REFRESH

Voetbal » Gisteren » Alle Wedstrijden

ALGERIJE: 1e Divisie

18:45USM Alger - JS Kabylie 1:0

ARGENTINIË: Verano Toernooi

02:00Racing Club - Athletico-PR 3:2pen

AUSTRALIË: W-League

09:30Sydney V - Brisbane Roar V 0:0

AZIË: AFC Championship U23

14:15Jordanië -23 - Verenigde Arabische Emiraten -23 1:1
14:15Vietnam -23 - Noord-Korea -23 1:2

BRAZILIË: Campeonato Cearense - Eerste fase

01:30Ferroviario - Floresta EC 1:0

BRAZILIË: Campeonato Potiguar - Eerste fase

00:00ABC - Potiguar 2:2
00:00Globo - America-RN 0:2
19:00CE Forca E Luz - Palmeira da Una 0:0
00:00Assu RN - Santa Cruz de Natal 0:3

BRAZILIË: Copa Sao Paulo de juniores - Play-offs

01:45Mirassol -20 - Corinthians -20 1:2
18:45Avai -20 - Oeste -20 0:1pen
21:00Gremio -20 - Atletico-MG -20 4:1
23:15Goias -20 - Vasco -20 2:4

CHILI: Divisie B - Promotie play offs

00:30Nublense - Deportes Temuco 0:1

CONGO DR: Ligue 1

15:30UitgesteldDauphins Noirs - Mazembe -:-
15:30UitgesteldManiema - Motema Pembe -:-
15:30UitgesteldMotema Pembe - RCK -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Clausura

01:00Santos DG - Grecia 1:0
01:30Herediano - ADR Jicaral 1:0
03:30Zeledon - Alajuelense 3:1

DE SEYCHELLEN: First Division League

14:30Foresters FC - Lightstars -:-

EGYPTE: Premier League

16:00El Masry - Aswan SC 2:2
18:30Al Ittihad - Pyramids 1:1

ENGELAND: Premier League Cup

15:00Aston Villa -23 - Exeter -23 0:4

ENGELAND: FA Youth Cup

20:00Mansfield -18 - Burnley -18 0:3
20:00Wolverhampton -18 - Crystal Palace -18 2:1

FRANKRIJK: Coupe de France

20:55Pau - Girondins Bordeaux 3:2net

GHANA: Premier League

16:00Great Olympics - Karela 2:0

GIBRALTAR: National League - Degradatie groep

20:30Mons Calpe - College 1975 FC 1:0

GRIEKENLAND: Beker

16:30Asteras T. - AEK Athene 1:1

GUINEE: Ligue 1

17:00Santoba - Elephant Coleah 1:2
17:00Satellite - Ashanti GB 0:2
17:00SOAR - Fello Star 1:1

HONG KONG: Premier League

13:00Pegasus - Kitchee 0:3

IJSLAND: Fotbolti.net Cup

21:10Stjarnan - Grotta 4:1

INDIA: ISL

15:00Chennaiyin - North East Utd 2:0

INDIA: Santosh Trophy

17:00UitgesteldDelhi - Jharkhand -:-
17:00UitgesteldKerala FC - Meghalaya -:-

ISRAËL: State Beker

17:45B. Jeruzalem - Maccabi Bnei Raina 3:1
18:30Netanya - H. Beer Sheva 1:2

ITALIË: Coppa Italia

21:15Parma - AS Roma 0:2

MALEDIVEN: Dhivehi Premier League

17:00Club Eagles - TC Sports Club 0:1

MAROKKO: Botola Pro

19:00Wydad - Agadir 3:2

NIGERIA: NPFL

16:00Dakkada FC - Nasarawa 0:3

PORTUGAL: Portugese Beker

21:00Academico Viseu - Canelas 2010 1:0

SAOEDI-ARABIË: King Cup

16:05Al-Hilal - Al-Ettifaq 2:1net

SIERRA LEONE: Premier League

17:30Anti Drugs Strikers - East End Lions 1:0
20:00Central Parade - East End Tigers 1:1

SPANJE: LaLiga2

19:00La Coruna - Racing Santander 2:1
20:00Girona - Extremadura UD 3:1
21:00Almeria - R. Oviedo 2:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Mbao - Simba 1:2

TURKIJE: Beker

16:00Antalyaspor - Goztepe 4:3
18:30Trabzonspor - Denizlispor 2:0

VENEZUELA: Copa Bicentenaria

16:00Gran Valencia - Hermanos Colmenares 0:1
19:00Aragua - Llaneros 0:2
21:30Zamora - Trujillanos 2:0

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal

01:00Canada - IJsland 0:1
15:00Cyprus -18 - Zweden -18 0:2

WERELD: Club Vriendschappelijk

23:00Crac Go (Bra) - Uberlandia (Bra) 3:0
00:00Corinthians (Bra) - New York City (Usa) 2:1
00:00AfgelastCorinthians (Bra) - Sp. Moskou (Rus) -:-
01:00Millonarios (Col) - Santa Fe (Col) 3:1
02:00Real Espana (Hon) - Olimpia (Hon) 0:0
02:30Palmeiras (Bra) - Atl. Nacional (Col) 1:0pen
09:00Dong Thap (Vie) - An Do-An Giang (Vie) 3:1
09:30Ba Ria Vung Tau (Vie) - Pho Hien (Vie) 3:0
10:00Sai Gon FC (Vie) - The Cong (Vie) 2:1pen
10:00Than Quang Ninh (Vie) - Nam Dinh (Vie) 2:3
10:30Basel (Sui) - FCSB (Rou) 1:0
10:30Penang (Mys) - Boeung Ket (Cam) 2:3
11:00Haladas (Hun) - Duna Aszfalt (Hun) 1:3
11:00Zapresic (Cro) - Drava (Slo) 6:0
12:00Oulu (Fin) - Rovaniemi (Fin) 1:2
12:00Slask (Pol) - Legnica (Pol) 2:2
13:00Chertanovo M. (Rus) - Spartaks (Lat) 2:3
13:00Lechia Gdansk (Pol) - Chojniczanka (Pol) 2:3
13:00PSMS Medan (Ina) - Felda (Mys) 1:2
13:00Shkupi (Mkd) - Flamurtari (Kos) 0:0
13:30Sepsi Sf. Gheorghe (Rou) - Zira (Aze) 0:2
14:00Ajman (Uae) - Al Sharjah (Uae) 1:0
14:00Szeged (Hun) - Astra (Rou) 1:4
14:15Hougang (Sgp) - Terengganu (Mys) 0:4
15:00Botosani (Rou) - Legia (Pol) 1:2
15:00St. Pauli (Ger) - Wehen (Ger) 5:2
16:00Ferencvaros (Hun) - Köln II (Ger) 3:2
16:00Seoul (Kor) - Hamburger SV (Ger) 1:1
17:00Troyes (Fra) - Seleccion AFE (Esp) 5:1
18:30Bautzen (Ger) - Bischofswerdaer (Ger) 1:2
19:00Kray (Ger) - Wanne-Eickel (Ger) 3:1
19:00AfgelastNeusiedl (Aut) - Floridsdorfer AC (Aut) -:-
19:30Arminia Klosterhardt (Ger) - Duisburg (Ger) 1:3
20:00Hamborn (Ger) - Honnepel-Niedermormter (Ger) 4:1
20:30Cobh Ramblers (Irl) - St. Patricks (Irl) 1:5
23:00Juventude (Bra) - Esportivo (Bra) 3:1
23:15Jaragua (Bra) - Capital (Bra) 1:1

WERELD: Bangabandhu Gold Cup

12:00Mauritius - Burundi 1:4

WERELD: Club Friendly Women

18:00SGS Essen V (Ger) - PSV V (Ned) 3:2

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.