REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AUSTRALIË: A-League

11:30Adelaide United - Sydney FC 1:1

BRAZILIË: Campeonato Alagoano - Play-offs

02:00CSA - CRB 0:1

BRAZILIË: Campeonato Baiano - Play-offs

02:30Alagoinhas - Bahia 0:0

BRAZILIË: Campeonato Catarinense - Play-offs

00:00Brusque - Gremio Juventus 0:0
02:30Criciuma - Chapecoense-SC 1:1pen

BRAZILIË: Campeonato Gaucho - Second stage - Play-offs

02:30Gremio - Internacional 2:0

BRAZILIË: Campeonato Mineiro - 5de-8ste plaats

00:00UitgesteldCruzeiro - Uberlandia -:-

BRAZILIË: Campeonato Mineiro - Play-offs

02:30America MG - Atletico-MG 0:3

BRAZILIË: Campeonato Paraense

01:00Tapajos - Remo 1:3

BRAZILIË: Campeonato Paraibano - Play-offs

02:30Treze - Botafogo PB 3:0pen

BRAZILIË: Campeonato Paranaense - Play-offs

01:00Coritiba - Athletico-PR 1:2

BRAZILIË: Campeonato Paulista - Play-offs

02:30Corinthians - Palmeiras 0:0

BRAZILIË: Campeonato Pernambucano - Play-offs

02:30Santa Cruz - Salgueiro 0:1pen

CHINA: Super League

12:00Tianjin Teda - Beijing Guoan 1:3
14:00Qingdao Huanghai - Shanghai SIPG 1:1

DJIBOUTI: Division 1

17:00ASAS - Dikhil -:-

EGYPTE: Premier League

20:00Zamalek - El Masry 1:0

ESTLAND: Esiliiga

19:30Parnu JK Vaprus - Nomme Utd 1:0

ESTLAND: Beker

18:00JK Retro - Loo JK 5:0
18:00Marjamaa Kompanii - Soccernet 4:1

EUROPA: Europa League - Play-offs

18:55Leverkusen - Rangers 1:0
18:55Sevilla - AS Roma 2:0
21:00Basel - Frankfurt 1:0
21:00Wolverhampton Wanderers - Olympiakos 1:0

FAERÖEREILANDEN: Competitie

19:00B36 Torshavn - TB Tvoroyri 4:1
19:00Fuglafjordur - Runavik 0:1
20:00Streymur - Klaksvik 0:7
20:00Vikingur - HB Torshavn 1:3

FINLAND: Hoogste Divisie

17:30HJK - Lahti 1:1
17:30TPS Turku - Honka 0:2

FINLAND: 1e Divisie

17:30Gnistan - Mikkeli 0:1
17:30MuSa - Ekenas 1:0

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

19:00Torpedo Kutaisi - Telavi 1:1

IJSLAND: Urvalsdeild Women

20:00UitgesteldBreidablik V - Stjarnan V -:-
20:00UitgesteldHafnarfjordur V - Fylkir V -:-
20:00UitgesteldKR Reykjavik V - IBV Vestmannaeyjar V -:-
20:00UitgesteldSelfoss V - Valur V -:-
20:00UitgesteldThrottur V - Thor/KA V -:-

INDONESIË: Liga 1

10:30UitgesteldPersik Kediri - Persija Jakarta -:-
13:30UitgesteldBali United - Persiraja Aceh -:-

IRAN: Persian Gulf Pro League

17:30Shahr Khodrou - Esteghlal F.C. 2:2
18:00Sepahan - Nassaji Mazandaran 0:1
18:30Foolad - Naft M.I.S 1:0

JORDANIË: Premier League

17:30UitgesteldSahab - Al Ahli -:-
20:00UitgesteldAqaba - Al Sareeh -:-

LETLAND: Beker

18:00Karosta - Jurmalas 4:0

MAROKKO: Botola Pro

35'Berkane - Wydad 0:1

MOLDAVIË: Nationale Divisie

17:00Sfintul - CSCA Buiucani 2:1
19:30Zimbru - Floresti 0:2

OEZBEKISTAN: Super League

16:00UitgesteldSogdiana - Bunyodkor -:-

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

00:30Guarani - River Plate 3:0

QATAR: QSL

15:30Al-Rayyan - Al Sailiya 1:0
17:45Al-Wakra - Al Arabi 2:1

RUSLAND: Supreme Division Women

12:00FK Yenisey V - CSKA Moskou V 0:3
17:00Chertanovo M. V - Lokomotiv Moskou V 1:3
17:00Krasnodar V - Ryazan V 2:0
17:00Zenit V - Zvezda V 0:0

SAOEDI-ARABIË: Division 1

18:00Al-Nahda - Al Ain 2:2
18:00Al Najoom - Al Bukayriyah 0:0
18:10Najran - Al Taee 1:3
18:20Al Batin - Al-Shoalah 3:1
18:35Al Jabalain - Al-Kawkab 0:1
18:40Al Ansar - Al Mojzel 0:1

SOMALIË: Nation Link Telecom Championship

14:30Heegan - Horseed 1:5

USA: MLS - Play-offs

02:00Philadelphia Union - Portland Timbers 1:2

USA: USL Championship

23:00Philadelphia 2 - New York Red Bulls 2 3:2
01:30Atlanta United 2 - Charleston 1:1
02:00Birmingham - Charlotte Independ. 4:1
02:00Saint Louis FC - Sporting Kansas City 2 1:1
02:30AfgelastMemphis - Pittsburgh -:-
04:30AfgelastLA Galaxy 2 - Oklahoma City Energy -:-

USA: USL League One

01:00Greenville - Tormenta 1:0

WERELD: Club Vriendschappelijk

11:00Arka (Pol) - Elblag (Pol) 0:0
11:00Bohemians 1905 (Cze) - Mas Taborsko (Cze) 2:0
16:00Hirnyk Kryvyi Rih (Ukr) - Nikopol (Ukr) 4:2
16:00Olimpik Donetsk (Ukr) - Dinaz Vyshgorod (Ukr) 2:2
17:00AfgelastO. Ljubljana (Slo) - Sparta Praag (Cze) -:-
17:45Gorica (Slo) - Sparta Praag (Cze) 1:3
18:00Norresundby (Den) - Thisted (Den) -:-
19:00Kray (Ger) - Speldorf (Ger) 2:0
19:30Hibernians (Mlt) - Valletta (Mlt) 3:1
19:30Hilden (Ger) - SW Dusseldorf (Ger) -:-

WERELD: Club Friendly Women

17:00Soyaux V (Fra) - FC Parijs V (Fra) 1:3
18:00Werder Bremen V (Ger) - SGS Essen V (Ger) 1:4

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga

17:00Belshina - Slutsk 4:2
19:00Soligorsk - Dynamo Brest 1:0

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga Reserve

14:00Vitebsk 2 - Isloch 2 1:2

ZAMBIA: Super League

15:00Buildcon - Green Buffaloes FC 3:1
15:00Forest Rangers - NAPSA Stars 1:0
15:00Green Eagles - Lusaka Dynamos 2:0
15:00UitgesteldKabwe - Power Dynamos -:-
15:00UitgesteldKabwe Youth Academy - Mufulira -:-
15:00Nkana - Nakambala Leopards 3:0
15:00Nkwazi - Kansanshi 1:1
15:00Zanaco - Lumwana Radiants 1:1
15:00Zesco Utd - Red Arrows 1:1

ZWEDEN: Allsvenskan

19:00AIK Stockholm - Elfsborg 1:2
19:00Göteborg - Östersunds 2:2
19:00Hacken - Norrkoping 2:1
19:00Kalmar - Örebro 0:3
19:00Mjallby - Sirius 1:1

ZWITSERLAND: Zwitserse Beker

18:00Luzern - Young Boys 1:2net
18:00Rapperswil - Sion 1:2

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.