REFRESH

Voetbal » Vandaag » Beëindigd

ARMENIË: First League

14:00UitgesteldSevan - Ararat 2 -:-
14:00UitgesteldShirak 2 - Alashkert 2 -:-

AUSTRALIË: NPL South Australian

12:45Blue Eagles - Cumberland Utd. 1:1

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

02:30Botafogo RJ - Bahia 1:2
02:30Corinthians - Atletico GO 0:0

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

00:15Cruzeiro - Ponte Preta 3:0

BRAZILIË: Serie C

01:00Tombense - Criciuma 1:0

BRAZILIË: Serie D

00:00Goianesia - Aguia Negra 2:3
00:00Itabaiana - Coruripe 2:0
00:30Novorizontino - Tubarao 1:0
01:00Afogados da Ingazeira - Globo 3:2
01:00America-RN - Salgueiro 0:1
01:00Mirassol - Toledo 6:0
01:30Ferroviaria - Cascavel 0:0
01:30Tupynambas - Caldense 0:0
01:30Villa Nova MG - Gama 0:1
02:00Bare - Sao Raimundo RR 1:0
02:00Galvez - Vilhenense 2:1

BRAZILIË: Campeonato Cearense - Play-offs

02:30Ceara - Fortaleza 1:2

BRAZILIË: Brasileiro Women

01:30Cruzeiro V - Ponte Preta V 1:0

BULGARIJE: Beker

15:00Belasitsa - Litex Lovech 1:0
15:00Sveti Nikola - Svoge 0:2

CHINA: Jia Competitie

09:00Suzhou Dongwu - Taizhou Yuanda 2:1
13:00Kunshan - Sichuan Jiuniu 1:1
13:35Jiangxi Liansheng - Shaanxi Changan 0:1

COLOMBIA: Primera A - Apertura

03:10Atl. Nacional - Tolima 1:2

COLOMBIA: Copa Colombia

01:00Tigres - Real Cartagena 2:1pen

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

19:00UitgesteldSchermbeck 2020 - Kaan-Marienborn -:-

ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase

00:00Guayaquil City - El Nacional 2:1

ESTLAND: Esiliiga

18:00AfgelastParnu JK Vaprus - Vandra Vaprus -:-

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2

13:00Gagra - Dusheti 2:1

HONG KONG: Premier League

09:00Guangzhou R&F - Kitchee 2:3

INDONESIË: Liga 1

13:30UitgesteldPSS Sleman - Persik Kediri -:-

ISRAËL: Leumit Competitie

18:00UitgesteldH. Akko - Hapoel Afula -:-
18:00UitgesteldHapoel Iksal Imad - MS Kafr Qasim -:-
18:00UitgesteldHapoel Jerusalem - H. Raanana -:-
18:00UitgesteldHap. Ramat Gan - H. Petah Tikva -:-
18:00UitgesteldH. Ironi Rishon - Beitar Shimshon -:-
18:00UitgesteldM. Nazareth - Nof Hagalil -:-
18:00UitgesteldNes Tziona - Hapoel Kfar Shalem -:-
18:00UitgesteldRamat Hasharon - Hapoel Umm al-Fahm -:-

KAZACHSTAN: Premier League

11:45FC Astana - Kaspij Aktau 1:2
15:00K. Almaty - Shakhtar K. 1:1

KAZACHSTAN: First Division

07:00Shakhtar Bulat - FK Akzhayik 0:0

KIRGIZIË: Premier Liga

07:00Alga - Dordoi Bishkek 1:5
07:00Ilbirs - Kaganat 0:1
11:30Abdish-Ata - Neftchi Kochkor-Ata 1:5
11:30Kara Balta - Alay Osh 1:3

KOSOVO: Superliga

15:00Drenica - Gjilani 0:0

LETLAND: Beker

17:00Riga FC - Metta/LU 4:0

MALTA: Premier League

17:00Floriana - Sirens 3:2
17:00Mosta FC - Balzan 3:3

MEXICO: Liga MX - Apertura

02:06Tijuana - Juarez 2:1

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tapatio - Tepatitlan de Morelos 0:1
02:05Pumas Tabasco - Atlante 0:4
04:05Atl. Morelia - Dorados 1:1

MYANMAR: National League

11:00Hantharwady Utd - Ayeyawady 2:2
11:00Shan Utd - Yadanarbon 2:0

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

01:00Managua FC - Ocotal 2:2
02:00Jalapa - CD Junior 1:0
03:00Diriangen - Real Madriz 3:1
04:00Esteli - Chinandega 3:0
04:00Ferretti - Juventus Managua 0:1

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Jalapa -20 - CD Junior -20 5:1
00:00Diriangen -20 - Real Madriz -20 2:2
01:00Esteli -20 - Chinandega -20 3:1

NOORWEGEN: Division 3 - Group 3

18:00AfgelastHinna - Akra -:-
19:00AfgelastMadla IL - Vidar -:-

OEKRAÏNE: Oekraïne Cup

17:30UitgesteldVPK-Agro - Olimpik Donetsk -:-

OEZBEKISTAN: Super League

13:30Termez Surkhon - AGMK 0:1
14:00Buxoro - Navbahor Namangan 0:0

RUSLAND: Beker

12:00Leningradets - Chertanovo M. 1:0pen
14:00Znamya Noginsk - Yaroslavl 3:0

USA: USL Championship

23:00New York Red Bulls 2 - North Carolina 0:3
01:00Indy Eleven - Sporting Kansas City 2 1:2
01:00AfgelastLoudoun - New York Red Bulls 2 -:-
01:30AfgelastAtlanta United 2 - Philadelphia 2 -:-
01:30Miami FC - Charleston 4:3
01:30Philadelphia 2 - Hartford Athletic 2:3
02:00FC Tulsa - Oklahoma City Energy 3:2
03:00Colorado Springs - El Paso 0:0
03:00Rio Grande - Austin Bold 2:0
03:30Real Monarchs - New Mexico 0:1
03:30Reno - Las Vegas Lights 2:2
04:00LA Galaxy 2 - Orange County SC 3:1
04:00OnderbrokenSan Diego Loyal - Phoenix Rising 3:1
04:00Tacoma Defiance - Sacramento Republic 1:0

USA: USL League One

02:00Fort Lauderdale - Union Omaha 2:3

USA: NISA - Herfst - Play-offs

23:00Oakland Roots - Chattanooga 3:2
02:00LA Force - Detroit 0:1

USA: NWSL Women

01:30AfgelastNorth Carolina Courage V - Sky Blue V -:-
03:30AfgelastUtah Royals V - Chicago V -:-

USA: NWSL Women - Fall Season

04:00Portland Thorns V - Reign V 4:1

VIETNAM: V.Competitie 1

12:00Binh Duong - The Cong 2:0
12:00Gia Lai - Ho Chi Minh 5:2
12:00Hai Phong - Song Lam Nghe An 3:1
12:00Hanoi FC - Thanh Hoa 1:1
12:00Hong Linh Ha Tinh - BHTS Quang Nam 3:2
12:00Nam Dinh - Da Nang 1:0
12:00Sai Gon FC - Than Quang Ninh 0:0

VIETNAM: National League Women

11:00UitgesteldHa Noi V - Ha Noi 2 V -:-
11:00UitgesteldHo Chi Minh City 2 V - Ho Chi Minh V -:-
11:00UitgesteldPhong Phu Ha Nam V - Thai Nguyen V -:-
11:00UitgesteldSon La V - TKS Viet Nam V -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

04:00Mexico - Guatemala 3:0
04:00AfgelastMexico - Costa Rica -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga Reserve

13:00Din. Minsk 2 - Smolevichi 2 4:1

ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Caracas (Ven) - Ind. Medellin (Col) 0:2
00:15Nacional (Uru) - Racing Club (Arg) 1:2
00:15Palmeiras (Bra) - Bolivar (Bol) 5:0
02:30A. Lima (Per) - Estudiantes M. (Ven) 2:2
02:30Flamengo (Bra) - Ind. del Valle (Ecu) 4:0
02:30Junior (Col) - Barcelona SC (Ecu) 0:2
02:30River Plate (Arg) - Sao Paulo (Bra) 2:1

ZWEDEN: Zweedse Beker - Kwalificatie

16:30Asarums - Kalmar 1:4
17:00Karlstad II - Dalkurd 1:2
18:30UitgesteldLunds - Malmo FF -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.