Voetbal » 23.04.2024 » Alle Wedstrijden
BELGIË: Jupiler Pro League - Conference League Groep
20:30Standard - KV Mechelen -:-20:30St. Truiden - KAA Gent -:-
20:30Westerlo - OH Leuven -:-
ENGELAND: Premier League
21:00Arsenal - Chelsea -:-ALGERIJE: Ligue 2
16:00Bordj Menail - Annaba -:-ALGERIJE: Algerijnse Cup
17:00MC Alger - Constantine -:-ARGENTINIË: Primera Nacional
02:10Quilmes - Patronato -:-00:00Ferro - Alvarado -:-
ARGENTINIË: Divisie B - Apertura
20:30Laferrere - San Martin Burzaco -:-ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
20:00Barracas Central 2 - Atletico Tucuman 2 -:-20:00Godoy Cruz 2 - Boca Juniors 2 -:-
20:00Racing Club 2 - Banfield 2 -:-
20:00Velez Sarsfield 2 - Belgrano 2 -:-
ARMENIË: Premier League
15:00BKMA - Shirak -:-17:00Urartu - Noah -:-
ARMENIË: First League
14:00Alashkert 2 - FC Gandzasar -:-ARUBA: Division di Honor - Nacompetitie
01:00Unistars - Atl. Deportivo -:-03:00Santa Fe - Real Koyari -:-
AUSTRALIË: NPL Queensland
12:30Redlands - Moreton City Excelsior -:-AUSTRALIË: Queensland Premier League
12:15Ipswich - Southside Eagles -:-AZIË: AFC Champions League - Play-offs
20:00Al-Hilal (Sau) - Al-Ain (Uae) -:-AZIË: AFC Cup - Play-offs
18:00Al Nahda (Oma) - Al Ahed (Leb) -:-AZIË: AFC Asian Cup U23
17:30Koeweit -23 - Maleisië -23 -:-17:30Oezbekistan -23 - Vietnam -23 -:-
BAHREIN: Premier League
18:00Al-Hala - Al-Shabbab -:-18:00East Riffa - Al-Rifaa -:-
18:00Sitra - Al-Hidd -:-
BANGLADESH: Federation Cup - Play-offs
11:00Sheikh Jamal - Bangladesh Police -:-BRAZILIË: Serie B
02:00Vila Nova - Guarani -:-BRAZILIË: Serie C - Eerste fase
01:00Confianca - Londrina -:-01:00Ferroviaria - ABC -:-
BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen
00:00Corinthians V - Ferroviaria V -:-CHILI: Primera B
00:00La Serena - CD Santa Cruz -:-02:30Barnechea - San Felipe -:-
02:30U. De Concepcion - Curico Unido -:-
COLOMBIA: Primera A - Apertura
23:00Fortaleza - Bucaramanga -:-01:10Chico - Aguilas -:-
03:20Pasto - La Equidad -:-
COLOMBIA: Liga Vrouwen
00:00Pasto V - Inter Palmira V -:-CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
15:30Simba - Blessing -:-15:30US Panda - Groupe Bazano -:-
CYPRUS: Cyta Championship - Degradatiegroep
18:00Ethnikos Achna - Apollon Limassol -:-18:00Zakakiou - Doxa Katokopia -:-
DUITSLAND: Oberliga Bremen
19:00BTS Neustadt - TURA Bremen -:-DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen
18:45Arminia Hannover - BSV Rehden -:-DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord
18:15Neumarkt - Eltersdorf -:-ECUADOR: Serie B
22:00Manta - Gualaceo -:-EGYPTE: Premier League
16:00Smouha - Baladiyat El Mahalla -:-19:00Al Ahly - Ceramica Cleopatra -:-
19:00Pharco - Al Masry -:-
ENGELAND: Championship
21:00Leicester City - Southampton -:-ENGELAND: League One
20:45Cambridge United - Wycombe Wanderers FC -:-20:45Cheltenham Town - Peterborough United FC -:-
ENGELAND: League Two
20:45AFC Barrow - Bradford City -:-20:45Colchester United - Doncaster Rovers -:-
ENGELAND: NPL Premier Division
20:45Bamber Bridge - Macclesfield -:-20:45Guiseley - Worksop -:-
ENGELAND: Isthmian League Premier Division
20:45Cheshunt - Horsham FC -:-20:45Concord - Bognor Regis -:-
20:45Potters Bar - Hastings -:-
20:45Whitehawk - Enfield Town -:-
ENGELAND: Professional Development League
14:00Bristol City -21 - Hull City AFC -21 -:-14:00Cardiff City -21 - Peterborough -21 -:-
14:00Ipswich Town -21 - Wigan Athletic -21 -:-
14:00Swansea City -21 - Burnley -21 -:-
14:00Watford -21 - Coventry City -21 -:-
15:00Millwall -21 - Barnsley -21 -:-
20:00QPR -21 - Birmingham City -21 -:-
ENGELAND: Academies -18
13:00West Bromwich Albion FC -18 - Southampton -18 -:-FINLAND: Suomen Cup
18:00Kyparamaki - PEPO -:-18:30Mikkeli 2 - KeuPa -:-
19:00NuPS 2 - PPS/Old Stars -:-
FRANKRIJK: Ligue 2
20:45AJ Auxerre - Laval -:-20:45Girondins Bordeaux - USL Dunkerque -:-
20:45Grenoble - AS Saint-Étienne -:-
20:45Guingamp - Angers SCO -:-
20:45Quevilly Rouen - Amiens SC -:-
20:45Rodez AF - Paris FC -:-
20:45SC Bastia - Concarneau -:-
20:45SM Caen - Annecy -:-
20:45Troyes AC - Pau FC -:-
20:45Valenciennes FC - AC Ajaccio -:-
HONGARIJE: Hongaarse Beker
20:00Paks - Kisvarda -:-IJSLAND: Beker
21:15Fjolnir - Selfoss -:-21:15IH Hafnarfjordur - Hafnir -:-
IJSLAND: Icelandic Cup Vrouwen
21:15Kopavogur V - Grotta V -:-IRAK: Stars League
14:45Al Karkh - Al-Qassim -:-17:15Al Zawraa - Naft Al-Basra -:-
19:30Al Najaf - Baghdad FC -:-
ITALIË: Coppa Italia
21:00Lazio - Juventus -:-JAMAICA: Premier League - Play-offs
00:00Waterhouse - Tivoli -:-02:30Arnett Gardens - Portmore -:-
KIRGIZIË: Premier Liga
14:00Aldier - Talant -:-14:00UitgesteldMuras United - Abdish-Ata -:-
LETLAND: Virsliga
16:30FK Liepaja - Jelgava -:-LITOUWEN: A Liga
18:00Siauliai FA - Suduva -:-MALAWI: Super League
14:30Big Bullets - Baka City -:-MEXICO: Liga MX Vrouwen - Clausura
23:45Cruz Azul V - Toluca V -:-00:00Necaxa V - Mazatlan FC V -:-
03:00Club America V - U.N.A.M. V -:-
05:05Monterrey V - Atl. San Luis V -:-
NEDERLAND: Divisie 1 -18 - Spring Season
15:00PSV -18 - AZ -18 -:-18:30FC Utrecht -18 - Ajax -18 -:-
NOORD-IERLAND: NIFL Championship
20:00Knockbreda - H&W Welders -:-NOORWEGEN: NM Beker
18:00Skeid - Raufoss -:-NOORWEGEN: Toppserien Vrouwen
18:00Vålerenga V - Stabaek V -:-OEGANDA: Premier League
18:00Vipers - Maroons -:-OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Championship Play-Offs
15:00Kolos Kovalivka V - Ladomir V -:-15:00Zhytlobud-1 V - Vorskla Poltava V -:-
OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Degradatiegroep
15:00EMC Podolie V - Mariupol V -:-15:00Veres-Rivne V - FC Dynamo Kiev V -:-
OMAN: Professional League
15:40Al-Wahda - Al-Shabab -:-15:50Ibri - Dhofar -:-
OOSTENRIJK: Bundesliga - Degradatiegroep
18:30A. Lustenau - Wolfsberger -:-18:30WSG Tirol - Austria Wien -:-
20:30BW Linz - SCR Altach -:-
PARAGUAY: Division Intermedia
23:15San Lorenzo - Pastoreo -:-01:30Deportivo Santani - Sp. Carapegua -:-
PERU: Liga 2
22:30Dep. Municipal - Deportivo Coopsol -:-POLEN: I Liga
18:00Podbeskidzie - Tychy -:-18:00Sosnowiec - S. Rzeszow -:-
20:30R. Rzeszow - Wisla Krakau -:-
ROEMENIË: Liga 1 - Degradatiegroep
16:00FC Voluntari - CS Universitatea Craiova -:-18:30FC Botosani - Dinamo Boekarest -:-
SAOEDI-ARABIË: Division 1
17:50Al Adalah - Al Jandal -:-18:30Al Orubah - Al Kholood -:-
19:45Al-Faysaly - Al Arabi -:-
SIERRA LEONE: Premier League
19:00Ports Authority - Old Edwardians -:-SOMALIË: National league
14:30Horseed - Kigs -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00JKT Tanzania - Young Africans -:-18:00Dodoma Jiji - Simba -:-
TURKIJE: Beker
19:30Ankaragücü - Besiktas -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Merw - Nebitci -:-USA: MLS Next Pro
01:00Chicago Fire II - Carolina Core -:-WALES: Cymru North
19:30Caersws - Llanidloes -:-20:30Denbigh - Bangor 1876 -:-
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
12:00Roemenië -16 - China -16 -:-14:00Spanje -18 - Zwitserland -18 -:-
17:00Denemarken -16 - Polen -16 -:-
ZUID-AFRIKA: Premier League
19:30Mamelodi - Sekhukhune -:-ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
00:00Caracas (Ven) - Rosario (Arg) -:-00:00Estudiantes (Arg) - Gremio (Bra) -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
00:00U. Calera (Chi) - Cruzeiro (Bra) -:-ZWEDEN: Superettan
19:00Degerfors IF - Helsingborg -:-ZWITSERLAND: Challenge Competitie
19:30Bellinzona - Schaffhausen -:-19:30Xamax - Wil -:-
20:15Baden - Aarau -:-
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.