REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

ARMENIË: Premier League

14:30Gandzasar - Lori 1:0
17:00UitgesteldArarat - Alashkert -:-

AZIË: AFC Championship U19

16:00UitgesteldMaleisië -19 - Jemen -19 -:-
16:00UitgesteldQatar -19 - Tadzjikistan -19 -:-

BAHREIN: Premier League - Nacompetitie

17:00Busaiteen - Bahrain SC -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

02:30Vasco - Corinthians 1:2

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

00:00Cuiaba Esporte - Parana 3:3
00:00Sampaio Correa - Confianca 1:3

BRAZILIË: Serie D

23:00Ferroviaria - Bangu 3:0
00:00Bahia De Feira - Gama 0:1
00:00Bare - SE Juventude 0:1
01:00America-RN - Cajazeirense de Desportos 4:1
01:00Campinense - Globo 4:1
01:00Joinville - Sao Caetano 2:1
02:00Fast Clube - Acreano 1:0
20:00Novorizontino - SER Caxias -:-
20:00Portuguesa RJ - Cascavel -:-
20:00Potiguar - Itabaiana -:-
20:00Vitoria ES - Goiania -:-
20:30Afogados da Ingazeira - Guarany -:-
20:30Moto Club - Santos AP -:-
20:30Nacional PR - Mirassol -:-
21:00Operario VG - Aguia Negra -:-
22:00Marcilio Dias - Sao Luiz -:-
23:00Goianesia - Real Noroeste -:-
23:00Rio Branco - Bragantino -:-
00:00Villa Nova MG - Brasiliense -:-

BRAZILIË: Campeonato Cearense - Play-offs

02:30Fortaleza - Ceara 1:0

BRAZILIË: Campeonato Mineiro 2

00:00Serranense - CAP Uberlandia 0:1

BRAZILIË: Braziliaanse Beker U20

20:00Moto Club -20 - Vasco -20 -:-
00:00Flamengo -20 - Goias -20 -:-

BRAZILIË: Brasileiro U23 - Eerste fase

20:00Ceara -23 - Bragantino -23 -:-
20:00Corinthians -23 - Avai -23 -:-
20:00Fluminense -23 - Coritiba -23 -:-
20:00Fortaleza -23 - Sampaio Correa -23 -:-
20:00Gremio -23 - Parana -23 -:-
20:00Juventude -23 - Vila Nova -23 -:-
20:00Paysandu -23 - Santa Cruz -23 -:-
20:00Santos -23 - CRB -23 -:-

BULGARIJE: Beker

14:00Chernomorets Balchik - Septemvri Sofia 1:0
14:00Nadezhda Dobroslavci - Botev Vratsa 0:2
14:00Oborishte - Botev Plovdiv 0:4
14:00Sozopol - Etar 0:1pen

CHILI: Hoogste Divisie

23:30U. Espanola - Cobresal 1:0

CHINA: Super League - 9de-16de plek

09:30Shijiazhuang - Dalian Pro 0:2

CHINA: Super League - Play-offs

13:35Beijing Guoan - Shandong Luneng 2:1

COLOMBIA: Copa Colombia

01:00La Equidad - Cucuta 1:2
03:00Chico - Real San Andres 1:1
03:00Envigado - Once Caldas 3:0

COLOMBIA: Liga Women

21:00Fortaleza V - Llaneros V -:-

COSTA RICA: Liga de Ascenso - Apertura

04:00Escazucena - Cofutpa 1:1

DENEMARKEN: 1st Division

18:00Silkeborg - Viborg -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

19:00Kray - Bocholt -:-
19:30UitgesteldDJK Teutonia St.Tonis - FC Monheim -:-
19:30Union Nettetal - Schonnebeck -:-
20:00UitgesteldDuisburg - Dusseldorf-West -:-

ECUADOR: Serie B

00:00Atl. Porteno - Fuerza A. 0:0
21:30Manta - Chacaritas -:-

EGYPTE: Egypt Cup

20:00Al Ittihad - Arab Contractors -:-

ESTLAND: Esiliiga

18:00AfgelastMaardu - Elva -:-
18:00Parnu - Parnu JK Vaprus -:-

EUROPA: Europa League - Groepsfase

18:55CSKA Sofia - CFR Cluj -:-
18:55Dundalk - Molde -:-
18:55H. Beer Sheva - Slavia Praag -:-
18:55Lech Poznań - Benfica -:-
18:55Leverkusen - Nice -:-
18:55Napoli - AZ -:-
18:55PAOK - Omonia -:-
18:55PSV - Granada -:-
18:55Rapid Wien - Arsenal -:-
18:55Rijeka - Real Sociedad -:-
18:55Standard - Rangers -:-
18:55Young Boys - AS Roma -:-
21:00Braga - AEK Athene -:-
21:00Celtic - AC Milan -:-
21:00Dinamo Zagreb - Feyenoord -:-
21:00Hoffenheim - Rode Ster Belgrado -:-
21:00Leicester City - Zorya -:-
21:00Liberec - Gent -:-
21:00Ludogorets - Royal Antwerp -:-
21:00M. Tel Aviv - Qarabag -:-
21:00Sparta Praag - Lille -:-
21:00Tottenham Hotspur - LASK -:-
21:00Villarreal - Sivasspor -:-
21:00Wolfsberger AC - CSKA Moskou -:-

EUROPA: Europees Kampioenschap -17 - Kwalificatie - Eerste fase

14:00UitgesteldItalië -17 - Albanië -17 -:-
14:00UitgesteldRoemenië -17 - Slovenië -17 -:-

EUROPA: EK Vrouwen - Kwalificatie

22'Griekenland V - Montenegro V 0:0
17:30Wales V - Faeröer Eilanden V -:-
18:45Zweden V - Letland V -:-

FINLAND: Hoogste Divisie

17:00HIFK - Rovaniemi -:-
17:30Honka - Lahti -:-
17:30Inter Turku - TPS Turku -:-
17:30KuPS - Haka -:-
17:30SJK - Ilves -:-

FRANKRIJK: National 2 - Group D

19:30Angouleme - Romorantin -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura - 1e Ronde

23:00UitgesteldMarathon - Honduras Progreso -:-
01:00UitgesteldReal de Minas - Real Sociedad -:-
03:00UitgesteldOlimpia - Real Espana -:-
23:00UitgesteldPlatense - Vida -:-

INDONESIË: Liga 1

10:30UitgesteldBhayangkara Utd - Arema -:-
10:30UitgesteldPersela - Persik Kediri -:-
13:15UitgesteldPersipura - Persija Jakarta -:-

ITALIË: Serie C - Groep A

90+'Pro Patria - Lucchese 3:0
20:30Como - Pergolettese -:-

ITALIË: Serie C - Groep C

20:45Foggia - Avellino -:-
20:45Juve Stabia - Cavese -:-

JORDANIË: Premier League

17:00Shabab Al Ordon - Sahab -:-

KAZACHSTAN: Premier League

10:00Kaisar - Shakhtar K. 2:0
10:00Ordabasy - Zhetysu 3:1
13:00FC Astana - Tobol 1:0
90'K. Almaty - Kaspij Aktau 3:1

KAZACHSTAN: First Division

07:00Arys - Ekibastuz 2:2
07:00Sdyushor - Shakhtar Bulat 2:0
10:00Altai Semey - Baykonur Kyzylorda 0:2
11:00Atyrau - Akademiya Ontustik 0:0
11:00FK Akzhayik - Kairat Academy 3:1
13:00Aktobe - FK Kyran 2:0

MALTA: Division 1

17:00Vittoriosa - Zebbug -:-
21:15UitgesteldPieta Hotspurs - Marsa FC -:-

MAURITANIË: Ligue 1

23:40Nouakchott King's - Kedia 4:1
19:00JAHE - Kaedi -:-
21:40Sahel - Garde Nationale -:-

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tlaxcala - Cimarrones de Sonora 2:1
02:05Leones Negros - Cancun 0:1
04:05Dorados - Tapatio 1:1

MEXICO: Liga Premier Serie A

23:00Cafetaleros de Chiapas 2 - Zitacuaro -:-

MEXICO: Copa Mexico - Play-offs

04:06Tijuana - Monterrey 0:1

NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF League

02:00Independiente (Pan) - Antigua (Gtm) 0:1pen
00:00Alajuelense (Cos) - Cibao (Dom) -:-

OEZBEKISTAN: Super League

13:00Mashal Muborak - Kokand 1912 1:2
15:00Bunyodkor - Andijan 6:2

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal

19:00Deutschlandsberger - Ried (Am) -:-

RUSLAND: PFL - Group 1

13:30Krasnodar 3 - Tuapse 5:3

RUSLAND: PFL - Group 2

08:00UitgesteldZenit Irkutsk - Chita -:-

RUSLAND: Youth League

12:00Chertanovo M. -19 - Sochi -19 0:0

SAOEDI-ARABIË: Premier League

14:40Abha - Al-Hilal 1:1
17:05Al-Taawon - Al Nasr Riyadh -:-
18:55Al Ahli SC - Al Wehda -:-

SLOVENIË: Beker

14:00Drava - Mura 2:0

SPANJE: LaLiga2

22'Leganes - Zaragoza 0:0
19:00Mallorca - Albacete -:-
19:00R. Oviedo - Rayo Vallecano -:-
21:30Malaga - Gijon -:-

SPANJE: Copa Federacion

12:00Las Rozas - SD Tenisca 3:1
19:00Leioa - Langreo -:-
19:30Platges de Calvia - Mar Menor -:-
20:00Llagostera - Gimnastic -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

90+'Tanzania Prisons - Simba 1:0
88'Young Africans - Polisi Tanzania 1:0

TURKIJE: 1. Lig

12:30Tuzlaspor - Ankaraspor 2:0
90+'Istanbulspor - Akhisarspor 1:2
18:00Menemenspor - Bursaspor -:-

TURKIJE: Beker

12:00Agri 1970 - 52 Orduspor 1:2
12:00Erbaaspor - Yozgatspor 1959 FK 0:1
12:30Karakopru - Osmaniyespor 1:0
12:30Tepecik - Alemdag 1:0
14:00Belediye Derince - Cankaya FK 3:0
18:001928 Bucaspor - Soma Spor -:-

URUGUAY: Segunda Division

00:00Atenas - Albion -:-

USA: MLS

03:00UitgesteldColorado Rapids - Sporting Kansas City -:-

USA: USL League One

01:00Tormenta - New England II 4:0
02:00Forward Madison - North Texas 0:1

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Tweede fase

23:00Lara - Puerto Cabello 0:0
02:00Carabobo - Atl. Venezuela 0:0

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie

37'Al Fujairah - Bani Yas 1:0
37'Hatta - Al Wasl 0:1
19:00Al Sharjah - Al-Wahda -:-

VIETNAM: National League Women

11:00UitgesteldHa Noi 2 V - Son La V -:-
11:00UitgesteldHo Chi Minh V - Phong Phu Ha Nam V -:-
11:00UitgesteldThai Nguyen V - Ho Chi Minh City 2 V -:-
11:00UitgesteldTKS Viet Nam V - Ha Noi V -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

86'Ethiopia - Zambia 2:1
15:00Noord-Macedonië -17 - Servië -17 0:0
17:00AfgelastSlowakije -16 - Tsjechië -16 -:-
17:00AfgelastZwitserland -16 - Spanje -16 -:-
17:00AfgelastZwitserland -17 - Spanje -17 -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga

RustDynamo Brest - Slutsk 1:1

ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Nacional (Uru) - A. Lima (Per) 2:0
00:15Racing Club (Arg) - Estudiantes M. (Ven) 2:1
02:30Bolivar (Bol) - Guarani (Par) 2:3
02:30Flamengo (Bra) - Junior (Col) 3:1
02:30Ind. del Valle (Ecu) - Barcelona SC (Ecu) 2:0
02:30Palmeiras (Bra) - Tigre (Arg) 5:0

ZWEDEN: Superettan

19:00Brage - Ljungskile -:-
19:00Jonkopings - GAIS -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.