m.FlashScore.nl

REFRESH

Voetbal » Vandaag » Beëindigd

AFRIKA: Afrika Cup - Kwalificatie

14:00DR Congo - Liberia 1:0
14:00Zimbabwe - Congo 2:0
15:00Centraal-Afrikaanse Republiek - Guinee 0:0
16:00Benin - Togo 2:1
16:00Kaapverdië - Lesotho 0:0
16:00Tanzania - Oeganda 3:0

AFRIKA: Africa Cup of Nations U23 - Kwalificatie

14:00Zambia -23 - Malawi -23 1:0
15:00Tunesië -23 - South Sudan -23 1:0
17:30AfgelastSierra Leone -23 - Kameroen -23 -:-

ARGENTINIË: Superliga

00:00Colon - San Lorenzo 1:1

ARGENTINIË: Divisie B

23:00Temperley - Atl. Rafaela 2:1
00:30Santamarina - Central Cordoba 1:2

ARGENTINIË: Divisie B Metropolitana

23:00Acassuso - CA Estudiantes 1:1
23:05Atletico Atlanta - All Boys 1:0
advertentie

ARGENTINIË: Primera D Metropolitana

15:00Claypole - Lugano 2:1

ARGENTINIË: Torneo Federal A - Losers stage

15:00Ferro Gen.Pico - Cipolletti 0:2

AUSTRALIË: NPL NSW

06:00Sydney Olympic - Blacktown 3:3
06:30Rockdale - Hakoah Sydney 0:3
07:00Sydney Utd - Wollongong Wolves 2:2

AUSTRALIË: Australië Brisbane Premier League

09:00UitgesteldToowong - The Gap -:-

AUSTRALIË: NPL Queensland

07:00Gold Coast - Olympic FC 0:4
07:00Sunshine Coast - Western Pride 2:0

AUSTRALIË: Northern NSW

04:30Broadmeadow - Hamilton Olympic 1:0
04:30Charlestown City Blues - Lake Macquarie 4:1

AZIË: AFC Championship U23 - Kwalificatie

06:00Singapore -23 - Noord-Korea -23 1:1
09:30Filipijnen -23 - China -23 0:8
09:30Oost-Timor -23 - Japan -23 0:6
10:00Mongolië -23 - Hong Kong -23 0:1
11:00Brunei -23 - Thailand -23 0:8
11:00Chinese Taipei -23 - Australië -23 0:6
11:00AfgelastPakistan -23 - Tadzjikistan -23 -:-
12:15Turkmenistan -23 - Irak -23 0:2
12:30Macau -23 - Myanmar -23 0:4
13:00Tadzjikistan -23 - India -23 2:0
13:45Laos -23 - Maleisië -23 0:1
14:00Bangladesh -23 - Palestina -23 0:1
14:00Cambodja -23 - Zuid-Korea -23 1:6
14:00Indonesië -23 - Vietnam -23 0:1
15:00Afghanistan -23 - Oman -23 1:2
15:15Jemen -23 - Iran -23 0:3
15:15Kirgizië -23 - Jordanië -23 0:3
15:25Malediven -23 - Verenigde Arabische Emiraten -23 0:3
17:00Sri Lanka -23 - Bahrein -23 0:9

BELGIË: Proximus League - Nacompetitie

16:00Tubize - KSV Roeselare 1:1

BELGIË: Eerste Klasse Amateurs

15:00Aalst - Knokke 0:0
15:00Boom - RWDM 47 2:0
15:00RFC Liege - Seraing 2:1

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

14:30Waremme - Wallonne Ciney 2:0
15:00Hamoir - Meux 1:0

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Diegem - Overijse 1:3
15:00Gullegem - Eppegem 2:2
15:00Menen - Saint Eloois 0:2
15:00Petegem - KRC Harelbeke 1:1
15:00Westhoek - Ronse 1:2
15:00Wijgmaal - Mandel United 2:1
15:30Olsa Brakel - Dikkelvenne 1:2

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Duffel - Hades 3:2
15:00Hamme - Temse 0:2
15:00Vosselaar - Heur Tongeren 4:2

BELGIË: Vrouwencup

15:00Gent V - RSC Anderlecht V 3:1

BOSNIË EN HERZEGOVINA: FBiH

15:30Gorazde - Gradacac 3:0
15:30HNK Orasje - Bratstvo Gracanica 0:1
15:30Igman K. - Metalleghe 0:1
15:30Kakanj - Visoko 2:2
15:30NK Vitez - NK Novi Travnik 2:0
15:30Olimpic Sarajevo - Velez Mostar 2:2
15:30TOSK Tesanj - Jedinstvo Bihac 4:0
15:30Zivinice - Capljina 3:1

BRAZILIË: Campeonato Carioca - Taca Rio

23:00Vasco - Bangu 1:2

BRAZILIË: Campeonato Gaucho - Play-offs

23:00Novo Hamburgo - Internacional 0:2
01:00EC Sao Jose - Sao Luiz 0:0

BRAZILIË: Campeonato Matogrossense - Play-offs

23:30Mixto - Operario VG 0:0

BRAZILIË: Campeonato Mineiro - Play-offs

23:00Cruzeiro - Patrocinense 5:0
01:00Boa - Tombense 2:1pen

BRAZILIË: Campeonato Paraense

00:00SAO Raimundo PA - Castanhal 0:1
13:00Paragominas - Sao Francisco 1:0

BRAZILIË: Campeonato Paulista - Play-offs

23:30Santos - Red Bull Brasil 2:0

BRAZILIË: Brasileiro Women

00:30Foz Cataratas V - Vitoria V 2:0

CHILI: Beker

00:00Arturo Fernandez Vial - Deportes Temuco 2:3pen
16:00Osorno - D. Puerto Montt 1:3

CHINA: Yi Competitie

08:00Taizhou Yuanda - Qingdao Jonoon 1:2

COLOMBIA: Liga Aguila - Apertura

23:00Cucuta - Atl. Nacional 1:3
23:30Petrolera - Dep. Cali 1:0
01:45Tolima - U. Magdalena 1:0

CONGO DR: Supercompetitie

15:30Sanga Balende - Muungano -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Clausura

02:30San Carlos - Santos DG 1:0

DENEMARKEN: 1st Division

13:45Fredericia - Nykobing 2:1
13:45Koge - Hvidovre 1:2
13:45Roskilde - Thisted 2:1
13:45Viborg - Helsingor 1:1

DENEMARKEN: 2nd Division - Group 1

14:00Ringkobing - Tarup-Paarup 1:0

DENEMARKEN: 2nd Division - Group 2

13:00Avarta - Skovshoved 2:1

DENEMARKEN: 3F Ligaen Women - Championship Play-Offs

15:30Fortuna Hjorring V - BSF V 6:0

DUITSLAND: 3e Liga

13:00Kaiserslautern - VfL Osnabrück 1:3
14:00Lotte - Braunschweig 0:1

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

14:00Kiel II - Oldenburg 2:2
14:00Norderstedt - Drochtersen/Assel 0:0
14:00VfL Oldenburg - Jeddeloh 3:0

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:30Berliner AK 07 - Altglienicke 2:1
13:30Erfurt - Nordhausen 1:0
13:30Furstenwalde - Meuselwitz 0:2
13:30Halberstadt - Lokomotive Leipzig 0:0

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

13:00FSV Frankfurt - Homburg 0:2

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

14:00Altludersdorf - Greifswald 4:1

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

14:00Wismut Gera - Einheit Rudolstadt 1:2

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Todesfelde - NTSV Strand 08 1:1
14:00TSV Lagerdorf - Schilksee 0:3
15:00Frisia Risum-Lindholm - Inter Turkspor Kiel 0:1

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

10:45HEBC Hamburg - TSV Buchholz 08 2:0
14:00Altona - Curslack-Neuengamme 0:0
14:00Niendorfer TSV - Sasel 2:1
14:30Teutonia Ottensen - Condor Hamburg 4:0
15:00Pinneberg - Wandsbeker Concordia 1:3

DUITSLAND: Oberliga Bremen

15:00Borgfeld - Hastedt 1:1
15:00Schwachhausen - Leher 2:2
15:00Vatan Bremen - Bremer 0:1
15:30Habenhauser - BTS Neustadt 2:2
15:30SFL Bremerhaven - OSC Bremerhaven 4:1

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

15:00Arminia Hannover - Heeslinger 1:0
15:00Gifhorn - Wunstorf 0:5
15:00Hannoverscher SC - Delmenhorst 0:0
15:00Oythe - Eintracht Northeim 0:3
15:00Uphusen - Hildesheim 2:0
15:00Wolfenbuttel - Bersenbruck 1:2

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

15:00Brunninghausen - Paderborn II 4:3
15:00Ennepetal - TuS Haltern 0:2
15:00Erndtebruck - Westfalia Herne 0:0
15:00FC Gutersloh - Gievenbeck 4:2
15:00Hammer SpVgg. - Schalke 04 II 1:3
15:00Holzwickeder SC - Ahlen 3:2
15:00Schermbeck - ASC 09 Dortmund 3:1
15:00Siegen - Westfalia Rhynern 2:1
15:00Sprockhovel - Eintracht Rheine 5:0

DUITSLAND: Oberliga Hessen

15:00Neu-Isenburg - Giessen 0:5
15:30Eddersheim - Friedberg 2:1

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

14:00TuS RW Koblenz - Emmelshausen 1:2
15:00Jagersburg - Koblenz 0:1
15:00Schott Mainz - VFB Dillingen 2:2

DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord

14:00Ammerthal - Seligenporten 1:2

DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd

15:00Schwabmunchen - Hankofen-Hailing 2:1
16:00Regensburg II - Sonthofen 0:0
16:00SV Turkgucu Ataspor - Kirchanschoring 3:0

DUITSLAND: Oberliga Mittelrhein

15:00Breinig - Friesdorf 5:1
15:00FC Viktoria 08 - Hurth 3:3
15:00Freialdenhoven - Hennef 0:2
15:15Merten - Duren 2:0
15:30Deutz - Bergisch Gladbach 1:4
15:30Siegburger - VfL Vichttal 0:0

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

15:00Baumberg - Duisburg 3:2
15:00Bocholt - Schonnebeck 1:1
15:00Germania Ratingen - Jahn Hiesfeld 2:1
15:00SC Velbert - Meerbusch 3:0
15:00Speldorf - FC Monheim 1:4
15:00SW Essen - Dusseldorf-West 2:1
15:00TuRU Dusseldorf - Hilden 0:0
15:00Union Nettetal - SSVg Velbert 1:1

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Noord

12:00Havelse -19 - Osnabruck -19 1:1

DUITSLAND: Junioren Bundesliga West

11:00RW Essen -19 - Duisburg -19 1:0

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

11:00Sand V - SGS Essen V 0:1
14:00Duisburg V - Leverkusen V 1:0
14:00Potsdam V - Werder Bremen V 5:0
14:00Wolfsburg V - Mönchengladbach V 8:0
15:00Frankfurt V - Bayern München Vrouwen V 0:3

ENGELAND: Academies -18

16:00Tottenham -18 - Southampton -18 3:1

ENGELAND: Women’s Super League

13:30Liverpool V - Arsenal V 1:5
16:00Bristol City V - Everton V 1:0

ENGELAND: Women’s Championship

13:15Tottenham V - Sheffield Utd V 1:2
15:00Charlton V - Manchester United V 1:2

ETHIOPIË: Premier League

13:00Hawassa - Fasil Ketema 2:2
13:00Mekelle 70 Enderta F.C. - Welwalo Adigrat 1:1

EUROPA: EK - Kwalificatie

15:00Kazachstan - Rusland 0:4
15:00Wales - Slowakije 1:0

EUROPA: Europees Kampioenschap -17 - Kwalificatie - Tweede fase

13:00Engeland -17 - Kroatië -17 0:0
17:00Denemarken -17 - Zwitserland -17 1:1

EUROPA: EK -17 - Vrouwen - Kwalificatie - Tweede fase

11:00Denemarken -17 V - IJsland -17 V 2:0
12:45Engeland -17 V - Hongarije -17 V 3:0
15:00Finland -17 V - Oostenrijk -17 V 1:1
15:00Italië -17 V - Slovenië -17 V 2:0
16:15Griekenland -17 V - Georgië -17 V 3:0

EUROPA: Premier League (Crimea)

13:00Ocean Kerch - SKCHF Sevastopol 0:3

FRANKRIJK: National 2 - Group D

15:00Fleury-Merogis - Lens II 3:2

GRIEKENLAND: Football League

14:00Apollon Pontou - Panachaiki 0:0
14:00Dramas - Apollon Larissa 2:0
14:00Karaiskakis - Iraklis 1:0

GRIEKENLAND: Division C

10:00Katastari - Eikosimias 8:0
12:15PAO Varda - Foivos Kremasti 0:1
13:00Lefkimmi - Acheron Kanalaki 1:2
14:00Acharnaikos - Niki Tragano 1:1
14:00Achilleas Neokesarias - Apollon Makrychori 2:0
14:00AE Neapolis - E. Piraeus 1:1
14:00Agioi Anargyroi - Aiolikos 1:3
14:00Agios Ierotheos - PAE Egaleo 0:2
14:00Alexandros Kallithea - Souli Paramythia 2:1
14:00Almopos - Aris Palaiochori 1:1
14:00Ampelakiakos Salamis - Ionikos 1:2
14:00Amyntaio - Meliteas Melitis 1:2
14:00AO Ilisiakos - Charavgiakos 0:1
14:00Apollon Eretria - Kallithea 0:4
14:00Apollon Paralimniou - Alexandroupoli 1:2
14:00Aspida Xanthi - Kalampaki 1:2
14:00Atromitos P. - Aeek Inka 2:5
14:00Enosi Lerna - Pamisos 1:2
14:00Ermionidas-Ermis - Aspropyrgos Enosis 2:4
14:00Fokikos - Asteras Itea 1:1
14:00Giouchtas - Atsalenios 1:3
14:00Ialisos - Diagoras Vrachneikon 1:0
14:00Kalamata - Ipato 1:0
14:00Karditsa - O. Volos 0:3
14:00Kavala - Alexandros Kilkis 2:1
14:00Keratsini - Episkopi 1:3
14:00Keravnos Pernis - Aetos Orfani 5:4
14:00Korinthos - Thyella Kamari 1:1
14:00Kosmio - Panserraikos 2:4
14:00Kronos Argyrades - Nafpaktiakos A. 0:0
14:00Langadas - Veria 0:3
14:00Makedonikos - A. Asteras 2:1
14:00Makedonikos Foufas - Thriamvos Serviana 1:1
14:00Mandraikos - Asteras Vlachioti 1:2
14:00Niki Agkathia - Edessaikos 1:0
14:00Niki Volos - GS Almyros 3:2
14:00Orfeas Xanthi - Chrisoupolis 0:1
14:00Palliniakos - Paniliakos 1:1
14:00Panarkadikos - Amvrysseas 1:1
14:00Panegialios - Panmovriakos 3:1
14:00UitgesteldPanthiraikos - Chalkis -:-
14:00PAO Koufalion - Giannitsa 0:2
14:00Pellana - Panargiakos 0:2
14:00PO Triglia - Kyminion 3:0
14:00Proodeftiki - Ierapetra 0:1
14:00Sellana - Pierikos 1:2
14:00Sidirokastro - Aris Avato 3:0
14:00Stylida - Oikonomos 1:2
14:00AfgelastThesprotos - Floriada -:-
14:00Thiseas Agria - Meteora 2:2
14:00Tilikratis L. - Grevena Aerata 5:0

ITALIË: Serie C - Groep B

14:30Fermana - Vis Pesaro 0:0
14:30Gubbio - Renate 0:0
14:30Zuid-Tirol - L.R. Vicenza 2:2
16:30Fano - FeralpiSalo 0:1
16:30Giana Erminio - Teramo 1:2
16:30Imolese - Monza 1:3
16:30Ravenna - AlbinoLeffe 0:1
16:30Ternana - Pordenone 1:1
16:30Triestina - Sambenedettese 4:0
16:30Virtus Verona - Rimini 3:0

ITALIË: Serie C - Groep C

14:30Catanzaro - Sicula Leonzio 3:0
14:30Paganese - Casertana 2:2
14:30Reggina 1914 - Catania 3:0
14:30Rende - Cavese 3:3
14:30Siracusa - Matera 3:0
14:30Viterbese - Vibonese 2:2
16:30Monopoli - Virtus Francavilla 1:1
16:30Potenza - Bisceglie 1:0

ITALIË: Serie D - Groep A

14:30Borgosesia - Chieri 2:1
14:30Bra - Borgaro 3:1
14:30Casale - Savona 0:0
14:30Inveruno - Dronero 3:2
14:30Lecco - Stresa Sportiva 2:1
14:30Ligorna - Lavagnese 1:1
15:00Folgore Caratese - Fezzanese 0:0
15:00Sestri Levante - Milano City 1:1

ITALIË: Serie D - Groep B

14:30Caravaggio - Olginatese 3:2
14:30Caronnese - Ciserano 3:4
14:30Darfo Boario - Ambrosiana 0:3
14:30Pontisola - Mantova 2:3
14:30Pro Sesto - Legnago Salus 2:3
14:30Rezzato - Como 0:1
14:30Seregno - Villa Alme 1:1
14:30Sondrio - Virtus Bergamo 0:0
14:30Villafranca - Scanzorosciate 0:1

ITALIË: Serie D - Groep C

14:30Belluno - ASC St. Georgen 0:0
14:30Campodarsego - Montebelluna 0:1
14:30Cartigliano - ArzignanoChiampo 0:3
14:30Cjarlins Muzane - Levico Terme 2:0
14:30Delta Rovigo - Feltre 0:2
14:30Este - Chions 3:0
14:30Sandona - Tamai 0:2
14:30Trento - Clodiense 0:3

ITALIË: Serie D - Groep D

14:30Axys Zola - OltrepoVoghera 3:0
14:30Calvina - Modena 1:1
14:30Ciliverghe Mazzano - Mezzolara 2:1
14:30Classe - Pergolettese 0:0
14:30Crema - Lentigione 2:1
14:30Fanfulla - Vigor Carpaneto 1:1
14:30Fiorenzuola - San Marino 1:0
14:30Pavia - Adrense 0:1
14:30Reggio Audace - Sasso Marconi 1:0

ITALIË: Serie D - Groep E

14:30Cannara - San Donato 1:1
14:30Gavorrano - Aglianese Calcio 2:1
14:30Ghivizzano Borgo - Real Forte Querceta 2:2
14:30Massese - Pianese 1:3
14:30Scandicci - Bastia 1:3
14:30Tuttocuoio - Ponsacco 0:3
14:30UC Sinalunghese - Sangimignano Sport 2:1
14:30Viareggio - Sangiovannese 1:1
15:00Montevarchi Calcio - Prato 3:2
15:00Seravezza Pozzi - Trestina 1:0

ITALIË: Serie D - Groep F

14:30Agnonese - Savignanese 2:0
14:30ASD Francavilla - Forli 2:1
14:30Avezzano - Jesina 0:1
14:30Castelfidardo - Isernia 3:2
14:30Giulianova - Campobasso 2:0
14:30Matelica - Santarcangelo 1:1
14:30Montegiorgio - Vastese 0:1
14:30Sammaurese - Recanatese 0:3
14:30S. N. Notaresco - Sangiustese 0:0
15:00Cesena - ASD Pineto Calcio 1:2

ITALIË: Serie D - Groep G

14:30Aprilia - SFF Atletico 1:1
14:30Budoni - Albalonga 0:5
14:30Cassino - Latte Dolce 0:0
14:30Monterosi FC - Flaminia 3:0
14:30Ostia Mare - Citta di Anagni 2:0
14:30Torres - Latina 1:2
14:30Trastevere Calcio - Anzio Calcio 1924 3:2
14:30Vis Artena - Avellino 1:2
15:00Castiadas - Lanusei Calcio 1:2

ITALIË: Serie D - Groep H

14:30Vesuvio Ercolanese - Pomigliano 3:1
15:00A.C.D. Nardo - Bitonto 0:0
15:00Altamura - Gragnano 3:1
15:00Citta di Fasano - SS Nola 1925 4:3
15:00Gelbison Cilento - Taranto 1:4
15:00Sarnese - Picerno 0:1
15:30Gravina - Audace Cerignola 1:0

ITALIË: Serie D - Groep I

14:30Locri 1909 - AS Acireale 3:1
14:30Portici 1906 - Messina 2:2
14:30US Palmese - Bari 0:0
15:00Castrovillari - Turris 1:1
15:00Gela - Cittanovese 1:6
15:00Igea Virtus - Roccella 0:0
15:00Nocerina - Sancataldese 3:3

ITALIË: Serie A Women

12:30AS Roma V - Atalanta V 0:3
15:00Juventus V - Fiorentina V 1:0

JAPAN: J-League 2e Divisie

05:00Kagoshima Utd - Machida 0:1
06:00Chiba - Kyoto 1:1
06:00Tokushima - Verdy 1:1
06:00Yamagata - Ryukyu 1:1
08:00Renofa Yamaguchi - Tochigi 0:1

JAPAN: Vrouwen Voetbal Championship

04:00JEF United V - Nojima Stella V 1:0
05:00Kunoichi V - Beleza V 1:1
05:00Nippon Sport Science University V - Urawa V 1:5
05:00Parceiro Nagano V - Albirex Niigata V 0:1
05:00Vegalta Sendai V - Inac Kobe Leonesa V 0:0

KAMEROEN: Elite One

15:30APEJES Academy - Bamenda 3:1
15:30UitgesteldAvion Academy - Dragon de Yaounde -:-
15:30UitgesteldColombe Lobo - Bamenda -:-
15:30Colombe Lobo - New Star 0:0
15:30UitgesteldEding Sport - Fovu Baham -:-
15:30Feutcheu - Stade Renard 0:0
15:30UitgesteldFortuna Mfou - Stade Renard -:-
15:30Les Astres - Fovu Baham 1:0
15:30UitgesteldTonnerre - APEJES Academy -:-
15:30UMS de Loum - Fortuna Mfou 1:0
15:30UitgesteldUMS de Loum - Feutcheu -:-
15:30UitgesteldUnion Douala - New Star -:-
15:30Union Douala - Tonnerre 1:2
15:30UitgesteldUnisport Bafang - Young Sports Academy -:-

KAZACHSTAN: Beker - Kwalificatie

10:00FK Kyran - Igilik 3:1
12:00FK Akzhayik - Kaspij Aktau 0:0

KENIA: Premier League

13:00Posta Rangers - Kenya CB 0:1

MAURITIUS: Mauritian League

14:15Quatre Bornes - AS Vacoas 1:1

MEXICO: Hoogste Divisie A - Clausura

04:00Dorados - Juarez 1:0

MONTENEGRO: Division 2

15:00Berane - Kom Podgorica 0:4
15:00Bokelj - Decic 0:0
15:00Igalo - Otrant 0:2
15:00Jezero - Arsenal Tivat 1:0
15:00Ljeskopolje - Jedinstvo 2:2

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

12:15Sparta - NEC 1:0
14:30Go Ahead Eagles - Twente 1:2
16:45Roda - MVV 2:2

NEDERLAND: Tweede Divisie

14:30AFC - Jong Sparta Rotterdam 2:1
14:30De Treffers - VVSB 0:0

NEDERLAND: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - Blauw Geel 2:2
14:00HBS - HV & CV Quick 2:3
14:00KVV Quick 20 - GOES 0:4
14:00USV Hercules - HSC '21 0:1
14:30EVV - TEC 1:1
14:30O.S.S. '20 - OFC 0:0
14:30UNA - Westlandia 3:1

NIEUW-ZEELAND: Voetbal Championship - Play-offs

02:35Auckland City - Team Wellington 1:3

NIGERIA: NPFL

16:00Akwa United - Heartland 1:0
16:00Enugu - Remo Stars 5:2
16:00Enyimba - Sunshine Stars 2:1
16:00Gombe - El Kanemi 0:1
16:00Go Round - Yobe Stars 1:0
16:00Kwara - Katsina Utd 1:0
16:00Niger - Lobi Stars 2:2
16:00Plateau - Abia Warriors 1:0
16:00Rivers United - Wikki Tourist 1:2

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Nations League - Kwalificatie

23:00Antigua & Barbuda - Curaçao 2:1
23:30Guyana - Belize 2:1
23:30Suriname - Saint Kitts en Nevis 2:0
01:00Guadeloupe - Martinique 0:1
03:00El Salvador - Jamaica 2:0

NOORD-MACEDONIË: Division 1

14:30Goblen - Gench Kalemler 1:0

NOORWEGEN: Hoogste Divisie - Vrouwen

14:30Trondheims-Orn V - Arna-Bjørnar V 0:0
17:00Vålerenga V - Stabaek V 1:0

OOSTENRIJK: Regionale Competitie West

15:00Johann - Bischofshofen 1:3

OOSTENRIJK: Bundesliga Women

11:00Vorderland V - Sturm Graz V 1:2
12:30Landhaus V - Altenmarkt V 0:0
13:30Kleinmunchen V - Innsbruck V 0:3

PANAMA: LPF - Clausura

01:00Tauro - Arabe Unido 0:0
03:00Santa Gema - Plaza Amador 0:1

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

00:15River Plate - San Lorenzo 2:1

PERU: Liga 1 - Apertura

23:45AD Cantolao - Sporting Cristal 0:0
02:00U. de Deportes - Alianza Huanuco 1:1

POLEN: Division 1

15:00Warta - Tychy 1:1

POLEN: Division 2

13:05Ruch - Rozwoj Katowice 1:1

POLEN: III Liga - Group I

11:15Pelikan - Sulejowek 0:1
12:00Bron Radom - T. Mazowiecki 3:1
16:00W. Mazowieckie - Ursus Warszawa 1:1

POLEN: III Liga - Group II

15:00Sroda - Mieszko 2:4

POLEN: III Liga - Group III

16:00Legnica 2 - Lechia Dzierzoniow 3:1

POLEN: III Liga - Group IV

15:00Sandomierz - Czarni Polaniec 2:1

POLEN: Central Youth League

12:00Motor Lublin -18 - Slask -18 2:1

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

16:00AD Oliveirense - Fafe 1:1
16:00Agueda - Lusitania FC 0:0
16:00Amarante - Leca 0:1
16:00Armacenenses - Redondense 3:0
16:00Cacadores Taipas - Felgueiras 1:2
16:00Caldas - FC Alverca 1:0
16:00Chaves B - Sao Martinho 0:2
16:00Ferreiras - 1º Dezembro 1:2
16:00Gil Vicente - Mirandes 2:0
16:00Gondomar - Pedras Rubras 1:1
16:00Limianos - Torcatense 3:0
16:00Lusitano FCV - Paredes 2:0
16:00Macao - Alcains 0:3
16:00Meda - Cesarense 3:3
16:00Merelinense - Mirandela 0:0
16:00Montijo - Louletano 0:1
16:00Nogueirense - Oliveira Hospital 1:0
16:00Oleiros - Sertanense 1:1
16:00Oriental - Moura AC 1:0
16:00Pedras Salgadas - CDC Montalegre 2:2
16:00Peniche - Fatima 2:0
16:00Sanjoanense - Gafanha 2:0
16:00SB Castelo Branco - Loures 1:0
16:00Sintrense - Anadia 0:3
16:00Sp. Espinho - Cinfaes 3:1
16:00Torreense - Santa Iria 0:0
16:00Vasco da Gama - Olhanense 1:3
16:00Vilafranquense - Leiria 3:2
16:00Vilaverdense - Trofense 1:5
16:00Vizela - Maria de Fonte 3:0

RÉUNION: Regionale 1

13:00Capricorne - SDEFA 2:1
13:00Jeanne d'Arc - Trois Bassins 2:0
13:00Saint-Denis - Saint-Louisienne 2:0
13:00St. Louis - Saint-Pierroise 0:4
13:00St Marienne - AS Marsouins 1:4
13:00Tamponnaise - Saint-Pauloise 0:0
13:30Excelsior - Sainte-Suzanne 2:0

ROEMENIË: Liga 2

10:00Energeticianul - Mioveni 0:0
12:00Sportul Snagov - Poli Timisoara 0:0
14:30Chindia Targoviste - Daco-Getica Bucuresti 4:2

ROEMENIË: Superliga Women

09:30Ol. Cluj V - Universitatea Galati V 3:1
10:00CSS Targoviste V - Universitatea Alexandria V 1:6
10:00Vasas Odorhei V - Baia Mare V 5:1

ROEMENIË: Romanian Cup Women

10:00Fortuna Becicherecu Mic V - Heniu Prundu Bargaului V 8:0

RUSLAND: FNL

06:00Luch - Tyumen 1:1
09:00Tomsk - M. Saransk 1:0
11:00R. Volgograd - Sibir 2:0
12:00Chertanovo M. - FC Tambov 0:1
12:00F. Voronezh - Baltika 1:1
12:00Sochi - SKA Khabarovsk 2:0
12:00Yaroslavl - Armavir 0:0
12:30Sp. Moskou 2 - Nizhny Novgorod 1:2
13:00Khimki - Zenit 2 3:0

RWANDA: National Football league

14:30UitgesteldMuhanga - Mukura Victory Sports -:-

SLOVENIË: 2e SNL

15:00Beltinci - NK Krka 0:0
15:00Brda - Ilirija 5:0
15:45Tabor Sezana - Brezice 1:0

SLOWAKIJE: 2e Divisie

10:30Petrzalka - Inter Bratislava 1:1

SLOWAKIJE: Divisie C - West

10:30Nitra B - FC Zlate Moravce B 2:1
15:00Belusa - Trnava B 3:0
15:00Crystal - FK Nove Zamky 0:0
15:00Malzenice - Velke Ludince 2:0

SLOWAKIJE: Divison C Central

10:30Oravske Vesele - Poltar 1:1
15:00Filakovo - L. Hradok 3:1
15:00Kalinovo - MSK Martin 1:1
15:00Krasno - Podbrezova B 1:1
15:00Lip. Stiavnica - Zarnovica 0:4
15:00Namestovo - R. Sobota 0:0

SLOWAKIJE: Divison C Bratislava

10:30S. Bratislava B - Devinska N. Ves 5:2
15:00Bernolakovo - Slovan Most 0:3
15:00Lozorno - Raca 2:2
15:00Malacky - D. Luzna 2:1
15:00Rohoznik - Pezinok 1:0
15:00Rovinka - Ivanka pri Dunaji 3:3
15:00Rusovce - Tomasov 0:1
15:00Vajnory - Bahon 0:5

SPANJE: LaLiga2

12:00Rayo Majadahonda - Numancia 4:0
16:00Gimnastic - Malaga 0:1

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 1

11:30Valladolid B - Union Adarve 2:1
12:00Navalcarnero - Internacional de Madrid 1:5
13:00Las Palmas B - Salmantino 0:0
17:00Coruxo - San Sebastian Reyes 2:2
17:00Pontevedra - Guijuelo 2:1
17:00Rapido de Bouzas - La Coruna B 2:1

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 2

12:00R. Oviedo B - Gernika 0:0
17:00Barakaldo - Gijon B 0:1
17:00Izarra - Athletic Bilbao B 0:0
17:00Santander - R. Union 0:0

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 3

12:00Ebro - Barcelona B 0:1
12:00Espanyol B - Baleares 0:2
12:00Levante B - Sabadell 3:1
12:00Valencia B - Ejea 2:1
12:00Villarreal B - Ontinyent 0:0
17:00Badalona - Alcoyano 2:1
17:00Teruel - Conquense 0:0

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 4

11:30Almeria B - Melilla 1:4
12:00Don Benito - Badajoz 1:2
12:00Granada B - Murcia 1:2
12:00Jumilla - Sevilla B 1:2
12:00Linense - UD Ibiza-Eivissa 0:0
12:00Malaga B - Huelva 0:1
12:00Marbella - San Fernando 2:0
17:00CF Talavera - Ejido 2:0

SPANJE: Tercera Division - Group 2

12:00Covadonga - Lealtad 2:2
16:00CD Colunga - Real Aviles 1:2

SPANJE: Tercera Division - Group 3

11:45Rinconeda Polanco - UD Samano 2:5
11:45Siete Villas - Velarde 0:0

SPANJE: Tercera Division - Group 4

11:15Santuxu - Balmaseda 1:2
11:30Basconia - Bermeo 4:1
11:30Portugalete - Real Sociedad C 3:1
12:00San Ignacio - Sodupe 0:1

SPANJE: Tercera Division - Group 5

11:45FE Grama - UE Figueres 0:1
12:00Asco - Martinenc 4:1
12:00L'Hospitalet - Sant Andreu 1:1
12:00Pobla Mafumet - CE Europa 0:4
12:00Vilafranca - Castelldefels 3:0
12:15UE Sants - Horta 1:2

SPANJE: Tercera Division - Group 6

12:00Paiporta - Alzira 1:3

SPANJE: Tercera Division - Group 7

11:15Leganes B - RSD Alcala 3:1
11:30Carabanchel - Santa Ana 2:1
11:30San Fernando - Getafe B 0:1
11:30Trival Valderas - Alcobendas 0:2
12:00Atletico Pinto - Vicalvaro 2:3
12:00Canillas - San Agustin 1:1
12:00CD Mostoles - Tres Cantos 3:0
12:00Las Rozas - Parla 4:3
12:00Pozuelo de Alarcon - Alcorcon B 2:2
12:30Rayo Vallecano B - Villaverde San Andres 2:0

SPANJE: Tercera Division - Group 8

16:30Bupolsa - Santa Marta Tormes 2:0

SPANJE: Tercera Division - Group 9

12:00Huetor Vega - Martos 1:0
12:00Loja - El Palo 1:3
12:00UD San Pedro - Alhaurin 3:3
12:00Velez - Atarfe Industrial 1:2
12:15CD Alhaurino - Huetor Tajar 2:2
12:15Rincon - Torredonjimeno 1:0

SPANJE: Tercera Division - Group 10

12:00Betis B - Xerez D.F.C. 0:1
12:00Cadiz B - San Roque 1:0
12:00Coria C.F. - Algeciras 3:1
12:00Xerez CD - Arcos CF 1:0
12:30Conil - Lebrijana 2:1

SPANJE: Tercera Division - Group 11

12:00Pena Deportina - Alcudia 3:1
12:00Son Cladera - Ibiza Islas Pitiusas 1:1
12:30Soller - Formentera 1:0

SPANJE: Tercera Division - Group 12

13:00CD Buzanada - El Cotillo 2:1
13:00La Cuadra - Mensajero 0:2
13:00Lanzarote - Las Palmas C 2:1
13:00San Fernando - Yaiza 6:1
13:00SD Tenisca - Union Viera 0:0
13:00Tenerife B - Club Atletico Tacoronte 2:3

SPANJE: Tercera Division - Group 13

11:00CA Pulpileno - EDMF Churra 2:2
11:30Lorca Deportiva - Mar Menor 2:1
12:15Cartagena B - Ciudad Cieza 2:2
16:30CAP Ciudad de Murcia - UD Los Garres 2:1
16:30Real Murcia B - Lorca FC 0:2

SPANJE: Tercera Division - Group 14

12:00Cacereno - CD Coria 2:2
12:00Castuera - Extremadura UD B 0:3
12:00Montijo - Olivenza 1:3
12:00UP Plasencia - Aceuchal 3:1

SPANJE: Tercera Division - Group 15

16:30Pena - CD Cantolagua 6:1

SPANJE: Tercera Division - Group 16

11:30Yague - Autol 3:4

SPANJE: Tercera Division - Group 17

16:30Atletico Monzon - Sarinena 1:1
16:30Villanueva CF - Binefar 1:0

SPANJE: Tercera Division - Group 18

12:00Socuellamos - Villarrubia 1:2
12:00Tomelloso CF - Villacanas 2:2

SPANJE: Primera Division Vrouwen

12:00Albacete V - Real Sociedad V 0:1
12:00Athletic Bilbao V - Espanyol V 1:2
12:00Madrid C. V - Malaga V 1:0
12:15Huelva V - EDF Logrono V 0:2
13:00Sevilla V - Tenerife V 0:2
16:00Rayo Vallecano V - Betis V 0:0

TSJECHIË: CFL

15:00Brozany - Dobrovice 2:0
15:00Stechovice - Karlovy Vary 3:2

TSJECHIË: Division A

15:00Rakovnik - Tachov 2:0
15:00Sedlcany - Sobeslav 3:1

TSJECHIË: Division C

15:00Benatky - Velke Hamry 3:2
15:00Dvur Kralove - Slatinany 1:2
15:30Caslav - Turnov 4:3pen

TSJECHIË: Division D

15:00Humpolec - Velka Bites 2:1
15:00Slavoj Polna - Bystrc 2:2
15:00Strani - Stara Rise 3:0
15:00Zdirec n. D. - Zdar na Sazavou 2:1

TSJECHIË: Division E

10:00Usti - Hranice 0:7
10:15Havirov - Hermanice 1:1
10:15Slavicin - Kozlovice 4:1
15:00Bruntal - Detmarovice 2:2
15:00Sumperk - Novy Jicin 1:1

TSJECHIË: Prazsky prebor

15:00Motorlet Prague B - Predni Kopanina 6:1
15:00Treboradice - Podoli 0:1

TSJECHIË: Stredocesky KP

15:00SK Lhota - Poricany 2:1
15:00Velim - Nespeky 0:2

TSJECHIË: Jihocesky KP

15:00Drazice - Rudolfov 1:2
15:00Hluboka nad Vltavou - Trebon 1:3
15:00Jankov - Malse Roudne 2:0

TSJECHIË: Plzensky KP

15:00Domazlice B - Chotikov 5:1
15:00Sokol Lhota - Myto 1:3

TSJECHIË: Karlovarsky KP

12:30Kralovske Porici - Nove Sedlo 1:2
15:00Touzim - Hvezda Cheb 2:3

TSJECHIË: Ustecky KP

10:30Litomericko B - Modlany 1:4
15:00Louny - Perstejn 1:0
15:00Modra/Hrobce - Horni Jiretin 3:0

TSJECHIË: Liberecky KP

10:30Skalice - Frydlant 6:1

TSJECHIË: Kralovehradecky KP

15:00Cerveny Kostelec - Vrchlabi 3:1
15:00Dobruska - Novy Bydzov 0:7
15:00Horice - Kostelec n. O. 0:3
15:00Jaromer - Slavia Hradec 0:1
15:00Rychnov n. Kneznou - Lazne Belohrad 2:1pen

TSJECHIË: Pardubicky KP

13:00Luze - Hermanuv Mestec 1:3
14:30Chocen - Ceska Trebova 0:1
14:30Hlinsko - Zamberk 4:1

TSJECHIË: Vysocina KP

15:00Ledec nad Sazavou - Velke Mezirici B 4:0
15:00Okrisky - Nova Ves 2:2

TSJECHIË: Jihomoravsky KP

10:15Bohunice - Mutenice 1:3
15:00Rajecko - Kurim 3:1

TSJECHIË: Olomoucky KP

10:00Cernovir - Sokol Opatovice 3:2pen
15:00Dolany - Kralice na Hane 0:1pen
15:00Lutin - Jesenik 2:3
15:00Medlov - Sternberk 0:1pen
15:00Zabreh - Vsechovice 3:0

TSJECHIË: Zlinsky KP

15:00Stitna nad Vlari - Nevsova 1:2pen

TSJECHIË: Moravskoslezsky KP

15:00Frenstat p. R. - Pusta Polom 2:0
15:00Krnov - Bridlicna 1:1
15:00Moravan Oldrisov - Polanka 2:3
15:30Dolni Datyne - Brusperk 1:1

TSJECHIË: First League Women

10:45Plzen V - Liberec V 2:4
15:30Dukla Praag V - Slovacko V 2:2

TURKIJE: 2. Lig Red Group

12:30Sanliurfaspor - Tarsus 3:0
12:30Sivas Belediyespor - Kahramanmaras 4:2
13:00Bandirmaspor - Anadolu Selcukspor 3:3
13:00Bugsasspor - Menemen Belediye 0:7
13:00Kirklarelispor - Tuzlaspor 1:1
13:00Pendikspor - Karagumruk 2:0
13:00Zonguldak - Fethiyespor 1:0

TURKIJE: 2. Lig White Group

12:30Gaziantepspor - Utas Usakspor 0:3
13:00Bodrumspor - Hacettepe 1:1
13:00Inegolspor - Manisaspor 5:1
13:00Kastamonuspor - Sariyer 2:0
13:00Samsunspor - Nigde Anadolu 2:0

TURKIJE: 3. Lig Group 1

12:30Batman Petrolspor - Erzin 0:0
13:00Erbaaspor - Hopaspor 1:1
13:00Ergene Velimese - Kozan 2:1
13:00Gebzespor - Tire 1:2
13:00Sile Yildizspor - Nazillispor 1:2
13:00Silivrispor - Nevsehirspor 2:0

TURKIJE: 3. Lig Group 2

12:30Adiyamanspor - Duzcespor 1:0
12:30Ofspor - Kemerspor 2003 0:1
12:30Osmaniyespor - Alibeykoy 2:1
12:30Pazarspor - Karsiyaka 2:1
12:30Yeni Orduspor - Sultanbeyli 0:1
13:00Altindag Bld. - Kirsehir Belediyespor 1:0
13:00Bergama Bld. - Van Buyuksehir Bld. 0:5
13:00Kizilcaboluk Spor Kulubu - Erokspor 1:1

TURKIJE: 3. Lig Group 3

12:3024 Erzincanspor - Trabzon 3:0
12:30Diyarbakirspor - Bayburt 0:2
12:30Payasspor - Muglaspor 3:0
13:00Kocaelispor - Cizrespor 2:0
13:00Serik Belediyespor - Karacabey Birlikspor 2:2
13:00Turgutluspor - Golcukspor 1:1

URUGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

23:00Penarol - Racing Montevideo 2:2

USA: MLS

00:30New York Red Bulls - Orlando City 0:1
00:30Philadelphia Union - Columbus Crew 3:0
03:30Los Angeles FC - Real Salt Lake 2:1

USA: USL Championship

00:00Charlotte Independ. - Atlanta United 2 3:3
00:00Louisville City - Hartford 2:1
01:00Colorado Springs - San Antonio 1:0
02:30El Paso - Rio Grande 2:2
03:00Orange County SC - New Mexico 2:2
03:00Portland 2 - Las Vegas Lights 3:1
03:30Fresno - Reno 1:1

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

04:00Fiji - Mauritius 1:0
11:00Chinese Taipei - Salomonseilanden 0:1
12:00Japan -18 - Tsjechië -18 1:2
13:00Noord-Macedonië -21 - Letland -21 0:1
14:30Engeland -18 - Mexico -18 3:2
15:00Kazachstan -21 - Estland -21 1:2
15:00Kosovo -21 - Turkmenistan -21 3:2
15:00Letland -19 - Armenië -19 3:1

WERELD: Club Vriendschappelijk

02:00Club America (Mex) - Atlas (Mex) 2:2
10:00FCSB (Rou) - Progresul Spartac (Rou) 2:0
12:00AfgelastSarpsborg 08 (Nor) - Ham-Kam (Nor) -:-
13:00AIK Stockholm (Swe) - IF Brommapojkarna (Swe) 2:2
13:00K. Oslo (Nor) - Baerum Sportsklubb (Nor) 3:0
13:00KuPS (Fin) - SJK (Fin) 2:1
13:00Molde (Nor) - Östersunds (Swe) 4:1
13:00MyPa (Fin) - PEPO (Fin) 0:3
13:00AfgelastVärnamo (Swe) - Eskilsminne (Swe) -:-
13:00Västerås SK (Swe) - Syrianska (Swe) 1:1
14:00Akropolis (Swe) - Dalkurd (Swe) 0:0
14:30Levadia (Est) - Metta/LU (Lat) 3:2
15:00Hacken (Swe) - GAIS (Swe) 1:2
15:00Kongsvinger (Nor) - Degerfors (Swe) 1:2
15:00Mjallby (Swe) - Hammarby (Swe) 0:1
15:00Ull/Kisa (Nor) - Ham-Kam (Nor) 3:0
15:30Kristiansund (Nor) - Aalesund (Nor) 1:0
15:30Mjondalen (Nor) - Stabaek (Nor) 0:1
16:00Ranheim (Nor) - Sundsvall (Swe) 1:1
16:00Tromsø (Nor) - Bodo/Glimt (Nor) 2:4

ZUID-AMERIKA: South American Championship U17

23:10Equador -17 - Bolivia -17 1:0
01:30Peru -17 - Venezuela -17 0:0

ZWITSERLAND: 1.Liga Promotion

14:30Bellinzona - Breitenrain 1:1
14:30Munsingen - Bavois 2:1

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2

14:30Delemont - Zofingen 2:2

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Schakel over naar touch-versie