Voetbal » 02.04.2024 » Alle Wedstrijden
ENGELAND: Premier League
19:30Newcastle United - Everton -:-19:30Nottingham Forest - Fulham -:-
19:45AFC Bournemouth - Crystal Palace -:-
19:45Burnley - Wolverhampton Wanderers -:-
20:15West Ham United - Tottenham Hotspur -:-
NEDERLAND: Eredivisie
17:45Vitesse - Sparta Rotterdam -:-19:00Excelsior Rotterdam - PSV -:-
20:00Fortuna Sittard - N.E.C. -:-
ARGENTINIË: Copa de la Liga Profesional
23:00Platense - Godoy Cruz -:-ARGENTINIË: Primera Nacional
01:10San Martin Tucuman - Chaco For Ever -:-ARGENTINIË: Divisie B - Apertura
19:30Liniers - Argentino de Quilmes -:-ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:30Estrella de Berisso - Juventud de Bernal -:-ARGENTINIË: Copa Argentina
20:00Central Cordoba - Quilmes -:-ARGENTINIË: Reserve League - Eerste fase
19:00San Lorenzo 2 - Huracan 2 -:-19:00Tigre 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
21:00Lanus 2 - Banfield 2 -:-
23:00Racing Club 2 - Independiente 2 -:-
ARMENIË: First League
12:00Ararat 2 - Ararat-Armenia 2 -:-13:00Pyunik 2 - Andranik -:-
15:00Urartu 2 - Syunik -:-
AUSTRALIË: A-League
09:00Central Coast Mariners - Melbourne City -:-AZERBEIDZJAN: Beker
17:00Neftci Baku - Qarabag -:-BAHREIN: Premier League
19:45Al-Ahli Manama - Al Khalidiyah -:-19:45Al-Hidd - Al-Shabbab -:-
19:45Busaiteen - Sitra -:-
BANGLADESH: Federation Cup - Play-offs
10:00Mohammedan - Sheikh Russel -:-BOLIVIA: Primera División - Apertura
01:00Wilstermann - GV San Jose -:-BOTSWANA: Premier League
15:00VTM FC - Masitoaka -:-BRAZILIË: Acreano - Eerste fase
22:00Andira - Vasco da Gama AC -:-00:00Galvez - Humaita -:-
BRAZILIË: Maranhense
23:00Maranhao - Moto Club -:-23:00Pinheiro - Chapadinha -:-
23:00Sampaio Correa - Imperatriz -:-
23:00Tuntum - Cordino EC -:-
BRAZILIË: Mineiro - Nacompetitie
00:30Democrata GV - Ipatinga -:-BRAZILIË: Paraibano - Play-offs
20:30Serra Branca - Botafogo PB -:-BRAZILIË: Roraimense - Eerste fase
00:00Progresso - Real Sao Luiz -:-BULGARIJE: Parva Liga
15:00Etar - Arda -:-17:30Slavia Sofia - Pirin Blagoevgrad -:-
CHILI: Segunda División
23:00Lautaro - Dep. Linares -:-22:00San Antonio Unido - Deportes Rengo -:-
COLOMBIA: Primera B - Apertura
21:30Inter Palmira - Boca Juniors -:-CONGO DR: Ligue 1 - Degradatiegroep
14:30UitgesteldMotema Pembe - Celeste -:-14:30UitgesteldSanga Balende - Blessing -:-
14:30UitgesteldTshinkunku - Groupe Bazano -:-
COSTA RICA: Liga de Ascenso - Clausura
02:00Escorpiones - Municipal Turrialba -:-DENEMARKEN: Superliga - Degradatiegroep
18:00Odense BK - Vejle BK -:-DENEMARKEN: 1st Division - Promotie groep
17:30FC Fredericia - Vendsyssel FF -:-DOMINICAANSE REPUBLIEK: LDF
23:00San Cristobal - Delfines Del Este -:-00:00Moca - Vega Real -:-
DUITSLAND: Regionalliga Sudwest
18:001. FSV Mainz 05 II - Bahlinger -:-18:00Aalen - Hoffenheim II -:-
18:00Kassel - FSV Frankfurt -:-
18:00Koblenz - VfB Stuttgart II -:-
18:00Offenbach - Walldorf -:-
18:00Steinbach Haiger - Schott Mainz -:-
DUITSLAND: Regionalliga Bayern
16:45Ansbach - Turkgucu Munchen -:-16:45Aubstadt - Wurzburger Kickers -:-
17:301. FC Nürnberg II - Bayern München II -:-
DUITSLAND: DFB Pokal
19:451. FC Saarbrücken - 1. FC Kaiserslautern -:-EGYPTE: Premier League
20:30Pyramids - El Gaish -:-ENGELAND: League One
20:00Portsmouth - Derby County -:-ENGELAND: League Two
19:45Doncaster Rovers - Wrexham -:-ENGELAND: Southern League South Division
19:45Beaconsfield Town - Hanwell Town -:-ENGELAND: Professional Development League
12:00Sheffield Wednesday -21 - Wigan Athletic -21 -:-13:00UitgesteldBristol City -21 - Fleetwood Town -21 -:-
14:00Watford -21 - Swansea City -21 -:-
19:00Birmingham City -21 - Crewe Alexandra FC -21 -:-
19:00Hull City AFC -21 - Burnley -21 -:-
19:00QPR -21 - Charlton Athletic FC -21 -:-
ENGELAND: Premier League Cup - Play-offs
19:00Aston Villa -21 - Tottenham Hotspur -21 -:-ENGELAND: FA Youth Cup
19:00Manchester City -18 - Bristol City -18 -:-EUROPA: EK -19 - Vrouwen - Kwalificatie - Ronde 2 - Competitie B
10:00Israël -19 V - Luxemburg -19 V -:-14:00Gibraltar -19 V - Kosovo -19 V -:-
FAERÖEREILANDEN: Competitie
18:0007 Vestur Sorvagur - Streymur -:-FRANKRIJK: Coupe de France
19:45Olympique Lyon - Valenciennes FC -:-GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga
16:00Iberia 1999 - Dinamo Batumi -:-18:00Torpedo Kutaisi - Kolkheti 1913 -:-
GHANA: Premier League
16:00Accra Lions - Medeama -:-GIBRALTAR: National League
20:00Manchester 62 - St Josephs -:-HONGARIJE: Hongaarse Beker
19:00Kisvarda - MTK Boedapest -:-INDIA: ISL
15:00Odisha FC - Punjab -:-INDIA: I-League 2
11:30Kenkre - SC Goa -:-INDONESIË: Liga 1
14:30FC Bhayangkara - Persik Kediri -:-14:30Persita - Persib -:-
14:30PSS Sleman - Arema -:-
IRAK: Super League
16:00Al Karkh - Al Talaba -:-16:00Al Shorta - Al-Hudod -:-
16:00Baghdad FC - Naft Missan -:-
ISRAËL: State Beker
17:30Kiryat Shmona - Nof Hagalil -:-18:30Maccabi Petach Tikva - Maccabi Tel Aviv FC -:-
ITALIË: Coppa Italia
20:00Juventus - Lazio -:-ITALIË: Coppa Italia Serie C
19:30Catania - Padova -:-KIRGIZIË: Premier Liga
13:00Dordoi Bishkek - Alay Osh -:-13:00Muras United - Kara Balta -:-
KOEWEIT: Premier League - Championship Play-Offs
19:30Al Naser - Al-Fahaheel -:-KOEWEIT: Division 1
21:30Al Tadamon - Al Sahel -:-21:30Burgan - Yarmouk -:-
KROATIË: Prva NL
15:30Croatia Zmijavci - HNK Sibenik -:-LIBERIA: LFA First Division
17:00Global Pharma - Heaven Eleven -:-17:00Invincible Eleven - Kallon Liberia -:-
17:00NPA Anchors - BEA Mountain -:-
17:00Paynesville - Mighty Barrolle -:-
17:00Watanga - LISCR FC -:-
MAROKKO: Coupe du Trone
01:00Berkane - FAR Rabat -:-MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
00:05Tapatio - Atlante -:-MEXICO: Liga Premier Serie A
02:00Gavilanes de Matamoros - Calor De San Pedro -:-NIGERIA: NPFL
16:00UitgesteldRivers United - Katsina Utd -:-NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Champions Cup
00:00Columbus Crew - Tigres -:-NOORD-IERLAND: NIFL Premiership
19:45Cliftonville - Larne -:-19:45C. Rangers - Linfield -:-
NOORD-IERLAND: NIFL Championship - Degradatiegroep
14:00Knockbreda - Ballinamallard -:-19:45UitgesteldArds - Ballyclare -:-
19:45Dergview - Newington -:-
NOORD-IERLAND: NIFL Championship - Promotie groep
19:45Bangor FC - Portadown -:-19:45Dundela - Annagh -:-
19:45Institute - H&W Welders -:-
NOORWEGEN: Eliteserien
18:00KFUM Oslo - HamKam -:-NOORWEGEN: Division 3 - Group 2
17:00Odd 2 - Sandefjord 2 -:-NOORWEGEN: Nasjonal U19 CL
11:30SK Brann -19 - Start -19 -:-13:00Tromso -19 - FK Bodø/Glimt -19 -:-
14:30Rosenborg BK -19 - Aalesund -19 -:-
OEZBEKISTAN: Pro Liga
14:00Kokand 1912 - Xorazm Urganch -:-OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost
19:00SK Rapid (Am) - Ardagger -:-PERU: Liga 2
21:00ADA Jaen - Llacuabamba -:-21:00Carlos Stein - Juan Pablo II -:-
21:00Comerciantes - Moquegua -:-
21:00Dep. Municipal - AD Cantolao -:-
21:00Juan Aurich - Alianza Huanuco -:-
21:00San Marcos - Union Huaral -:-
21:00Santos - Ayacucho -:-
21:00U. San Martin - Binacional -:-
POLEN: Ekstraklasa
18:00Warta Poznan - Zagłębie Lubin -:-POLEN: I Liga
17:00Wisła Płock - S. Rzeszow -:-19:30Lechia Gdansk - Odra Opole -:-
PORTUGAL: Portugese Beker
20:45SL Benfica - Sporting CP -:-PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship Play-Offs
11:00Gil Vicente FC -23 - Estoril -23 -:-15:00SL Benfica -23 - Sporting CP -23 -:-
15:00Torreense -23 - FC Famalicão -23 -:-
17:00Estrela -23 - Vizela -23 -:-
PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Degradatiegroep
15:00Leixoes -23 - Mafra -23 -:-15:00Rio Ave FC -23 - Portimonense -23 -:-
ROEMENIË: Beker - Play-offs
17:30Hunedoara - CFR Cluj -:-RUSLAND: Beker - Regions Path - Play-offs
15:30SKA Khabarovsk - FC Dinamo Moskou -:-18:00FK Khimki - FK Rostov -:-
RWANDA: Premier League
14:00Etoile de L'Est - Gorilla -:-17:00Police - Amagaju -:-
SAOEDI-ARABIË: Premier League
20:00Abha - Al Nassr Riyadh -:-20:00Al Feiha - Al Wehda -:-
20:00Al-Hilal - Al Akhdoud -:-
20:00Al Taee - Al-Taawon -:-
SCHOTLAND: 1e Divisie
19:45Arbroath - Airdrieonians -:-SCHOTLAND: Lowland League
19:45Albion Rovers - East Kilbride -:-19:45Celtic B - Cumbernauld Colts -:-
SERVIË: Super Liga
15:30Novi Pazar - TSC -:-17:30Vojvodina - Cukaricki -:-
18:00Zeleznicar Pancevo - Radnik -:-
SERVIË: Prva Liga
17:00Metalac - Radnicki Beograd -:-17:00Sloboda - Dubocica -:-
SIERRA LEONE: Premier League
17:30Mighty Blackpool - Kholifa Stars -:-SLOVENIË: Beker
17:00Triglav - Rogaska -:-SLOWAKIJE: Beker
15:00Lipany - Ruzomberok -:-THAILAND: Thai League 1
12:00Prachuap - Trat FC -:-13:00Port MTI FC - Sukhothai -:-
TSJECHIË: MOL Cup
17:00FK Jablonec - FC Viktoria Plzen -:-TURKIJE: Super Lig
15:00Istanbulspor - Rizespor -:-18:30Antalyaspor - Ankaragücü -:-
18:30Galatasaray - Hatayspor -:-
18:30Gaziantep - Alanyaspor -:-
TURKIJE: 1. Lig
12:00Keciorengucu - Corum -:-12:00Sanliurfaspor - Sakaryaspor -:-
15:00Boluspor - Genclerbirligi -:-
18:30Manisa FK - Bodrumspor -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
13:00FC Asgabat - Arkadag -:-USA: MLS Next Pro
23:00Orlando City B - Inter Miami II -:-USA: US Open Beker
00:00Richmond Kickers - Maryland Bobcats -:-00:30Charlotte Independ. - SC United Heat -:-
00:30New York City II - New York Red Bulls 2 -:-
VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Presidents Cup
18:30Ajman - Al Nasr -:-18:30Al-Jazira - Al Wasl -:-
WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
16:30Spanje -16 - Portugal -16 -:-ZUID-AFRIKA: Premier League
18:30AmaZulu - Polokwane -:-18:30Kaizer Chiefs - Stellenbosch -:-
18:30Mamelodi - Richards Bay -:-
18:30Sekhukhune - Cape Town City -:-
ZUID-AFRIKA: Motsepe Foundation Championship
14:00Marumo Gallants - Casric Stars -:-14:00Pretoria Callies - Magesi -:-
14:00Pretoria U. - Milford FC -:-
14:00Venda - Black Leopards -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores - Groepsfase
23:00Cobresal (Chi) - Barcelona SC (Ecu) -:-23:00Millonarios (Col) - Flamengo (Bra) -:-
ZUID-AMERIKA: Copa Sudamericana - Groepsfase
23:00Belgrano (Arg) - Internacional (Bra) -:-23:00Nacional Asuncion (Par) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
ZUID-KOREA: K League 1
11:30Daejeon - Ulsan HD -:-11:30Pohang - Suwon FC -:-
ZWEDEN: Superettan
18:00Öster - Degerfors IF -:-ZWITSERLAND: Super League
19:30FC Lugano - FC Basel -:-ZWITSERLAND: Challenge Competitie
19:15FC Sion - Xamax -:-Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.