REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AFRIKA: CAF Champions League

17:00AS Vita Club (Drc) - Raja Casablanca (Mar) 0:1
20:00Al Ahly (Egy) - Al-Hilal (Sud) 2:1
20:00Esperance Tunis (Tun) - JS Kabylie (Alg) 1:0

ARGENTINIË: Superliga

23:00Colon - Aldosivi -:-

ARGENTINIË: Divisie B Metropolitana - Apertura

21:00Colegiales - Fenix 0:0

ARGENTINIË: Primera D Metropolitana

83'Yupanqui - Deportivo Paraguayo 0:0

AUSTRALIË: A-League

09:30Melbourne City - Perth Glory 0:3

AUSTRALIË: Y-League

00:30Central Coast Mariners -23 - Newcastle Jets -23 -:-

AZERBEIDZJAN: Premier League

16:00Qarabag - Keshla 2:2

BELGIË: Jupiler Pro League

20:30Waasland-Beveren - Royal Antwerp 0:4

BELGIË: Proximus League

20:30Lommel SK - Leuven 3:2

BELGIË: Super League Women

20:30Gent V - Standard V 2:0
20:30KRC Genk V - Leuven V 3:0

BENIN: Ligue 1

16:00ASPAC - Dragons -:-
16:00ASVO - Buffles du Borgou -:-

BOLIVIA: Division Profesional - Clausura

23:15Aurora - Royal Pari 2:0
01:30Blooming - J. Wilstermann 0:3
01:30San Jose - Oriente Petrolero 3:1

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

23:15Bahia - Vasco 1:1
23:15Gremio - Cruzeiro 2:0
23:15Palmeiras - Goias 5:1
00:00Flamengo - Avai 6:1

BULGARIJE: Parva Liga

16:00Tsarsko Selo - Etar 2:2

BURKINA FASO: Premier League

16:30ASF Dioulasso - ASFA Yennega 3:0

CHINA: FA Cup

12:35Shanghai Shenhua - Shandong Luneng 3:0

CONGO DR: Ligue 1

13:30Lubumbashi Sport - Groupe Bazano 0:1
15:30Simba - Dauphins Noirs 0:0
15:30St Eloi Lupopo - Sanga Balende 1:1

CYPRUS: Eerste Divisie

18:00Paphos - Nea Salamis 1:0

CYPRUS: Division 2

17:00Anagennisi - Xylotympou 2:0

DENEMARKEN: Superliga

19:00Hobro - Horsens 0:0

DUITSLAND: Bundesliga

20:30Frankfurt - Hertha BSC 2:2

DUITSLAND: 2e Bundesliga

18:30Bielefeld - Karlsruher 2:2
18:30Hamburger SV - Heidenheim 0:1

DUITSLAND: 3e Liga

19:00Chemnitzer - Zwickau 2:2

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

19:00BSV Rehden - Havelse 2:2

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

18:00Hertha II - Lokomotive Leipzig 1:2

DUITSLAND: Regionale Liga West

19:30Koln II - Fortuna Koln 0:1

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

19:00Eilenburg - Hohenstein-Ernstthal 2:2

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

19:00Bramfelder SV - Rugenbergen 0:2
19:30Hamm United - Teutonia Ottensen 0:1
19:30TuS Osdorf - Tornesch 2:2
19:30Victoria Hamburg - Wandsbeker Concordia 10:1
20:00Hamburger SV III - Curslack-Neuengamme 3:3
20:00Suderelbe - Meiendorfer SV 4:3

DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg

19:00UitgesteldNottingen - Stuttgart II -:-

DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen

19:15Bayern München Vrouwen V - Freiburg V 2:0

EGYPTE: Egypt Cup

14:00Smouha - Shabab Al Obour 1:0
16:00Enppi - Tersana 0:1pen

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Apertura - Play Offs

02:15Aguila - Sonsonate 1:0

ENGELAND: Championship

20:45Millwall - Nottingham 2:2

ENGELAND: Professional Development League

20:00Nottingham -23 - Birmingham -23 3:2

ENGELAND: Premier League 2

13:00Tottenham -23 - Liverpool -23 4:0
20:00Arsenal -23 - Blackburn -23 3:1
20:00Fulham -23 - West Ham United -23 3:3
20:00Southampton -23 - Manchester City -23 2:0

ENGELAND: Academies -18

14:00Middlesbrough -18 - West Brom -18 3:2

FRANKRIJK: Ligue 1

19:00Lille - Brest 1:0
20:45Nimes - Olympique Lyon 0:4

FRANKRIJK: National

20:00Toulon - Boulogne 1:2

FRANKRIJK: National 2 - Group D

20:00Marignane - Olympique Lyon II 1:1

GAMBIA: GFA League

17:00UitgesteldFortune - Sporting Real -:-
17:30Banjul Utd - Wallidan -:-

GIBRALTAR: National League

20:30Lynx - College 1975 FC 4:0

GRIEKENLAND: Super League 2

15:00Levadiakos - Ergotelis 1:0

INDIA: I-League

09:30NEROCA - Aizawl 1:0
12:30Indian Arrows - Gokulam 0:1

INDONESIË: Liga 1

09:30Pusamania Borneo - TIRA Persikabo 4:1
12:30Barito Putera - Padang 0:3
12:30Kalteng Putra - Madura United 1:4

IRAN: Division 1

11:30Aluminium Arak - Mes Kerman 0:0
11:30Mes Rafsanjan - Navad Urmia 3:1
11:30Niroye Zamini - Fajr Sepasi 1:0
11:30Qashqai Shiraz - Damash 1:0
11:30Rayka Babol - Malavan 0:1
11:30Sepidrood Rasht - Baderan Tehran 1:3
11:30Shahrdari Tabriz - Gol Reyhan Alborz 1:1
11:30Sorkhpooshan Pakdasht - Arman Gohar 1:1
12:00Esteghlal Khuzestan - Khooshe Talaee 4:1

ISRAËL: Leumit Competitie

14:00Hapoel Katamon - H. Akko 0:0
14:00Hapoel Umm al-Fahm - Nof Hagalil 0:0
14:00H. Bnei Lod - Beitar Shimshon 1:2
14:00M. Nazareth - H. Petah Tikva 1:1
14:00M. Petach Tikva - MS Kafr Qasim 4:2

ISRAËL: Liga Alef North

10:00Hapoel Kafr Kanna - H. Migdal HaEmek 1:0
11:00Daburiya Osama - H. Herzliya 2:0
11:30Ironi Baka - Shapira 1:1
11:45Hapoel Iksal Imad - Hapoel Bnei Zalfa 1:1
11:45M. Tzur Shalom - Hapoel Kaukab 0:0
12:00Ironi Tiberias - H. Asi Gilboa 2:1
12:00Maccabi Tamra - M. Ironi Kiryat 1:0

ISRAËL: Liga Alef South

11:30Hak. Ramat Gan - H. Bikat Hayarden 3:0
11:45Holon Yermiyahu - H. Marmorek 1:1
11:45Shimshon Kafr Qasim - Maccabi Yavne 4:0
12:00Maccabi Shaarayim FC - Agudat Sport Ashdod 0:0
12:00M. Herzliya - Kiryat Gat 3:1
12:30Hapoel Kfar Shalem - Hapoel Azor 1:0

ITALIË: Serie A

20:45Inter - AS Roma 0:0

ITALIË: Serie B

21:00Benevento - Trapani 5:0

ITALIË: Primavera 2

14:30Cittadella -19 - Cremonese -19 0:0

ITALIË: Serie A Women

17:00Sassuolo V - Florentia V 3:0

KENIA: Premier League

11:30Kariobangi Sharks - Tusker 1:3
12:00Bandari - Wazito 4:1

KROATIË: 1e HNL

18:00Din. Zagreb - Varazdin 1:0

LIBANON: Premier League

13:15UitgesteldTadamon - Salam Zgharta -:-
15:00UitgesteldAl Ansar - Bourj FC -:-

MALI: Premiere Division

16:30AS Nianan - AS Bamako -:-
17:00AS Police - Duguwolofila de Babanba -:-

MALTA: Premier League

19:00Balzan - Hamrun 1:1

MALTA: Division 1

18:00St. George's FC - Swieqi 0:4
20:15Mqabba FC - St. Andrews 2:1

MEXICO: Liga MX - Apertura - Play Offs

03:30Monarcas - Club America 2:0

NAMIBIË: MTC Premiership

21:00UitgesteldTura Magic - UNAM -:-

NEDERLAND: Eredivisie

20:15Ajax - Willem II 0:2

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

20:00Almere City - TOP Oss 3:0
20:00Den Bosch - De Graafschap 2:2
20:00Dordrecht - Cambuur 2:4
20:00Eindhoven - FC Volendam 1:4
20:00Excelsior - NEC 2:1
20:00Go Ahead Eagles - Jong PSV 1:1
20:00MVV - Jong Utrecht 1:1
20:00Telstar - NAC 1:1

NEDERLAND: Eredivisie Cup Vrouwen

19:30Excelsior/Barendrecht V - Den Haag V 1:2
19:30PEC Zwolle V - Twente V 5:4
19:30PSV V - Ajax V 1:1
19:30VV Alkmaar V - Heerenveen V 2:3

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Winnaars

02:00Esteli - Diriangen 0:0

NIGER: Ligue 1

16:00ASFAN - Jangorzo -:-
16:00Police - Espoir -:-

NOORWEGEN: Junior Elite Tournament

14:00Mjondalen -19 - Sogndal -19 0:2
16:00Esbjerg -19 - Elfsborg -19 2:3
18:00IF Brommapojkarna -19 - Midtjylland -19 0:3
20:00Malmö -19 - Brann -19 1:0

OEKRAÏNE: Premier League

18:00Shakhtar - Olimpik Donetsk 3:0

OEKRAÏNE: Youth League

12:00Kolos Kovalivka -21 - Dnipro-1 -21 0:0
12:00Oleksandriya -21 - Vorskla -21 1:2

PALESTINA: West Bank League

14:00Ahli Al-Khalil - Palestinian Forces 4:2
14:00Albirah - Thaqafi Tulkarem 2:0
14:00Al Khaleel - Ahli Qalqilyah -:-

PARAGUAY: Copa Paraguay

23:00Sol De America - Dep. Capiata 0:1pen

POLEN: Competitie

18:00Korona - Arka 0:1
20:30Gornik Z. - Wisla 4:2

PORTUGAL: Primeira Liga

59'Boavista - Benfica 1:2

QATAR: QSL Cup

16:10Al Ahli Doha - Al-Wakra 6:0
16:10Al-Rayyan - Al-Sadd 0:6
16:10Umm-Salal - Al-Shahaniya 2:0

ROEMENIË: Liga 1

19:30FCSB - Gaz Metan 2:0

ROEMENIË: Liga 2

17:00FC Arges - Sportul Snagov 3:0

RUSLAND: Premier League

17:30Arsenal Tula - Lokomotiv Moskou 4:0
17:30Zenit - Din. Moskou 3:0

RUSLAND: Youth League

12:00Akhmat Grozny -19 - Ufa -19 3:2
16:00Tambov -19 - FK Orenburg -19 3:2

SAOEDI-ARABIË: King Cup

13:15Al-Raed - Al Mojzel 3:1net
13:35Al Ain - Al-Taawon 0:2
15:25Al-Ettifaq - Al Taee 2:1
15:25Al Najoom - Al Ahli SC 1:3
17:45Al Nasr Riyadh - Al Bukayriyah 4:1

SIERRA LEONE: Premier League

17:00RSLAF - East End Tigers -:-

SPANJE: LaLiga

90+'Villarreal - Atlético Madrid 0:0

SPANJE: LaLiga2

12:00Albacete - Extremadura UD 1:1
16:00Racing Santander - Fuenlabrada 2:2
18:30Alcorcon - R. Oviedo 1:3
21:00Malaga - Tenerife 2:0

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 1

17:00Marino de Luanco - Gijon B 1:0

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 2

12:00Izarra - UD Logrones 2:2
16:00Alaves B - Arenas Club 0:2
16:00Unionistas - Valladolid Promesas 0:0
17:00Haro Deportivo - Osasuna B 1:0
17:30Leioa - Athletic Bilbao B 1:0
17:30Leonesa - Salamanca 3:1

SPANJE: Tercera Division - Group 2

15:45Union Club Ceares - Lenense 3:0

SPANJE: Tercera Division - Group 6

11:00Elche CF Ilicitano B - CF Intercity 2:1

SPANJE: Tercera Division - Group 7

11:30Trival Valderas - Moratalaz 2:3
11:30Villaverde San Andres - Alcorcon B 0:2
12:00Santa Ana - Union Adarve 3:2
15:30Leganes B - Carabanchel 3:1
20:00El Alamo - San Fernando 1:4

SPANJE: Tercera Division - Group 8

12:45Mirandes B - Atl. Tordesillas 1:1

SPANJE: Tercera Division - Group 12

13:00Panaderia - Atl. Paso 0:2

SPANJE: Tercera Division - Group 13

12:00EDMF Churra - Huercal-Overa 2:1

SPANJE: Tercera Division - Group 16

12:00Berceo - Vianes 3:1

SPANJE: Tercera Division - Group 18

16:30Guadalajara - Almansa 4:0

TSJECHIË: 1. Liga

17:30Bohemians 1905 - Ostrava 0:2
19:30Liberec - Slavia Praag 0:3

TURKIJE: Super Lig

18:30Fenerbahce - Genclerbirligi 5:2

TURKIJE: 1. Lig

17:00Eskisehirspor - Umraniyespor 3:1

URUGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

00:30Defensor Sp. - Progreso 2:4
00:30Juventud - Nacional 0:3
00:30Penarol - Cerro Largo 2:1

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Arabian Gulf Cup - Play-offs

15:00Al-Ain - Al Sharjah 2:1
15:00Al Fujairah - Al Nasr 0:1
17:30Al-Ahli Dubai - Al Wasl 5:1
17:30Al-Wahda - Al-Jazira 0:4

VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1

13:40Al Bataeh - Masafi 2:0
13:40Dibba Al Hisn - Al Arabi 2:0

WALES: Cymru South

20:30Briton Ferry - Caerau Ely 3:0

WALES: Division 1

20:30Goytre AFC - Ton Pentre -:-
20:30Risca - Garden Village -:-

WALES: FA Cup

Extra tijdColwyn Bay - Airbus 1:0
21:00Carmarthen - Ammanford 0:4

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

66'Venezuela -20 - Cuba -20 5:1

ZUID-AFRIKA: Premier League

19:00Supersport - Highlands 2:0

ZUID-AFRIKA: GladAfrica Championship

14:30Ajax Cape Town - JDR Stars 2:0

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

20:00Schaffhausen - Aarau 0:0

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.