Mei X. -:-
05:00Khadkekar V./Koner E. - Choudhary D./Jakhar Y. -:-
05:00AfgelastHoo V./Lim Chiew S. - Manazhiyil Harinarayanan H./Roy A. -:-
05:00Ghorpade S./Mishra S. - Lakkamraju S. S. S./Panda S. -:-
05:00Arumugam A./Neeluri P. - Riza M./Sunil A. S. -:-
05:00Kandula A./Pai A. A. - Bhat K. A./Gautam S. -:-
05:00AfgelastCrasto T./Panda R. - Gupta K./Gupta K. -:-
05:00Crasto T./Panda R. - Rapria N./Rapria N. -:-
05:00AfgelastKanwal K./Prabhudesai A. - Choudhary D./Jakhar Y. -:-
05:00Bora M. M./Rachapalli L. L. - Rout H./Swain S. -:-
05:00Ananthakumar J./R.Balasubramanian D. - Radhakrishnan A. B./Valluvan N. -:-
05:00Barman A. R./Shah S. - Manazhiyil Harinarayanan H./Roy A. -:-
05:00AfgelastNayak M./Singh S. - Riza M./Sunil A. S. -:-
05:00Low Y. Y./Siow V. - Singhi S./Thaker R. -:-
05:00AfgelastSharma R./Toor R. K. - Christian S./Sharma L. -:-
05:00Sharma R./Toor R. K. - Jagadish G D./Krishnapriya S. -:-
05:00Kalagotla V./Valishetty S. - Dey M./Palit U. -:-
05:00AfgelastSingh P./Wase A. - Aimsaard B./Aimsaard N. -:-
05:00Singh P./Wase A. - Mansoori S./Saraswat K. -:-
05:00Go P. K./Yap L. - Jolly T./Pullela G. G. -:-

BWF WORLD TOUR - MIXED DOUBLES: Odisha Open (India)

05:00Kathiravan M./Balashri K. - Sahni G./Lakkamraju S. S. S. -:-
05:00Karunakaran S./Chickmenhalli R. V. - T. Hema Nagendra Babu/Gurazada S. -:-
05:00Bhatnagar I./Crasto T. - Surya A./Prabhu Chimulkar P. -:-
05:00AfgelastDhanraj S. S./Dandu P. - Prasad V. G./Dewangan J. -:-
05:00Dhanraj S. S./Dandu P. - Joshi C./Pai A. A. -:-
05:00AfgelastRawat D./Gautam S. - Kona T./Panda R. -:-
05:00Rawat D./Gautam S. - Ramagouni S./Kandula A. -:-
05:00AfgelastDias S./Hendahewa T. - Kumar S. V./Warang A. -:-
05:00Dias S./Hendahewa T. - Yadav V./Barreto L. -:-
05:00Raju M. R./Jamaludeen A. K. - H.V. N./Bhat K. A. -:-
05:00M.R. Arjun/Jolly T. - Konthoujam D. S./Konjengbam P. -:-
05:00AfgelastYadav B./Panda S. - Reddy B. S./Ponnappa A. -:-
05:00Yadav B./Panda S. - Thakore A./Nayak M. -:-
05:00AfgelastHemming C./Pugh J. - Bokka N./Thaker R. -:-
05:00Arora C./Rapria N. - Kapila D./Reddy N. S. -:-
05:00Malik S./Rapria N. - Koka P./Khan M. -:-
05:00Sunjith S./Riza M. - Udayakumar S. P./Gupta K. -:-
05:00AfgelastKapoor R./Santosh S. - Arora U./Mishra S. -:-
05:00Kapoor R./Santosh S. - Abu Bakkar N. K./Valluvan N. -:-
05:00AfgelastSharma K./Sharma S. - Ranade P./Kanwal K. -:-
05:00Sharma K./Sharma S. - Pagilla V. R./Goudicherla P. -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live badmintonuitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.