REFRESH

Voetbal » Vandaag » Beëindigd

AFRIKA: Afrikaans Championship - Kwalificatie

17:00AfgelastKameroen - Sao Tome and Principe -:-

ARMENIË: Premier League

13:00Noah - FC Yerevan 3:1

AUSTRALIË: A-League

10:30Melbourne Victory - WS Wanderers 1:2

BOLIVIA: Nacional B

02:00Vaca Diez - Santa Cruz 2:1

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

00:15Avai - Internacional 0:2
00:15Santos - Ceara 2:1
02:00Fluminense - Athletico-PR 1:2

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

00:15Botafogo SP - Atletico GO 0:0
02:30Cuiaba Esporte - Guarani 2:1

BULGARIJE: Vtora liga

15:00Chernomorets Balchik - Ludogorets II 1:0

CHILI: Hoogste Divisie

23:30Everton - Curico Unido 2:1
02:00U. De Chile - Deportes Iquique 2:1

CHINA: Super League

13:35Shenzhen - Guangzhou Evergrande 2:3
13:35Tianjin Tianhai - Wuhan Zall 3:1

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura

04:00U.C.R. - Alajuelense 0:3

EGYPTE: Premier League

15:00UitgesteldArab Contractors - Aswan SC -:-

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Apertura

03:30Alianza FC - Jocoro 1:0

ENGELAND: Professional Development League

14:30Birmingham -23 - Leeds -23 3:0

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura

03:00Real Espana - Real Sociedad 3:0
03:15Platense - Motagua 2:3

INDONESIË: Liga 1

10:30Persela - PSIS Semarang 0:1
10:30PSS Sleman - Kalteng Putra 1:0
13:30Barito Putera - Badak Lampung 4:1
13:30Persib - Persebaya 4:1
13:30Pusamania Borneo - Bali United 6:0

ISRAËL: Leumit Competitie

15:00H. Akko - H. Bnei Lod 3:0
15:00Hapoel Umm al-Fahm - M. Nazareth 3:1
15:00MS Kafr Qasim - Hapoel Afula 1:0
15:00Nof Hagalil - H. Petah Tikva 2:2
15:00Sakhnin - Hap. Ramat Gan 2:0

ISRAËL: Liga Alef North

12:30M. Ironi Kiryat - Shapira 1:3
13:00H. Herzliya - Hapoel Bnei Zalfa 1:2
13:15Hapoel Kaukab - H. Migdal HaEmek 1:0
13:30Hapoel Kafr Kanna - M. Tzur Shalom 2:2
14:00MS Tira - Hapoel Iksal Imad 1:3

ISRAËL: Liga Alef South

12:00H. Bikat Hayarden - Maccabi Shaarayim FC 1:3
12:45Maccabi Jaffa - Hapoel Kfar Shalem 1:0
13:00Hak. Ramat Gan - Ironi Or Yehuda 3:2
13:00Nordia Jerusalem - Agudat Sport Ashdod 1:1
13:15Maccabi Yavne - Holon Yermiyahu 0:2
13:30H. Marmorek - Shimshon Kafr Qasim 2:0
13:30Kiryat Gat - Hapoel Azor 0:6

ITALIË: Primavera 1

14:00Pescara -19 - Juventus -19 3:1
16:00Lazio Rome -19 - Atalanta -19 0:2

JAPAN: J1 League

12:00Sapporo - C-Osaka 0:1
12:00Yamaga - Kashima 1:1
12:30Urawa - Oita 0:1

KOSOVO: Superliga

14:00Dukagjini - Vushtrria 1:0
14:00Feronikeli - Gjilani 1:2
14:00KF Llapi - Trepca 89 4:1

KROATIË: 2. HNL

15:00Dragovoljac - Hajduk Split 2 1:0
15:00Sesvete - Dugopolje 0:1

MEXICO: Ascenso MX - Apertura

04:00UitgesteldDorados - Atlante -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

03:00Esteli - Ocotal 2:0

NOORD-MACEDONIË: 1. MFL

14:30Shkendija - Akademija Pandev 0:1

OEKRAÏNE: Druha Liga

12:00Ch. Odessa 2 - Nova Kakhovka 1:1
12:00Kramatorsk 2 - Nikopol 0:3
13:00Obolon-Brovar K. 2 - Podillya Khmelnytskyi 0:3

OEKRAÏNE: Youth League

12:00Karpaty -21 - Lviv -21 3:0
13:00Zorya -21 - Desna -21 6:1

OEZBEKISTAN: Super League

12:15Kokand 1912 - Qizilqum 1:2
14:30Bunyodkor - AGMK 0:2
14:30Met. Bekobod - Sogdiana 0:1

OMAN: Professional League

15:00Saham - Al Orouba 2:1
15:15Al Nasr - Fanja SC 3:2
16:15Seeb - Bahla 2:2

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

12:00Estoril -23 - Aves -23 2:0
16:00Belenenses -23 - Famalicao -23 2:1
16:00Feirense -23 - Maritimo -23 2:2
16:00Guimaraes -23 - Leixoes -23 1:1

RUSLAND: PFL - West

14:00Veles Moscow - Pskov 6:0
16:00Lokomotiv-Kazanka - Rodina Moscow 5:1

RUSLAND: Youth League

11:00Zenit -19 - FK Rostov -19 4:1
12:00Sp. Moskou -19 - Kazan -19 1:0
13:00Tambov -19 - Ural -19 2:1

SLOWAKIJE: 2e Divisie

16:00Poprad - Ruzomberok B 2:0

TSJECHIË: U19 League

12:00Sigma Olomouc -19 - Meteor Prague -19 5:2
13:00Karvina -19 - Zlin -19 1:0
13:30Ostrava -19 - Sparta Praag -19 1:4

URUGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

00:30Wanderers - Defensor Sp. 2:0

VENEZUELA: Copa Venezuela

23:00Caracas - Yaracuy 1:1

ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores Vrouwen

00:00Corinthians V - America de Cali V 3:1
00:00S. Morning V - Majes V 5:0
02:30Nanas V - Sportivo Limpeno V 0:3
02:30UAI Urquiza V - Ind. Medellin V 2:1

ZUID-KOREA: National League

12:00Changwon - Gangneung 0:1
12:30Gimhae - Gyeongju KHNP 1:1

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.