REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARMENIË: Premier League

14:30UitgesteldAlashkert - Gandzasar -:-
16:30UitgesteldArarat - Urartu -:-

ARMENIË: First League

14:00UitgesteldBKMA - Urartu 2 -:-
16:00UitgesteldWest Armenia - Lernayin Artsakh -:-

AZIË: AFC Beker

14:00AfgelastBali United (Ina) - Svay Rieng (Cam) -:-
14:00AfgelastHo Chi Minh (Vie) - Hougang (Sgp) -:-
14:00AfgelastLao Toyota (Lao) - Yangon Utd (Mya) -:-
14:00AfgelastShan Utd (Mya) - PSM Makassar (Ina) -:-
14:00AfgelastTampines (Sgp) - Kaya (Phl) -:-
14:00AfgelastThan Quang Ninh (Vie) - United City (Phl) -:-

BAHREIN: Premier League

17:30Al-Hidd - Al-Hala -:-

BELGIË: Pro League U21

19:30KRC Genk -21 - Mechelen -21 -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

RustFluminense - Coritiba 1:0

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

RustCRB - America MG 0:0
00:15Avai - Figueirense -:-
00:15Juventude - Operario -:-
00:15Vitoria - CSA -:-

BRAZILIË: Serie C

RustSanta Cruz - Jacuipense 2:1

BRAZILIË: Campeonato Paulista A2 - Play-offs

20:00Sao Bernardo - Sao Bento -:-

BRAZILIË: Brasileiro Women

90+'Flamengo V - Gremio V 2:0

BULGARIJE: Beker

15:00Rodopa Smolyan - Pirin Blagoevgrad -:-
15:00Spartak - Lok. Sofia -:-
15:00Zagorets - Hebar -:-

COLOMBIA: Primera B - Apertura

RustU. Magdalena - Fortaleza 1:0
03:05Quindio - Bogota -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

03:00Puerto Golfito FC - Barrio Mexico -:-

DENEMARKEN: 1st Division

18:00Hobro - Skive IK -:-
19:00F. Amager - Esbjerg -:-

DENEMARKEN: 2nd Division - Group 2

18:00Roskilde - Naestved -:-

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

18:00Elversberg - Kassel -:-
18:00UitgesteldRW Koblenz - Stadtallendorf -:-
19:00Hoffenheim II - Balingen -:-
19:00Homburg - Pirmasens -:-
19:00Offenbach - Steinbach Haiger -:-
19:00Walldorf - Stuttgart II -:-
19:30FSV Frankfurt - Schott Mainz -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

19:30TuS Osdorf - Niendorfer TSV -:-

DUITSLAND: Oberliga Bremen

19:30Blumenthaler - Geestemunde -:-
19:30Brinkumer - Union 60 Bremen -:-
19:30Hastedt - Bremer -:-
19:30Hemelingen - Borgfeld -:-
19:30Schwachhausen - Leher -:-
19:30Vatan Bremen - Habenhauser -:-
19:30Werder Bremen III - Aumund-Vegesack -:-

ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase

38'LDU Portoviejo - Macara 2:0

ECUADOR: Serie B

23:00Manta - Ind. Juniors 1:3

EGYPTE: Premier League

15:00Arab Contractors - Masr -:-
17:30Enppi - Misr Elmaqasah -:-
20:00Pyramids - Al Ittihad -:-

ENGELAND: NPL Premier Division

20:45Ashton Utd - South Shields -:-
20:45Gainsborough - Whitby -:-
20:45Grantham - Stafford -:-
20:45Hyde - FC United -:-
20:45Lancaster - Morpeth -:-
20:45Matlock - Basford -:-
20:45Mickleover - Witton -:-
20:45Nantwich - Buxton -:-
20:45Stalybridge - Scarborough -:-
20:45Warrington - Atherton -:-

ENGELAND: Southern League Central Division

20:45AFC Rushden & Diamonds - Hitchin -:-
20:45Alvechurch - Stratford -:-
20:45Banbury - Hednesford -:-
20:45Biggleswade Town - Leiston -:-
20:45Coalville - Redditch -:-
20:45Kings Langley - St. Ives -:-
20:45Lowestoft - Peterborough Sports -:-
20:45Needham Market - Royston -:-
20:45Rushall - Bromsgrove -:-
20:45Tamworth - Barwell -:-

ENGELAND: Southern League South Division

20:45Chesham - Hartley Wintney -:-
20:45Dorchester - Wimborne -:-
20:45Hayes & Yeading - Swindon S -:-
20:45Met. Police - Harrow -:-
20:45AfgelastSalisbury - Merthyr Town -:-
20:45Truro - Taunton -:-
20:45Walton Casuals - Hendon -:-

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

20:45Bishop's Stortford - Enfield Town -:-
20:45Bowers & Pitsea - Brightlingsea -:-
20:45East Thurrock - Carshalton -:-
20:45Folkestone - Cray -:-
20:45Horsham FC - Bognor Regis -:-
20:45Lewes - Worthing -:-
20:45Margate - Hornchurch -:-
20:45Merstham - Corinthian-Casuals -:-
20:45Potters Bar - Cheshunt -:-

ENGELAND: Professional Development League

14:00Bristol City -23 - Swansea City -23 -:-
14:00QPR -23 - Millwall -23 -:-
20:00Sheffield United -23 - Barnsley -23 -:-

ENGELAND: EFL Cup

20:45Tottenham Hotspur - Chelsea -:-

ENGELAND: EFL Trophy

20:00Colchester - West Ham United -21 -:-
20:00Crewe - Newcastle United -21 -:-
20:00Scunthorpe - Manchester City -21 -:-
20:00Tranmere - Liverpool -21 -:-
20:00Walsall - Chelsea -21 -:-
20:45Rochdale - Manchester United -21 -:-
20:45Salford - Morecambe -:-

ESTLAND: Beker

18:00Imavere - Tallinna Kalev -:-
18:00Maardu - Keila JK -:-
18:00Marjamaa Kompanii - Rumori Calcio II -:-
18:00Tartu Welco - Kuressaare -:-

EUROPA: Champions League - Kwalificatie

21:00Dyn. Kyiv (Ukr) - Gent (Bel) -:-
21:00Ferencvaros (Hun) - Molde (Nor) -:-
21:00Omonia (Cyp) - Olympiakos (Gre) -:-

FRANKRIJK: National

18:45Quevilly Rouen - Sete -:-
20:00Bourg en Bresse - Annecy -:-
20:00Concarneau - Cholet -:-
20:00Orleans - Avranches -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00Bolnisi - Rustavi -:-
13:00Georgia - Shevardeni Tbilisi -:-
13:00Merani Martvili - Zugdidi -:-

HONGARIJE: NB I Women

18:15DVTK V - Győr V -:-

IERLAND: Premier Division

20:45Sligo Rovers - Derry City -:-

IJSLAND: Inkasso-deildin

17:30Thor Akureyri - Afturelding -:-
17:45Grindavik - Olafsvik -:-
17:45Keflavik - Vestmannaeyjar -:-
17:45Vestri - Fram -:-
19:00Leiknir F. - Leiknir -:-
20:00Throttur - Magni -:-

ITALIË: Coppa Italia

20:45Monza - Triestina -:-

JORDANIË: Premier League

16:00Maan - Al Sareeh -:-
18:30Al Hussein - Shabab Al Ordon -:-

KAZACHSTAN: First Division

07:00Zhetysu 2 - Kairat Academy -:-

KOSOVO: Superliga

15:00Arberia - Feronikeli -:-

KROATIË: Beker

15:00Mursko Sredisce - Slaven Belupo -:-

MAROKKO: Botola Pro

20:00Difaa El Jadidi - Agadir -:-
20:00Youssoufia Berrechid - FAR Rabat -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tlaxcala - Correcaminos -:-

MEXICO: Liga Premier Serie A

00:00Gavilanes de Matamoros - UA Zacatecas -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

90+'Guadalajara V - Queretaro V 3:1
02:00Leon V - Atlas V -:-
02:00Tijuana V - Pachuca V -:-

MYANMAR: National League

11:00Magwe - Sagaing -:-

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

18:45Eindhoven - Roda JC -:-

NEDERLAND: Divisie 1 U21 - Fall Season

13:00Jong Almere City - Jong Groningen -:-
18:00Jong Feyenoord - Jong Heerenveen -:-

NEDERLAND: Eredivisie Vrouwen

19:30PSV V - VV Alkmaar V -:-

NOORWEGEN: OBOS-ligaen

19:00Ull/Kisa - Tromsø -:-

OOSTENRIJK: 2. Liga

18:30Austria II - Horn -:-
18:30BW Linz - Amstetten -:-
18:30FC Juniors - Liefering -:-
18:30Lafnitz - Grazer -:-
20:25Innsbruck - A. Lustenau -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost

19:00Stripfing - Wiener Linien -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal

19:00Union Gurten - Deutschlandsberger -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Tyrol

19:00SV Worgl - Kitzbuhel -:-

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Salzburg

19:00Johann - Seekirchen -:-
19:00Saalfelden - Wals-Grunau -:-

PERU: Liga 1 - Apertura

18:00AD Cantolao - Carlos Stein -:-
20:15Cienciano - Huancayo -:-
22:30U. San Martin - Cesar Vallejo -:-

POLEN: Division 1

18:10Widzew Lodz - Sosnowiec -:-
20:40Arka - Tychy -:-

POLEN: Division 2

19:00Pruszkow - Hutnik Krakow -:-
20:30Elblag - Ostroda -:-

PORTUGAL: LigaPro

21:00Academica - Feirense -:-

ROEMENIË: Liga 2

18:00FC U Craiova - CSM Slatina -:-

RUSLAND: PFL - Group 4

12:00Dynamo Barnaul - FK Novosibirsk -:-

RUSLAND: Youth League

10:00Ural -19 - FK Strogino Moscow -19 -:-
11:00AfgelastKonoplev Academy -19 - Khimki -19 -:-
12:00Chertanovo M. -19 - FK Rostov -19 -:-
12:00Ufa -19 - Lokomotiv Moskou -19 -:-
13:00Kazan -19 - Zenit -19 -:-
13:00Tambov -19 - R. Volgograd -19 -:-
14:00Akhmat Grozny -19 - Sochi -19 -:-
14:00Krasnodar -19 - Sp. Moskou -19 -:-
15:00Din. Moskou -19 - Arsenal Tula -19 -:-
15:00UOR -19 - CSKA Moskou -19 -:-

RUSLAND: Supreme Division Women

13:00FK Yenisey V - Zvezda V -:-
17:00Ryazan V - Chertanovo M. V -:-
18:30Zenit V - CSKA Moskou V -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

21:15Cosmos - Cailungo -:-
21:15Faetano - Fiorentino -:-
21:15Murata - San Giovanni -:-

SLOWAKIJE: Beker

15:30Presov - Ruzomberok -:-
15:30TJD Pribelce - Nitra -:-
15:30Vranov - Michalovce -:-

SOEDAN: Premier League

19:00El-Ahli Atbara - Rabita Kosti -:-
19:00Hay al-Arab - Khartoum -:-

SPANJE: LaLiga

19:00Real Sociedad - Valencia -:-
21:30Getafe - Betis -:-

TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga

12:30Istaravshan - Faizkand -:-

TSJECHIË: Olomoucky KP

16:15Litovel - Mohelnice -:-

TURKMENISTAN: Youth League

15:00UitgesteldAhal -21 - Energetik -21 -:-

URUGUAY: Segunda Division

17:15Villa Espanola - Cerrito -:-
19:30Albion - Sud America -:-
21:45Atenas - Racing Montevideo -:-

USA: NISA - Fall Season

23:00Chattanooga - California Utd. 1:1
02:00New York Cosmos - LA Force -:-

VIETNAM: National League Women

11:00Ha Noi 2 V - Phong Phu Ha Nam V -:-
11:00Ho Chi Minh City 2 V - Son La V -:-
13:30Ha Noi V - Thai Nguyen V -:-
13:30Ho Chi Minh V - TKS Viet Nam V -:-

WALES: Cymru Premier

20:45Newtown - Druids -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

14:00Fleetwood (Eng) - Halifax (Eng) -:-
19:00Algeciras (Esp) - Sevilla B (Esp) -:-
20:30Airdrieonians (Sco) - Albion Rovers (Sco) -:-
20:30Padiham (Eng) - Chester (Eng) -:-
20:45Forfar (Sco) - Brechin (Sco) -:-

ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Gremio (Bra) - U. Catolica (Chi) -:-
00:15Penarol (Uru) - Colo Colo (Chi) -:-

ZWEDEN: Zweedse Beker - Kwalificatie

15:30Vasalunds - Brage -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.