REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

AFRIKA: CAF Confederations Cup - Play-offs

21:00Pyramids - Horoya 2:0

AUSTRALIË: NPL Queensland

11:30Sunshine Coast Wanderers - Eastern Suburbs 3:5

AZIË: AFC Beker

14:00AfgelastDordoi Bishkek (Kgz) - Altyn Asyr (Tkm) -:-
14:00AfgelastKitchee (Hkg) - Chao Pak Kei (Mac) -:-

AZIË: AFC Championship U19

16:00UitgesteldCambodja -19 - Iran -19 -:-
16:00UitgesteldOezbekistan -19 - Indonesië -19 -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

01:00Bahia - Atletico-MG 3:1
01:00Botafogo RJ - Goias 0:0

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

21:30America MG - Brasil de Pelotas 3:1
00:15CSA - Botafogo SP 1:0
00:15Juventude - Avai 3:0
00:15Oeste - Nautico 0:1

BRAZILIË: Serie C

01:00Manaus - Botafogo PB 3:2

BRAZILIË: Brasileiro A2 Women

20:00Fortaleza V - Sao Valerio V 8:0

BULGARIJE: Parva liga

16:30Lok. Plovdiv - Arda 0:0

BULGARIJE: Beker

14:00Kariana Erden - Tsarsko Selo 0:1

CHILI: Hoogste Divisie

16:00Deportes Iquique - La Serena 2:0
18:30U. Calera - Huachipato 3:0
21:00O'Higgins - Curico Unido 2:2

COLOMBIA: Primera A - Apertura

01:00Petrolera - Aguilas 0:1
03:00Dep. Cali - Santa Fe 3:2

DENEMARKEN: 1st Division

19:00Esbjerg - Hvidovre IF 0:2
19:00Kolding - Hobro 2:1

DUITSLAND: 3e Liga

19:00Dresden - Zwickau 1:2
19:00Mannheim - Hansa Rostock 1:2
19:00Turkgucu Munchen - Lubeck 4:3
19:00Uerdingen - Wehen 0:4
19:00Verl - Maagdenburg 3:1

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

16:30Bahlinger - Schott Mainz 4:3
19:00Aalen - Kassel 1:1
19:00FSV Frankfurt - Elversberg 1:5
19:00Hoffenheim II - Ulm 2:1
19:00Offenbach - Giessen 1:0
19:00Walldorf - Homburg 2:3

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

19:45Barmbek-Uhlenhorst - Wandsbeker Concordia 1:0

DUITSLAND: Oberliga Hessen

19:00Hunfelder - Baunatal 0:1

DUITSLAND: Oberliga Baden-Württemberg

18:00Oberachern - Pforzheim 2:1

ECUADOR: Liga Pro - Tweede fase

01:00Dep. Cuenca - LDU Portoviejo 2:1

ENGELAND: Championship

20:45Bristol City - Middlesbrough 0:1
20:45Coventry - Swansea City 1:1
20:45Huddersfield Town - Derby County 1:0
20:45Millwall - Luton 2:0
20:45Norwich - Birmingham 1:0
20:45Nottingham - Rotherham 1:1
21:00Reading - Wycombe 1:0

ENGELAND: League One

19:00Shrewsbury - Bristol Rovers 0:1
19:30Gillingham FC - Portsmouth 0:2
20:00Accrington - Fleetwood 1:0
20:00Blackpool - Charlton 0:1
20:00Doncaster - Ipswich 4:1
20:00Hull - Wimbledon 1:0
20:00Lincoln - Plymouth 2:0
20:00Oxford Utd - Milton Keynes 3:2
20:00Sunderland - Crewe 1:0
20:00Wigan - Peterborough 0:1
20:45Burton - Rochdale 0:1
20:45Northampton - Swindon 2:1

ENGELAND: League Two

19:00Cheltenham - Scunthorpe 1:0
19:30Morecambe - Mansfield 1:1
20:00Barrow - Bolton 3:3
20:00Cambridge Utd - Port Vale 3:1
20:00Colchester - Forest Green 1:0
20:00Exeter - Crawley 2:1
20:00Oldham - Carlisle 1:1
20:00Stevenage - Newport 0:1
20:00Tranmere - Leyton Orient 0:1
20:45Bradford City - Walsall 1:1
20:45Grimsby - Harrogate 1:2
20:45Salford - Southend 3:0

ENGELAND: National League

20:45Wealdstone - Chesterfield 3:2

ENGELAND: NPL Premier Division

20:30Scarborough - Whitby 2:1
20:45UitgesteldAshton Utd - Radcliffe -:-
20:45Atherton - Bamber Bridge 5:0
20:45Basford - Stafford 1:0
20:45Buxton - Mickleover 2:2
20:45FC United - Lancaster 1:1
20:45Gainsborough - Stalybridge 3:2
20:45Grantham - Matlock 0:1
20:45South Shields - Morpeth 0:0
20:45Warrington - Nantwich 2:2

ENGELAND: Southern League Central Division

20:30Nuneaton - St. Ives 6:2

ENGELAND: Isthmian League Premier Division

20:45Brightlingsea - Leatherhead 3:0
20:45Cheshunt - Hornchurch 0:3
20:45East Thurrock - Horsham FC 3:2
20:45Enfield Town - Margate 1:0
20:45UitgesteldFolkestone - Bowers & Pitsea -:-
20:45Lewes - Merstham 1:0
20:45Wingate & Finchley - Corinthian-Casuals 4:1
20:45UitgesteldWorthing - Bishop's Stortford -:-

ENGELAND: Professional Development League

15:00Barnsley -23 - Colchester -23 2:2
15:00Sheffield Wed -23 - Cardiff City -23 1:0

ESTLAND: Beker

18:00Hell Hun - Tallinna Kalev 0:4

EUROPA: Champions League - Groepsfase

18:55Dyn. Kyiv - Juventus 0:2
18:55Zenit - Club Brugge 1:2
21:00Barcelona - Ferencvaros 5:1
21:00Chelsea - Sevilla 0:0
21:00Lazio - Borussia Dortmund 3:1
21:00PSG - Manchester United 1:2
21:00RB Leipzig - Basaksehir 2:0
21:00Rennes - Krasnodar 1:1

EUROPA: EK -19 - Vrouwen - Kwalificatie - Eerste fase

15:00UitgesteldItalië -19 V - Andorra -19 V -:-
15:00UitgesteldOekraïne -19 V - Servië -19 V -:-

EUROPA: EK -17 - Vrouwen - Kwalificatie - Eerste fase

14:00UitgesteldLetland -17 V - Wit-Rusland -17 V -:-
14:00UitgesteldSchotland -17 V - Italië -17 V -:-

FINLAND: 1e Divisie

17:30Mikkeli - KTP 2:3
17:30MuSa - VPS 0:2
17:30SJK Akatemia - Jaro 2:3

FINLAND: Kakkonen - Groep B

17:30SalPa - KaaPo 1:1

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga 2

12:00Gagra - Rustavi 0:2
12:00Georgia - Bolnisi 0:0
12:00Zugdidi - Samgurali 1:4
13:00AfgelastDusheti - Merani Martvili -:-
13:00AfgelastRustavi - Georgia -:-
13:00AfgelastSamgurali - Bolnisi -:-
13:00AfgelastShevardeni Tbilisi - Gagra -:-
13:00AfgelastZugdidi - Shukura -:-

IERLAND: 1e Divisie

20:45Galway - Drogheda 1:3

INDONESIË: Liga 1

10:30UitgesteldTIRA Persikabo - PSM Makassar -:-

ITALIË: Serie B

21:00Ascoli - Reggiana 2:1
21:00Chievo - Brescia 1:0
21:00Cittadella - Pordenone 2:0
21:00Empoli - Spal 2:1
21:00Frosinone - Entella 0:0
21:00L.R. Vicenza - Salernitana 1:1
21:00Pisa - Monza 1:1
21:00Reggina - Cosenza 0:0
21:00Venezia - Pescara 4:0

ITALIË: Primavera 1

15:00UitgesteldInter -19 - Genoa -19 -:-

KAZACHSTAN: First Division

16:00UitgesteldAltai Semey - Zhetysu 2 -:-
16:00UitgesteldAtyrau - Baykonur Kyzylorda -:-
16:00UitgesteldEkibastuz - Kairat Academy -:-
16:00UitgesteldFK Akzhayik - Aktobe -:-
16:00UitgesteldSdyushor - Maqtaaral -:-
16:00UitgesteldShakhtar Bulat - FK Kyran -:-

KOEWEIT: Premier League

16:40Al Kuwait - Al Shabab 1:1
16:40Al Salmiya - Khaitan 2:2
18:55Burgan - Al Qadisiya 0:3
18:55Yarmouk - Al Tadamon 1:3

KOSOVO: Superliga

14:00Drenica - Arberia 0:1
14:00FC Besa - KF Llapi 2:2

KROATIË: Beker

16:00Rudar Labin - Zapresic 2:0

LITOUWEN: A Liga

17:00Banga - Zalgiris 0:4
17:00AfgelastBanga - Zalgiris -:-
18:00AfgelastFK Panevezys - Kauno Zalgiris -:-
19:00AfgelastSuduva - Riteriai -:-
19:00Suduva - Kauno Zalgiris 1:1

LITOUWEN: Beker

17:00FK Panevezys - Riteriai 4:0

MALTA: Premier League

17:00Lija Athletic - Gzira 0:3
17:00Tarxien - Santa Lucia 0:2
21:15Hamrun - Birkirkara 0:2
21:15Zejtun Corinthians - Balzan 0:0

MALTA: Division 1

17:00Mqabba FC - Pembroke 0:2
21:15UitgesteldMarsaxlokk - Fgura -:-

MEXICO: Liga MX - Apertura

04:00Leon - Club America 3:2

MEXICO: Liga de Expansion MX - Apertura

00:00Tepatitlan de Morelos - Atlante 2:1

MEXICO: Liga Premier Serie A

23:00Inter Playa Del Carmen - Zitacuaro 2:1
00:00UitgesteldSaltillo - Gavilanes de Matamoros -:-

MEXICO: Liga MX Women - Apertura

23:00Club America V - Monterrey V 1:2
00:00Pachuca V - Mazatlan FC V 3:0
02:00Tijuana V - U.N.A.M. V 0:0

MOLDAVIË: Nationale Divisie

13:00Dinamo-Auto - S. Tiraspol 1:2
13:00Floresti - Sf.Gheorghe 1:4
17:00Milsami - Zimbru 2:0

NEDERLAND: Keuken Kampioen Divisie

18:45Jong PSV - NEC 1:1
18:45NAC - Cambuur 0:4
21:00TOP Oss - Den Bosch 2:0

NEDERLAND: Divisie 1 U18 - Fall Season

15:00UitgesteldPEC Zwolle -18 - Sparta -18 -:-
18:00UitgesteldAZ -18 - PSV -18 -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost

19:00Drassburg - Bruck Leitha 1:4
19:30Neusiedl - Wiener Viktoria 2:1

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal

19:00Allerheiligen - Deutschlandsberger 4:4

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Vorarlberg

18:30A. Lustenau (Am) - Bregenz 1:0

PERU: Liga 1 - Apertura

01:15Carlos Mannucci - Huancayo 0:1

PORTUGAL: Liga Portugal 2

19:30Chaves - Oliveirense 0:2
21:30Estoril - Feirense 3:3

PORTUGAL: Liga Revelacao U23

18:00Boavista -23 - Famalicao -23 1:3

QATAR: Division 2

17:45Al Mesaimeer - Al Bidda 2:0
17:45Al-Shahaniya - Lusail 2:0
17:45Al-Waab - Al Markhiya 0:4
17:45Shamal - Al Muaidar 2:0

ROEMENIË: Beker

13:30CSM Slatina - Turnu Magurele 0:1pen
13:30Filiasi - U Craiova 1948 0:4
13:30Progresul Spartac - Rapid Boekarest 3:2net
13:30Soimii Lipova - Ripensia Timisoara 0:1
13:30UitgesteldViitorul Selimbar - U. Cluj -:-

SAN MARINO: Coppa Titano

20:45San Giovanni - Murata 0:1
20:45Virtus - Folgore 0:2

SAOEDI-ARABIË: Division 1

16:45Al Thuqbah - Al-Kawkab 1:2
16:45Hajer - Al Adalh 1:1
17:00Al Draih - Al-Nahda 1:1
17:10Al-Hazem - Arar 2:0
17:25Ohod - Al Jeel 0:0

SCHOTLAND: Premiership

20:00Aberdeen - Hamilton 4:2

SERVIË: Beker

14:30Napredak - Zarkovo 2:1

SLOVENIË: 2e SNL

15:00Smartno - NK Krka 0:4

SLOVENIË: Beker

18:00Rudar - Maribor 0:3

SLOWAKIJE: Beker

14:30UitgesteldDubnica - Ruzomberok -:-
14:30UitgesteldFC Kosice - Pohronie -:-

SOEDAN: Premier League

18:15Ahli Shendi - Al-Hilal 0:3
18:15Al-Merreikh - Al Wadi 2:0
20:30Ahli Khartoum - Al Shorta 2:2
20:30Alfalah Atbra - Hilal El-Fasher 2:1
20:30Merreikh El-Fasher - Kadougli 3:4

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

13:00Ihefu - Azam 0:2
13:00Ruvu Shooting - Kinondoni MC 1:1
15:00Kagera Sugar - Dodoma Jiji 0:0
15:00Mwadui - Mbeya City 2:1

TURKIJE: 1. Lig

12:30Keciorengucu - Bandirmaspor 1:0
18:00Eskisehirspor - Samsunspor 0:1

TURKIJE: 2. Lig Red Group

13:00Bayburt - Etimesgut 1:0
13:00Elazigspor - Kastamonuspor 3:2
13:00Kirsehir Belediyespor - Tarsus 2:2

TURKIJE: Beker

13:30Kutahyaspor - Darica Genclerbirligi 1:2
16:00Icel - Payasspor 6:0
19:00Karsiyaka - Bergama Bld. 3:0

URUGUAY: Segunda Division

00:00Rocha - Atenas 0:0
00:00Tacuarembo - Rampla Juniors 0:2

USA: MLS

01:30New England Revolution - Philadelphia Union 1:2

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Tweede fase

23:00La Guaira - Trujillanos 1:2

VIETNAM: V.Competitie 1 - Championship Play-Offs

13:00Than Quang Ninh - Gia Lai 3:1
14:15Hanoi FC - Hong Linh Ha Tinh 1:0

VIETNAM: V.Competitie 1 - Degradatie groep

12:00BHTS Quang Nam - Nam Dinh 2:0
12:00Da Nang - Song Lam Nghe An 2:0
12:00Hai Phong - Thanh Hoa 2:0

WALES: Cymru Premier

20:45Flint - Bala Town 1:2

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

15:00Noord-Macedonië -17 - Servië -17 0:0
17:00AfgelastTsjechië -16 - Slowakije -16 -:-
17:00AfgelastZwitserland -16 - Spanje -16 -:-
17:00AfgelastZwitserland -17 - Spanje -17 -:-

ZUID-AMERIKA: Copa Libertadores

00:15Olimpia Asuncion (Par) - Delfin (Ecu) 0:1
00:15Santos (Bra) - Defensa y Justicia (Arg) 2:1

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

19:00Lausanne Ouchy - Chiasso 4:1
19:00Thun - Winterthur 0:1
19:00Xamax - Wil 2:1
19:30Kriens - Grasshoppers 5:2

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.