Voetbal » 23.03.2024 » Alle Wedstrijden
NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie
20:00MVV Maastricht - FC Den Bosch 1:020:00Roda JC - NAC Breda 3:1
20:00SC Cambuur - Telstar 1:0
20:00Willem II - VVV-Venlo 2:0
ALGERIJE: 1e Divisie
15:30Khenchela - Oran 0:015:30US Souf - El Bayadh 4:5
ALGERIJE: Ligue 2
15:30Arba - WA Mostaganem 1:315:30ASM Oran - GC Mascara 2:0
15:30Batna - Bordj Menail 3:2
15:30Chelghoum - MO Constantine 1:2
15:30El Khemis - Hussein Dey 1:1
15:30Ghozlane - Telaghema 2:1
15:30JSM Tiaret - Medea 3:0
15:30Khemis El Khechna - Harrach 1:0
15:30Khroub - MSP Batna 3:0
15:30Mlila - Ouargla 1:0
15:30Mostaganem - Kolea 2:0
15:30Olympique Akbou - Eulma 4:1
15:30RC Kouba - Oued Sly 1:1
15:30SC Mecheria - Guir Abadla 6:1
15:30Widad Adabi de Boufarik - Temouchent 2:1
ANTIGUA & BARBUDA: ABFA Premier League
21:00Garden Stars - Old Road 1:023:00Parham - Pigotts Bullets 3:3
ARGENTINIË: Primera Nacional
19:30CA Estudiantes - Arsenal Sarandi 1:019:30Defensores Unidos - Deportivo Moron 2:0
19:30San Miguel - Agropecuario 1:1
19:35Aldosivi - Alvarado 0:0
20:00Deportivo Madryn - Temperley 0:1
20:00San Telmo - Almagro 4:1
21:00Deportivo Maipu - Tristan Suarez 1:0
21:40Quilmes - Guillermo Brown 1:0
ARGENTINIË: Torneo Federal
01:30Sarmiento de La Banda - Boca Unidos 1:002:05Juventud Antoniana - Crucero del Norte 0:0
19:00Germinal - Circulo Deportivo 3:0
20:00Ciudad Bolivar - Gutierrez Mendoza 2:1
20:00Deportivo Camioneros - San Martin Mendoza 0:1
20:00Ferro Gen. Pico - Biblioteca Atenas 0:0
20:00Independiente Chivilcoy - Def. Pronunciamiento 3:1
20:00UitgesteldSansinena - Olimpo -:-
20:30Gimnasia E.R. - El Linqueno 0:1
20:30Sol de Mayo - Deportivo Rincon 1:0
21:00Huracan Las Heras - Sportivo Estudiantes 2:1
21:00San Martin Formosa - Union Sunchales 3:0
21:00Villa Mitre - Santamarina 2:0
00:00Sarmiento Resistencia - Sol de America 1:0
00:30Douglas Haig - 9 de Julio Rafaela 1:1
ARGENTINIË: Divisie B - Apertura
17:30Los Andes - Sportivo Italiano 0:019:00Deportivo Merlo - Dock Sud 3:0
19:30Canuelas - Villa San Carlos 2:1
19:30Excursionistas - UAI Urquiza 1:1
19:30Sacachispas - Colegiales 1:4
21:00UitgesteldArgentino de Quilmes - Comunicaciones -:-
ARGENTINIË: Primera C - Apertura
19:30Central Ballester - Deportivo Espanol 0:019:30El Porvenir - Club Lujan 0:2
19:30General Lamadrid - Berazategui 2:3
19:30Ituzaingo - Sportivo Barracas 2:2
19:30Leandro N. Alem - CSR Espanol 1:0
23:00Mercedes - Justo Jose de Urquiza 1:1
ARGENTINIË: Torneo Promocional Amateur - Apertura
17:00Everton La Plata - Barrancas 1:119:30Provincial - Estrella de Berisso 0:1
ARGENTINIË: Copa Argentina
00:30Boca Juniors - Central Norte 3:0ARGENTINIË: Primera A Vrouwen - Apertura
19:00Rosario Central V - Belgrano V 0:219:30Gimnasia L.P. V - San Lorenzo V 1:1
19:30San Luis V - Social Atletico Television V 1:1
AUSTRALIË: NPL Northern NSW
04:30Edgeworth E. - Charlestown Azzurri 0:204:30Lambton J. - Newcastle Olympic 1:0
06:00New Lambton - Lake Macquarie 1:2
06:30Cooks Hill United - Valentine 1:1
07:00Maitland - Adamstown Rosebud 1:1
08:00Weston Workers - Broadmeadow 2:3
AUSTRALIË: NPL NSW
07:30NWS Spirit - Central Coast -21 2:109:00Hills Brumbies - Rockdale Ilinden 0:3
09:00Marconi - Sydney -21 3:0
09:00St George Saints - APIA Leichhardt 2:2
09:15St. George City - Blacktown City 0:2
AUSTRALIË: NPL Queensland
08:15Brisbane City - Redlands 1:009:15Rochedale - Peninsula 0:2
AUSTRALIË: NPL South Australian
05:00Croydon - Adelaide -21 2:409:30Adelaide Olympic - Campbelltown City 0:2
AUSTRALIË: NPL Tasmania
04:00South Hobart - Clarence Zebras 3:104:15Launceston United - Devonport 4:6
06:30Kingborough Lions - Riverside Olympic 8:1
06:45Launceston - Glenorchy Knights 0:4
AUSTRALIË: NPL Victoria
05:00Moreland City - Dandenong City 1:208:00Port Melbourne Sharks - Altona Magic 1:1
09:00Avondale FC - Heidelberg 0:0
AUSTRALIË: NPL Western Australia
08:00Bayswater City - Olympic Kingsway 5:108:00Fremantle City - Armadale 4:1
08:00Inglewood - Western Knights 0:1
08:00Perth Glory -21 - Floreat Athene 1:1
08:00Perth RedStar - Balcatta 2:1
AUSTRALIË: A-League Vrouwen
06:00Melbourne City V - Central Coast Mariners V 3:006:00Newcastle V - Melbourne Victory V 3:2
08:00WS Wanderers V - Western United V 3:1
AUSTRALIË & OCEANIË: OFC Nations Cup - Kwalificatie
23:00Samoa - Cookeilanden 1:0AZIË: WAFF Championship U23
21:00Australië -23 - Egypte -23 2:1pen21:00Zuid-Korea -23 - Saoedi-Arabië -23 1:0
AZIË: WAFF Championship U23 - 5-8e plaats
18:00Irak -23 - Verenigde Arabische Emiraten -23 2:1pen18:00Thailand -23 - Jordanië -23 1:3
BAHREIN: Bahrain Cup - Play-offs
19:45Al-Shabbab - Manama Club 0:1BELARUS: Vysshaya Liga Vrouwen
11:00Belarus -19 V - Zorka-BDU V 0:312:30Minsk FK V - Bobruichanka V 5:1
14:00Din. Minsk V - Smorgon V 12:0
16:00Dnepr Mogilev V - Dyussh-Polesgu V 22:0
BELGIË: 1e Nationale
20:00Charleroi B - Cappellen 5:020:00Heist - Dessel 1:3
20:00Lokeren-Temse - OC Charleroi 2:1
20:00Virton - Saint Eloois 1:1
BELGIË: Tweede Amateur Divisie Groep ACFF
19:30Jette - Stockay-Warfusee 1:019:30La Calamine - Stade Vervietois 1:4
20:00La Louviere - Acren 2:0
20:00Renaissance Mons - Union Rochefortoise 1:0
20:00Tubize - Binche 2:1
20:00Verlaine - Meux 1:2
BELGIË: Tweede Amateur Divisie Groep VFV A
19:30Oostkamp - SV Zulte Waregem 2 1:520:00Gullegem - Olsa Brakel 2:3
20:00KRC Gent - Dikkelvenne 3:2
20:00Mandel United - Cercle Brugge 2 0:4
20:00Ninove - KRC Harelbeke 2:1
20:00Torhout - Zelzate 0:6
BELGIË: Tweede Amateur Divisie Groep VFV B
19:30Wezel Sport - KRC Mechelen 2:520:00Bocholter - Lyra-Lierse Berlaar 2:4
20:00FC Lebbeke - Belisia Bilzen 2:2
20:00Hasselt - Tongeren 1:0
20:00Houtvenne - KV Mechelen 2 1:0
20:00K. Berchem Sport - City Pirates 4:0
20:00Lille - Hades 2:1
20:00Overijse - Boom 1:2
BELGIË: Pro League U21
11:45Westerlo -21 - St. Truiden -21 1:1BELGIË: Super League Vrouwen - Verliezersronde
16:00SV Zulte Waregem V - Mechelen V 1:1BELGIË: Super League Vrouwen - Winnaarsronde
13:30RSC Anderlecht V - Club Brugge V 5:019:00OH Leuven V - KRC Genk V 8:0
19:15Standard Luik V - KAA Gent V 3:0
BELGIË: 1e Nationaal - Vrouwen
14:15Westerlo V - Moldavo V 3:115:00Alken V - KAA Gent II V 4:3
15:00Tienen V - Leuven II V 2:1
17:00Chastre V - KRC Genk II V 0:4
17:30Mons V - Club Brugge II V 2:0
18:30SV Zulte Waregem II V - RSC Anderlecht II V 0:2
20:00RFC Liege V - Aalst V 1:1
BENIN: Ligue 1 - Championship Play-Offs
16:00ASPAC - Dadje 0:116:00AS Sobemap - Cavaliers 1:1
16:00Dynamo Abomey - AS Cotonou 3:1
16:00Takunnin - Dragons 0:0
BENIN: Ligue 1 - Degradatiegroep
16:00Abeilles - Pantheres 2:016:00Ainonvi - ASVO 0:2
16:00Police - Ouidah 1:0
16:00Tonnerre - Dynamique Djougou 2:0
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - FBiH
15:30BFK Simm Bau - Gradina Srebrenik 1:115:30Bratstvo Gracanica - Stupcanica 1:0
15:30Kakanj - Jedinstvo Bihac 0:1
15:30Tomislav - Hadzici 1:1
BOSNIË EN HERZEGOVINA: Prva Liga - RS
15:00Famos Vojkovici - BSK Banja Luka 1:015:00Ljubic Prnjavor - Kozara 1:0
15:00Nevesinje - Modrica 1:1
15:00Prijedor - Mrkonjic Grad 1:1
15:00Romanija Pale - Slavija 0:0
15:00Zeljeznicar Banja Luka - Drina Zvornik 4:2
17:00Sutjeska Foca - Leotar 1:0
18:00Radnik Bijeljina - Kozarska Dubica 1:0
BRAZILIË: Acreano - Eerste fase
21:00Senador Guiomard - Rio Branco 1:123:00Placido de Castro - Galvez 1:2
BRAZILIË: Amapaense
00:00Trem - Oratorio 2:0BRAZILIË: Brasiliense - Play-offs
19:30Ceilandia - Gama 4:3BRAZILIË: Capixaba - Play-offs
21:00Vitoria ES - Rio Branco-VN 0:1BRAZILIË: Catarinense - Play-offs
00:30Avai - Brusque 2:2BRAZILIË: Cearense 2
20:00Cariri FC - Pacatuba 5:020:00Tirol - Guarani de Juazeiro 1:0
BRAZILIË: Maranhense
19:30Moto Club - Sampaio Correa 0:0BRAZILIË: Matogrossense - Play-offs
23:00Uniao Rondonopolis - Mixto 2:1BRAZILIË: Mineiro - 5-8e plaats
22:30Pouso Alegre - Athletic Club 1:3BRAZILIË: Paulista A2 - Play-offs
19:00Noroeste - Sao Bento 1:123:15Velo Clube - Sao Jose EC 2:1
BRAZILIË: Paulista A3
19:00Desportivo - Bandeirante 1:019:00EC Sao Bernardo - Bragantino II 0:1
19:00Gremio Prudente - Uniao Sao Joao 2:1
19:00Lemense - Catanduva 2:2
19:00Marilia - Votuporanguense 0:0
19:00Matonense - Rio Preto 0:3
19:00Sao Caetano - Sertaozinho 0:2
19:00Uniao Suzano - Itapirense 0:0
BRAZILIË: Paulista A4
19:00America SP - Taquaritinga 0:119:00CA Joseense - Rio Branco SP 1:1
19:00Jabaquara - Nacional SP 3:2
19:00SKA Brasil - Uniao Barbarense 1:0
23:00Independente SP - Francana 0:2
BRAZILIË: Rondoniense
00:30Ji-Parana - Porto Velho 0:2BRAZILIË: Roraimense - Eerste fase
21:30Real Sao Luiz - River-RR 1:223:30Monte Roraima - Progresso 5:1
BRAZILIË: Sergipano - Degradatie - Play-offs
19:15America SE - Atletico Gloriense 2:120:00Carmopolis - Olimpico EC 0:1
BRAZILIË: Sergipano - Play-offs
22:00Lagarto - Falcon 2:1penBRAZILIË: Sul-Matogrossense - Play-offs
20:00Coxim - Corumbaense 1:222:00Aquidauanense - Portuguesa MS 0:1
BRAZILIË: Tocantinense - Play-offs
20:00Uniao Carmolandense - Araguaina 1:1BRAZILIË: Copa Alagoas - Play-offs
23:00CSA - Murici AL 3:3BRAZILIË: Copa Verde
22:00Amazonas - Remo 2:2BRAZILIË: Copa do Nordeste
22:00AE Altos - America-RN 1:100:30ABC - Sport Recife 0:2
00:30Fortaleza - Vitoria 0:1
BRAZILIË: Baiano U20
13:00Bahia de Feira -20 - Ypiranga -20 2:213:00Camacariense -20 - Vitoria -20 1:1
19:00Barcelona -20 - Grapiuna -20 0:0
19:00Jacobina -20 - Estrela De Marco -20 0:1
19:00Jequie -20 - Vitoria da Conquista -20 0:2
19:00Juazeirense -20 - Catuense -20 3:4
BRAZILIË: Capixaba U20
19:00Estrela do Norte -20 - Vilavelhense -20 0:319:00UitgesteldForte -20 - Rio Branco-VN -20 -:-
19:00G.E.L. -20 - Porto Vitoria -20 1:5
19:00Sport-ES -20 - Serra -20 3:1
23:30Jaguare -20 - Nova Venecia -20 2:3
BRAZILIË: Catarinense U20
15:00Avai -20 - Joinville -20 5:119:00Inter de Lages -20 - Chapecoense-SC -20 0:3
19:00Marcilio Dias -20 - Brusque -20 1:1
BRAZILIË: Paranaense U20 - Eerste fase
19:30AA Iguacu -20 - Azuriz -20 0:019:30Andraus Brasil -20 - Operario -20 0:2
19:30Araucaria -20 - Cascavel -20 1:1
19:30Batel -20 - Patriotas -20 0:3
19:30Cambe -20 - Prudentopolis -20 2:0
19:30Parana S.T.C. -20 - Cianorte -20 3:4
19:30Rio Branco PR -20 - Apucarana SC -20 1:0
19:30Rolandia EC -20 - Coritiba -20 1:1
19:30Sao Joseense -20 - Hope Internacional -20 1:1
BRAZILIË: Brasileiro Vrouwen
23:00Sao Paulo V - Ferroviaria V 1:119:00Real Brasilia V - Avai Kindermann V 1:0
20:30Cruzeiro V - Internacional V 3:1
BULGARIJE: Third League - South-East
14:00Atletik Kuklen - Levski Karlovo 2:214:00Beroe II - Sliven 0:0
14:00Botev II - Karnobat 8:0
14:00Nesebar - Lokomotiv Plovdiv II 2:1
14:00Rodopa Smolyan - Rozova Dolina 2:0
14:00Sokol Markovo - Zagorets 0:2
14:00Sozopol - Sekirovo Rakovski 3:1
14:00Yambol 1915 - Gigant Saedinenie 4:1
BULGARIJE: Third League - South-West
14:00Balkan Botevgrad - Razlog 1:114:00CSKA 1948 Sofia III - Hebar 2 2:0
14:00UitgesteldKostinbrod - Slavia Sofia 2 -:-
14:00Levski Sofia II - Oborishte 4:2
14:00Minyor Pernik - Botev Ihtiman 1:1
14:00Septemvri Simitli - Bansko 0:0
14:00Septemvri Sofia 2 - Rilski Sportist 2:0
14:00Slivnishki Geroy - Chavdar Etropole 3:0
14:00Vihren - Kyustendil 2:2
15:30Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia II 1:1
BULGARIJE: Third League - North-East
14:00Benkovski - Cherno More II 0:114:00Dorostol - Chernolomets 0:1
BULGARIJE: Third League - North-West
13:30Drenovets - Etar II 2:113:30Juventus Malchika - Botev Vratsa II 4:0
13:30Mezdra - Akademik Svishtov 0:0
13:30Partizan Cerven Brjag - Dunav Lom 3:0
13:30Sevlievo - Boruna 4:0
13:30Vihar Slavyanovo - OFK Levski 2:2
13:30Yantra Polski Trambesh - Lok. Gorna 1:4
CHILI: Primera División
23:00U. Calera - U. Catolica 0:022:00Everton - Palestino 0:0
CHILI: Primera B
16:00La Serena - Barnechea 0:022:00CD Santa Cruz - San Felipe 0:2
22:00Recoleta - Curico Unido 2:1
00:30Rangers - San Luis 2:4
CHILI: Segunda División
22:00Osorno - Arturo Fernandez Vial 1:000:00Trasandino - Provincial Ovalle 2:2
CHILI: Primera Division Women
15:00S. Morning V - Deportes Iquique V 2:019:30Coquimbo V - U. Espanola V 1:0
CHINA: Jia Competitie
08:30Jiangxi Lushan - Shijiazhuang Gongfu 1:208:30Qingdao Red Lions - Chongqing Tonglianglong 1:0
12:30Nanjing City - Yanbian Longding 0:1
12:30Yunnan Yukun - Heilongjiang Ice City 3:0
CHINA: Yi Competitie
08:00Langfang Glory City - Dalian Kuncheng 0:108:00Taian Tiankuang - Shandong Taishan B 1:1
08:30Hubei Istar - Shaanxi Union 0:2
08:30Nantong Haimen - Rizhao Yuqi 2:1
09:00Guangdong GZ-Power - Hunan Billows 1:0
CHINA: Super League Vrouwen
08:00Hainan Qiongzhong V - Wuhan Jiangda V 0:008:00Shanghai RCB V - Shaanxi Changan V 4:2
08:00Yongchuan Chashan V - Jiangsu Suning V 0:2
COLOMBIA: Primera A - Apertura
00:10Patriotas - Junior 1:002:20La Equidad - Ind. Medellin 1:2
20:00Millonarios - Dep. Cali 1:1
22:10Tolima - Pereira 2:1
00:20Jaguares de Cordoba - Fortaleza 0:1
COLOMBIA: Liga Vrouwen
22:00Atl. Nacional V - Real Santander V 8:022:00Cucuta V - Pasto V 2:1
22:00Junior V - Millonarios V 0:3
22:00Llaneros V - Ind. Medellin V 1:0
23:30America de Cali V - Dep. Cali V 2:1
CONGO: Ligue 1
14:00Cheminots - JS Talangai 0:015:00Juk - Inter Club 1:1
16:00Nathalys - Otoho d'Oyo 0:2
18:00Vegas - AS BNG 0:0
DENEMARKEN: 2nd Division
13:45FA 2000 - Thisted 1:114:00Brabrand - Fremad Amager 1:1
14:00Middelfart - Hellerup 4:0
14:00Roskilde - Nykøbing FC 3:0
14:00Skive - AB Kopenhagen 1:1
DENEMARKEN: 3rd Division
13:00Ishoj - Vejgaard 0:213:00Lyseng - Avarta 0:2
13:00Vanløse - Holstebro 1:1
13:30VSK Aarhus - Holbaek 0:1
14:00BK Frem - SfB-Oure 5:2
14:00Næsby - Young Boys FD 2:0
DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen - Championship Play-Offs
13:00Aarhus GF V - KoldingQ V 3:015:30FC Nordsjaelland V - Køge V 1:0
DENEMARKEN: Elitedivisionen Vrouwen - Nacompetitie
14:00Odense Q V - Aalborg V 2:014:00Thisted V - B93 V 0:2
14:30Osterbro V - Naestved V 3:3
DE SEYCHELLEN: Premier League
15:00Anse Reunion - Northern Dynamo 3:2DUITSLAND: Regionale Liga Noord
15:00SV Meppen - Phonix Lubeck 1:018:30SC Weiche-08 - Lohne 4:3
DUITSLAND: Regionalliga Nordost
13:00BFC Dynamo - Altglienicke 3:213:00Chemie Leipzig - Hertha II 3:0
DUITSLAND: Regionale Liga West
14:00Ahlen - Wegberg-Beeck 3:114:00Lippstadt - SSVg Velbert 2:1
DUITSLAND: Regionalliga Sudwest
14:001. FSV Mainz 05 II - Fulda-Lehnerz 2:314:00Balingen - Aalen 2:2
14:00Freiberg - Walldorf 2:0
14:00Kassel - Schott Mainz 0:0
14:00Koblenz - Bahlinger 0:2
14:00Offenbach - FSV Frankfurt 3:0
14:00Stuttgarter Kickers - Eintracht Frankfurt II 1:3
DUITSLAND: Regionalliga Bayern
14:00Ansbach - Schalding 1:214:00Aubstadt - Vilzing 0:2
14:00Bamberg - Turkgucu Munchen 1:1
14:00Burghausen - Schweinfurt 2:0
14:00Illertissen - Memmingen 3:1
DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord
14:00Rathenow - Dynamo Schwerin 1:1DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid
14:00Motor Marienberg - Ludwigsfelde 0:3DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein
13:30Bordesholm - Dornbreite Lubeck 0:214:00Nordmark Satrup - Hohenwestedt 0:0
14:30Preussen Reinfeld - Heider SV 1:3
18:00Oldenburger - SC Weiche-08 II 5:3
DUITSLAND: Oberliga Hamburg
13:00Dassendorf - Victoria Hamburg 1:014:00Turkiye Wilhelmsburg - Halstenbek-Rellingen 3:3
DUITSLAND: Oberliga Bremen
13:00BTS Neustadt - Vatan Bremen 6:014:00Brinkumer - Geestemunde 2:1
14:00TURA Bremen - Werder Bremen II 1:3
16:00Blockdiek - Woltmershausen 1:2
DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen
14:00Egestorf-Langreder - BSV Rehden 1:015:00Ramlingen-Ehlershausen - Delmenhorst 1:6
18:00Emden - Eilvese 3:0
DUITSLAND: Oberliga Hessen
14:00Giessen - SV Steinbach 2:014:00Hanauer SC - Fernwald 0:3
14:00Stadtallendorf - Hanau 3:1
15:00Alzenau - Hunfelder 3:2
15:00TUS Dietkirchen - Baunatal 1:2
15:00Waldgirmes - Eddersheim 2:1
15:00Weidenhausen - Erlensee 3:3
DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:00Pfeddersheim - Arminia Ludwigshafen 2:315:30Engers - Dudenhofen 1:0
15:30Mechtersheim - Pirmasens 0:2
17:45Bitburg - Gonsenheim 1:2
DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord
14:00Eichstatt - Eltersdorf 1:214:00FC Ingolstadt II - Ammerthal 1:2
14:00Gebenbach - Neudrossenfeld 5:0
15:00Donaustauf - Bayern Hof 0:7
16:00Abtswind - Coburg 3:1
16:00Cham - Fortuna Regensburg 0:3
16:00Regensburg II - Wurzburger FV 2:1
DUITSLAND: Oberliga Bayern Süd
14:001860 München II - Nordlingen 4:114:00Deisenhofen - Kirchheimer 4:0
14:00Ismaning - Kottern-St. Mang 2:1
14:00Rain/Lech - Landsberg 1:3
14:00Schwaben Augsburg - Turkspor Augsburg 0:2
15:00Kirchanschoring - Gundelfingen 2:1
DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg
14:00Denzlingen - Oberachern 1:314:00FC Holzhausen - Villingen 0:1
14:00Normannia Gmund - Backnang 0:0
14:30Offenburger - Reutlingen 3:2
15:00Bietigheim-Bissingen - Hollenbach 2:0
15:00Nottingen - Goppinger 3:0
15:00VfR Mannheim - Pforzheim 1:3
16:00Ravensburg - Essingen 2:0
DUITSLAND: Oberliga Niederrhein
18:00KFC Uerdingen - Hilden 4:0DUITSLAND: Bundesliga - Vrouwen
14:00Koln V - 1.FC Nurnberg V 3:417:45VfL Wolfsburg V - Bayern München V 0:4
ECUADOR: Liga Pro - Eerste fase
19:00UitgesteldMushuc Runa - U. Catolica -:-21:30Imbabura - Cumbaya 0:0
ECUADOR: Serie B
01:00Leones del Norte - Nueve de Octubre 2:1EL SALVADOR: Primera Division - Clausura
22:15Jocoro - Platense Municipal 1:2ENGELAND: League One
16:00Burton Albion - Port Vale 0:116:00Carlisle United - Stevenage 2:2
16:00Northampton Town - Derby County 1:0
ENGELAND: League Two
13:30Mansfield Town - Colchester United 1:114:00Harrogate Town - Bradford City 3:0
16:00AFC Barrow - Newport County 1:0
16:00Crewe Alexandra FC - AFC Wimbledon 1:1
16:00Doncaster Rovers - Forest Green 2:0
16:00Grimsby - Wrexham 1:3
16:00Morecambe - Gillingham FC 2:3
16:00Notts County - Salford City 1:2
16:00Sutton United FC - Accrington Stanley FC 3:1
16:00Tranmere Rovers - Crawley Town 1:3
18:15Stockport - Milton Keynes 5:0
ENGELAND: National League
16:00AFC Fylde - Oxford City 2:116:00Aldershot - Solihull Moors 1:1
16:00Altrincham - Gateshead 2:3
16:00Barnet - Dorking 6:0
16:00Bromley - York 0:2
16:00Chesterfield - Boreham Wood 3:0
16:00Dagenham & Red. - Oldham Athletic 0:0
16:00Eastleigh - Hartlepool United FC 1:1
16:00Rochdale AFC - Maidenhead 1:0
16:00Southend - Woking 0:0
16:00Wealdstone - Kidderminster 1:1
ENGELAND: National League North
13:30King’s Lynn - Tamworth 1:116:00Bishop's Stortford - Scarborough 0:2
16:00Brackley Town - Alfreton 1:0
16:00Chester - South Shields 0:1
16:00Chorley - Boston Utd 0:3
16:00Curzon Ashton - Banbury 4:1
16:00Hereford - Farsley 4:1
16:00Peterborough Sports - Blyth 2:2
16:00Rushall - Darlington 3:2
16:00Southport - Buxton 2:2
16:00Spennymoor - Gloucester 3:0
16:00Warrington - Scunthorpe United 0:2
ENGELAND: National League South
16:00Aveley - St. Albans 2:116:00Braintree - Yeovil 0:1
16:00Chippenham - Welling 4:1
16:00Dartford - Hemel Hempstead 1:1
16:00Dover - Farnborough 1:3
16:00Maidstone - Weston-super-Mare 1:0
16:00Slough - Eastbourne Boro 1:1
16:00Taunton - Chelmsford 2:3
16:00Tonbridge - Truro 2:1
16:00Torquay - Hampton & Richmond 1:0
16:00Weymouth - Havant & W 4:1
ENGELAND: NPL Premier Division
16:00Bamber Bridge - Stafford 0:216:00Bradford PA - Worksop 1:2
16:00FC United - Basford 2:0
16:00Gainsborough - Workington 4:2
16:00Guiseley - Ilkeston 1:2
16:00Hyde - Warrington Rylands 0:0
16:00Lancaster - Marine 0:2
16:00Macclesfield - Morpeth 3:0
16:00Matlock - Whitby 1:5
16:00Radcliffe - Ashton Utd 2:5
ENGELAND: Southern League Central Division
16:00Barwell - Royston 2:116:00Bromsgrove - Needham Market 3:0
16:00Halesowen - Coalville 2:1
16:00Hitchin - Telford 1:1
16:00Kettering - Alvechurch 2:0
16:00Redditch - Leamington 0:3
16:00Stamford - Leiston 3:0
16:00St. Ives - Berkhamsted 1:0
16:00Stourbridge - Sudbury 1:1
16:00Stratford - Long Eaton 3:2
ENGELAND: Southern League South Division
16:00AFC Totton - Beaconsfield Town 3:016:00Basingstoke - Chesham 1:1
16:00Bracknell - Plymouth Parkway 2:0
16:00Didcot - Gosport 0:4
16:00Dorchester - Salisbury 1:0
16:00Harrow - Hungerford 1:6
16:00Hayes & Yeading - Swindon S 2:2
16:00Hendon - Winchester 2:1
16:00Merthyr Town - Walton & Hersham 1:1
16:00Poole - Sholing 0:3
16:00Tiverton - Hanwell Town 2:0
ENGELAND: Isthmian League Premier Division
16:00Billericay - Wingate & Finchley 1:216:00Bognor Regis - Dulwich Hamlet 0:2
16:00Canvey Island - Hashtag 2:2
16:00Chatham - Haringey 2:1
16:00Cheshunt - Carshalton 1:0
16:00Horsham FC - Hastings 2:1
16:00Lewes - Concord 2:1
16:00Margate - Enfield Town 1:1
16:00Potters Bar - Kingstonian 6:1
16:00Whitehawk - Hornchurch 0:4
ENGELAND: Academies -18
12:00Sunderland -18 - Stoke City -18 2:4ENGELAND: Vrouwen’s Super League
13:30Manchester City V - Manchester United V 3:1ENGELAND: Women's National League South
16:00Ipswich Town V - Chatham V 5:0EUROPA: EK -19 - Kwalificatie - Tweede fase
12:00Schotland -19 - Georgië -19 2:312:30Duitsland -19 - Roemenië -19 2:3
13:00België -19 - Litouwen -19 2:0
14:00Oekraïne -19 - Letland -19 3:0
14:00Zwitserland -19 - Noord-Macedonië -19 2:0
15:00Noorwegen -19 - Bosnië en Herzegovina -19 2:2
15:30Turkije -19 - Kroatië -19 2:1
16:00Denemarken -19 - Griekenland -19 2:1
16:00Nederland -19 - Frankrijk -19 0:1
16:00Oostenrijk -19 - Slovenië -19 2:0
16:00Spanje -19 - Kosovo -19 2:1
16:30Tsjechië -19 - Italië -19 1:2
19:00Israël -19 - Montenegro -19 0:1
21:00Portugal -19 - Servië -19 4:1
EUROPA: EK -17 - Kwalificatie - Tweede fase
11:00Bulgarije -17 - Roemenië -17 0:011:00Wales -17 - Zweden -17 1:2
12:00België -17 - Italië -17 3:5
12:00Duitsland -17 - Ierland -17 2:0
12:00Oostenrijk -17 - Noorwegen -17 2:2
12:00Servië -17 - Denemarken -17 0:1
14:00Polen -17 - Belarus -17 0:1
14:00Tsjechië -17 - Bosnië en Herzegovina -17 2:0
14:00Turkije -17 - Georgië -17 1:3
15:30Spanje -17 - Slovenië -17 5:0
16:00Engeland -17 - Hongarije -17 5:0
17:00Portugal -17 - Kroatië -17 3:0
17:30Nederland -17 - Finland -17 0:1
20:00Frankrijk -17 - Noord-Ierland -17 5:2
EUROPA: EK -17 - Vrouwen - Kwalificatie - Ronde 2 - Competitie B
18:00Faeröer Eilanden -17 V - Roemenië -17 V 3:118:00Georgië -17 V - Letland -17 V 0:5
EUROPA: All-Island Cup Women
16:00DLR Waves V - Crusaders V 0:118:00Peamount V - Linfield V 2:2
18:00Treaty Utd V - Shamrock Rovers V 1:1
19:00Cork City V - Wexford V 2:2
20:00Sligo Rovers V - Galway United V 0:2
FINLAND: Ykkosliigacup - Play-offs
13:00PK-35 - SJK Akatemia 1:216:15Jaro - JaPS 4:0
FRANKRIJK: National 2 - Group A
18:00Ales - Andrezieux 0:118:00Bourgoin Jallieu - Cannes 2:4
18:00Frejus - Thonon-Evian 3:0
18:00Grasse - Aubagne 1:1
18:00Toulon - Jura Sud 1:2
18:00Toulouse II - Le Puy-en-Velay 1:6
19:00Chamalieres - Hyeres 2:1
FRANKRIJK: National 2 - Group B
18:00Blois - Bourges 18 2:018:00Libourne - Saint-Pryve 0:1
18:00Saumur - Paris 13 Atl. 0:0
18:30Avoine - Angers II 0:0
FRANKRIJK: National 2 - Group C
16:00Aubervilliers - Racing CFF 2:118:00Boulogne - Guingamp II 4:0
18:00Chateaubriant - Beauvais 1:0
18:00Dinan Lehon - Bastia-Borgo 2:0
18:00FC Chambly - Lorient II 1:2
18:00Granville - Virois 1:0
FRANKRIJK: National 2 - Group D
16:00Colmar - FC 93 4:218:00AJ Auxerre II - Biesheim 0:1
18:00Creteil - Besancon 1:0
18:00Fleury-Merogis - Wasquehal 2:3
18:00St Quentin - Feignies-Aulnoye 1:1
20:00Furiani Agliani - Haguenau 0:0
FRANKRIJK: 1e Divisie - Vrouwen
13:30Lille V - Olympique Lyon V 0:714:00Dijon FCO V - Guingamp V 2:0
14:30AS Saint-Étienne V - Girondins Bordeaux V 1:0
14:30Le Havre AC V - Stade de Reims V 0:2
GAMBIA: GFA League
17:15Armed Forces - Brikama U. 0:217:30Bombada - Fortune 2:1
17:30BST Galaxy - Falcons 0:0
17:30WAA Banjul - Marimoo 0:1
GHANA: Premier League
16:00Samartex - Hearts Of Oak 2:1GHANA: Division One League
16:00Golden Kick - Vision 3:016:00Nania - Hohoe United 2:1
16:00Okwawu - Kotoku Royals 0:0
16:00Rospak - Holy Stars 2:0
16:00Still Believe - Koforidua 1:0
16:00VC Warriors - Techiman Heroes 0:0
16:00Wa Power - Northern City 1:0
16:00Young Redbull - Nzema Kotoko 2:1
GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 1
14:00Poseidonas Michanionas - Veria 0:0GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 3
11:30Pyliou - Ialisos 2:012:30Ellas Syrou - Mesolongi AE 6:0
14:00Rodos - Kyanos A. V. 0:2
GRIEKENLAND: Gamma Ethniki - Group 4
14:30Atromitos Piraeus - AO Ilisiakos 0:5GRIEKENLAND: Division A Women
12:45AEK Athene V - PAOK V 2:2GUATEMALA: Nationale Liga - Clausura
03:00Malacateco - Antigua 2:222:00Coban Imperial - Zacapa 1:0
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
22:00Tempete - Rivartibonitienne 0:0HONGARIJE: NB I Vrouwen
11:00Budaorsi V - Szekszardi V 1:111:00Fehervar FC V - Haladas V 0:4
15:00DVTK V - Puskas Academy V 0:3
15:00Szent Mihaly V - Ferencvaros V 0:3
17:30MTK Hungaria V - Soroksar V 2:2
IJSLAND: League Cup Women - Play-offs
15:30Thor/KA V - Breidablik V 3:6INDIA: I-League
09:30Real Kashmir - Mohammedan 0:014:30Gokulam - Delhi FC 0:2
INDIA: I-League 2
10:30Bengaluru Utd - Maharashtra Oranje 2:110:30Sudeva Delhi - Kenkre 2:1
ITALIË: Serie C - Groep A
14:00AlbinoLeffe - Pro Sesto 1:114:00Fiorenzuola - Pro Patria 3:1
14:00Giana Erminio - Alessandria 3:0
14:00Lumezzane - Virtus Verona 3:1
14:00Trento - Mantova 1:1
17:30L.R. Vicenza - Legnago Salus 1:1
ITALIË: Serie C - Groep B
17:30Perugia - Pineto 2:217:30Pescara - Pontedera 1:0
17:30Recanatese - Ancona 2:0
17:30Spal - Carrarese 0:0
17:30Torres - Vis Pesaro 1:0
ITALIË: Serie C - Groep C
14:00ACR Messina - Foggia 0:314:00Benevento - Monopoli 0:1
14:00Picerno - Latina 0:2
14:00Sorrento - Juve Stabia 1:2
14:00Virtus Francavilla - Monterosi 2:0
17:30Giugliano - Avellino 3:2
ITALIË: Serie D - Groep A
14:30Chieri - Bra 1:314:30Chisola - Asti 0:0
14:30Pinerolo - Ticino 0:1
15:00Derthona FbC - Albenga 2:2
ITALIË: Serie D - Groep B
15:00Real Calepina - Club Milano 2:1ITALIË: Serie D - Groep C
14:30Breno - Dolomiti Bellunesi 0:314:30Este - Adriese 2:2
14:30Mestre - Bolzano 1:0
14:30Montecchio Maggiore - Luparense 1:0
15:00Castegnato - Portogruaro 1:2
15:30Chions - Montebelluna 0:1
ITALIË: Serie D - Groep D
14:30Corticella - Forli 4:014:30Lentigione - Certaldo 1:1
14:30Sangiuliano City - Aglianese Calcio 2:0
14:30Victor San Marino - SCD Progresso 3:4
ITALIË: Serie D - Groep E
14:30Livorno - San Donato 2:014:30Real Forte Querceta - Orvietana 2:2
15:00Ghivizzano Borgo - Grosseto 3:3
15:30Trestina - Seravezza Pozzi 1:2
ITALIË: Serie D - Groep F
14:30Atletico Ascoli - Avezzano 0:014:30Real Monterotondo - Tivoli Calcio 2:2
ITALIË: Serie D - Groep G
15:00Nocerina - San Marzano 3:0ITALIË: Serie D - Groep H
15:00A.C.D. Nardo - Angri 3:015:00Palmese 1914 - Matera 3:0
ITALIË: Serie D - Groep I
15:00Real Casalnuovo - Sancataldese 2:1ITALIË: Serie A Vrouwen - Championship Play-Offs
15:00AS Roma V - Sassuolo V 3:0ITALIË: Serie A Vrouwen - Degradatiegroep
12:30Sampdoria V - Como V 1:0IVOORKUST: Ligue 1
16:30Bouake - AS Denguele 3:216:30Mouna - ASI d'Abengourou 3:1
16:30San Pedro - ASEC Mimosas 1:0
16:30Stade d'Abidjan - Lys Sassandra 1:0
18:45SOL - Racing d'Abidjan 1:5
JAPAN: J3 League
05:00Osaka - Yamaga 0:006:00Omiya Ardija - Tegevajaro Miyazaki 3:1
JAPAN: WE League Vrouwen
06:00Mynavi Sendai V - Saitama V 2:1JAPAN: Nadeshiko League Vrouwen
04:00Nittaidai V - Ehime V 0:005:00Yokohama FC Seagulls V - Shizuoka Bonita V 3:1
06:00Setagaya Sfida FC V - Harima Albion V 2:0
KAMEROEN: Elite One - Degradatiegroep
14:00Fortuna Mfou - Fovu Baham 2:216:00Bamenda - UMS de Loum 2:2
KAMEROEN: Elite Two - Championship Play-Offs
14:00Aigle Moungo - Panthere 0:216:00Eding Sport - Bafoussam 1:0
KAZACHSTAN: Beker - Promotie play offs
09:00SD Family - Zhetisay 2:1KENIA: Super League
08:00Nairobi United - Dimba Patriots 1:010:00Kibera - MCF 0:1
11:00Mara Sugar - Assad 6:0
11:00Mathare Utd. - Luanda Villa 1:0
KROATIË: Prva NL
13:30Zrinski Osjecko - Dubrava 2:015:30Dugopolje - Solin 2:2
15:30Jarun - Bijelo Brdo 1:3
15:30Vukovar 1991 - Croatia Zmijavci 2:0
KROATIË: Druga NL
15:30Dugo Selo - Hrvace 2:215:30Grobnican - Karlovac 0:1
15:30Jadran LP - Jadran Porec 3:0
15:30Krk - Bjelovar 1:1
15:30Radnik Krizevci - Opatija 1:0
15:30Trnje - Kustosija 0:4
15:30Zdralovi - Belisce 2:1
KROATIË: 1. HNL Women
12:00ZNK Split V - HNK Hajduk Split V 1:2LIBANON: Premier League - Verliezersronde
14:00Al Sahel - Al Hikma 0:1LIBERIA: LFA First Division
17:00Cece United - NPA Anchors 3:017:00Kallon Liberia - Freeport 1:1
17:00LPRC Oiler - Invincible Eleven 0:1
LITOUWEN: I Lyga
12:00Garliava - Ekranas 1:013:00FK Minija - BFA Vilnius 0:1
13:00Tauras - Hegelmann Litauen 2 1:1
MACAU: Elite League
08:00University of Macau - Lun Lok 1:310:00Monte Carlo - Sporting Macau 1:1
MALI: Premiere Division
17:15Foot Elite - Korofina 2:017:15Onze Createurs - Binga 2:0
17:15USC Kita - Real Bamako 1:0
MAROKKO: Coupe du Trone
23:00Dcheira - Ittihad Fkih Ben Salah 3:123:00Taza - Union Touarga 0:2
MEXICO: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Atletico La Paz - Alebrijes Oaxaca 2:122:00Tepatitlan de Morelos - Tapatio 0:4
00:00Zacatecas Mineros - Dorados 3:1
MEXICO: Liga Premier Serie A
00:00Inter Playa Del Carmen - Cafetaleros 3:102:00Cimarrones de Sonora 2 - Correcaminos 2 3:4pen
02:30UitgesteldCalor De San Pedro - Chihuahua -:-
03:00Alacranes - Tecos FC 1:1
18:00Deportiva Venados - Inter de Queretaro 2:0
19:00Mineros de Fresnillo - Leones Negros 2 1:1
19:00San Juan de Aragon - Lobos ULMX 0:3
23:00Halcones de Zapopan - Tampico Madero 0:2
23:00Pioneros - Escorpiones 0:1
00:00Canamy - Porto Palmeiras 2:0
00:00Mexicali - Tritones Vallarta 1:2
MEXICO: Liga Premier Serie B
02:00Santiago - Poza Rica 2:017:00Canoneros - Zitacuaro 1:0
23:00Artesanos Metepec - Chilpancingo 3:0
23:00Uruapan - Dongu 5:0
MEXICO: Liga MX Vrouwen - Clausura
04:06Tijuana V - Cruz Azul V 0:219:00U.N.A.M. V - Puebla V 3:3
00:00Toluca V - Leon V 0:0
NEDERLAND: Betnation Divisie
14:30GVVV - ACV Assen 3:114:30Scheveningen - AFC 1:1
15:00ADO 20 Heemskerk - Excelsior Maassluis 3:0
15:00Kozakken Boys - Jong Almere City 3:4
15:00Quick Boys - HHC Hardenberg 3:2
15:00Rijnsburgse Boys - Koninklijke HFC 0:2
15:00Spakenburg - FC Lisse 3:1
15:30Jong Sparta Rotterdam - Noordwijk 0:0
18:00De Treffers - Katwijk 3:0
NEDERLAND: Derde Divisie
14:30Genemuiden - DEM 1:214:30Harkemase Boys - IJsselmeervogels 0:0
14:30Hoek - Blauw Geel '38 1:2
14:30RKAV Volendam - ODIN '59 11:2
15:00DVS '33 Ermelo - Eemdijk 5:0
15:00TOGB - Kloetinge 2:1
15:30Kampong - Urk 1:2
15:30USV Hercules - DOVO 1:0
15:30VVSB - Sparta Nijkerk 2:5
18:00GVV Unitas - Sportlust '46 1:1
18:00Hoogeveen - Rijnvogels 0:5
18:00HSC '21 - Staphorst 2:0
18:00O.S.S. '20 - SteDoCo 0:2
18:00Rosmalen - Barendrecht 0:2
NEDERLAND: Divisie 1 -21 - Spring Season
14:30De Graafschap -21 - FC Groningen -21 1:0NEDERLAND: Divisie 1 -18 - Spring Season
12:00Vitesse -18 - FC Groningen -18 3:014:30FC Utrecht -18 - Willem II -18 1:0
NEDERLAND: Azerion Vrouwen Eredivisie
14:00Ajax V - PEC Zwolle V 3:216:30AZ V - FC Twente V 2:2
NIGERIA: NPFL
16:00Doma United - Gombe 1:116:00Kano - Sporting Lagos 1:0
NIGERIA: NNL
15:00Abia Comets - Smart City 1:115:00ABS - El Kanemi 0:0
15:00Beyond Limits FC - Rovers FC 2:0
15:00Crown - Ijebu 3:1
15:00Giant Brillars - Osun 1:1
15:00Ikorodu City - Solution 3:1
15:00Jigawa Golden Stars - Sokoto 0:2
15:00Nasarawa - Wikki Tourist 2:0
15:00Zamfara United - Mighty Jets 3:0
NOORD- & CENTRAAL-AMERIKA: CONCACAF Nations League - Promotie play offs
21:00Canada - Trinidad and Tobago 2:000:15Costa Rica - Honduras 3:1
NOORD-IERLAND: NIFL Premiership
16:00Coleraine - Dungannon 1:116:00Glenavon - Loughgall 1:2
16:00Glentoran - Ballymena 4:0
16:00Newry City - Crusaders 0:1
NOORD-IERLAND: NIFL Championship
16:00Ards - Dergview 2:016:00Ballinamallard - Annagh 1:0
16:00H&W Welders - Institute 0:1
16:00Knockbreda - Ballyclare 2:0
16:00Newington - Dundela 1:3
NOORWEGEN: Nasjonal U19 CL
15:30Aalesund -19 - Sogndal -19 2:1NOORWEGEN: Toppserien Vrouwen
15:00Arna-Bjørnar V - Asane V 0:015:00Lyn V - Rosenborg BK V 0:1
15:00Stabaek V - Kolbotn V 2:0
15:30RØA V - LSK Kvinner V 1:0
NOORWEGEN: Division 1 Women
12:00Viking V - Aalesund V 0:415:00Ovrevoll Hosle V - Fyllingsdalen V 1:1
18:00Kil/Hemne V - Odd V 2:2
OEKRAÏNE: Premier League
14:30LNZ Cherkasy - FK Minaj 1:2OEKRAÏNE: Persha Liga - Degradatiegroep
11:00FC Chernihiv - Podillya Khmelnytskyi 2:212:00MFC Metalurh - Khust 1:4
OEKRAÏNE: Persha Liga - Promotie groep
11:30Nyva Buzova - Livyi Bereg 1:512:30Epitsentr - FSC Mariupol 1:1
13:00Karpaty Lviv - SC Poltava 2:1
OEKRAÏNE: Druha Liga
12:15Rukh Lviv 2 - Trostyanets 0:016:00MFC Metalurh 2 - Chaika -:-
OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Championship Play-Offs
11:00Kryvbas V - Ladomir V 4:3OEKRAÏNE: Championship Vrouwen - Degradatiegroep
11:00FC Dynamo Kiev V - Panthers FC Uman V 3:213:00EMC Podolie V - Veres-Rivne V 2:1
OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost
16:00Leobendorf - Traiskirchen 3:116:00Mauerwerk - Drassburg 1:2
OOSTENRIJK: Regionale Competitie West
15:00A. Salzburg - Schwaz 3:115:00Hohenems - Bischofshofen 1:0
15:00RW Rankweil - Wals-Grunau 0:2
15:00SC Imst - Saalfelden 3:3
15:30SCR Altach -21 - Reichenau 0:1
16:00TSV St. Johann - Motz/Silz 2:4
OOSTENRIJK: Burgenland
15:00Halbturn - Leithaprodersdorf 2:215:30Edelserpentin - Horitschon 1:2
15:30Margarethen - Parndorf 0:3
15:30Schattendorf - Bad Sauerbrunn 0:1
16:00ASV Siegendorf - Klingenbach 2:1
16:00Kohfidisch - Marz 0:5
OOSTENRIJK: Karnten
14:00SAK Klagenfurt - Kottmannsdorf 3:114:30Bleiburg - Volkermarkt 1:0
14:30SC Landskron - Lendorf 1:2
15:00SV Kraig - Atus Velden 0:3
OOSTENRIJK: Niederosterreich
15:30Gloggnitz - SCU Kilb 2:015:30Retz - Wiener Neustadt 1:2
OOSTENRIJK: Oberosterreich
14:00Micheldorf - Mondsee 1:315:30Bad Ischl - Perg 2:2
15:30Friedburg - Oedt 1:3
15:30Schallerbach - Pregarten 3:1
15:30St. Martin im Muhlreis - Weisskirchen 1:2
OOSTENRIJK: Salzburg
14:00USK Anif - Burmoos 1:115:00Golling - Puch 0:5
15:00UFC Siezenheim - Eugendorf 1:2
15:00Union Henndorf - Grodig 2:2
OOSTENRIJK: Steiermark
15:00SV Wildon - TSV Hartberg (Am) 1:3OOSTENRIJK: Tirol
14:30Vols - Kematen 3:216:00SC Kundl - FC Volders 2:1
OOSTENRIJK: Wien
14:00Kagran - ASV 13 Wien 0:214:00Red Star-Penzing - Schwechat 2:2
15:00Wienerberger - Stammersdorf 3:0
16:00Stadlau - A XIII-Auhof Center 1:0
OOSTENRIJK: Bundesliga Vrouwen
13:45Neulengbach V - Bergheim V 0:114:00First Wenen V - St. Polten V 1:1
14:30Kleinmunchen V - Dornbirn V 3:4
PANAMA: LPF - Apertura
02:00San Francisco - Alianza 1:022:00Tauro - Independiente 1:0
00:15Herrera - Arabe Unido 3:0
PERU: Liga Vrouwen
16:30Ayacucho V - Carlos Mannucci V 0:221:00Biavo V - Melgar V 1:1
POLEN: Division 2
13:00Sandecja - LKS Lodz II 0:114:30KKS Kalisz - Stomil Olsztyn 0:0
18:00Ol. Grudziadz - Stezyca 1:1
POLEN: III Liga - Group I
12:00Concordia Elblag - Legia II 3:313:00Grodzisk M. - Wikielec 5:0
14:00Swit - Belchatow 0:2
15:00LKS Lomza - Warta Sieradz 2:0
15:00Mlawa - Zambrow 0:1
15:00Pilica Bialobrzegi - Jagiellonia II 1:2
15:00T. Mazowiecki - Sulejowek 3:2
19:15Skierniewice - Legionowo 0:0
POLEN: III Liga - Group II
13:00Zawisza - Unia Swarzedz 1:114:00Blekitni Stargard - Cartusia Kartuzy 4:2
14:00Kleczew - Notec Czarnkow 2:2
14:00Nowe Skalmierzyce - Starogard Gdanski 2:1
14:00Stolem Gniewino - Pogon Szczecin II 0:3
15:00Swit Skolwin - Elana Torun 1:0
16:00Sroda - Solec Kujawski 3:1
POLEN: III Liga - Group III
12:00Bytom Odrzanski - Gwarek Tarnowskie Gory 1:112:00Rakow II - Sleza Wroclaw 3:3
12:00Slask Wroclaw II - Starowice Dolne 1:0
13:00Goczalkowice Zdroj - Polkowice 2:1
15:00Pawlowice - Unia Turza Slaska 1:1
15:00Stilon Gorzow - Bielsko-Biala 1:2
15:30Z. Gora - Carina Gubin 1:2
17:00Kluczbork - Jelenia Gora 1:0
POLEN: III Liga - Group IV
12:00KS Wieczysta Krakow - Avia Swidnik 2:013:00Podhale Nowy Targ - Chelmianka Chelm 1:2
14:00Czarni Polaniec - Karpaty Krosno 0:1
15:00Ostrowiec - Orleta Radzyn 2:2
15:00Sokol Sieniawa - Star Starachowice 0:1
15:00Unia Tarnow - Biala Podlaska 2:3
15:30Wisloka Debica - Wiazownica 1:2
POLEN: Central Youth League
12:00Jagiellonia -19 - Wisla -19 1:112:00Legia -19 - Sandecja -19 3:1
12:00Pogon Szczecin -19 - Widzew Lodz -19 3:2
12:00Polonia Warschau -19 - Cracovia Krakau -19 1:1
12:00Zaglebie -19 - Odra Opole -19 3:1
13:30Korona -19 - Rakow Czestochowa -19 1:0
POLEN: Ekstraliga Vrouwen
12:00Slask Wroclaw V - Medyk Konin V 5:112:00UJ Krakow V - Rekord Bielsko-Biala V 3:1
12:15Katowice V - Pogon Szczecin V 1:0
13:00Gdansk V - Tczew V 4:1
15:00Czarni Sosnowiec V - Górnik Łęczna V 0:0
PORTUGAL: Liga 3 - Degradatiegroep
12:00Pero Pinheiro - 1º Dezembro 1:3PORTUGAL: Liga Revelacao U23 - Championship Play-Offs
12:00Estoril -23 - FC Famalicão -23 3:0PORTUGAL: Campeonato Nacional U19 - Degradatiegroep
13:00SC Lusitania -19 - Setubal -19 1:016:00Boavista -19 - FC Paços de Ferreira -19 3:2
PORTUGAL: Liga BPI Vrouwen
12:00FC Famalicão V - Sporting V 1:415:00SL Benfica V - Braga V 4:1
16:00Racing Power V - Valadares Gaia V 0:1
QATAR: QFA Cup - Play-offs
19:30Al Khor - Al Bidda 0:1pen19:30Al-Shahaniya - Al Mesaimeer 2:1pen
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 1
14:00Brodoc - CSM Bacau 1:314:00Bucovina Radauti - Somuz Falticeni 1:0
14:00FC Bacau - CSM Vaslui 3:1
14:00Foresta Suceava - Aerostar 0:3
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 2
14:00CSM Focsani - Hamangia Baia 5:014:00Metalul Buzau - CSM Ramnicu Sarat 5:0
14:00Sporting Liesti - Braila 5:0
14:00Unirea Branistea - Sutesti 4:0
14:00Viitorul Ianca - Vointa Limpezis 2:1
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 3
14:00Afumati - Progresul Fundulea 2:114:00Agricola Borcea - Recolta Gh. Doja 1:1
14:00Axiopolis Cernavoda - Voluntari 2 1:2
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 4
14:00CS Blejoi - Popesti Leordeni 2:314:00CSO Plopeni - Muscel 1:0
14:00Tricolorul Breaza - Dunarea Giurgiu 1:1
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 5
14:00Campulung - Sepsi Sf. Gheorghe 2 4:114:00Cetate Rasnov - Targu Secuiesc 1:0
14:00Kids Tampa Brasov - SR Brasov 1:0
14:00Olimpic Zarnesti - Odorheiu 2:1
14:00V. Curita - Tarlungeni 2:2
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 6
14:00Curtisoara - Cetatea 0:014:00Horezu - Ramnicu Valcea 0:1
14:00Sporting Rosiori - Unirea Bascov 0:0
14:00Vedita Colonesti - Petrolul Potcoava 2:0
14:00Viitorul Daesti - Calimanesti 2:2
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 7
14:00CS Universitatea Craiova 2 - CSO Filiasi 0:214:00Gilortul Tg. Carbunesti - CSM Deva 2:1
14:00Jiul Petrosani - CS Universitatea Craiova 2 0:1
14:00Lupac - Ghiroda & Giarmata Vii 0:2
14:00Turceni - Viitorul Simian 1:2
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 8
14:00Bihor - Progresul Pecica 2:014:00Politehnica Timisoara - Peciu Nou 1:0
14:00Socodor - Ineu 3:0
14:00Soimii Lipova - Phoenix Buzias 1:3
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 9
14:00ACS Medias - Unirea Ungheni 1:214:00Metalurgistul Cugir - Unirea Alba-Iulia 1:1
14:00Univ. din Alba Iulia - Gloria 2018 Bistrita 2:0
ROEMENIË: Liga 3 - Seria 10
14:00Baile Felix - Minerul Ocna Dej 2:014:00CSM Satu Mare - CSM Zalau 1:1
14:00Satu Mare - Santandrei 1:1
14:00Sighetu Marmatiei - Victoria Carei 2:1
ROEMENIË: Liga 1 Vrouwen - Degradatiegroep
14:00CSM Alexandria V - Gloria 2018 Bistrita V 0:2RUSLAND: FNL 2 - Division A Silver - Spring Season
12:00UitgesteldKaluga - S. Kostroma -:-RUSLAND: Supreme Division Vrouwen
09:30Zvezda V - CSKA Moskou V 1:213:00UitgesteldFK Krasnodar V - FK Yenisey V -:-
SCHOTLAND: 1e Divisie
16:00Arbroath - Partick Thistle 0:116:00Ayr - Queen's Park 1:2
16:00Dundee United - Inverness 1:1
16:00Morton - Dunfermline 0:1
SCHOTLAND: League One
16:00Alloa - Queen of South 0:216:00Annan - Kelty Hearts 3:2
16:00Cove Rangers - Hamilton Academical 1:3
16:00Falkirk - Edinburgh City 4:1
16:00Stirling - Montrose 1:0
SCHOTLAND: League Two
16:00Clyde - Spartans 0:016:00Dumbarton - Bonnyrigg Rose 2:0
16:00East Fife - Stranraer 2:1
16:00Elgin - Forfar 1:1
16:00Stenhousemuir - Peterhead 0:0
SCHOTLAND: Highland League
16:00Brechin - Turriff Utd 5:116:00Formartine Utd - Banks O' Dee 1:4
16:00Forres Mechanics - Nairn County 0:0
16:00Fraserburgh - Rothes 5:0
16:00Huntly - Brora Rangers 1:0
16:00Inverurie - Keith 1:2
16:00Lossiemouth - Deveronvale 3:3
16:00Strathspey Thistle - Clachnacuddin 2:1
16:00Wick Academy - Buckie Thistle 3:1
SCHOTLAND: Lowland League
16:00Albion Rovers - Edinburgh University 1:216:00Berwick - Caledonian Braves 0:2
16:00Civil Service Strollers - Tranent 1:2
16:00Cowdenbeath - East Stirlingshire 1:2
16:00Gretna 2008 - Hearts B 0:3
16:00Linlithgow Rose - Bo'ness United 1:2
16:00UitgesteldTranent - Celtic B -:-
SERVIË: Prva Liga
15:00Indjija - Metalac 0:115:00Vrsac - Dubocica 0:0
17:00Macva - Radnicki Beograd 3:0
17:00Sloboda - Jedinstvo U. 1:0
SERVIË: Srpska Liga - Belgrade
10:00Sindjelic Beograd - Torlak 1:011:00Polet Dorcol - Rad 2:0
11:00Teleoptik - Zvezdara 1:0
12:00Brodarac - Jedinstvo Surcin 0:0
15:30Radnicki Obrenovac - Prva Iskra 1:1
15:30Zemun - Usce 2:0
SERVIË: Srpska Liga - Vojvodina
15:00Backa - 1. Maj Ruma 2:315:00Kikinda - Hajduk 1912 2:1
15:00Radnicki Zrenjanin - Borac Sajkas 3:1
15:00Sloven Ruma - Naftagas 3:0
SERVIË: Srpska Liga - East
15:00Dunav Prahovo - SFS Borac 2:015:00Jagodina - Jedinstvo Krusevac 1:1
15:00Paracin - Trayal Krusevac 1:3
15:00Pcinja - Vlasina 3:2
15:00Sindjelic - Mesevo 3:2
SERVIË: Srpska Liga - West
14:30FAP - Zlatibor Cajetina 4:014:30Mladi Radnik - Josanica 2:2
14:30Omladinac Zablace - Vrelo Sport 2:4
14:30Sloga Petrovac - Tutin 1:1
14:30Sloga Pozega - Real Podunavci 3:1
14:30Takovo - Borac 1926 1:2
SIERRA LEONE: Premier League
17:15UitgesteldFreetown City - Mighty Blackpool -:-17:15UitgesteldLuawa - Lamboi -:-
17:15UitgesteldOld Edwardians - Kholifa Stars -:-
17:15UitgesteldWusum Stars - SLIFA -:-
17:30UitgesteldBai Bureh Warriors - Lamboi -:-
SLOVENIË: Prva liga
20:15FC Koper - NŠ Mura 2:1SLOVENIË: 2e SNL
14:00Beltinci - Rudar 1:014:00Ilirija - NK Bistrica 0:2
14:00Tolmin - Bilje 0:2
SLOVENIË: 3. SNL - East
14:00Zavrc - Race 2:115:00Drava - Videm 3:1
15:00Dravograd - Korotan 1:3
15:00Hajdina - Sampion Celje 1:2
17:30Brezice - Ljutomer 8:0
SLOVENIË: 3. SNL - West
14:00Dren Vrhnika - NK Adria 1:215:00Dob - Ziri 2:1
15:00Ljubljana Svoboda - Kocevje 2:1
15:00Skofja Loka - Slovan Ljubljana 2:3
15:00Sobec Lesce - Izola 2:3
SLOWAKIJE: 2e Divisie
14:30FK Humenne - Samorin 1:014:30Komarno - MŠK Žilina B 3:0
14:30Presov - Pohronie 2:0
14:30Spisska Nova Ves - Myjava 0:0
SLOWAKIJE: 3. Liga - East
15:00Bardejov - Kalinovo 0:115:00Vranov - Lipany 3:3
SLOWAKIJE: 3. Liga - West
15:00AFC Nove Mesto - Raca 0:115:00Castkovce - Lehota p. V. 0:0
15:00MSK Martin - Malacky 1:0
15:30HA Banska Bystrica - Jednota Banova 1:1
SLOWAKIJE: 4. liga - Bratislava
15:00Domino - NSK 1922 Bratislava 0:015:00Modra - Bernolakovo 0:1
SLOWAKIJE: 4. liga - Central
15:00TJD Pribelce - Cadca 1:215:00Tvrdosin - Badin 0:0
SLOWAKIJE: 4. liga - East
15:00Poprad - Medzev 4:015:00Rudnany - Kechnec 2:2
15:00Sobrance-Sobranecko - FK Cana 1:1
SLOWAKIJE: 4. liga - West
15:00Banik Prievidza - FK TJ Lokomotiva Kozarovce 3:1SLOWAKIJE: 1. Liga Vrouwen
11:00FC Spartak Trnava V - Topolcany GFC V 7:015:00Presov V - Myjava V 0:2
15:00Ruzomberok V - Petrzalka V 1:1
15:00Slovan Bratislava V - MŠK Žilina V 3:2
16:00B. Bystrica V - AS Trenčín V 3:5
SPANJE: LaLiga2
16:15Alcorcon - R. Oviedo 1:018:30Cartagena - Andorra 1:0
18:30Villarreal B - Leganes 1:2
21:00Espanyol - Tenerife 1:1
SPANJE: Primera RFEF - Group 1
16:00R. Sociedad B - Teruel 2:216:00SD Logrones - R. Union 1:1
18:00Rayo Majadahonda - La Coruna 0:2
19:00Celta de Vigo B - Fuenlabrada 4:1
20:00Sabadell - Arenteiro 0:1
SPANJE: Primera RFEF - Group 2
16:00Cordoba - San Fernando 1:016:00Sanluqueno - Murcia 0:1
18:00Algeciras - Malaga 0:0
18:00Real Madrid B - Castellon 0:2
SPANJE: Segunda RFEF - Group 1
16:30Valladolid Promesas - Dep. Fabril 3:417:00Coruxo - Arandina 1:0
17:00Guijuelo - Covadonga 2:1
18:00Langreo - Ourense CF 1:1
SPANJE: Segunda RFEF - Group 2
17:00AD San Juan - Izarra 4:017:00Arenas Club - Barbastro 0:0
20:15Real Sociedad C - Utebo FC 0:0
SPANJE: Segunda RFEF - Group 3
16:30Andratx - Pena Deportiva 0:2SPANJE: Segunda RFEF - Group 4
16:00Sevilla B - Linense 2:117:00El Palo - Ciudad Real 0:0
18:00Antoniano - Real Betis B 2:1
19:30Orihuela - Aguilas FC 2:1
SPANJE: Segunda RFEF - Group 5
17:00San Sebastian Reyes - Numancia 7:120:30Cacereno - Badajoz 1:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 1
16:00Pontevedra B - Silva SD 2:316:30UD Ourense - Estradense 1:1
17:00Bergantinos - Betanzos 1:1
17:00Viveiro - Gran Pena 1:2
18:00Alondras - Polvorin 2:0
18:00Rapido de Bouzas - Paiosaco 0:2
18:15Atletico Arteixo - Arzua 5:1
20:30Arosa SC - Sarriana 0:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 2
16:30Gijon B - Praviano 0:017:00Barcia - Llanes 2:2
18:00L'Entregu - Caudal Deportivo 0:0
SPANJE: Tercera RFEF - Group 3
16:30Solares - Atletico Mineros 1:116:30Velarde - Castro 1:0
16:45Escobedo - Siete Villas 2:0
17:00Atletico Albericia - Laredo 0:0
17:00Guarnizo - Bezana 0:2
17:00Tropezon - CD Colindres 0:1
17:00UC Cartes - Revilla 1:0
SPANJE: Tercera RFEF - Group 4
13:15SD Deusto - Urduliz 1:215:30CD Vitoria - Aurrera Ondarroa 3:1
16:30Pasaia - Anaitasuna FT 2:0
16:30Touring KE - Portugalete 1:1
17:00Durango - Anorga 3:1
17:00Leioa - Alaves C 2:2
17:00Padura - Derio 1:1
18:30Lagun Onak - Basconia 1:2
18:30San Ignacio - Beasain 1:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 6
16:00Roda - Torrellano 0:016:30Ilicitano - Utiel 2:0
16:30Silla CF - Burriana 1:0
17:00Gandia - Villarreal C 1:0
17:00Rayo Ibense - Atzeneta 0:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 7
12:00Las Rozas - Rayo Vallecano B 3:0SPANJE: Tercera RFEF - Group 8
16:00Colegios Diocesanos - Mirandes B 1:016:00Santa Marta Tormes - Palencia CA 1:1
17:00Almazan - Salamanca 0:1
17:00Atl. Astorga - Becerril 2:0
17:00Atl. Tordesillas - Laguna 0:1
17:00Leonesa B - Villaralbo 3:4
17:30Burgos CF B - Real Avila 1:2
SPANJE: Tercera RFEF - Group 9
13:00Atletico Melilla - CD Torreperogil 0:117:30Malaga City - Jaen 2:3
17:30Mancha - Motril 4:2
18:30Torremolinos - Maracena 2:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 10
12:00Pozoblanco - Ceuta B 1:112:00Puente Genil - Xerez CD 3:2
16:30Bollullos - Cordoba B 0:0
17:00CD Utrera - Cabecense 2:3
18:00La Palma - CD Gerena 0:1
18:45Ayamonte - Sevilla C 2:1
19:00Conil - Cartaya 2:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 11
16:30Alcudia - Ibiza Islas Pitiusas 0:016:30Constancia - Collerense 2:1
16:30Manacor - Felanitx 2:0
16:30Santanyi - Platges de Calvia 0:0
17:00Poblense - Arenal 3:0
SPANJE: Tercera RFEF - Group 12
13:30Villa Santa Brigida - La Cuadra 3:018:00Atl. Victoria - Santa Ursula 1:1
18:00UitgesteldIbarra - Arucas -:-
18:30UitgesteldSan Bartolome - CD Marino -:-
18:30UitgesteldYaiza - Tamaraceite -:-
SPANJE: Tercera RFEF - Group 13
16:30Ciudad Cieza - EG El Palmar CF 2:316:30Plus Ultra - Racing Murcia 1:3
20:00Lorca Deportiva - Muleno 0:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 14
18:00Trujillo - Olivenza 1:1SPANJE: Tercera RFEF - Group 15
16:00Bidezarra - Lerines 1:116:00CD Ardoi - Ezcabarte 3:0
16:00CD Cantolagua - Cirbonero 3:0
16:00Subiza - Burlades 2:2
16:00Txantrea - Alesves 2:0
16:30Cortes - Pena 1:0
16:30Oberena - Pamplona 1:1
SPANJE: Tercera RFEF - Group 16
16:30Alfaro - River Ebro 1:217:00UD Logrones B - Oyonesa 3:1
17:00Varea - Tedeon 8:0
SPANJE: Tercera RFEF - Group 17
16:30Almudevar - Huesca B 0:116:30Atletico Monzon - Tamarite 0:1
16:30Carinena - Epila 2:6
16:30Cuarte - Calamocha 0:0
17:00Fuentes - Ebro 1:4
SPANJE: Tercera RFEF - Group 18
16:30Puertollano C.F. - Conquense 2:017:00San Clemente - Huracan de Balazote 0:1
17:00Socuellamos - Cazalegas 2:1
17:00Tarancon - Azuqueca 0:0
17:30La Solana - Toledo 1:0
20:30Torrijos - Villarrobledo 0:0
SPANJE: Liga F Women
12:00Costa Adeje Tenerife V - Sevilla V 5:016:00Levante V - Real Betis V 7:0
18:00Real Sociedad V - Athletic Bilbao V 0:1
20:00Valencia V - Granada V 4:1
SPANJE: Primera Federacion Women
11:00Espanyol V - SE AEM V 0:212:00Cacereno V - Alaves V 2:0
12:00La Coruna V - CA Osasuna V 2:2
16:00Albacete V - Barcelona B V 0:2
16:00Madrid C. B V - Atlético Madrid B V 2:1
THAILAND: Thai League 2
11:30Chiangmai Utd - Chiangmai FC 1:112:00Ayutthaya Utd - Customs Utd 1:0
12:30Nong Bua Pitchaya - Pattaya United 2:0
13:00Kanchanaburi - Nakhon Si 2:2
TSJAAD: Premiere Division - LPFN
15:45Aiglons - Agri - Tchad 7:115:45AS Farcha - Foullah Edifice 1:1
15:45Stars J. Talents - Renaissance 0:1
TSJECHIË: CFL - Group A
10:15Motorlet Prague - SK Dynamo Ceske Budejovice B 1:110:15Vltavin - Hostoun 1:0
14:30FK Robstav - Domazlice 0:0
15:00Kraluv Dvur - Admira Prague 3:1
18:00Karlovy Vary - Pisek 0:2
TSJECHIË: CFL - Group B
10:15FK Jablonec B - Banik Most-Sous 1:310:15FK Mlada Boleslav B - Zivanice 3:0
15:00Ceska Lipa - Velvary 1:1
TSJECHIË: MSFL
10:151. FC Slovácko B - FC Banik Ostrava B 1:115:00Hodonin - FK Frydek-Mistek 1:1
15:00Start Brno - SK Hranice 0:3
16:00Rosice - Uhersky Brod 4:0
TSJECHIË: Division A
10:15Cesky Krumlov - Klatovy 4:010:15Petrin Plzen - Aritma Prague 1:1
10:15Sokolov - Marianske Lazne 2:1
15:001. FK Příbram B - Sobeslav 3:2
15:00Horovice - FK Komarov 1:0
15:00Tachov - Katovice 1:1
00:00UitgesteldDomazlice B - Doubravka -:-
TSJECHIË: Division B
10:15Chomutov - Cesky Brod 2:010:15Hrebec - Neratovice 1:3
10:15Kladno - Meteor Prague 4:1
10:15Steti - Nespeky 0:0
15:00Ostrov - Ujezd Prague 2:2
15:00Slany - Olympie Brezova 0:1
16:00Hvezda Cheb - Brandys n. Labem 1:1
TSJECHIË: Division C
10:15Benesov - Letohrad 3:010:15Chrudim B - Spoje Prague 0:0
10:30Velke Hamry - Slavia HK 3:2
15:00Vysoke Myto - Dobrovice 2:0
TSJECHIË: Division D
15:00Nove Mesto na Morave - Slavoj Polna 1:415:00Velka Bites - Breclav 2:1
TSJECHIË: Division E
15:00Bzenec - Strani 4:015:00Novy Jicin - Sternberk 0:0
15:00Rymarov - Holesov 1:3
15:00Skastice - Slavicin 1:2
15:00Vsetin - Vsechovice 4:3
TSJECHIË: Division F
15:00Hlubina - Polanka nad Odrou 1:115:00Jesenik - Vitkovice 0:2
15:00Repiste - Sumperk 1:0
TSJECHIË: Jihocesky KP
11:15Rudolfov - Junior Strakonice 1:115:00Drazice - Trhove Sviny 1:1
15:00Milevsko - FC Semice 1:0
15:00Protivin - Tyn nad Vltavou 2:0
TSJECHIË: Jihomoravsky KP
10:15Kurim - Svratka Brno 2:015:00Bosonohy - Kunstat 0:0
15:00Bystrc - Pohorelice 0:1
15:00Lednice - Mutenice 1:1
15:00Ratiskovice - Moravska Slavia 4:1
15:00Rousinov - Boskovice - Letovice 1:2
15:00SK Krumvir - Rajecko 0:2
TSJECHIË: Karlovarsky KP
10:15Loko K. Vary - Marianske Lazne B 2:210:30Trstenice - Vintirov 6:2
15:00Chodov - KV Dvory 0:5
15:00Hroznetin - Citice 1:2
TSJECHIË: Kralovehradecky KP
10:15Dobruska - Ceska Skalice 1:210:15Nachod - Tyniste n. Orl. 0:0
12:00Jicin - Libcany 1:2
14:00Chlumec nad Cidlinou B - Lazne Belohrad 0:0
TSJECHIË: Liberecky KP
10:30Skalice u C.Lipy - Velke Hamry B 0:015:00Chrastava - Straz p. Ralskem 3:0
15:00Novy Bor - Lomnice nad Popelkou 1:7
15:00Rapid Liberec - Hradek nad Nisou 2:1
15:00Sedmihorky - Visnova 2:0
15:00Zelezny Brod - Kostalov-Libstat 2:1
17:00FC Pencin - Frydlant 3:1
TSJECHIË: Moravskoslezsky KP
10:15Cesky Tesin - Brusperk 1:115:00Haj ve Slezsku - Jakubcovice 3:1
15:00Krasne Pole - Hermanice 2:1
15:30Vresina - Petrvald na Morave 0:4
TSJECHIË: Olomoucky KP
15:00Belotin - Dolany 1:015:00Cechovice - Brodek u Prerova 2:0
15:00Rapotin - Postrelmov 1:3
15:00Zelatovice - Mohelnice 1:1
TSJECHIË: Pardubicky KP
14:00Ceska Trebova - Lazne Bohdanec 1:215:00Chocen - Prosetin 5:0
15:00Holice - Horni Redice 3:0
15:00Libisany - Hermanuv Mestec 1:4
15:00Litomysl - Tremosnice 4:1
15:00Prelouc - Vysoke Myto B 0:2
TSJECHIË: Plzensky KP
10:15Horni Briza - Zruc 3:115:00Chotikov - Kaznejov 1:0
15:00Nyrsko - Nepomuk 1:0
15:00Rapid Plzen - Stribro 7:1
15:00Vejprnice - Kosutka Plzen 2:1
TSJECHIË: Prazsky prebor
10:15Kolovraty - Podoli Praha 3:310:30CAFC - Tempo Prague 1:3
10:30Dukla JM - Dolni Chabry 1:2
10:30Kralovice - Motorlet Prague B 5:1
10:30Treboradice - Branik 1:0
10:30Zlicin - Vysehrad 2:3
15:00Predni Kopanina - Uhrineves 5:0
15:00Stresovice - Zizkov B 0:4
TSJECHIË: Stredocesky KP
10:15Kutna Hora - Velim 1:010:15Libis - Porici n. S. 3:1
10:30Milin - Mnichovohradistsky SK 2:0
15:00Dobris - Sokolec 3:3
15:00Povltavska FA B - SK Doksy 0:1
15:00Tochovice - Poricany 1:3
15:00Tuchlovice - Pruhonice 3:1
TSJECHIË: Ustecky KP
10:15Nestemice - Modlany 6:110:30Cernovice - Oldrichov 1:4
10:30Krupka - Banik Most - Sous B 2:1
10:30Litomericko - Srbice 5:3
14:00Brna - FK Jilove 2:1
15:00Vilemov - Ledvice 3:2pen
16:30Usti n. L. B - Probostov 1:0
TSJECHIË: Vysocina KP
10:15Bystrice n. Pern. - Rapotice 2:115:00Kamenice nad Lipou - Sapeli Polna 0:2
15:00Okrisky - FS Trebic 1:1
15:00Zirovnice - Ledec nad Sazavou 1:0
TSJECHIË: Zlinsky KP
15:00Hluk - Hrachovec 3:215:00Morkovice - Osvetimany 4:1
15:00Slusovice - Brumov 1:2
TSJECHIË: U19 League
10:00FC Viktoria Plzen -19 - Frydek-Mistek -19 1:112:00Pardubice -19 - FC Slovan Liberec -19 2:3
16:45Zlin -19 - FK Mlada Boleslav -19 4:1
TSJECHIË: 1. Liga Vrouwen
14:00FC Slovan Liberec V - 1. FC Slovácko V 1:115:00AC Sparta Praag V - FC Viktoria Plzen V 8:0
17:00Pardubice V - FC Banik Ostrava V 0:0
TSJECHIË: 2. Liga Vrouwen
10:30FC Praha V - Dukla Praag V 3:313:00SK Sigma Olomouc V - Lisen V 2:1
13:15Prague Raptors V - Hradec Kralove V 2:1
15:00Teplice V - AC Sparta Praag B V 0:1
TURKIJE: 2. Lig White Group
12:00Altinordu - Erokspor 2:112:00Ankara Demirspor - Zonguldak 1:1
12:00Beyoglu Yeni Carsi - Trabzon FK 2:2
12:00Bursaspor - Kirklarelispor 0:2
12:00Nazillispor - Afyonspor 0:0
TURKIJE: 3. Lig Group 1
12:00Inegol Kafkas - 52 Orduspor 1:012:00Kepez Belediyespor - Hopaspor 2:1
TURKIJE: 3. Lig Group 2
12:00Karsiyaka - Anadolu Universitesi 1:0TURKIJE: 3. Lig Group 3
11:00Silivrispor - Karakopru 1:012:00Akhisarspor - Sivas Dort Eylulspor 2:2
TURKIJE: Super Lig Vrouwen
12:00Fomget GSK V - Fatih Vatan Spor V 2:0URUGUAY: Primera Division - Apertura
17:30Rampla Juniors - Miramar 1:122:30Nacional - Progreso 0:0
URUGUAY: Segunda División - Torneo Competencia
14:00Colon - Rentistas 1:121:00Tacuarembo - La Luz 1:0
22:00Montevideo City - Cooper 2:1
USA: MLS
19:00New England Revolution - Chicago Fire 1:119:00New York Red Bulls - Inter Miami 4:0
00:30Charlotte - Columbus Crew 2:0
00:30Cincinnati - New York City 1:0
00:30Orlando City - Austin FC 2:0
00:30Toronto FC - Atlanta Utd 2:0
00:30Vancouver Whitecaps - Real Salt Lake 1:2
USA: USL Championship
19:00Hartford Athletic - Birmingham 1:021:00Detroit - Loudoun 2:1
21:00Louisville City - Pittsburgh 3:1
00:00Indy Eleven - Sacramento Republic 1:1
00:00North Carolina - Tampa Bay 1:1
00:30Charleston - New Mexico 4:0
USA: MLS Next Pro
01:00Huntsville - Orlando City B 1:2pen03:30Portland Timbers 2 - Town FC 1:3
19:00Vancouver 2 - Real Monarchs 5:3
20:00Chattanooga - Cincinnati 2 3:0
USA: USL League One
23:00Richmond Kickers - Tormenta 1:323:30One Knoxville - Lexington 2:0
00:00Greenville - Forward Madison 0:0
USA: NISA
22:00UitgesteldGeorgia Lions - Capo -:-USA: NWSL Vrouwen
01:00Orlando Pride V - Angel City V 1:102:30Utah Royals V - North Carolina Courage V 2:1
21:00Chicago V - Reign V 2:1
00:30Washington V - Bay FC V 2:1
VENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:00Universidad Central - Portuguesa 1:021:00Metropolitanos - Rayo Zuliano 1:0
00:00Carabobo - Estudiantes M. 1:0
VENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
00:00Fundacion AIFI - Miranda 0:020:00Nueva Esparta - Bolivar 0:0
20:30Academia Anzoategui - Atletico La Cruz 0:2
20:30Frontera - El Vigia 2:3
21:00Heroes de Falcon - Aragua 2:1
21:00Trujillanos - Academia Rey 1:0
22:00Maritimo - Dynamo Puerto 2:0
VERENIGDE ARABISCHE EMIRATEN: Division 1
19:00Al Rams - Al Dhafra 0:319:00Al Thaid - Gulf United 2:2
19:00Dubai City - Al Urooba 1:2
19:00Masfut - Al Hamriyah 0:0
WALES: Cymru Premier - Championship Play-Offs
15:30Caernarfon - Cardiff Metropolitan 1:2WALES: Cymru South
15:00Abertillery Bluebirds - Trefelin 2:515:00Cwmbran Celtic - Briton Ferry 2:4
15:00Llantwit Major - Pontardawe 0:0
WALES: Cymru North
15:00Chirk AAA FC - Caersws 2:215:00UitgesteldLlanidloes - Flint -:-
15:00Mold Alexandra - Gresford 1:0
15:30Guilsfield - Denbigh 4:1
WALES: FA Cup
18:15Connah's Q. - Bala Town 1:0WERELD: Vriendschappelijk Internationaal
23:00Burkina Faso - Libië 1:223:00Marokko - Angola 1:0
23:00Marokko -16 - Nigeria -16 3:2
23:00Mauritanië - Mali 0:2
23:00Niger - Togo 1:2
23:00Soedan - Guinee-Bissau 1:0
01:00Argentinië - El Salvador 3:0
02:30Peru - Nicaragua 2:0
03:00Mexico -23 - Argentinië -23 2:4
11:00Turkije -18 - Moldavië -19 2:1
12:30Oostenrijk -16 - Noord-Macedonië -16 2:0
13:00Zambia - Zimbabwe 2:3pen
16:00Malawi - Kenia 0:4
16:00Noord-Macedonië -18 - Estland -19 3:0
16:00Tadzjikistan -23 - Vietnam -23 0:0
17:00Ivoorkust - Benin 2:2
18:00Ierland - België 0:0
18:00Slowakije - Oostenrijk 0:2
19:30Qatar -23 - Oezbekistan -23 1:1
19:30Saoedi-Arabië -23 - China -23 1:0
20:00Denemarken - Zwitserland 0:0
20:00Engeland - Brazilië 0:1
20:00Uruguay - Baskenland 1:1
21:00Frankrijk - Duitsland 0:2
21:00Frans-Guyana - Haïti 1:1
21:00Japan -19 - Syrië -20 2:2
21:00Kroatië - Tunesië 1:0pen
22:00Algerije -20 - Tunesië -20 2:3
22:00Mauritanië -20 - Egypte -20 1:2
23:00Dominicaanse Republiek - Aruba 2:0
23:30Paraguay -23 - Dominicaanse Republiek -23 2:0
WERELD: Club Vriendschappelijk
00:00Ind. Rivadavia (Arg) - River Plate (Arg) 4:009:30Soligorsk (Blr) - Belshina (Blr) 2:1
10:00Levski Sofia (Bul) - Svoge (Bul) 1:0
10:15FC Botosani (Rou) - Stiinta Miroslava (Rou) 5:0
11:00Ajka (Hun) - Siofok (Hun) 0:0
11:00Baranovici (Blr) - Slutsk (Blr) 2:1
11:00DVTK (Hun) - Kazincbarcika (Hun) 3:0
11:00Energetik-BGU (Blr) - Vitebsk (Blr) 0:2
11:00Górnik Zabrze (Pol) - Tychy (Pol) 5:2
11:00Lech Poznań (Pol) - Chrobry Glogow (Pol) 1:0
11:00P-Iirot Rauma (Fin) - Tampere Utd (Fin) 4:1
11:00RB Leipzig -17 (Ger) - Borussia Dortmund -17 (Ger) 1:2
11:00Volna Pinsk (Blr) - Brest 2 (Blr) 3:2
11:15Gnistan (Fin) - KaPa (Fin) 3:2
11:30Hammarby TFF (Swe) - Taby (Swe) 2:1
12:00Csikszereda M. Ciuc (Rou) - Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) 1:2
12:00Dornbirn (Aut) - Eschen (Lie) 5:0
12:00Ljungskile (Swe) - Grebbestad (Swe) 1:1
12:00R. Rzeszow (Pol) - Puszcza (Pol) 1:1
12:00SalPa (Fin) - Ekenas (Fin) 1:1
12:00Skövde (Swe) - Östersunds FK (Swe) 1:0
12:30Karlbergs (Swe) - Stocksund (Swe) 0:3
13:00Assyriska FF (Swe) - Jarfalla (Swe) 1:1
13:00Degerfors IF (Swe) - Karlstad (Swe) 3:0
13:00FC Lahti (Fin) - Mikkeli (Fin) 2:0
13:00GAIS (Swe) - Varbergs BoIS (Swe) 1:1
13:00Hammarby IF (Swe) - KuPS (Fin) 2:0
13:00Hebar (Bul) - CSKA 1948 Sofia (Bul) 1:4
13:00KFUM Oslo (Nor) - Lyn (Nor) 2:1
13:00Lunds (Swe) - Högaborgs (Swe) 4:1
13:00Mezokovesd (Hun) - Debrecen (Hun) 1:0
13:00Norrby (Swe) - Oddevold (Swe) 1:1
13:00Notodden (Nor) - Pors (Nor) 1:1
13:00Obolon (Ukr) - Zorja Loehansk (Ukr) 1:2
13:00Sileks (Mkd) - Makedonija GP (Mkd) 2:1
13:00AfgelastStord (Nor) - Fana (Nor) -:-
13:00Strømmen (Nor) - Halden (Nor) 3:0
13:00Tikves (Mkd) - Detonit Plackovica (Mkd) 4:1
13:00Torns (Swe) - Hassleholms IF (Swe) 1:4
13:00Trollhättan (Swe) - Gauthiod (Swe) 4:0
13:00Tromsø IL (Nor) - HamKam (Nor) 0:1
13:00Västerås SK (Swe) - Sandviken (Swe) 4:2
13:30Jonkoping (Swe) - Orebro Syr. (Swe) 2:1
13:45Vasalund (Swe) - Enskede (Swe) 3:0
14:00Arsimi (Mkd) - Shkupi (Mkd) 1:3
14:00Besiktas (Tur) - Buducnost (Mne) 5:1
14:00Falkenberg (Swe) - Torslanda (Swe) 5:0
14:00Gefle (Swe) - IFK Norrköping (Swe) 2:5
14:00Helsingborg (Swe) - Orgryte (Swe) 2:0
14:00IF Brommapojkarna (Swe) - Sundsvall (Swe) 1:0
14:00IFK Göteborg (Swe) - Sarpsborg 08 (Nor) 0:3
14:00IK Sirius (Swe) - Brage (Swe) 3:0
14:00Ilves (Fin) - VPS (Fin) 1:2
14:00Kjelsås (Nor) - Raufoss (Nor) 1:2
14:00Öster (Swe) - Kalmar FF (Swe) 4:2
14:00Palermo (Ita) - Lommel SK (Bel) 2:1
14:00Pelister (Mkd) - Voska Sport (Mkd) 0:3
14:00AfgelastPEPO (Fin) - JIPPO (Fin) -:-
14:00RW Essen (Ger) - Veres-Rivne (Ukr) 3:1
14:00SK Gjovik-Lyn (Nor) - Elverum (Nor) 0:1
14:00AfgelastSollentuna (Swe) - Lunds (Swe) -:-
14:00Sprint-Jeloy (Nor) - Orn (Nor) 0:2
15:00AC Oulu (Fin) - JIPPO (Fin) 2:2
15:00Angelholm (Swe) - Tvaaker (Swe) 3:2
15:00Bregalnica (Mkd) - Kozuf Gevgelija (Mkd) 4:0
15:00Mjällby AIF (Swe) - Trelleborg (Swe) 1:1
15:00AfgelastNeftci Baku (Aze) - Spartak Moskou (Rus) -:-
15:00Perak (Mys) - Geylang (Sgp) 3:0
15:00AfgelastSJK Akatemia (Fin) - AC Oulu (Fin) -:-
15:00Start (Nor) - Flekkeroy (Nor) 1:1
15:00TSC (Srb) - NK Osijek (Cro) 2:1
15:15Umeå (Swe) - Pitea (Swe) 1:1
15:30Olympic (Swe) - Astrio (Swe) 0:2
15:30PFK Ludogorets (Bul) - Steaua Bucuresti (Rou) 2:3
15:30Strömsgodset IF (Nor) - Fredrikstad (Nor) 1:1
15:30V. Haugesund (Nor) - Lysekloster (Nor) 0:4
16:00Atromitos (Gre) - PAS Lamia (Gre) 2:2
16:00Oskarshamn (Swe) - Atvidaberg (Swe) 2:2
16:15Stockholm Internazionale (Swe) - Sollentuna (Swe) 3:1
16:15Vaajakoski (Fin) - JJK Jyvaskyla (Fin) 1:2
17:00Sandnes (Nor) - Bryne (Nor) 0:2
18:00Aarau (Sui) - Drita (Kos) 2:2
18:00AfgelastAtlantis (Fin) - PK-35 (Fin) -:-
18:00Stabaek (Nor) - Lillestrøm SK (Nor) 0:1
18:30Lechia Gdansk (Pol) - Valmiera (Lat) 5:1
19:00Rode Ster Belgrado (Srb) - Zenit St Petersburg (Rus) 1:0
WERELD: Club Vriendschappelijk Vrouwen
12:00Eskilstuna Utd V (Swe) - Bollstanas V (Swe) 1:215:00Trelleborg V (Swe) - Malmö FF V (Swe) 2:1
15:30Degerfors IF V (Swe) - Mallbacken V (Swe) 1:3
ZAMBIA: Super League
12:00UitgesteldKansanshi - Green Buffaloes -:-13:00UitgesteldMutondo Stars - Nkwazi -:-
14:00UitgesteldKabwe - Zesco Utd -:-
14:00UitgesteldMUZA - NAPSA Stars -:-
14:00UitgesteldNkana - Prison Leopards -:-
14:00UitgesteldRed Arrows - Konkola -:-
14:00UitgesteldTrident - Green Eagles -:-
14:00UitgesteldZanaco - Power Dynamos -:-
15:00UitgesteldForest Rangers - Mufulira -:-
ZUID-AFRIKA: Diski Challenge
09:00Golden Arrows -23 - Amazulu -23 2:011:00Royal AM -23 - Richards Bay -23 1:3
12:00TS Galaxy -23 - Swallows -23 1:2
14:00Supersport -23 - Mamelodi -23 0:3
ZUID-AMERIKA: South American Championship Vrouwen U17
00:30Argentinië -17 V - Venezuela -17 V 0:000:30Brazilië -17 V - Colombia -17 V 4:1
ZUID-KOREA: Beker
05:00Byeoksan - Gimpo FC 1:306:00Anyang - Siheung Citizen 1:0
06:00Changwon - Mokpo 0:1
06:00Daejeon Korail - Seoul E-Land 1:2pen
06:00Jinju Citizen - Asan 1:0
06:00Paju Citizen - Gyeongnam 0:1
06:00Pocheon - Seongnam 0:3
06:00Pyeongtaek Citizen - Gimhae 1:5
07:00Gyeongju KHNP - Ansan Greeners 0:1
ZWEDEN: Zweedse Beker - Vrouwen
15:00Linköping V - Vittsjo V 0:015:00Rosengard V - IFK Göteborg V 13:0
ZWITSERLAND: Promotion League
15:00Paradiso - FC Basel II 1:116:00Bavois - FC Lugano II 3:1
16:00BSC Young Boys II - FC Zürich II 2:0
16:00Cham - Bruhl SG 4:0
16:00Rapperswil - FC Luzern II 2:3
17:00Bulle - Biel 1:0
17:00Etoile-Carouge - Servette FC -21 3:2
17:00FC St. Gallen II - Breitenrain 4:0
17:30Kriens - Delemont 6:2
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1
14:00Pully - La Chaux-De-Fonds 1:016:00Echallens - Sion II 1:3
17:00Chenois - Grand-Saconnex 2:3
17:00Monthey - Vevey 0:2
20:00Lausanne II - Yverdon II 1:0
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2
16:00Bassecourt - Rotkreuz 1:216:00Dietikon - Schotz 2:4
16:00Koniz - Wohlen 0:0
17:00Concordia - Thun II 4:2
17:00Langenthal - Courtetelle 0:0
18:00Emmenbrucke - Munsingen 0:3
ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 3
15:00Linth - Hongg 2:017:00Winterthur II - Uzwil 4:1
18:00Kosova - Freienbach 1:0
ZWITSERLAND: Super League Vrouwen
16:00FC Zürich V - FC Luzern V 1:017:30Thun V - Aarau V 0:3
19:00Grasshopper V - BSC Young Boys V 6:2
19:00Rapperswil V - FC St. Gallen V 0:3
20:30Servette FC V - FC Basel V 2:1
Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »
m.Flashscore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan Flashscore.nl.