Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden
ALBANIË: First Division
14:00Lushnja - Vora 4:3ARGENTINIË: Copa de la Liga Profesional
01:30Lanus - Union Santa Fe 2:200:00Rosario - Barracas Central -:-
ARGENTINIË: Primera C - Apertura
23:00Central Cordoba - Yupanqui 0:323:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
23:00Mercedes - Berazategui 2:3
33'Deportivo Muniz - Sportivo Barracas 1:0
ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
23:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:123:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
45+'Huracan 2 - Central Cordoba 2 0:0
RustNewells Old Boys 2 - Lanus 2 0:1
RustSarmiento Junin 2 - Talleres Cordoba 2 0:0
21:00Ind. Rivadavia 2 - River Plate 2 -:-
ARGENTINIË: Primera A Vrouwen - Apertura
00:00Belgrano V - Gimnasia L.P. V -:-AUSTRALIË: NPL South Australian
10:00Adelaide -21 - NE Metrostars 0:410:00Adelaide Croatia Raiders - Adelaide City 2:0
AUSTRALIË: NPL Western Australia
12:00Perth SC - Inglewood 6:0AUSTRALIË: A-League Vrouwen
09:00Central Coast Mariners V - Western United V 1:1AZERBEIDZJAN: I Liqa
12:00Karvan - Difai Agsu 0:012:00Lokbatan - Iravan 3:0
13:00Araz Saatli - Mingachevir 4:0
BELARUS: Vysshaya Liga Vrouwen
12:00Smorgon V - Minsk FK V 0:1413:00Vitebsk V - Din. Minsk V 1:4
14:00Bobruichanka V - Belarus -19 V 1:1
BELGIË: Pro League U21
33'Beveren -21 - KAS Eupen -21 1:0BOLIVIA: Primera División - Apertura
20:00GV San Jose - Always Ready -:-BRAZILIË: Amapaense
00:00Santos AP - Macapa 1:300:00Sao Paulo AP - Trem -:-
BRAZILIË: Amazonense - Tweede fase
20:45Manaus - Operario Esporte Clube -:-BRAZILIË: Carioca - Taca Rio
23:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BRAZILIË: Cearense 2
00:00Tiradentes - Icasa-CE 1:300:00Tirol - Maranguape 4:1
BRAZILIË: Goiano - Play-offs
23:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZILIË: Mineiro - 5-8e plaats
00:30Athletic Club - Pouso Alegre -:-BRAZILIË: Paraense - Play-offs
00:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:100:00Tuna Luso - Remo -:-
BRAZILIË: Paranaense - Play-offs
00:00Athletico-PR - Operario 1:0BRAZILIË: Paulista - Play-offs
00:30Santos - Bragantino 3:1BRAZILIË: Paulista A2 - Play-offs
23:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen23:30Sao Bento - Noroeste 1:2
00:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
00:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRAZILIË: Potiguar - Tweede fase
RustGlobo - Baraunas 0:3BRAZILIË: Copa Verde
00:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZILIË: Copa do Nordeste
01:30America-RN - Nautico 1:001:30Botafogo PB - Bahia 4:0
01:30Ceara - Itabaiana 2:1
01:30CRB - AE Altos 2:0
01:30Maranhao - Fortaleza 3:2
01:30River-PI - ABC 0:1
01:30Sport Recife - Juazeirense 3:0
01:30Vitoria - Treze 3:0
BRAZILIË: Goiano U20
19:30Trindade -20 - Goias -20 -:-BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen
RustBotafogo RJ V - Real Brasilia V 0:0RustGremio V - Palmeiras V 0:1
CHILI: Primera División
22:00A. Italiano - Coquimbo -:-00:30O'Higgins - Deportes Iquique -:-
CHILI: Segunda División
23:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino -:-COLOMBIA: Primera A - Apertura
00:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:002:20Millonarios - Santa Fe 3:1
CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
14:30UitgesteldRenaissance - AC Rangers -:-COSTA RICA: Primera División - Clausura
02:00San Carlos - Herediano 2:003:00Cartagines - Saprissa 3:4
DENEMARKEN: 2nd Division
13:00Fremad Amager - Middelfart 1:313:00Hellerup - FA 2000 4:2
14:00Aarhus Fremad - Skive 0:1
14:00Esbjerg fB - Roskilde 4:2
15:00AB Kopenhagen - Nykøbing FC 2:3
15:00Thisted - Brabrand 0:1
DENEMARKEN: 3rd Division
13:00Avarta - Ishoj 0:113:00Holbaek - Lyseng 1:0
13:00Holstebro - Næsby 1:0
13:00Vejgaard - Vanløse 0:0
14:00SfB-Oure - VSK Aarhus 0:0
14:00Young Boys FD - BK Frem 1:1
DJIBOUTI: Division 1
19:00CDC Q7 - AS Arta -:-21:00Dikhil - ASAS -:-
DUITSLAND: Regionale Liga Noord
33'SC Weiche-08 - Drochtersen/Assel 1:033'Spelle-Venhaus - Norderstedt 0:0
DUITSLAND: Regionalliga Nordost
RustErfurt - Greifswald 0:149'Luckenwalde - BFC Dynamo 1:0
DUITSLAND: Regionale Liga West
33'Oberhausen - Duren 1:1DUITSLAND: Regionalliga Sudwest
RustFSV Frankfurt - Koblenz 0:0RustFulda-Lehnerz - Steinbach Haiger 2:0
RustWalldorf - Homburg 0:0
DUITSLAND: Regionalliga Bayern
RustBayern München II - Schweinfurt 2:0DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein
RustBordesholm - Eichede 0:1DUITSLAND: Oberliga Hamburg
RustNiendorfer TSV - Sasel 1:133'Altona - Wandsbeker Concordia 3:0
33'Halstenbek-Rellingen - Duneberg 2:0
33'Harksheide - Turkiye Wilhelmsburg 0:1
33'HEBC Hamburg - Paloma 1:0
33'Rugenbergen - Suderelbe 1:0
33'Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 0:1
20:00ETSV Hamburg - Tornesch -:-
DUITSLAND: Oberliga Bremen
33'Aumund-Vegesack - Woltmershausen 1:0DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen
17:00Delmenhorst - BSV Rehden 1:0RustEintracht Celle - Emden 0:3
RustLupo-Martini Wolfsburg - Schoningen 1:1
33'Vorsfelde - Egestorf-Langreder 1:0
DUITSLAND: Oberliga Westfalen
RustBovinghausen - Eintracht Rheine 1:0RustClarholz - Turkspor Dortmund 2:2
RustEnnepetal - Finnentrop/Bamenohl 0:2
45+'Lotte - ASC 09 Dortmund 2:1
45+'Schermbeck 2020 - Vreden 1:0
RustWestfalia Rhynern - Gievenbeck 1:3
33'Siegen - Erkenschwick 1:1
DUITSLAND: Oberliga Hessen
RustBaunatal - Weidenhausen 2:0RustFernwald - Stadtallendorf 0:0
33'Erlensee - Giessen 1:1
33'RW Walldorf - Alzenau 0:0
DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
RustWorms - SpVgg Quierschied 2:120:00Arminia Ludwigshafen - Baumholder -:-
DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord
RustNeudrossenfeld - Regensburg II 1:0DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd
RustHeimstetten - Ismaning 1:133'Kirchheimer - 1860 München II 3:0
DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg
RustMutschelbach - Nottingen 0:1DUITSLAND: Oberliga Mittelrhein
20:00Germania Teveren - Freialdenhoven -:-DUITSLAND: Oberliga Niederrhein
33'Hilden - Hamborn 0:033'Meerbusch - Buderich 0:1
33'Mulheimer FC 97 - Baumberg 1:0
33'SW Essen - Germania Ratingen 0:0
33'Union Nettetal - KFC Uerdingen 0:0
ECUADOR: Serie B
01:00Ind. Juniors - Gualaceo 3:222:30Chacaritas - Manta -:-
EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
01:30Santa Tecla - Dragon 3:102:30Metapan - Alianza FC 0:3
ENGELAND: Southern League South Division
21:00Walton & Hersham - Harrow -:-ESWATINI: Swazi MTN Premier League
14:00Rangers FC - Manzini Wanderers 0:1ETHIOPIË: Premier League
14:00Defence Force - Welayta Dicha 1:017:00Ethiopia Bunna - Fasil Kenema 1:1
EUROPA: Champions League Vrouwen - Play-offs
60'Barcelona V - Brann V 2:021:00PSG V - BK Häcken V -:-
GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura
03:00Antigua - Comunicaciones 3:018:00Zacapa - Xelaju 1:1
21:00Municipal - Coban Imperial -:-
22:45Guastatoya - Coatepeque -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00America des Cayes - Racing Haitien -:-21:00Real Hope - Ouanaminthe -:-
INDIA: I-League
11:00Delhi FC - Lajong 3:115:30Aizawl - Churchill Brothers 4:0
INDONESIË: Liga 1
14:30Persib - FC Bhayangkara 0:014:30Persik Kediri - Persikabo 1973 5:2
IRAK: Super League
33'Erbil - Al Karkh 0:0ISRAËL: Liga Alef North
14:00H. Migdal HaEmek - Tzeirei Kafr Kanna 1:017:15Kiryat Yam - Hapoel Bueine 3:1
3'Ironi Baka - Tayibe 0:0
ISRAËL: Liga Alef South
13:00Maccabi Shaarayim FC - Holon Yermiyahu 1:217:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Tel Aviv 4:4
33'Shimshon Kafr Qasim - Agudat Sport Ashdod 0:0
ITALIË: Serie C - Groep A
20:45Padova - Pergolettese -:-ITALIË: Serie C - Groep B
20:30Carrarese - Perugia -:-20:45Fermana - Rimini -:-
20:45Gubbio - Torres -:-
20:45Vis Pesaro - Lucchese -:-
ITALIË: Serie C - Groep C
20:45Catania - Giugliano -:-ITALIË: Serie D - Groep A
14:30Albenga - Pinerolo 1:114:30Alcione Milano - Vogherese 3:1
14:30Asti - Derthona FbC 2:1
14:30Borgosesia - Gozzano 0:2
14:30Bra - Lavagnese 1:1
14:30Ticino - PDHA 5:2
14:30Vado - Chisola 2:3
15:00Citta di Varese - Sanremese 2:1
15:00Fezzanese - Alba 3:1
15:30Ligorna - Chieri 2:1
ITALIË: Serie D - Groep B
14:30Arconatese - Ciserano-Bergamo 1:314:30Caldiero Terme - Piacenza 2:1
14:30Caravaggio - USD Casatese 1:1
14:30Club Milano - Varesina 2:1
14:30Crema - Castellanzese 0:2
14:30Desenzano - Villa Valle 2:1
14:30Legnano - Brusaporto 1:0
14:30Ponte San Pietro - Clivense 1:0
14:30Tritium - Folgore Caratese 0:0
20:00Pro Palazzolo - Real Calepina -:-
ITALIË: Serie D - Groep C
14:30Adriese - Cjarlins Muzane 0:014:30Bassano - Montecchio Maggiore 4:5
14:30Luparense - Chions 1:2
14:30Montebelluna - Castegnato 0:0
14:30Mori - Breno 1:2
14:30Portogruaro - Mestre 0:3
ITALIË: Serie D - Groep D
14:30Aglianese Calcio - AC Carpi 1:214:30Certaldo - Sant'Angelo 1:0
14:30Forli - Lentigione 1:3
14:30Imolese - Fanfulla 2:0
14:30Mezzolara - Ravenna 0:4
14:30Prato - Sangiuliano City 1:0
14:30Sammaurese - Victor San Marino 1:0
14:30San Donnino - Pistoiese 1:0
14:30SCD Progresso - Corticella 2:0
ITALIË: Serie D - Groep E
14:30Follonica Gavorrano - Figline 1:114:30Montevarchi - Real Forte Querceta 3:2
14:30SC Cenaia - Livorno 1:1
14:30Seravezza Pozzi - Sangiovannese 1:4
14:30Tau - Trestina 4:0
14:30Vivi Altotevere - Poggibonsi 0:1
15:00San Donato - Pianese 0:1
18:00Grosseto - Mobilieri Ponsacco 2:2
ITALIË: Serie D - Groep F
14:30Avezzano - L Aquila 0:114:30Fano - Atletico Ascoli 1:1
14:30Fossombrone - Campobasso 1:1
14:30Sambenedettese - Chieti 1:1
14:30Sora - Vigor Senigallia 0:1
14:30Tivoli Calcio - Roma City 0:2
14:30United Riccione - Termoli 0:1
14:30Vastogirardi - Matese 1:0
15:00S. N. Notaresco - Real Monterotondo 1:2
ITALIË: Serie D - Groep G
14:00Cavese - Budoni 3:014:30Anzio Calcio 1924 - Flaminia 0:6
14:30Atletico Uri - Trastevere Calcio 0:1
14:30Boreale - Sarrabus Ogliastra 2:0
14:30Cynthialbalonga - Ischia 2:0
14:30Latte Dolce - Gladiator 1:3
14:30Romana - Nocerina 0:2
14:30San Marzano - Nuova Florida 1:0
15:00Cassino - Ostia Mare 2:3
ITALIË: Serie D - Groep H
14:30Barletta - Fidelis Andria 1:214:30Bitonto - Gelbison 0:4
14:30Paganese - Gravina 2:5
14:30Santa Maria Cilento - Casarano 3:4
15:00Gallipoli - Palmese 1914 2:3
15:00Manfredonia - A.C.D. Nardo 1:0
15:00Matera - Rotonda 0:1
15:30Citta di Fasano - Altamura 1:2
16:00Angri - Martina Calcio 0:3
ITALIË: Serie D - Groep I
14:30Licata - Gioiese 4:014:30Portici 1906 - S. Agata 1:1
14:30Reggio Calabria - Akragas 5:1
14:30Siracusa - USD Ragusa 0:0
15:00AS Acireale - Vibonese 1:0
15:00Igea Virtus - Real Casalnuovo 3:1
15:00San Luca - Trapani 0:0
16:00Sancataldese - Canicatti 0:0
JORDANIË: Premier League
20:30Moghayer Al Sarhan - Aqaba -:-KAMEROEN: Elite One - Championship Play-Offs
14:00Stade Renard - Canon Yaounde 1:114:30Gazelle - Victoria United 0:1
16:00Cotonsport - Colombe 1:0
17:00Yong Sports Academy - Dynamo Douala 3:2
KAMEROEN: Elite One - Degradatiegroep
14:30Fauve Azur Elite - Fortuna Mfou 2:315:00Les Astres - Bamenda 3:0
16:45Union Douala - Aigle Royal 1:0
17:15UMS de Loum - APEJES Academy 0:0
KAMEROEN: Elite Two - Championship Play-Offs
15:00Bafmeng United - Panthere 0:217:00Feutcheu - Bafoussam 0:0
KAMEROEN: Elite Two - Degradatiegroep
13:30Isohsa - Renaissance 2:014:30Foncha - FC Rangers of Bafut 0:0
15:30AS Fap - Yafoot 0:0
15:30Leopard de Douala - Unisport Bafang 1:3
KIRGIZIË: Premier Liga
13:30Muras United - Neftchi Kochkor-Ata 1:3KROATIË: Prva NL
15:30Bijelo Brdo - Sesvete 2:115:30Dugopolje - Dubrava 0:0
LIBERIA: LFA First Division
17:00Watanga - BEA Mountain 2:1MAROKKO: Coupe du Trone
23:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:023:00FATH Casablanca - Fes 2:0
23:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen
23:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
23:00Maghreb Fez - Tanger -:-
23:00Marrakech - Agadir -:-
MAURITANIË: Ligue 1
23:30Ksar - Entou -:-MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Leones Negros - Atletico La Paz 2:404:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora 0:2
MEXICO: Liga Premier Serie B
RustChilangos - Uruapan 0:1OEGANDA: Premier League
14:00Maroons - Express 2:017:00Kampala City - Busoga 4:1
OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Championship Play-Offs
11:00Kryvbas V - Vorskla Poltava V 1:2OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Degradatiegroep
11:00Mariupol V - Veres-Rivne V 1:111:00Panthers FC Uman V - EMC Podolie V 3:0
OEZBEKISTAN: Super League
15:00Din. Samarkand - Metallurg Bekabad 2:1OEZBEKISTAN: Pro Liga
12:00Buxoro - Xorazm Urganch 0:0OOSTENRIJK: Karnten
RustATSV Wolfsberger - SV Kraig 1:045+'Lendorf - Donau Klagenfurt 0:1
45+'Volkermarkt - SAK Klagenfurt 1:1
45+'KAC 1909 - Bleiburg 0:0
OOSTENRIJK: Oberosterreich
33'Weisskirchen - Ostermiething 0:0OOSTENRIJK: Steiermark
RustLebring - Hohenhaus Schladming 0:2RustWeinland Gamlitz - SV Wildon 0:1
OOSTENRIJK: Tirol
RustKematen - Telfs 1:1PARAGUAY: Primera División - Apertura
23:00Tacuary - Ameliano 1:101:30Sportivo Trinidense - Sp. Luqueño 0:1
PERU: Liga 1 - Apertura
21:00Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos -:-POLEN: Division 2
17:00Wisla Pulawy - Elblag 4:0RustGKS Jastrzebie - Kotwica Kolobrzeg 2:0
33'S. Wola - Sandecja 0:0
POLEN: III Liga - Group II
16:00Unia Swarzedz - Vineta W. 4:0POLEN: III Liga - Group III
15:30Sleza Wroclaw - Z. Gora 1:1POLEN: Central Youth League
11:00Rakow Czestochowa -19 - Jagiellonia -19 0:012:00Lech Poznań -19 - Zaglebie -19 3:1
12:00Sandecja -19 - Pogon Szczecin -19 0:3
14:00Wisla -19 - Legia -19 1:2
15:00Polonia Warschau -19 - Warta P. -19 3:2
PORTUGAL: Taça de Portugal Vrouwen
16:00Braga V - Racing Power V 1:2ROEMENIË: Liga 2 - Championship Play-Offs
18:00Hunedoara - Gloria Buzau 1:1SAOEDI-ARABIË: Division 1
18'Al Batin - Hajer 0:03'Al Ain - Al Jandal 0:0
3'Al Orubah - Jeddah 0:0
SENEGAL: Ligue 1
17:30Dakar SC - Teungueth 0:217:30Guediawaye - Mbour 3:1
17:30Linguere - Jamono Fatick 1:1
17:30Ouakam - Generation F. 1:1
17:30Sonacos - Jaraaf 0:0
17:30US Goree - Casa 2:0
SLOVENIË: 1. SZNL Vrouwen
17:00Krim V - ZNK Ljubljana V -:-SLOWAKIJE: 2e Divisie
15:00Povazska Bystrica - FK Humenne 1:3SLOWAKIJE: 3. Liga - East
15:00Lipany - Snina 0:1SLOWAKIJE: 3. Liga - West
15:00Dubnica - Castkovce 3:3SPANJE: Tercera RFEF - Group 1
12:00Estradense - Pontevedra B 2:112:00Gran Pena - Atletico Arteixo 3:3
12:00Polvorin - UD Ourense 4:2
12:00Rapido de Bouzas - Viveiro 1:2
12:15Silva SD - Bergantinos 0:2
17:00Arzua - Somozas 1:2
17:00Barbadas-Bentraces - Alondras 2:1
17:00Betanzos - Arosa SC 1:2
17:00Paiosaco - Sarriana 0:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 2
12:00Gijon Industrial - Condal 0:112:00Lealtad - Basico Urraca 2:1
12:00Luarca - CD Colunga 0:3
12:30Union Club Ceares - L'Entregu 0:1
17:15Llanes - Real Titanico 2:1
17:15Praviano - Tuilla 1:0
SPANJE: Tercera RFEF - Group 3
11:45Siete Villas - Solares 1:117:00Bezana - UD Samano 1:2
17:00Castro - Atletico Albericia 2:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 4
11:30Basconia - Durango 1:111:30Beasain - Touring KE 1:1
11:30Portugalete - Padura 3:1
13:00Alaves C - SD Deusto 0:1
16:30Aurrera Ondarroa - Lagun Onak 0:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 5
18:00Vilassar de Mar - Peralada 2:120:30Reus FCR - L'Hospitalet -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 6
12:00Ilicitano - Villarreal C 3:020:00Burriana - Rayo Ibense -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 7
10:30Canillas - Leganes B 1:211:30Trival Valderas - Las Rozas 0:0
12:00Colonia M. - Collado Villalba 0:3
12:00Pozuelo de Alarcon - AD Torrejon 0:1
16:30Villanueva - Galapagar 0:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 8
12:00Villaralbo - Burgos CF B 1:212:30La Virgen - Santa Marta Tormes 1:0
16:30Laguna - Atl. Astorga 0:2
16:30Mirandes B - Ponferradina B 1:0
17:00Bembibre - Almazan 0:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 9
12:30Huetor Tajar - CP Almeria 0:0SPANJE: Tercera RFEF - Group 10
12:00Atletico Espeleno - La Palma 1:012:00Cabecense - Pozoblanco 1:0
12:00Cartaya - CD Utrera 1:0
16:00Ceuta B - Puente Genil 1:0
SPANJE: Tercera RFEF - Group 11
11:30Collerense - Poblense 0:211:30Ibiza Islas Pitiusas - Constancia 3:3
12:00Binissalem - Portmany 1:2
16:00Llosetense - Alcudia 0:2
16:00Mercadal - Manacor 3:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 12
12:00Arucas - Tenerife B 1:113:00La Cuadra - Yaiza 0:1
13:00Panaderia - Lanzarote 2:1
13:00Santa Ursula - Ibarra 1:0
13:00Tamaraceite - Teror 1:1
21:00CD Marino - Atl. Victoria -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 14
12:00Castuera - CD Calamonte 3:112:30Arroyo - Trujillo 1:1
17:00Diocesano - Don Alvaro 1:0
17:00Villafranca - Pueblonuevo 0:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 15
11:00Beti Onak - Txantrea 1:011:30Alesves - CD Ardoi 2:2
12:00Beti Kozkor - Bidezarra 1:0
3'Cirbonero - Cortes 0:0
SPANJE: Tercera RFEF - Group 16
11:30Comillas - Arnedo 0:212:00Berceo - Anguiano 0:2
12:00Calahorra B - Varea 0:1
12:00CDFC Calzada - UD Logrones B 0:1
12:00Oyonesa - CCD Alberite -:-
12:00River Ebro - Haro Deportivo 0:1
12:00Tedeon - Racing Rioja 0:0
SPANJE: Tercera RFEF - Group 17
11:00Calamocha - Binefar 0:011:00Huesca B - Borja 0:0
11:30Epila - Cuarte 1:1
12:00Belchite 97 - Ejea 1:2
16:30Caspe - Carinena 4:0
16:30Ebro - Utrillas 3:1
16:30Tamarite - Fuentes 2:2
17:00Fraga - CF Illueca 4:0
SPANJE: Tercera RFEF - Group 18
11:30Conquense - San Clemente 4:112:00Azuqueca - Torrijos 3:0
12:00Cazalegas - La Solana 2:0
12:00Quintanar del Rey - Tarancon 1:0
12:00Toledo - Puertollano C.F. 3:2
12:00Villarrobledo - Tomelloso 2:1
12:00Villarrubia - Socuellamos 1:0
17:00Villacanas - Marchamalo 2:0
17:30Huracan de Balazote - Albacete B 1:3
TRINIDAD & TOBAGO: TT Premier League
23:00La Horquetta - Central FC 4:423:00Point Fortin - Police 2:3
23:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
01:10Morvant Caledonia Utd - Defence Force 1:1
TSJECHIË: Ustecky KP
RustUsti n. L. B - Banik Most - Sous B 1:0TSJECHIË: U19 League
11:00FK Mlada Boleslav -19 - SK Dynamo Ceske Budejovice -19 3:013:00FC Zbrojovka Brno -19 - Pardubice -19 1:3
URUGUAY: Copa Uruguay
00:30UitgesteldRiver Plate - Defensor Sp. -:-USA: MLS Next Pro
00:30New York City II - Chattanooga 2:1pen02:00Real Monarchs - Minnesota 2 2:1
23:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 -:-
00:00Chicago Fire II - Philadelphia II -:-
00:30Crown Legacy - Atlanta United 2 -:-
USA: USL League One
00:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity -:-VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Dep. Tachira - Metropolitanos -:-VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: UAE Competitie
RustAl Nasr - Hatta 1:0RustEmirates Club - Bani Yas 1:0
WALES: Cymru North
20:30UitgesteldDenbigh - Bangor 1876 -:-WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
80'Argentinië -16 - Ivoorkust -16 2:380'Frankrijk -16 - Saoedi-Arabië -16 5:1
76'Japan -16 - Wales -16 2:1
80'Tsjechië -16 - Mexico -16 1:2
WERELD: Club Vriendschappelijk
00:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:011:30HJK Helsinki (Fin) - TPS Turku (Fin) 5:1
12:00Orn (Nor) - Askollen (Nor) 4:0
13:00Eidsvold (Nor) - Notodden (Nor) 3:0
14:00Arendal (Nor) - Mandalskameratene (Nor) 5:1
14:00Besiktas (Tur) - Karagumruk (Tur) 1:1
14:00Sivasspor (Tur) - Sivas Dort Eylulspor (Tur) 3:0
14:00Skeid (Nor) - Kjelsås (Nor) 1:4
15:15Mikkeli (Fin) - KuPS Akatemia (Fin) 2:0
WERELD: Club Vriendschappelijk Vrouwen
18:00Örebro V (Swe) - Norrkoping V (Swe) 1:0ZIMBABWE: Premier Soccer League
14:00Arenel Movers - Herentals 0:014:00CAPS Utd - Bikita Minerals 0:1
14:00GreenFuel - TelOne 1:1
14:00Manica - Chegutu Pirates 0:0
14:00Platinum - Chicken Inn 2:2
14:00ZPC Kariba - Ngezi Platinum 0:0
ZUID-AMERIKA: South American Championship Vrouwen U17 - Finale groep
22:00Brazilië -17 V - Colombia -17 V -:-00:30Equador -17 V - Paraguay -17 V -:-
ZWEDEN: 2e Divisie - Norrland
16:00Skelleftea - IFK Ostersund 6:117:00Kiruna - Bergnasets 0:1
19:00Boden - Gottne -:-
ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland
19:15Vanersborgs IF - IFK Skovde -:-ZWEDEN: 2e Divisie - Södra Svealand
19:30Sleipner - Nacka Iliria -:-ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland
19:00Husqvarna - Qviding -:-19:00Landvetter - Frölunda -:-
ZWITSERLAND: Promotion League
18:00Breitenrain - Paradiso 1:1ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1
33'Sion II - Oberwallis Naters 0:020:00Vevey - Pully -:-
20:15Grand-Saconnex - Terre Sainte -:-
20:15Sarraz-Ecleplens - Echallens -:-
20:30La Chaux-De-Fonds - Chenois -:-
20:30Meyrin - Lausanne II -:-
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2
20:00Muttenz - Bassecourt -:-20:00Thun II - Muri -:-
20:15Munsingen - Solothurn -:-
20:15Rotkreuz - Koniz -:-
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 3
20:00Hongg - Kosova -:-20:00Tuggen - Balzers -:-
20:00YF Juventus - Gossau -:-
20:15Uzwil - Linth -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.