REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

ARMENIË: Super Beker

17:00Noah - Ararat-Armenia 2:1net

AUSTRALIË: NPL ACT

06:35Tuggeranong Utd - Belconnen United 0:0
07:00UitgesteldGungahlin - Tigers FC -:-
07:00AfgelastGungahlin - Belconnen United -:-
07:00AfgelastTigers FC - Woden Weston -:-
07:15UitgesteldCanberra FC - Canberra Olympic -:-

AUSTRALIË: NPL Northern NSW

05:45Lake Macquarie - Edgeworth E. 0:3
06:30UitgesteldValentine - Adamstown Rosebud -:-
06:30Weston Workers - Charlestown Azzurri 1:2

AUSTRALIË: NPL NSW

07:00Sydney Utd - North Shore Mariners 1:0
09:00OnderbrokenSydney Olympic - Sydney -21 0:0
10:30Rockdale - Marconi 1:0

AUSTRALIË: NPL Queensland

08:30Gold Coast - Brisbane -21 2:3
10:00Olympic FC - Brisbane Strikers 0:1

AUSTRALIË: Australië Brisbane Premier League

08:00Taringa - Caboolture 6:1
10:00Centenary Stormers - Grange Thistle 1:2
10:30Toowong - The Gap 2:0

BELGIË: Jupiler Pro League

13:30St. Truiden - Gent 2:1
16:00SV Zulte Waregem - KRC Genk 1:2
18:15KV Mechelen - Anderlecht 2:2
20:45Kortrijk - Waasland-Beveren 1:3

BELGIË: Beker - Kwalificatie

16:00UitgesteldAdegem - Excelsior Mariakerke -:-
16:00UitgesteldAFC Evere - Hoboken -:-
16:00UitgesteldAndenne-Seilles - Royal Marloie Sport -:-
16:00UitgesteldAnzegem - Meetjesland -:-
16:00UitgesteldArquet - Walhain -:-
16:00UitgesteldAubel - Waltwilder -:-
16:00UitgesteldBambrugge - Luignois -:-
16:00UitgesteldBeloeil - Entente Mons -:-
16:00UitgesteldBercheux - RUS Gouvy -:-
16:00UitgesteldBerlaar-Heikant - Stockel -:-
16:00UitgesteldBerlare - Sint Niklaas -:-
16:00UitgesteldBierbeek - Zwarte Leeuw -:-
16:00UitgesteldBievene - SG-Tertre Hautrage -:-
16:00UitgesteldBinche - Ransartoise -:-
16:00UitgesteldBlegny - Herderen-Millen -:-
16:00UitgesteldBoezinge - Dadizele -:-
16:00UitgesteldBraine - Bossierois -:-
16:00UitgesteldBX Brussels - Bertem-Leefdaal -:-
16:00UitgesteldElene-Grotenberge - Houdinois -:-
16:00UitgesteldElsautoise - Chaudfontaine -:-
16:00UitgesteldEppegem - Rupelmonde -:-
16:00UitgesteldGalmaarden - Rapid Symphorinois -:-
16:00UitgesteldGembloux - Royal Gosselies -:-
16:00UitgesteldGerpinnes - Entite Manageoise -:-
16:00UitgesteldHaasdonk - Eendracht Zele -:-
16:00UitgesteldHerent - Broechem -:-
16:00UitgesteldHerstal - Schoonbeek-Beverst -:-
16:00UitgesteldHoeilaart - Aische -:-
16:00UitgesteldHornu - Templeuve -:-
16:00UitgesteldHuy - Ster-Francorchamps II -:-
16:00UitgesteldJeunesse Tamines - Ways Genappe -:-
16:00UitgesteldJodoigne - Hasselt -:-
16:00UitgesteldJong Lede - Kruibeke -:-
16:00UitgesteldKRC Mechelen - Kalken -:-
16:00UitgesteldLa Roche - Messancy -:-
16:00UitgesteldLinden - Mariaburg -:-
16:00UitgesteldLochristi - Dendermonde -:-
16:00UitgesteldMeerbeek - Saint-Josse -:-
16:00UitgesteldMeix-Devant-Virton - Aywaille -:-
16:00UitgesteldMelsele - Rapid Leest -:-
16:00UitgesteldMonceau - Namur -:-
16:00UitgesteldMunkzwalm - Eendracht A. -:-
16:00UitgesteldNivelles - Denderhoutem -:-
16:00UitgesteldOostkamp - Houthulst -:-
16:00UitgesteldOpitter - Fizoise -:-
16:00UitgesteldPays Vert - Burst -:-
16:00UitgesteldRacing Waregem - Proven -:-
16:00UitgesteldRanst - Lenaarts -:-
16:00UitgesteldRechaintoise - Hombourg -:-
16:00UitgesteldRenaissance Mons - Mesvinois -:-
16:00UitgesteldRFC Raeren - Trois-Frontieres -:-
16:00UitgesteldRhisnois - Malonne -:-
16:00UitgesteldRhodienne-De Hoek - Walcourt -:-
16:00UitgesteldRichelle Utd. - Calcio Genk -:-
16:00UitgesteldRochefort - Saint Leger -:-
16:00UitgesteldSchaerbeek-Evere - FC Schaerbeek -:-
16:00UitgesteldSint-Job - Betekom -:-
16:00UitgesteldSpa - Mormont -:-
16:00UitgesteldSporting Bruxelles - St. Jozef -:-
16:00UitgesteldStade Brainois - Naastois -:-
16:00UitgesteldStade Everois - K. Berchem Sport -:-
16:00UitgesteldStandard Elen - Eendr. Termien -:-
16:00UitgesteldTenneville - Huccorgne -:-
16:00UitgesteldTollembeek - Tournai -:-
16:00UitgesteldTorhout - Lauwe -:-
16:00UitgesteldVacresse - Ardennen -:-
16:00UitgesteldVaux - Sprimont-Comblain II -:-
16:00UitgesteldVissenaken - De Kempen -:-
16:00UitgesteldVliermaal - Tilleur -:-
16:00UitgesteldVoorde Appelterre - Meslin-Grand-Marais -:-
16:00UitgesteldWanze - Chevetogne -:-
16:00UitgesteldWellen - Minerois -:-
16:00UitgesteldWetteren - Wemmel -:-
16:00UitgesteldWevelgem - KE Wervik -:-
16:00UitgesteldWhite Star Lauwe - Latem -:-
16:00UitgesteldWillebroekse - Grimbergen -:-
16:00UitgesteldWitgoor Sport - Kadijk Overpelt -:-
16:00UitgesteldWolvertem Merchtem - Ternat -:-
16:00UitgesteldZedelgem - Wielsbeke -:-
16:00UitgesteldZwevezele - Sint-Denijssport -:-
18:00UitgesteldDilbeek - Sint-Jozef L. -:-
18:00UitgesteldLille - Helchteren -:-
18:00UitgesteldPunt Larum - Sint-Dymphna -:-
19:00UitgesteldAlken - Torpedo Hasselt -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: FBiH

17:30TOSK Tesanj - Posusje 0:1

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

00:00Fortaleza - Athletico-PR 0:2
00:30Coritiba - Internacional 0:1
02:00Sport Recife - Ceara 3:2
16:00UitgesteldBotafogo RJ - Bahia -:-
21:00UitgesteldCorinthians - Atletico GO -:-
21:00Flamengo - Atletico-MG 0:1
21:00UitgesteldGoias - Sao Paulo -:-
21:00Santos - Bragantino 1:1
74'Gremio - Fluminense 1:0
00:45UitgesteldPalmeiras - Vasco -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

00:00Avai - Nautico 3:1
00:00Cruzeiro - Botafogo SP 2:1
00:00Vitoria - Sampaio Correa 1:0
02:00CSA - Guarani 1:0
02:00Ponte Preta - America MG 0:1
16:00Oeste - Chapecoense-SC 0:0

BRAZILIË: Serie C

00:00Manaus - Vila Nova 1:1
21:00UitgesteldTreze - Imperatriz -:-
23:00Jacuipense - Remo 1:2

BULGARIJE: Parva liga

17:45Botev Plovdiv - Lok. Plovdiv 2:0
20:00Slavia Sofia - Cherno More 1:1

BULGARIJE: Third League - South-East

17:00Rodopa Smolyan - Chernomorets 1919 0:1

BULGARIJE: Third League - North-East

17:00UitgesteldBenkovski Byala - Ludogorets III -:-
17:00Dobrich - Sportist Toshevo 2:2
17:00Kubrat - Topolite 0:0
17:00Shumen 2007 - Spartak 3:2
17:00Ustrem Donchevo - Septemvri Tervel 3:0

BULGARIJE: Third League - North-West

17:00Drenovets - Botev Vratsa II 0:3
17:00UitgesteldEtar II - OFK Levski -:-
17:00Lok. Dryanovo - Parva Atomna 2:1
17:00Mezdra - Pavlikeni 0:1
17:00Peshtera Galata - Partizan Cerven Brjag 0:1
17:00Sevlievo - Tryavna 3:0
17:00Spartak Pleven - Bdin Vidin 10:0
17:00Vihar Slavyanovo - Svishtov 4:1
17:00Yantra Polski Trambesh - Levski Lom 0:0

CAMBODJA: C-League

10:30Boeung Ket - Sports Academy 6:1
10:30Police Commissary - Asia Euro United 3:2
10:30Soltilo Angkor - Electricite Du Cambodge 2:3

CANADA: Canadian Premier League

20:00UitgesteldValour - Cavalry -:-
22:00UitgesteldEdmonton - Pacific FC -:-

CHINA: Super League

12:00Guangzhou Evergrande - Shandong Luneng 0:1
14:00Guangzhou R&F - Jiangsu Suning 0:2

COLOMBIA: Primera A - Clausura

22:00UitgesteldBucaramanga - Envigado -:-
22:00UitgesteldChico - Millonarios -:-
22:00UitgesteldDep. Cali - Atl. Nacional -:-
22:00UitgesteldInd. Medellin - America De Cali -:-
22:00UitgesteldJaguares de Cordoba - Pereira -:-
22:00UitgesteldLa Equidad - Petrolera -:-
22:00UitgesteldOnce Caldas - Junior -:-
22:00UitgesteldPasto - Cucuta -:-
22:00UitgesteldSanta Fe - Patriotas -:-
22:00UitgesteldTolima - Aguilas -:-

DENEMARKEN: Elitedivisionen Women

14:00Koge V - Aalborg V 7:2

ECUADOR: Liga Pro - Tweede fase

21:00UitgesteldAucas - Tecnico U. -:-
21:00UitgesteldBarcelona SC - Delfin -:-
21:00UitgesteldDep. Cuenca - LDU Portoviejo -:-
21:00UitgesteldEl Nacional - Mushuc Runa -:-
21:00UitgesteldGuayaquil City - Emelec -:-
21:00UitgesteldInd. del Valle - LDU Quito -:-
21:00UitgesteldMacara - Olmedo -:-
21:00UitgesteldOrense - U. Catolica -:-

ECUADOR: Serie B

22:00UitgesteldInd. Juniors - Gualaceo -:-
22:00UitgesteldManta - Atl. Porteno -:-
22:00UitgesteldNueve de Octubre - Chacaritas -:-
22:00UitgesteldSanta Rita - Fuerza A. -:-
22:00UitgesteldSanto Domingo - America de Quito -:-

EGYPTE: Premier League

17:00Misr Elmaqasah - Aswan SC 2:1
20:00Al Ahly - Enppi 2:0

ESTLAND: Competitie

12:00Paide - Tallinna Kalev 4:0
15:00Kalju - Narva 3:0
18:00Tammeka - Levadia 1:1

FINLAND: Hoogste Divisie

16:00Rovaniemi - Mariehamn 2:3
17:30Inter Turku - Haka 2:0
17:30KuPS - HJK 0:3
17:30Lahti - Ilves 3:2

FINLAND: 1e Divisie

16:00VPS - AC Kajaani 1:1
17:30KPV - Jaro 0:4

FINLAND: Kakkonen - Groep A

17:30AfgelastKeski-Uusimaa - MiPK -:-
17:30AfgelastKultsu - Viikingit -:-
17:30MiPK - Lahden Reipas 4:1
17:30Viikingit - Kiffen 2:2

FINLAND: Kakkonen - Groep B

17:30AfgelastJazz Pori - GrIFK -:-
17:30AfgelastKlubi 04 - SalPa -:-
17:30AfgelastP-Iirot Rauma - HJS Akatemia -:-

FINLAND: Kakkonen - Groep C

12:00KuFu-98 - Vaajakoski 2:2

FRANKRIJK: Coupe de France Vrouwen

21:00Olympique Lyon V - Paris SG V 1:0pen

GEORGIË: Crystalbet Erovnuli Liga

15:30Chikhura - Dinamo Batumi 0:4

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura

22:00UitgesteldCoban Imperial - Antigua -:-
22:00UitgesteldComunicaciones - Guastatoya -:-
22:00UitgesteldIztapa - Xelaju -:-
22:00UitgesteldSanarate - Municipal -:-

HONGARIJE: Merkantil Bank Liga

17:30Debreceni EAC - Dorogi 1:2
17:30Soroksar - Nyiregyhaza 0:1
17:45Siofok - Debrecen 1:1
19:00Ajka - Bekescsaba 0:1
19:00Gyirmot - Haladas 2:1
19:00Kaposvar - Kazincbarcika 1:1
19:00Szeged - Szentlorinc 1:1
19:00Szolnoki - Budaorsi 1:0
19:00Vasas - Csakvari 2:1

HONGARIJE: NB III - East

17:30BVSC-Zuglo - Mezokovesd II 2:0
17:30DVTK II - Tiszaujvaros 2:3
17:30Eger SE - Debrecen II 4:0
17:30Fuzesgyarmati SK - Cegledi 0:1
17:30Gyongyosi - Kisvarda II 1:3
17:30Hatvan - Duna Aszfalt 1:3
17:30Jaszberenyi - Sajobabony 6:1
17:30Putnok VSE - Tiszafuredi 1:0
17:30Senyo Carnifex - SBTC 6:1
17:30Tallya - Balassagyarmat 3:2

HONGARIJE: NB III - Centre

11:00Paks II - Ferencvaros II 0:0
11:00Ujpest II - Kozarmisleny 2:2
17:30Dunaujvaros PASE - ESMTK Budapest 0:1
17:30FC Dabas - Dabas-Gyon 2:0
17:30Ivancsa - Vac 6:0
17:30Majosi - Taksony 1:8
17:30Monori - Korosladany MSK 0:0
17:30Rakosmenti KSK - Hodmezovasarhely FC 0:1
17:30Szegedi - Szekszardi 1:3
19:00Kecskemeti - Honved II 4:1

HONGARIJE: NB III - West

11:00MOL Fehervar II - Puskas Academy II 1:2
16:30Menfocsanak - Tatabanya 0:1
17:30Komaromi VSE - Erdi 0:1
17:30Lipot - Gardony Varosi 2:2
17:30Mosonmagyarovari TE - Balatonfuredi 3:0
17:30Nagyatadi - Bicskei 1:2
17:30Nagykanizsa FC - Veszprem 1:1
17:30Szabadkikoto - SC Sopron 3:1
17:30Zalaegerszegi II - Elore 1:1
19:00Papai Perutz - III. Keruleti TVE 0:3

IERLAND: Premier Division

18:00Derry City - Shamrock Rovers 1:2

IJSLAND: Competitie

19:00UitgesteldVikingur Reykjavik - Akureyri -:-
21:15UitgesteldAkranes - Hafnarfjordur -:-
21:15UitgesteldKopavogur - KR Reykjavik -:-
21:15UitgesteldStjarnan - Fjolnir -:-
21:15UitgesteldValur - Grotta -:-

IJSLAND: Inkasso-deildin

16:00UitgesteldVestri - Magni -:-

INDONESIË: Liga 1

10:30UitgesteldPusamania Borneo - Arema -:-
13:30UitgesteldPersib - Persita -:-

INDONESIË: Liga 2

10:30UitgesteldBadak Lampung - PSMS Medan -:-
10:30UitgesteldMuba United - PSKC Cimahi -:-
10:30UitgesteldPersekat Tegal - Tiga Naga -:-
10:30UitgesteldPerserang Serang - PSPS Riau -:-
10:30UitgesteldPSIM Yogyakarta - Padang -:-
10:30UitgesteldSriwijaya - Cilegon United -:-

ISRAËL: Toto Beker

19:00H. Haifa - Sakhnin 0:2
20:00Kiryat Shmona - M. Haifa 0:1

ITALIË: Serie B - Play-offs

21:00Frosinone - Pordenone 0:1

JAPAN: J1 League

11:00Hiroshima - Shonan 1:0
12:00C-Osaka - Tokio 0:0

JAPAN: J2 League

12:00Kusatsu - Kitakyushu 1:2
12:00Machida - Chiba 0:2

JAPAN: J3 League

06:00Vanraure - Tottori 1:0
08:00Fukushima Utd - Kamatamare 4:1
09:00Imabari - Fujieda MYFC 1:1
11:00Blaublitz - Kumamoto 2:1
11:00G-Osaka -23 - Azul Claro Numazu 2:1
11:00Nagano - Kagoshima Utd 0:1

JAPAN: Nadeshiko League Women

08:00Vegalta Sendai V - Inac Kobe Leonesa V 2:2
10:00Urawa V - C-Osaka V 0:1
11:00Beleza V - Albirex Niigata V 2:2

JORDANIË: Premier League

17:00Al Ahli - Shabab Al Ordon 1:3
19:30Maan - Al Wehdat 0:4

KAZACHSTAN: Premier League

15:00UitgesteldFC Astana - Zhetysu -:-
15:00UitgesteldKyzylzhar - Shakhtar K. -:-
15:00UitgesteldKyzylzhar - Kaisar -:-
15:00UitgesteldOkzhetpes - K. Almaty -:-
15:00UitgesteldShakhtar K. - Kaspij Aktau -:-
15:00UitgesteldTaraz - Tobol -:-

KIRGIZIË: Premier Liga

14:00UitgesteldKaganat - Ilbirs -:-

LAOS: Lao League

11:00Young Elephant - Vientiane 7:1

LETLAND: 1. Liga

15:00Alberts JDFS - Lokomotiv Daugavpils 0:4

LETLAND: Beker

15:00Lielupe - Priekuli 1:2
17:00Kauguri-PBLC - Aliance -:-
17:00Marupe - Albatroz 0:1pen
17:00Salaspils FC - Fk Jurnieks Riga 4:1
18:00Gauja - Bebri 2:3

LITOUWEN: I Lyga

13:00BFA Vilnius - Riteriai 2 0:3

MAROKKO: Botola 2

18:00Chabab Atlas Khenifra - Maghreb Fez 2:1
18:00Chabab Benguerir - Chabab Mohammedia 0:0
18:00UitgesteldDcheira - TAS Casablanca -:-
18:00Fes - Salmi 0:1
18:00Kenitra - Chabab Rif Hoceima 1:1
18:00Khemisset - Marrakech 0:1
18:00RAC Casablanca - Widad Temara 0:0
18:00Sale - Sidi Kacem 0:1

MEXICO: Liga MX - Apertura

02:00Cruz Azul - Leon 2:0
02:06Monterrey - Santos Laguna 2:2
04:00Guadalajara - Puebla 0:1
19:00U.N.A.M. - Juarez 1:1

MONGOLIË: Premier League

13:00Khaan Khuns-Erchim - Falcons 2:1

MYANMAR: National League

11:00UitgesteldAyeyawady - Ispe FC -:-
11:00UitgesteldYangon Utd - Southern Myanmar -:-

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura

01:00Real Madriz - Diriangen 1:1
04:00CD Junior - Jalapa 1:0
04:00Juventus Managua - Ferretti 1:3
23:00Chinandega - Esteli 1:5

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

01:00CD Junior -20 - Jalapa -20 0:3
01:00Juventus Managua -20 - Ferretti -20 3:1
20:00Chinandega -20 - Esteli -20 0:5
22:00Ocotal -20 - Managua FC -20 1:2

NOORD-MACEDONIË: 1. MFL

17:30Belasica - Sileks 0:6
17:30Makedonija GP - Rabotnicki 2:1
17:30Pelister - Akademija Pandev 1:0
17:30Renova - Struga Trim & Lum 0:0
17:30Shkupi - Shkendija 2:2

NOORWEGEN: Eliteserien

18:00Aalesund - Viking 2:2
18:00Kristiansund - Start 3:2
18:00UitgesteldKristiansund - Rosenborg -:-
18:00Mjondalen - Haugesund 1:0
18:00Stabaek - Odd 0:1
18:00Strömsgodset - Sandefjord 3:4
18:00UitgesteldViking - Haugesund -:-
20:30Rosenborg - Sarpsborg 08 5:1

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 1

13:00Brattvag - Moss 1:1
16:30Vålerenga 2 - Tromsdalen 2:1

NOORWEGEN: 2e Divisie - Groep 2

15:00AfgelastLevanger - Egersunds -:-
15:00AfgelastNardo - Arendal -:-
16:00Asker - Notodden 0:1

NOORWEGEN: Division 3 - Group 2

15:00UitgesteldFredrikstad 2 - Orn -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 4

13:00UitgesteldStord - Fjora -:-

NOORWEGEN: Division 3 - Group 6

13:00AfgelastMjolner - Rana -:-
15:00AfgelastMelbo - Lokomotiv Oslo -:-
15:00UitgesteldMelbo - Lokomotiv Oslo -:-
16:00UitgesteldSkeid 2 - Ullern -:-

NOORWEGEN: Hoogste Divisie - Vrouwen

16:00LSK Kvinner V - Arna-Bjørnar V 2:1

OOSTENRIJK: Regionalliga West - Vorarlberg

10:30Rotenberg - Bregenz 0:2
16:00Rothis - RW Rankweil 1:3

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

00:30Libertad - 12 de Octubre 1:1
22:00Sol De America - River Plate 0:0
RustSan Lorenzo - Guarani 1:0

PERU: Liga 1 - Apertura

01:00UitgesteldSport Boys - Sporting Cristal -:-
18:00UitgesteldCienciano - Grau -:-
20:15UitgesteldAlianza Huanuco - Carlos Mannucci -:-
22:30UitgesteldCesar Vallejo - Melgar -:-

PERU: Liga 1 - Clausura

22:00UitgesteldAD Cantolao - Carlos Mannucci -:-
22:00UitgesteldA. Lima - Ayacucho -:-
22:00UitgesteldCajamarca - Binacional -:-
22:00UitgesteldCarlos Stein - Dep. Municipal -:-
22:00UitgesteldCesar Vallejo - U. de Deportes -:-
22:00UitgesteldCienciano - Alianza Huanuco -:-
22:00UitgesteldHuancayo - Sporting Cristal -:-
22:00UitgesteldMelgar - Cusco -:-
22:00UitgesteldSport Boys - Grau -:-
22:00UitgesteldU. San Martin - Llacuabamba -:-

POLEN: III Liga - Group I

11:15Pelikan - Bron Radom 1:1
16:00W. Mazowieckie - Huragan Morag 2:0
17:00Radomsko - Legia II 1:4

POLEN: III Liga - Group II

15:00Stezyca - Swit Skolwin 5:1
17:00Unia Janikowo - Sroda 0:3

POLEN: Beker

16:30Skra - S. Wola 1:3

POLEN: Super Beker

20:00AfgelastLegia - Cracovia -:-

POLEN: Ekstraliga Women

12:15ROW Rybnik V - Slask V 1:2
16:00Biedrzychowice V - Leczna V 0:6
18:00Gdansk V - Bydgoszcz V 0:1

QATAR: Division 2

18:15Al Markhiya - Shamal 2:2
18:15Al Mesaimeer - Al-Kharitiyath 0:1

RÉUNION: Regionale 1

13:30Bretagne - St Marienne 0:1
13:30Marsouins - Capricorne 1:3
13:30Saint-Pauloise - Piton 0:0
13:30Saint-Pierroise - Jeanne d'Arc 2:2
13:30SDEFA - Excelsior 0:2
13:30Tamponnaise - Saint-Denis 3:3
13:30Trois Bassins - St. Louis 3:1

ROEMENIË: Liga 1 - Nacompetitie

19:30Chindia Targoviste - Mioveni 2:0

RUSLAND: Premier League

16:00Ufa - Krasnodar 0:3
18:00Arsenal Tula - Akhmat Grozny 0:0
19:00Sp. Moskou - Sochi 2:2

RUSLAND: PFL - Group 1

15:00Mashuk - FK Makhachkala 4:1
15:30Legion Dynamo - Chernomorets Novorossijsk 1:0
16:00Maykop - Anzhi 1:4
16:00Tuapse - Kuban 1:6
17:00SKA Rostov - Nalchik 1:0
18:00Forte Taganrog - Dynamo Stavropol 4:0
18:00Kholding - Yessentuki 2:0
18:00Krasnodar 3 - Biolog 1:0

RUSLAND: PFL - Group 2

13:00Leningradets - Rodina Moscow 5:2
13:00Zenit 2 - Smolensk 1:1
15:00Olimp-Dolgoprudny - Chita 3:0
16:00Lokomotiv-Kazanka - Kolomna 2:1
16:00Tver - Zenit Irkutsk 1:1
17:00Murom - Znamya Truda 2:1

RUSLAND: PFL - Group 3

15:00FK Strogino Moscow - Znamya Noginsk 1:1
15:00Khimik-Arsenal - Saratov 0:0
16:00Krasnyy SGAFKST - Kaluga 0:1
16:00Kvant - Vidnoe 2:1
16:00M. Lipetsk - F. Voronezh 2 2:0
16:00Salyut-Belgorod - Saturn Ramenskoye 2:1
17:00Ryazan - Kursk 2:0

RUSLAND: PFL - Group 4

13:00Lada Togliatti - Zvezda Perm 0:5
13:00Orenburg 2 - FK Novosibirsk 0:1
15:00UitgesteldNosta - Dynamo Barnaul -:-
16:00Kamaz - Samara 2 6:0
16:00Ulyanovsk - Ural 2 2:0
16:00Volna Nizhegorodskaya - Chelyabinsk 1:0

SAOEDI-ARABIË: Premier League

18:00Al-Ettifaq - Al Feiha 3:2
18:15Damac - Al-Faysaly 2:1
18:30Al Wehda - Al-Raed 0:0
20:00Al-Ittihad FC - Al Ahli SC 1:2

SCHOTLAND: Premiership

16:00Rangers - St. Mirren 3:0
17:30Kilmarnock - Celtic 1:1

SCHOTLAND: SWPL 1 Women

15:00AfgelastForfar Farmington V - Celtic V -:-
15:00AfgelastGlasgow City V - Spartans V -:-
15:00AfgelastHibernian V - Hearts V -:-
15:00AfgelastMotherwell V - Rangers V -:-

SERVIË: Super Liga

18:30Macva - Rode Ster Belgrado 0:3
19:00Mladost - Indjija 2:0
19:00Napredak - Radnik 2:1
19:00Radnicki Nis - Novi Pazar 2:1
19:00Sp. Subotica - Metalac 4:1
19:00TSC Backa Topola - Zlatibor Cajetina 5:1
20:30Cukaricki - Rad 3:0
20:30FK Vozdovac - Vojvodina 1:3
20:30Partizan - Javor 4:0
20:30Proleter - Backa 1:1

SLOWAKIJE: Fortuna liga

18:00Dun. Streda - Sered 6:0

SLOWAKIJE: 2e Divisie

10:30Petrzalka - Podbrezova 0:4
10:30Samorin - Poprad 3:1
17:00S. Bratislava B - Skalica 1:2

SLOWAKIJE: Divisie C - West

17:00Belusa - Imel 2:0
17:00Crystal - Nitra B 1:1
17:00Galanta - Malzenice 1:1
17:00Marcelova - Sala 1:0
17:00Velke Ludince - FC Zlate Moravce B 0:0

SLOWAKIJE: Divisie C - Oost

10:30Slavia TU Kosice - Spisske Podhradie 8:2
16:30Plavnica - B. Nova Ves 1:0
16:30Snina - 1.FK Svidnik 2:0
16:30Stropkov - Krompachy 6:0

SLOWAKIJE: Divison C Central

17:00Kovacova - Jednota Banova 0:1
17:00Krasno - MSK Martin 3:2
17:00L. Hradok - Oravske Vesele 1:2
17:00Novohrad Lucenec - Filakovo 1:0
17:00Rakytovce - Lip. Stiavnica 7:0
17:00Zarnovica - Kalinovo 1:0

SLOWAKIJE: Divison C Bratislava

17:30Ivanka pri Dunaji - D. Luzna 4:1
17:30Kalinkovo - Rusovce 2:4
17:30Malacky - Slovan Most 1:0
17:30Rovinka - Bernolakovo 2:1

TADZJIKISTAN: Vysshaya Liga

14:00CSKA Pomir Dushanbe - Istaravshan 1:1
14:00Khatlon - Regar-TadAZ 4:2

TAIWAN: Premier League

10:00Hang Yuen - Taipower 0:0
10:00Ming Chuan University - Taichung 0:1
10:00NTUS - Red Lions 2:0
10:00Taipei Tatung - Taiwan Steel 2:3

THAILAND: Thai League 1

13:00UitgesteldMuangthong - Port MTI FC -:-
13:00UitgesteldNakhon Ratchasima - Samut Prakan City -:-
14:00UitgesteldBuriram - Chiangrai -:-
14:00UitgesteldPolice Tero - Sukhothai -:-

THAILAND: Thai League 2

13:00UitgesteldCustoms Utd - Khonkaen Utd. -:-
13:00UitgesteldNong Bua Pitchaya - Samut Sakhon -:-
14:00UitgesteldChiangmai Utd - Uthai Thani -:-
14:00UitgesteldRanong - Udon Thani -:-

TSJECHIË: MSFL

10:15Ostrava B - Znojmo 0:3
10:15Unicov - Velke Mezirici 1:3
10:30Zlin B - Slovacko B 1:1

TSJECHIË: Division D

17:00Havlickuv Brod - Slavoj Polna 5:1
17:00Lanzhot - Hodonin 0:0
17:00Velka Bites - Tasovice 1:0
17:00Zdirec n. D. - Humpolec 1:0

TSJECHIË: Division E

10:15Slavicin - Valasske Mezirici 5:0
17:00Sumperk - Vsetin 0:0
17:00Vsechovice - Brumov 3:1

TSJECHIË: Division F

10:15Karvina B - Bohumin 1:2
10:30Trinec B - Polanka nad Odrou 1:3
17:00Bruntal - Frydlant n. O. 0:1

TSJECHIË: Prazsky prebor

17:00Zizkov B - Kolovraty 1:3

TSJECHIË: Pardubicky KP

17:00Lanskroun - Ceska Trebova 4:0
17:00Rohovladova Bela - Prosec 2:3
17:00Svitavy - Luze 0:1pen

TSJECHIË: Vysocina KP

10:30Sapeli Polna - Sebkovice 1:1
16:30HFK Trebic - Okrisky 1:1
16:30Ledec nad Sazavou - Chotebor 0:1
16:30Namest n. Oslavou - Zirovnice 0:5
16:30Nova Ves - Pelhrimov 3:1
16:30Sperice - Pribyslav 4:0

TSJECHIË: Jihomoravsky KP

10:30Sparta Brno - Rousinov 4:0

TSJECHIË: Olomoucky KP

17:00Lutin - Dolany 1:0
17:00Velke Losiny - Kralice na Hane 3:1

TSJECHIË: Moravskoslezsky KP

17:00Krnov - Haj ve Slezsku 2:0
17:00Pusta Polom - Lok.Petrovice 5:3
17:00TJ Bystrice - Moravan Oldrisov 5:0

TUNESIË: Ligue Professionnelle 1

18:00Etoile Sahel - US Tataouine 2:0
18:00Sfaxien - Bizertin 0:0
20:00Club Africain - Metlaoui 2:1

URUGUAY: Hoogste Divisie - Apertura

01:00Fenix - Progreso 1:1
01:00Maldonado - Cerro Largo 1:1
16:15Boston River - Wanderers 0:2
20:00Nacional - Penarol 1:1

USA: USL Championship

23:00Memphis - North Carolina 0:1
01:00Charlotte Independ. - Charleston 1:1
01:00AfgelastCharlotte Independ. - Atlanta United 2 -:-
01:00Pittsburgh - New York Red Bulls 2 4:1
01:30Birmingham - Atlanta United 2 1:0
02:00AfgelastFC Tulsa - Reno -:-
02:00Louisville City - Indy Eleven 1:1
02:00Oklahoma City Energy - San Antonio 0:3
02:00Saint Louis FC - FC Tulsa 0:2
02:00AfgelastSporting Kansas City 2 - Philadelphia 2 -:-
02:30AfgelastMemphis - Hartford Athletic -:-
03:00Austin Bold - Rio Grande 4:1
03:30AfgelastEl Paso - Phoenix Rising -:-
03:30El Paso - Colorado Springs 4:2
04:00AfgelastLA Galaxy 2 - Tacoma Defiance -:-
04:00Portland 2 - Sacramento Republic 0:1
04:00AfgelastSan Diego Loyal - Oklahoma City Energy -:-
04:30UitgesteldLas Vegas Lights - San Diego Loyal -:-
04:30Phoenix Rising - New Mexico 5:2
04:30Reno - Tacoma Defiance 2:1
05:00AfgelastSacramento Republic - Austin Bold -:-

USA: USL League One

00:30Richmond Kickers - Forward Madison 1:0
02:00Tormenta - Fort Lauderdale 1:2
03:00North Texas - Chattanooga Red Wolves 2:2
04:30Tucson - Union Omaha 1:2

USA: NISA - Fall Season

01:00Michigan Stars - Chattanooga 2:1

USA: NWSL Women

01:00AfgelastUtah Royals V - Reign V -:-
01:00AfgelastWashington V - North Carolina Courage V -:-

WERELD: Club Vriendschappelijk

11:00Emmelshausen (Ger) - Andernach (Ger) 4:0
11:00Ennepetal (Ger) - Cronenberger (Ger) 2:0
11:00Plzen B (Cze) - Pardubice B (Cze) 4:0
11:00Rotenburger (Ger) - Aumund-Vegesack (Ger) 4:1
11:00Wuppertaler (Ger) - Hilden (Ger) 0:1
12:15AfgelastDordrecht (Ned) - NAC (Ned) -:-
13:00AfgelastBrandenburger (Ger) - Turkiyemspor (Ger) -:-
13:00Werder Bremen (Ger) - Braunschweig (Ger) 2:0
14:00Dresden (Ger) - Hertha II (Ger) 2:3
14:00KF Gostivar (Mkd) - Bregalnica (Mkd) 0:0
14:00Uerdingen (Ger) - PSV (Ned) 0:3
14:30De Graafschap (Ned) - FC Volendam (Ned) 1:2
14:30Feyenoord (Ned) - Sparta (Ned) 3:0
15:00Duren (Ger) - Baumberg (Ger) 0:2
15:00FC Viktoria 08 (Ger) - Wegberg-Beeck (Ger) 1:1
15:00Hammer SpVgg. (Ger) - Munster (Ger) 0:1
15:00Kray (Ger) - Arminia Klosterhardt (Ger) 2:2
15:00Niederwenigern (Ger) - Westfalia Herne (Ger) 8:3
15:30Drochtersen/Assel (Ger) - BSV Rehden (Ger) 1:0
15:30SSVg Velbert (Ger) - Frechen (Ger) 1:0
16:00Bergisch Gladbach (Ger) - Freialdenhoven (Ger) 4:6
16:00Delmenhorst (Ger) - Bremer (Ger) 1:1
16:00TSG 1846 Bretzenheim (Ger) - Walluf (Ger) 1:2
16:00Westerlo (Bel) - Roda JC (Ned) -:-
16:45Heracles (Ned) - PEC Zwolle (Ned) 0:1
17:00Teteks (Mkd) - Vardari Forino (Mkd) 2:4
17:00Tikves (Mkd) - Plackovica (Mkd) 2:0
17:30AfgelastFerencvaros (Hun) - Sparta Praag (Cze) -:-
18:00Romorantin (Fra) - Chateauroux (Fra) 0:2
18:00Sturm Graz (Am) (Aut) - Liezen (Aut) 2:0
19:00Qrendi (Mlt) - Marsaxlokk (Mlt) 1:1
19:00Schalke 04 (Ger) - VfL Osnabrück (Ger) 5:1
20:00Nimes (Fra) - Olympique Marseille (Fra) 0:1
21:00St. George's FC (Mlt) - San Gwann (Mlt) 0:3

WERELD: Club Friendly Women

11:00Eintracht Frankfurt V (Ger) - Hoffenheim V (Ger) 1:1
13:00Borussia Bocholt V (Ger) - Duisburg V (Ger) 1:2
14:00Meppen V (Ger) - Bielefeld V (Ger) 3:0
14:00Sand V (Ger) - Freiburg 2 V (Ger) 6:1
15:30Slavia Praag V (Cze) - St. Polten V (Aut) 1:5
17:00Reims V (Fra) - FC Parijs V (Fra) 2:2
17:00Soyaux V (Fra) - Brest V (Fra) -:-

ZAMBIA: Super League

15:00Forest Rangers - Zanaco 0:0
15:00AfgelastGreen Buffaloes FC - Forest Rangers -:-
15:00AfgelastKansanshi - Kabwe Youth Academy -:-
15:00AfgelastLusaka Dynamos - Nkwazi -:-
15:00AfgelastMufulira - Buildcon -:-
15:00AfgelastPower Dynamos - Zanaco -:-
15:00AfgelastRed Arrows - Green Eagles -:-
15:00AfgelastZesco Utd - Nkana -:-

ZUID-AFRIKA: GladAfrica Championship

15:00Real Kings - Cape Umoya United 2:0
15:00Richards Bay - TS Sporting 2:2

ZUID-KOREA: K League 1

12:00Incheon - Seongnam 0:2
12:00Sangju Sangmu - Busan 2:0

ZUID-KOREA: K League 2

11:00Jeonnam - Seoul E. 1:2
12:00Bucheon - Suwon City 2:0

ZWEDEN: Allsvenskan

14:30Falkenbergs - Malmo FF 0:1
14:30Hacken - Kalmar 0:2
14:30Örebro - Göteborg 1:1
17:30Djurgarden - Hammarby 1:2
17:30Mjallby - AIK Stockholm 3:1
17:30Östersunds - Elfsborg 0:1

ZWEDEN: Superettan

14:30Orgryte - Trelleborgs 2:1

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

15:30IFK Lulea - Sandvikens 1:0
15:30Team TG FF - Vasalunds 1:4

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

16:00Linkoping City - Landskrona 2:0

ZWEDEN: 2e Divisie - Norra Svealand

14:00Karlbergs - Enkopings SK 3:1

ZWEDEN: 2e Divisie - Västra Götaland

13:00Rosengard - Eslovs 1:1

ZWEDEN: Division 2 - Norra Götaland

16:00Vanersborgs IF - Carlstad 1:0

ZWEDEN: Elitettan Women

14:00Alvsjo V - Moron V 1:6
15:00Bollstanas V - Sunnanå V 6:0

ZWITSERLAND: Zwitserse Beker

16:00Young Boys - Sion 3:1

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.