REFRESH

Voetbal » Vandaag » Alle Wedstrijden

AFRIKA: CAF Champions League - Play Offs

19:00Al Ahly - Etoile Sahel -:-

AFRIKA: CAF Confederations Cup - Play Offs

20:00Club Africain - Supersport -:-

ALBANIË: Super League

14:00Vllaznia - Partizani -:-
17:00Flamurtari - Kamza -:-

ANDORRA: Primera Divisió

12:00UE Engordany - Inter Club Escaldes -:-
13:00Encamp - UE Santa Coloma -:-
16:00Sant Julia - Penya -:-
18:00Lusitanos - FC Santa Coloma -:-

ANGOLA: Girabola League

16:00Academica - Interclube -:-
16:00Desportivo JGM - Kabuscorp -:-
16:00Onze Bravos - Progresso -:-
16:00Sagrada - Petro -:-
16:00Santa Rita - Primeiro de Maio -:-
18:30Primeiro de Agosto - Progresso da Lunda Sul -:-
advertentie

ARMENIË: Premier League

13:00Alashkert - Gandzasar -:-

AUSTRALIË: A-Competitie

08:00Brisbane Roar - Newcastle Jets 1:2
90+'Perth Glory - Central Coast Mariners 2:1

AZERBEIDZJAN: Premier League

16:30Gabala - Qarabag -:-

AZIË: AFC Championship Women U19

09:00Australië -19 V - Vietnam -19 V 5:2
09:00Japan -19 V - Zuid-Korea -19 V 2:0

BELGIË: Jupiler Pro League

14:30Club Brugge - Royal Antwerp -:-
18:00Anderlecht - Genk -:-
20:00Waregem - Waasland-Beveren -:-

BELGIË: Proximus League

16:00Beerschot Wilrijk - Leuven -:-

BELGIË: Eerste Klasse Amateurs

15:00Aalst - K. Berchem Sport -:-
15:00Chatelet - Dender -:-
15:00Hamme - Deinze -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group ACFF

15:00Rebecquoise - RWD Molenbeek -:-
15:00Solieres Sport - Wallonne Ciney -:-
15:00Walhain - Sprimont-Comblain -:-
16:00Acren - Hamoir -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV A

15:00Boom - Westhoek -:-
15:00Londerzeel - KRC Harelbeke -:-
15:00Pepingen - Bornem -:-

BELGIË: Second Amateur Division Group VFV B

15:00Tienen - Hades -:-
15:00Vosselaar - K. FC Turnhout -:-
15:00Wijgmaal - Bocholter -:-

BENIN: Championnat National

17:00ASOS - USS Krake -:-
17:00Bembereke - Agonlin -:-
17:00Dynamo Abomey - Buffles du Borgou -:-
17:00Pantheres - ASPAC -:-
17:00Police - Tonnerre -:-
17:00Requins - Soleil -:-

BERMUDA: Premier League

20:00Boulevard Blazers - YMSC -:-
20:00Dandy Town Hornets - Devonshire Cougars -:-
20:00North Village Rams - X-Roads Warriors -:-
20:00Robin Hood - Flanagan's Onions -:-

BOLIVIA: Competitie - Clausura

02:00Bolivar - Guabira 3:0
21:00J. Wilstermann - U. Sucre -:-
21:00Real Potosi - Oriente Petrolero -:-
23:15San Jose - The Strongest -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: Premier League

15:00GOSK Gabela - Zeljeznicar -:-

BOSNIË EN HERZEGOVINA: RS

15:00Zeljeznicar Banja Luka - Zvijezda 09 -:-

BOTSWANA: Premier League

15:30Sharps Shooting Stars - Township Rollers -:-
19:00Security Systems - Gaborone Utd -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie

21:00Atletico-PR - Sport Recife -:-
21:00Bahia - Vitoria -:-
21:00Cruzeiro - Atletico-MG -:-
21:00Gremio - Palmeiras -:-
21:00Santos - Atletico GO -:-
21:00Sao Paulo - Flamengo -:-
23:00Chapecoense-SC - Fluminense -:-
23:00Ponte Preta - Avai -:-

BRAZILIË: Braziliaanse Competitie B

23:00America MG - Parana 1:1
01:00Luverdense - Goias 1:2

BRAZILIË: Serie C - Play Offs

23:00CSA - Fortaleza 0:0

BULGARIJE: Parva Liga

16:15Vereya - Septemvri Sofia -:-
18:30Bistritsa - Beroe -:-

BULGARIJE: Vtora liga

15:00Botev Galabovo - Oboriste -:-
15:00Pomorie - Chernomorets Balchik -:-

BURKINA FASO: Premier League

17:30AJEB - US Comoe -:-

BURUNDI: Ligue A

14:00Bujumbura C. - Delta Star -:-
15:00Musongati - Flambeau de l'Est -:-
16:00Inter Star - Le Messager Ngozi -:-

CAMBODJA: C-League

13:00Asia Euro United - Western Phnom Penh -:-
13:00Electricite Du Cambodge - Cambodia Tiger -:-

CANADA: U Sports

02:00Ryerson - RMC 4:0
02:30Toronto - Queens 2:1
19:00Concordia - Sherbrooke -:-
19:00UQTR - Montreal -:-
20:15Acadia - Memorial -:-
20:15Cape Breton - Mount Allison -:-
20:15Laurentian - Trent -:-
20:15Moncton - Saint Marys -:-
20:15Nipissing - UOIT -:-
20:15StFX - Dalhousie -:-
21:00McMaster - Algoma -:-
21:15Guelph - Windsor -:-
21:15Laurier - Brock -:-

CHILI: Hoogste Divisie

23:00A. Italiano - Colo Colo 0:3
01:30San Luis - Antofagasta 1:3
17:00S. Wanderers - Everton -:-
20:30U. De Concepcion - O'Higgins -:-
23:00Curico Unido - U. Espanola -:-

CHILI: Divisie B

00:00Iberia - Copiapo 3:2
20:30Valdivia - U. Calera -:-
22:00Arica - Rangers -:-
22:00Cobreloa - Magallanes -:-
22:00Cobresal - La Serena -:-
23:30Coquimbo - D. Puerto Montt -:-

CHINA: Super League

09:30Changchun Yatai - Jiangsu Suning 3:1
13:35Chongqing Lifan - Shanghai Shenhua -:-
13:35Guangzhou Evergrande - Guizhou Zhicheng -:-
13:35Shanghai SIPG - Guangzhou R&F -:-
13:35Tianjin Teda - Beijing Guoan -:-

COLOMBIA: Liga Aguila - Clausura

00:30Tolima - Bucaramanga 1:0
01:00La Equidad - Ind. Medellin 2:2
02:45Junior - Santa Fe 0:1
22:15Jaguares de Cordoba - Dep. Cali -:-
00:15Millonarios - Once Caldas -:-
00:30Petrolera - Tigres -:-

COLOMBIA: Torneo Aguila - Clausura

18:30UitgesteldPopayan - Real Cartagena -:-
22:00Atletico F.C. - Barranquilla -:-
22:30Cucuta - Leones -:-

COSTA RICA: Hoogste Divisie - Apertura

04:00Herediano - Alajuelense 3:2
19:00Grecia - U.C.R. -:-
19:00Saprissa - Limon -:-
21:00Guadalupe - Liberia -:-
22:00Carmelita - Zeledon -:-
00:00Santos De Guapiles - Cartagines -:-

CYPRUS: Eerste Divisie

17:00Ol. Nicosia - Ermis -:-
18:00Apollon - Aris -:-

DENEMARKEN: Superliga

5'Hobro - Nordsjaelland 0:0
14:00Lyngby - Odense -:-
16:00Helsingor - Brøndby IF -:-
18:00FC Kopenhagen - Aarhus -:-

DENEMARKEN: 1st Division

14:30Brabrand - Vendsyssel FF -:-
14:30Esbjerg - F. Amager -:-
14:30Roskilde - Fredericia -:-
14:30Skive - Koge -:-
14:30Thisted - Nykobing -:-
14:30Vejle - Viborg -:-

DENEMARKEN: 2nd Division - Group 3

13:30Ringkobing - Kjellerup -:-

DUITSLAND: Bundesliga

13:30FC Koln - Werder Bremen -:-
15:30Freiburg - Hertha -:-
18:00Wolfsburg - Hoffenheim -:-

DUITSLAND: 2e Bundesliga

13:30Aue - Regensburg -:-
13:30Kaiserslautern - Duisburg -:-
13:30Neurenberg - Dresden -:-

DUITSLAND: 3e Liga

14:00Zwickau - Jena -:-

DUITSLAND: Regionale Liga Noord

13:00Hamburger SV II - Oldenburg -:-
14:00St. Pauli II - Luneburger Hansa -:-
14:00Wolfsburg II - Altona -:-
15:00Hildesheim - Norderstedt -:-

DUITSLAND: Regionalliga Nordost

13:30Babelsberg - Bautzen -:-
13:30BFC Dynamo - Chemie Leipzig -:-
13:30Furstenwalde - Energie Cottbus -:-
13:30Lokomotive Leipzig - Auerbach -:-
13:30Viktoria Berlin - Altglienicke -:-

DUITSLAND: Regionale Liga West

17:00Alemannia Aachen - RW Essen -:-

DUITSLAND: Regionalliga Sudwest

14:00Mannheim - Offenbach -:-
14:00Worms - Ulm -:-

DUITSLAND: Regionalliga Bayern

15:001860 München - Bayern München II -:-

DUITSLAND: Oberliga NOFV-Nord

14:00Altludersdorf - 1.FC Frankfurt -:-
14:00Brieselang - Wismar -:-
14:00CFC Hertha - Strausberg -:-
14:00Hansa Rostock II - Seelow -:-
14:00Zehlendorf - Schwerin -:-

DUITSLAND: NOFV-Oberliga Zuid

14:00Merseburg - Jena II -:-
14:00UitgesteldWismut Gera - Einheit Rudolstadt -:-

DUITSLAND: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Neumunster -:-
14:00Kiel II - Todesfelde -:-
14:00TSV Lagerdorf - Dornbreite Lubeck -:-

DUITSLAND: Oberliga Hamburg

14:00Barmbek-Uhlenhorst - Hamburger SV III -:-
14:00TSV Buchholz 08 - Vorwarts-Wacker -:-
14:00Wedeler TSV - Pinneberg -:-
15:00Sasel - Victoria Hamburg -:-
15:00Wandsbeker Concordia - Teutonia Ottensen -:-

DUITSLAND: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Leher -:-
13:30BTS Neustadt - Vatan Bremen -:-
15:00Hastedt - Schwachhausen -:-

DUITSLAND: Oberliga Niedersachsen

14:00Eintracht Northeim - Heeslinger -:-
15:00Spelle-Venhaus - SVG Gottingen -:-
15:00Sulingen - Bersenbruck -:-
15:00Uphusen - Arminia Hannover -:-
15:00VfL Oldenburg - Wunstorf -:-

DUITSLAND: Oberliga Westfalen

15:00Ahlen - Schalke II -:-
15:00Bielefeld II - Ennepetal -:-
15:00Brunninghausen - Hammer SpVgg. -:-
15:00FC Gutersloh - ASC 09 Dortmund -:-
15:00Paderborn II - SC Hassel -:-
15:00Siegen - Westfalia Herne -:-
15:00TuS Haltern - Sprockhovel -:-

DUITSLAND: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:00Gonsenheim - Idar-Oberstein -:-

DUITSLAND: Oberliga Bayern Nord

14:00DJK Bamberg - Ammerthal -:-
15:00Erlangen - Eltersdorf -:-

DUITSLAND: Oberliga Mittelrhein

15:00Bergisch Gladbach - Hurth -:-
15:00Breinig - Merten -:-
15:00Euskirchen - Pesch -:-
15:00FC Viktoria 08 - VfL Vichttal -:-
15:00Freialdenhoven - TV Herkenrath -:-
15:30Hennef - Alfter -:-
15:30Hilal Bergheim - Wesseling-Urfeld -:-

DUITSLAND: Oberliga Niederrhein

15:00Bocholt - Baumberg -:-
15:00FC Monheim - Dusseldorf-West -:-
15:00Germania Ratingen - SSVg Velbert -:-
15:00Hilden - Homberg -:-
15:00Jahn Hiesfeld - TuRU Dusseldorf -:-
15:00Straelen - Speldorf -:-
15:00SW Essen - Cronenberger -:-
15:00Vohwinkel - Schonnebeck -:-
15:30SC Dusseldorf - Krefeld-Fischeln -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga Zuid

RustKarlsruher -19 - Augsburg -19 1:0
13:00Mainz -19 - Heidenheim -19 -:-
13:00Neurenberg -19 - Stuttgart -19 -:-
14:00Furth -19 - Wehen -19 -:-

DUITSLAND: Junioren Bundesliga West

5'Arminia Klosterhardt -19 - Fortuna Koln -19 0:0
13:00Preussen Munster -19 - Dusseldorf -19 -:-

ECUADOR: Hoogste Divisie - Tweede fase

18:30Ind. del Valle - Fuerza A. -:-
18:30LDU Quito - Delfin -:-
19:00El Nacional - Barcelona SC -:-
20:45Dep. Cuenca - Macara -:-
23:00Emelec - U. Catolica -:-
23:00Guayaquil City - Clan Juvenil -:-

EL SALVADOR: Hoogste Divisie - Apertura

23:00Pasaquina - Sonsonate 4:3
23:05Dragon - Municipal Limeno 1:1
03:00UitgesteldLuis Angel Firpo - Chalatenango -:-
23:00FAS - Aguila -:-
00:00Santa Tecla - Audaz -:-

ENGELAND: Premier League

14:30Everton - Arsenal -:-
17:00Tottenham - Liverpool -:-

ENGELAND: Championship

13:00Ipswich - Norwich -:-

ENGELAND: Premier League 2

13:05Chelsea -23 - West Ham -23 -:-

ESTLAND: Esiliiga

5'Elva - Infonet Tallinn II 0:0
5'Maardu - Rakvere 0:0

EUROPA: Europees Kampioenschap -17 - Eerste fase

55'Frankrijk -17 - Wit-Rusland -17 2:0
5'Schotland -17 - Andorra -17 0:0
5'Spanje -17 - Albanië -17 0:0
14:00Kroatië -17 - Liechtenstein -17 -:-
15:00Estland -17 - Denemarken -17 -:-
17:00Slovenië -17 - Kazachstan -17 -:-

EUROPA: EK -19 - Vrouwen - Eerste fase

13:00Faeröer Eilanden -19 V - Moldavië -19 V -:-
13:00Italië -19 V - Frankrijk -19 V -:-

EUROPA: EK -17 - Vrouwen - Eerste fase

13:00Israël -17 V - Kroatië -17 V -:-
13:00Rusland -17 V - Zweden -17 V -:-

EUROPA: Premier League (Crimea)

14:00Rubin Yalta - Ocean Kerch -:-
14:00TSK Simferopol - Krymteplytsia -:-
14:00Yevpatoriya - Kyzyltash -:-
15:00SKCHF Sevastopol - Kafa -:-

EUROPA: Vrouwen WK - Kwalificatie - Tweede fase

16:00Finland V - Servië V -:-

FILIPIJNEN: PFL

10:00JP Voltes - Davao Aguilas -:-

FRANKRIJK: Ligue 1

15:00Nice - Strasbourg -:-
17:00Troyes - Lyon -:-
21:00Marseille - PSG -:-

GEORGIË: Erovnuli Liga

17:00Dinamo Batumi - Chikhura -:-

GHANA: Premier League

17:00Ashanti Gold - Aduana Stars -:-
17:00Bechem United - Great Olympics -:-
17:00Berekum Chelsea - Tema Youth -:-
17:00Bolga AllStars - Ebusua Dwarfs -:-
17:00Elmina Sharks - All Stars -:-
17:00Hearts Of Oak - Inter Allies -:-
17:00Liberty - Asante Kotoko -:-
17:00WAFA - Medeama -:-

GRIEKENLAND: Super League

15:00Asteras T. - Panionios -:-
17:15Platanias - AEL Larissa -:-
17:15Smyrnis - Xanthi -:-
19:30Olympiakos - PAOK -:-

GRIEKENLAND: Division C

11:00Panthiraikos - Tamyniakos -:-
12:30Diagoras - Keratsini -:-
13:30Ionikos - Ialisos -:-
13:30Thyella D. - Aiolikos -:-
14:00Diagoras Agias - Ermionidas-Ermis -:-
14:30Ierapetra - Fostiras -:-
15:00A. Asteras - Edessaikos -:-
15:00Agios Ierotheos - Palaiochora -:-
15:00Almopos - Langadas -:-
15:00Amaliadas - Panopoulou - Pylou Tsiklitiras -:-
15:00Amvrysseas - Achilleas Farsalon -:-
15:00AO Ilisiakos - PAE Egaleo -:-
15:00Apollon Paralimniou - Doxa Proskiniton -:-
15:00Aris Avato - Aetos Orfani -:-
15:00Aris Palaiochori - Karitsa -:-
15:00Asteras Itea - GS Almyros -:-
15:00Asteras Vlachioti - Kalamata -:-
15:00Atsalenios - Mylopotamos -:-
15:00Chalkis - Ermis Kiveriou -:-
15:00Chrisoupolis - M. Alexandros Xiropotamos -:-
15:00Diagoras Vrachneikon - Leonidio -:-
15:00Digenis Neochori - Velouchi -:-
15:00E. Piraeus - Aspropyrgos Enosis -:-
15:00Ermis Amyntaio - Skoufas Kompoti -:-
15:00Ermis Z. - Irodotos -:-
15:00Karagiannia - Makedonikos Foufas -:-
15:00Kavala - Didymoteicho -:-
15:00Kranoulas - Kastoria -:-
15:00Lefkimmi - Panlefkadios -:-
15:00Loutraki - Zevgolatiou -:-
15:00Makedonikos - Kardias -:-
15:00M. Alexandros Karperi - Orfeas Xanthi -:-
15:00M. Alexandros Trikala - Philippos Alexandreia -:-
15:00Naousa - Kilkisiakos -:-
15:00Opountios Martinou - Niki Volos -:-
15:00O. Volos - Sellana -:-
15:00Pallixouriakos - Paniliakos -:-
15:00Panargiakos - Aittitos Spata -:-
15:00PAO Varda - Zakynthos -:-
15:00Pelopas Kiatou - Proodeftiki -:-
15:00Pierikos - Iraklis -:-
15:00Sidirochori - Elpis Skoutareos -:-
15:00Thesprotos - Filippiada -:-
15:00Tilikratis L. - Asteras Parapotamos -:-

GUATEMALA: Nationale Liga - Apertura

01:00Comunicaciones - Malacateco 3:0
19:00Sanarate - Xelaju -:-
19:30Antigua - Guastatoya -:-
20:00Marquense - Municipal -:-
22:00Coban Imperial - Suchitepequez -:-

HAITI: Championnat National - Serie de Cloture

00:00Racing Haitien - Petit-Goave -:-
22:00Capoise - Real du Cap -:-
22:00Eclair des Gonaives - Don Bosco -:-
22:00Juventus - Baltimore -:-
22:00Mirebalais - Racing des Gonaives -:-
22:00Sud-Est - Cavaly -:-
00:00Tempete - America des Cayes -:-

HONDURAS: Nationale Liga - Apertura

23:30Marathon - Motagua 1:2
00:00UPNFM - CD Honduras 3:2
22:00Juticalpa - Platense -:-
22:00Real Sociedad - Vida -:-
00:00Olimpia - Real Espana -:-

HONGARIJE: Merkantil Bank Liga

14:30Cegledi - Budafoki -:-
14:30Mosonmagyarovari TE - Szeged -:-
14:30Vac - Gyirmot -:-
15:00Zalaegerszeg - Soroksar -:-
17:00Bekescsaba - Szolnoki -:-
17:00Csakvari - Budaorsi -:-
17:00Győr - Kazincbarcika -:-
17:00Siofok - Nyiregyhaza -:-
17:00Soproni VSE - MTK Boedapest -:-

INDONESIË: Liga 1

08:30Perseru Serui - Persipura 2:1
10:00Persela - Persib 1:0
13:30Persija Jakarta - Padang -:-

IRAN: Division 1

13:15Rafsanjan - Mes -:-
13:30Saba Qom - Shahrdari Tabriz -:-

ISRAËL: Ha'Al Competitie

18:00Ashkelon - M. Petach Tikva -:-
19:15Sakhnin - H. Haifa -:-

ITALIË: Serie A

12:30Chievo - Verona -:-
15:00AC Milan - Genoa -:-
15:00Atalanta - Bologna -:-
15:00Benevento - Fiorentina -:-
15:00Spal - Sassuolo -:-
15:00Torino - AS Roma -:-
18:00Udinese - Juventus -:-
20:45Lazio - Cagliari -:-

ITALIË: Serie C - Group A

14:30Carrarese - Arzachena -:-
14:30Olbia - Cuneo -:-
16:30Gavorrano - Lucchese -:-
16:30Livorno - Giana Erminio -:-
16:30Monza - Arezzo -:-
16:30Pro Piacenza - Prato -:-
20:30Alessandria - Pisa -:-
20:30Viterbese - Siena -:-

ITALIË: Serie C - Group B

14:30Ravenna - AlbinoLeffe -:-
14:30Renate - Zuid-Tirol -:-
16:30FeralpiSalo - Gubbio -:-
18:30UitgesteldFano - Modena -:-
18:30Pordenone - Mestre -:-
18:30Reggiana - Fermana -:-
18:30Santarcangelo - Teramo -:-

ITALIË: Serie D - Group A

15:00Borgaro - Folgore Caratese -:-
15:00Borgosesia - Calcio Derthona -:-
15:00Casale - Olginatese -:-
15:00Castellazzo - Como -:-
15:00Chieri - Varesina -:-
15:00Inveruno - Bra -:-
15:00OltrepoVoghera - Gozzano -:-
15:00Pavia - Arconatese -:-
15:00Seregno - Pro Sesto -:-
15:00Varese - Caronnese -:-

ITALIË: Serie D - Group B

15:00Calcio Romanese - Ciserano -:-
15:00Ciliverghe Mazzano - Trento -:-
15:00Crema - Virtus Bergamo -:-
15:00Darfo Boario - Pergolettese -:-
15:00Dro - Pontisola -:-
15:00Grumellese - Lumezzane -:-
15:00Lecco - Milano City -:-
15:00Pro Patria - Caravaggio -:-
15:00Rezzato - Scanzorosciate -:-

ITALIË: Serie D - Group C

15:00Abano - Adriese -:-
15:00Calvi Noale - Mantova -:-
15:00Delta Rovigo - Campodarsego -:-
15:00Legnago Salus - Este -:-
15:00Liventina - ArzignanoChiampo -:-
15:00Montebelluna - Clodiense -:-
15:00Virtus Verona - Ambrosiana -:-

ITALIË: Serie D - Group D

15:00Colligiana - Montevarchi Calcio -:-
15:00Forli - Castelvetro -:-
15:00Imolese - Trestina -:-
15:00Lentigione - Vivi Altotevere -:-
15:00Mezzolara - Romagna Centro -:-
15:00Sammaurese - Rimini -:-
15:00Sangiovannese - Fiorenzuola -:-
15:00Tuttocuoio - Sasso Marconi -:-
15:00Vigor Carpaneto - Correggese -:-
15:00Villabiagio - Pianese -:-

ITALIË: Serie D - Group E

15:00Argentinië - Albissola -:-
15:00Finale - Lavagnese -:-
15:00Massese - Unione Sanremo -:-
15:00Ponsacco - Seravezza Pozzi -:-
15:00Real Forte Querceta - Viareggio -:-
15:00Rignanese - San Donato -:-
15:00Savona - Ghivizzano Borgo -:-
15:00Sestri Levante - Ligorna -:-
15:00Valdinievole Montecatini - Scandicci -:-

ITALIË: Serie D - Group F

15:00Agnonese - Recanatese -:-
15:00ASD Francavilla - L Aquila -:-
15:00Castelfidardo - Campobasso -:-
15:00Fabriano Cerreto - Avezzano -:-
15:00Monticelli - ASD Pineto Calcio -:-
15:00Nerostellati Pratola - San Marino -:-
15:00Sangiustese - Matelica -:-
15:00San Nicolo - Jesina -:-
15:00Vis Pesaro - Vastese -:-

ITALIË: Serie D - Group G

15:00Albalonga - Ostia Mare -:-
15:00Anzio Calcio 1924 - Monterosi FC -:-
15:00Aprilia - Nuorese -:-
15:00Flaminia - Cassino -:-
15:00Lanusei Calcio - Trastevere Calcio -:-
15:00Latte Dolce - Latina -:-
15:00Lupa Roma - Tortoli -:-
15:00San Teodoro - Rieti -:-
15:00SFF Atletico - Budoni -:-

ITALIË: Serie D - Group H

15:00Audace Cerignola - Turris -:-
15:00Aversa - Potenza -:-
15:00Francavilla - Taranto -:-
15:00Nerostellati Frattese - Altamura -:-
15:00Picerno - Fulgor Molfetta -:-
15:00Pomigliano - Cavese -:-
15:00San Severo - Gragnano -:-
15:00Sarnese - Manfredonia -:-
16:00Gravina - Nardo -:-

ITALIË: Serie D - Group I

15:00Ebolitana - Portici 1906 -:-
15:00Igea Virtus - Cittanovese -:-
15:00Isola Capo Rizzuto - Paceco -:-
15:00Messina - Troina -:-
15:00Palazzolo - Roccella -:-
15:00Sancataldese - Nocerina -:-
15:00US Palmese - Gela -:-
15:00Vesuvio Ercolanese - AS Acireale -:-
15:00Vibonese - Gelbison Cilento -:-

ITALIË: Primavera 1

RustInter -19 - Fiorentina -19 1:0
14:00Napoli -19 - Juventus -19 -:-

IVOORKUST: Ligue 1

20:00ASEC Mimosas - WAC -:-

JAMAICA: Premier League

22:30Cavalier - Tivoli -:-
22:30Portmore - Humble Lions -:-
22:30Reno - UWI -:-

JAPAN: J-League

10:00Urawa - G-Osaka 3:3

JAPAN: J-League 2e Divisie

07:00Avispa Fukuoka - Chiba 0:1
07:00Kamatamare - Yamagata 0:0
07:00Kanazawa - Kyoto 0:0
07:00Kumamoto - Tokushima 1:1
07:00Okayama - Kusatsu 2:1

KAZACHSTAN: Premier League

RustKaisar - Atyrau 0:1
RustOrdabasy - FC Astana 1:0
5'Tobol - Okzhetpes 1:0

KENIA: Premier League

14:00Muhoroni - Kakamega Homeboyz -:-
14:00Nakumatt - Bandari -:-
14:00Sofapaka - Western Stima -:-
14:00Thika Utd. - Mathare Utd. -:-

KROATIË: 1e HNL

15:00Lok. Zagreb - Istra 1961 -:-
19:00Rijeka - Osijek -:-

KROATIË: 2. HNL

15:00Hajduk Split 2 - Sesvete -:-

LESOTHO: Premier League

15:00Linare - Lioli -:-
15:00Liphakoe Football Club - Lesotho -:-
15:00LMPS - Majantja -:-
15:00Sefotha-Fotha - Matlama -:-

LETLAND: SynotTip Virslīga

13:00Jelgava - Metta/LU -:-
15:00Riga FC - RFS -:-
17:00FK Liepaja - Ventspils -:-

LIBANON: Premier League

14:30Al Akhaa Al Ahli Aley - Al Islah -:-
14:30Tadamon - Tripoli -:-
15:00Nejmeh SC - Safa -:-

LIBIË: Premier League

15:00Al Ahly Benghazi - Darnes -:-

LITOUWEN: A Liga

13:00Jonava - Atlantas -:-
13:00Stumbras - Utenis -:-
13:00Suduva - Zalgiris -:-
13:00Trakai - Kauno Zalgiris -:-

LUXEMBURG: Nationale Divisie

16:00Benfica - Victoria Rosport -:-
16:00Differdange - UNA Strassen -:-
16:00Dudelange - Fola -:-
16:00Esch - Petange -:-
16:00Jeunesse Esch - Niedercorn -:-
16:00Mondorf - Racing Luxembourg -:-
16:00Rodange - Hostert -:-

MACEDONIË: Prva Competitie

14:30FK Skopje - Akademija Pandev -:-
14:30Pobeda - Vardar -:-
14:30Rabotnicki - Pelister -:-
14:30Shkendija - Shkupi -:-
14:30Sileks - Renova -:-

MACEDONIË: Division 1

14:30Vellazerimi - Teteks -:-

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - Blue Eagles -:-
14:30MAFCO - Mzuni -:-
14:30Masters Security - Dwangwa United -:-
14:30Moyale Barracks - Mighty Wanderers -:-
14:30Red Lions - Silver -:-

MALTA: Premier League

15:00Mosta FC - Floriana -:-
17:15Sliema - Hibernians -:-

MALTA: FA Trofee

14:00Xewkija - Xghajra -:-
15:00Attard - Kercem Ajax -:-
15:00Gudja - Rabat Ajax -:-
15:00Marsa FC - Santa Lucia -:-
15:00Zurrieq - Qrendi -:-
16:00Victoria Hotspurs - Birzebbuga -:-
17:15Mgarr - Mqabba FC -:-
17:15Pembroke - Pieta Hotspurs -:-
17:15San Gwann FC - St. George's FC -:-

MAROKKO: Botola Pro

16:00RAC Casablanca - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00Khouribga - Safi -:-

MAROKKO: Elite 2

16:00Fes - Dcheira -:-
16:00Jeunesse - Mouloudia Oujda -:-
16:00USM Oujda - Sidi Kacem -:-

MAURITANIË: Championnat D1

17:00Nouakchott King's - Ksar -:-
18:30Nouadhibou - Teissir dAtar -:-
19:00Police - Deuz -:-

MEXICO: Hoogste Divisie - Apertura

00:00Lobos BUAP - Cruz Azul 3:0
00:00Queretaro - Santos Laguna 1:2
02:00Tigres - Toluca 3:0
02:06Pachuca - Puebla 1:0
04:00Club America - Necaxa 0:1
19:00U.N.A.M. - Monterrey -:-

MEXICO: Hoogste Divisie A - Apertura

02:00Alebrijes Oaxaca - Murcielagos 4:0
02:00UAEM Potros - Atl. San Luis 0:0
03:00Juarez - Cimarrones de Sonora 2:2
03:00Tampico Madero - Atlante 4:1
04:00Dorados - Zacatepec 0:1
19:00Leones Negros - Cafetaleros de Tapachula -:-

MOLDAVIË: Nationale Divisie

14:00Dinamo-Auto - S. Tiraspol -:-

MONTENEGRO: Prva Crnogorska Competitie

13:00Mladost Podgorica - Buducnost -:-

MONTENEGRO: Division 2

13:30Berane - Mladost Ljeskopolje -:-
13:30Bokelj - Otrant -:-
13:30FK Cetinje - Jezero -:-
13:30Igalo - Ibar -:-
13:30Jedinstvo - Celik Niksic -:-
13:30Mornar - Lovcen -:-

MYANMAR: National League

11:00Ayeyawady - Zwekapin United -:-
11:00Hantharwady United - Southern Myanmar -:-
11:00Rakhine United - Magwe -:-
11:00AfgelastYangon United - Nay Pyi Taw -:-
11:30Yadanarbon - Shan United -:-

NEDERLAND: Eredivisie

12:30PSV - Heracles -:-
14:30AZ - Utrecht -:-
14:30Feyenoord - Ajax -:-
16:45Heerenveen - Vitesse -:-

NEDERLAND: Derde Divisie

14:00ADO 20 Heemskerk - Be Quick 1887 -:-
14:00HV & CV Quick - Westlandia -:-
14:00JVC '31 Cuijk - OFC -:-
14:00KVV Quick 20 - EVV -:-
14:30Blauw Geel - De Meern -:-
14:30Dongen - Rosmalen -:-
14:30Hsc 21 - USV Hercules -:-
14:30Jong De Graafschap - HBS -:-
14:30Jong Vitesse - UNA -:-

NICARAGUA: Primera Division - Apertura

03:00Diriangen - Chinandega 4:1
03:00Esteli - Ferretti 1:0
19:00Real Madriz - UNAN-Managua -:-
23:00Ocotal - Juventus Managua -:-
23:00San Francisco - Managua FC -:-

NIEUW-ZEELAND: Voetbal Championship

02:00Hamilton - Tasman United 1:4
03:00Southern United - Auckland City 2:2
03:00Team Wellington - Eastern Suburbs 1:3
05:35Canterbury - Waitakere 1:1

NOORWEGEN: Eliteserien

18:00Molde - Haugesund -:-
18:00Sandefjord - Strömsgodset -:-
18:00Sogndal - Sarpsborg 08 -:-
18:00Stabaek - Tromsø -:-
18:00Viking - Vålerenga -:-
20:00Brann - Rosenborg -:-

NOORWEGEN: OBOS-ligaen

13:00Åsane - Tromsdalen -:-
13:00Elverum - Sandnes -:-
13:00Jerv - Bodo/Glimt -:-
13:00Strømmen - Ull/Kisa -:-
18:00Kongsvinger - Mjondalen -:-
18:00Levanger - Floro -:-

NOORWEGEN: Junior U19

13:00Molde -19 - Haugesund -19 -:-
15:00Rosenborg -19 - Sarpsborg -19 -:-
16:00Sandefjord -19 - Bodo/Glimt -19 -:-
17:30Kristiansund -19 - Lilleström -19 -:-

OEKRAÏNE: Premier League

13:00Stal Kamianske - Ch. Odessa -:-
16:00Mariupol - Zorya -:-
18:30Dyn. Kiev - Shakhtar -:-

OEKRAÏNE: Persha Liga

13:00Helios - Balkany Zorya -:-

OEKRAÏNE: Druha Liga

14:00Bukovyna - Ahrobiznes Volochysk -:-
14:00Hornostayivka - Mykolaiv 2 -:-
14:00Nova Kakhovka - Inhulets 2 -:-

OMAN: Professional League

14:55Al-Shabab - Mirbat -:-
15:00Al Nasr - Al-Salam -:-
15:00Al Suwaiq - Muscat -:-
16:15Al Nahda - Dhofar -:-
17:15Oman FC - Fanja SC -:-
18:00Al-Midhaibi - Al Oruba -:-
18:00Saham - Sohar -:-

OOSTENRIJK: Tipico Bundesliga

14:00Admira - Salzburg -:-
16:30Austria Wien - Rapid Wien -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Oost

15:30Horn - Admira (Am) -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie Centraal

16:00LASK Juniors - Kalsdorf -:-

OOSTENRIJK: Regionale Competitie West

13:30SV Worgl - Hard -:-

PANAMA: LPF - Apertura

23:00Atl. Veraguense - Chorrillo 1:1
01:00Miguelito - San Francisco 1:0
01:00Plaza Amador - Tauro 1:0

PARAGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

23:00Libertad - Cerro Porteno 2:3
01:10Nacional Asuncion - Rubio Nu 1:1
23:00Sol De America - Sportivo Trinidense -:-

PERU: Hoogste Divisie - Clausura

02:30A. Lima - Union Comercio 1:0

POLEN: Competitie

15:30Arka - Jagiellonia -:-
18:00Wisla - Legia -:-

POLEN: Division 1

15:00Puszcza - Ol. Grudziadz -:-
17:00Sosnowiec - Olsztyn -:-
17:45Katowice - Ruch -:-

POLEN: Division 2

5'Pruszkow - Siarka Tarnobrzeg 0:0
17:00Belchatow - Kluczbork -:-

POLEN: III Liga - Group II

11:00Pogon Szczecin II - Gryfino -:-

POLEN: III Liga - Group III

13:00Legnica 2 - Piast Zmigrod -:-

POLEN: III Liga - Group IV

15:00Spartakus Daleszyce - MKS Trzebinia Siersza -:-

POLEN: Central Youth League

12:00Gornik Z. -19 - Slask W. -19 -:-
12:00Odra Opole -19 - Arka -19 -:-
12:00OKS Stomil -19 - Cracovia Krakau -19 -:-
16:00Pruszkow -19 - R. Rzeszow -19 -:-

POLEN: Ekstraliga Women

14:00Mitech Zywiec V - AZS Wroclaw V -:-

PORTUGAL: Primeira Liga

17:00Tondela - Belenenses -:-
19:00Aves - Benfica -:-
21:15Sporting - Chaves -:-

PORTUGAL: Tweede Divisie

12:15Arouca - Gil Vicente -:-
16:00Benfica B - U. Madeira -:-
17:00Porto B - Varzim -:-
17:00Santa Clara - Guimaraes B -:-

PORTUGAL: Campeonato de Portugal

15:30Guadalupe - Coruchense -:-
16:00AD Oliveirense - Torcatense -:-
16:00Aguias do Moradal - Marinhense -:-
16:00Alcanenense - Sacavenense -:-
16:00Alianca de Gandra - Cesarense -:-
16:00Atletico Arcos - Camara de Lobos -:-
16:00Caldas - SC Lusitania -:-
16:00Canelas 2010 - Gondomar -:-
16:00Casa Pia - Almancilense -:-
16:00Cinfaes - Sousense -:-
16:00Coimbroes - Amarante -:-
16:00Dezembro - Mafra -:-
16:00Estrela Vendas Novas - Montijo -:-
16:00Felgueiras - Trofense -:-
16:00Ferreira de Aves - Maritimo B -:-
16:00Gafanha - Anadia -:-
16:00GD Braganca - CDC Montalegre -:-
16:00Leiria - Sertanense -:-
16:00Loures - Torreense -:-
16:00Lusitano FCV - Sourense -:-
16:00Lusitano VRSA - Farense -:-
16:00Merelinense - Fafe -:-
16:00Moncarapachense - Operario -:-
16:00Mortagua - Agueda -:-
16:00Nogueirense - SB Castelo Branco -:-
16:00Oleiros - Fornos de Algodres -:-
16:00Olhanense - Moura AC -:-
16:00Oriental - Castrense -:-
16:00Pedras Rubras - Sanjoanense -:-
16:00Pedras Salgadas - Minas de Argozelo -:-
16:00Pero Pinheiro - Sintrense -:-
16:00Pinhalnovense - Louletano -:-
16:00Sao Martinho - Mirandela -:-
16:00Sp. Espinho - Salgueiros -:-
16:00Sporting Ideal - Armacenenses -:-
16:00Vilafranquense - Electrico -:-
16:00Vilaverdense - Mondinense -:-
16:00Vizela - Aroes -:-
16:30Camacha - Freamunde -:-
17:00SC Praiense - Fatima -:-

ROEMENIË: Liga 1

17:00Astra - Voluntari -:-
19:45FCSB - Poli Timisoara -:-

ROEMENIË: Liga 2

77'AFC Hermannstadt - Braila 3:0

RUSLAND: Premier League

13:00Ural - Akhmat Grozny -:-
15:30CSKA Moskou - Zenit Petersburg -:-
18:00Anzhi - Arsenal Tula -:-

RUSLAND: 1e Divisie

14:00Sp. Moskou 2 - Tyumen -:-

RUSLAND: 2e Divisie Centraal

13:00M. Lipetsk - T. Moskou -:-
13:00R. Volgograd 2 - Khimik Novomoskovsk -:-
16:00FK Strogino Moscow - Penza -:-

RUSLAND: Youth League

07:00Ural -21 - Akhmat Grozny -21 4:2
48'Anzhi -21 - Arsenal Tula -21 1:1

RWANDA: National Football league

15:30Gicumbi - Marines -:-
15:30Miroplast - Kiyovu -:-
15:30Police - Amagaju -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Juvenes/Dogana - Domagnano -:-
15:00Pennarossa - Faetano -:-

SCHOTLAND: Betfred Cup - Play Offs

15:30Rangers - Motherwell -:-

SERVIË: Super Liga

15:00Partizan - Backa -:-
19:00Crvena zvezda - Mladost -:-

SERVIË: Prva Liga

14:30Novi Pazar - Temnic -:-
14:30Radnicki 1923 - Sloboda -:-

SLOVENIË: Prva Competitie

19:00Krsko - Rudar -:-

SLOVENIË: 2e SNL

15:00NK Kranj - NK Bravo -:-
15:00Radomlje - Jadran Dekani -:-

SLOWAKIJE: Fortuna liga

17:00Presov - Zilina -:-

SLOWAKIJE: 2e Divisie

14:30Trebisov - Komarno -:-

SLOWAKIJE: Divisie C - West

10:30Nitra B - Dubnica -:-
14:00Crystal - FK Nove Zamky -:-
14:00Dun. Streda B - Nemsova -:-
14:00FC Zlate Moravce B - Banovce n. Bebravou -:-
14:00Gabcikovo - Trnava B -:-
14:00MFK Topolcany - Puchov -:-

SLOWAKIJE: Divisie C - Oost

14:001.FK Svidnik - Sabinov -:-
14:00B. Nova Ves - Vranov -:-
14:00Plavnica - Giraltovce -:-
14:00Snina - Stropkov -:-
14:00Svit - V. Revistia -:-

SLOWAKIJE: Divison C Central

14:00Detva - Krasno -:-
14:00Lip. Stiavnica - Dukla Banska Bystrica -:-
14:00Nova Bana - Novohrad Lucenec -:-

SLOWAKIJE: Divison C Bratislava

10:30Petrzalka Akademia - Pezinok -:-
15:00Bahon - Slovan Ivanka -:-
15:00Bernolakovo - Svaty Jur -:-
15:00D. Luzna - Tomasov -:-
15:00Lozorno - Raca -:-
15:00Rohoznik - S. Bratislava B -:-
15:00Slovan Most - Vajnory -:-

SOEDAN: Premier League

16:00Al Merreikh Club Nyala - Hay al-Arab -:-

SPANJE: LaLiga

5'Villarreal - Las Palmas 0:0
16:15Celta Vigo - Atl. Madrid -:-
18:30Leganes - Ath. Bilbao -:-
20:45Real Madrid - Eibar -:-

SPANJE: LaLiga2

5'R. Oviedo - Cordoba 0:0
16:00Valladolid - Lugo -:-
18:00Gimnastic - Alcorcon -:-
18:00Vallecano - Gijon -:-
20:00Almeria - Reus Deportiu -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 1

5'Atl. Madrid B - Ferrol 0:0
5'Celta Vigo B - San Sebastian Reyes 0:0
5'Union Adarve - Real Madrid B 0:0
16:30Navalcarnero - La Coruna B -:-
17:00Cerceda - Toledo -:-
17:00G. Segoviana - Rayo Majadahonda -:-
17:00Pontevedra - Coruxo -:-
18:00CF Talavera - Valladolid B -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 2

5'Gijon B - Amorebieta 0:0
17:00Gernika Club - Caudal Deportivo -:-
17:00Izarra - Ath. Bilbao B -:-
17:00Santander - Barakaldo -:-
18:00R. Sociedad B - Tudelano -:-
18:00UD Logrones - Leioa -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 3

5'Formentera - Hercules 0:0
5'Mallorca - Villarreal B 0:0
5'Peralada - Pena Deportina 0:0
5'Zaragoza B - Baleares 0:0
17:00Badalona - Saguntino -:-
17:00Olot - Llagostera -:-
17:00Sabadell - Ontinyent -:-
18:00Lleida - Cornella -:-
18:00Valencia B - Ebro -:-

SPANJE: 2e Divisie B - Groep 4

5'Granada B - Cartagena 0:0
5'Las Palmas B - Jumilla 0:0
5'Marbella - Badajoz 0:0
5'Melilla - Huelva 0:0
18:00Ejido - Extremadura UD -:-
18:00Merida AD - Lorca Deportiva -:-
18:00San Fernando - Murcia -:-
18:00Villanovense - Linense -:-

SPANJE: Tercera Division

11:30Alcorcon B - Getafe B -:-
11:30Almeria B - Huetor Vega -:-
11:30Atl. Onubense - Xerez CD -:-
11:30Colmenar - RSD Alcala -:-
11:30CP Parla - Atletico Pinto -:-
11:30Elche CF Ilicitano - Orihuela -:-
11:30La Union - Lorca FC B -:-
11:30Los Yebenes San Bruno - Internacional -:-
11:30Pinatar - Muleno -:-
11:30Portugalete - SD Deusto -:-
11:30San Fernando - Trival Valderas -:-
12:00Alcobendas - Santa Ana -:-
12:00Aurrera de Vitoria - Real Sociedad C -:-
12:00Berceo - CD Calahorra -:-
12:00Castelldefels - Palamos CF -:-
12:00Castilleja CF - Algeciras -:-
12:00Castuera - Cacereno -:-
12:00CD Calamonte - UP Plasencia -:-
12:00CD Mostoles - Tres Cantos -:-
12:00CD Utrera - Lebrijana -:-
12:00CE Europa - Pobla Mafumet -:-
12:00Cerdanyola - Granollers -:-
12:00CF Gava - Espanyol B -:-
12:00Guadalcacin - Ciudad de Lucena -:-
12:00Leganes B - Vallecano B -:-
12:00L Entregu Club de Futbol - Roces -:-
12:00L'Hospitalet - Santboia -:-
12:00Logrones Promesas - Haro Deportivo -:-
12:00Mancha - Atarfe Industrial -:-
12:00Ourense CF - Laracha -:-
12:00Paterna - Recambios Colon -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - El Alamo -:-
12:00Prat - Santfeliuenc -:-
12:00Rayo Ibense - Paiporta -:-
12:00San Agustin - SR Villaverde Boetticher -:-
12:00Socuellamos - Guadalajara -:-
12:00UD Ibiza-Eivissa - Alcudia -:-
12:00Varea - SD Logrones -:-
12:00Velez - Malagueno -:-
12:00Vilafranca - Horta -:-
12:00Vilassar de Mar - Sant Andreu -:-
12:00Villarrobledo - Albacete B -:-
12:15Azuaga - Pueblonuevo -:-
12:30Gijon Industrial - Condal -:-
12:30Rincon - Antequera -:-
12:30Valdefierro - Utebo FC -:-
13:00AD Ceuta - CD Alcala -:-
13:00Atletico Union Guimar - CD Marino -:-
13:00El Cotillo - Santa Ursula -:-
13:00Estrella - Las Zocas -:-
13:00Mensajero - La Cuadra -:-
13:00Vera - Las Palmas C -:-
13:30Los Llanos - Lanzarote -:-
16:00Llanera - Atletico de Lugones -:-
16:00Praviano - Union Club Ceares -:-
16:30Carinena - Atletico Monzon -:-
16:30CD River Ega - CD Cantolagua -:-
16:30Mosconia - Covadonga -:-
16:30Robres - Binefar -:-
16:30Serverense - Platges de Calvia -:-
16:45CD Colunga - Llanes -:-
16:45CD Corellano - CD Baztan -:-
16:45Cirbonero - Iruna -:-
17:00Alfaro - Agoncillo -:-
17:00Almazan - Unionistas de Salamanca -:-
17:00Alondras - Boiro -:-
17:00Anguiano - Yague -:-
17:00Arenteiro - CD Choco -:-
17:00Arnedo - River Ebro -:-
17:00Bala Azul - UD Los Garres -:-
17:00Becerril - Atl. Tordesillas -:-
17:00Bembibre - La Virgen -:-
17:00Bermeo - Santurtzi -:-
17:00Brea - Ejea -:-
17:00Calasancio - Villegas -:-
17:00Cartagena B - EDMF Churra -:-
17:00Casalarreina - Tedeon -:-
17:00Castro - Vimenor -:-
17:00CD Bunol - La Nucia -:-
17:00Cebrerena - Arandina -:-
17:00CF Salmantino - Real Avila -:-
17:00Club Siero - R. Oviedo B -:-
17:00Diocesano - Montijo -:-
17:00Ferriolense - San Rafael -:-
17:00Guadix - Loja -:-
17:00Idoya - Burlades -:-
17:00Linares - Juventud Torremolinos -:-
17:00Marchamalo - Villarrubia -:-
17:00Marino de Luanco - Valdesoto -:-
17:00Pedroneras - Azuqueca -:-
17:00Pradejon - Naxara -:-
17:00Real Aviles - El San Martin -:-
17:00Real Burgos - Cristo Atletico -:-
17:00Real Murcia B - CA P. -:-
17:00Reus Deportiu B - UE Figueres -:-
17:00Sabinanigo - Belchite 97 -:-
17:00Sarinena - Borja -:-
17:00Selaya - UD Samano -:-
17:00Tamarite - CF Illueca -:-
17:00Tarazona - Almudevar -:-
17:00Terrassa - Asco -:-
17:00Teruel - La Almunia -:-
17:00Tropezon - Laredo -:-
17:00Trujillo - CP Amanecer -:-
17:00Tuilla - Langreo -:-
17:00Villacanas - Mora CF -:-
17:00Villarreal C - Olimpic Xativa -:-
17:15Barco - CD Cultural Areas -:-
17:15Celtiga - Compostela -:-
17:15Minerva - Huercal-Overa -:-
17:30Arosa SC - Barbadas-Bentraces -:-
17:30Atletico Albericia - Textil Escudo -:-
17:30Bergantinos - Somozas -:-
17:30CD Almazora - Borriol -:-
17:30Crevillente - Novelda CF -:-
17:30Deportiva Minera - E.G. El Palmar -:-
17:30Fraga - Caspe -:-
17:30La Baneza - Bupolsa -:-
17:30Madridejos - Tomelloso CF -:-
17:30Miguelturreno - Almagro -:-
17:30Oyonesa - Vianes -:-
17:30Quintanar - La Roda -:-
17:30San Roque - Cadiz B -:-
17:30SD Negreira - Ribadumia -:-
17:30Sevilla C - Cabecense -:-
17:30Villalonga - Silva SD -:-
17:30Yeclano - Mar Menor -:-
17:45Aguilas FC - UCAM Murcia B -:-
17:45Santa Amalia - Olivenza -:-
18:00Aceuchal - Valdivia -:-
18:00Arcos CF - Sanluqueno -:-
18:00Atletico Espeleno - Puente Genil -:-
18:00Castellon - Levante UD B -:-
18:00CD Coria - Extremadura UD B -:-
18:00Ciudad Cieza - Estudiantes de Murcia CF -:-
18:00Eldense - Torre Levante -:-
18:00Jerez CF - Arroyo -:-
18:00Los Barrios - CD Gerena -:-
18:00Moralo - Don Benito -:-
18:00Noia - Racing Club Villalbes -:-
18:00UD Almansa - Atl. Ibanes -:-
18:00UD San Pedro - Torredonjimeno -:-
18:00Villacarrillo - Maracena -:-
18:15Motril - Jaen -:-
18:30Roda - Silla CF -:-
19:00Collerense - Manacor -:-
19:00Huetor Tajar - El Palo -:-

SRI LANKA: Champions League

11:30Blue Star - Pelicans SC -:-
11:30Java Lane - Colombo -:-
11:30Matara City - Renown -:-
11:30Navy - Crystal Palace -:-
11:30Saunders - Solid -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

15:00Stand U. - Young Africans -:-

THAILAND: Thai Premier League

12:45Port MTI FC - Muangthong -:-
12:45Thai Navy - Sisaket -:-
13:00Chonburi - Bangkok Glass -:-
13:00Pattaya - Chiangrai -:-
14:00Bangkok Utd - Ratchaburi -:-
14:00Suphanburi - Buriram -:-
14:00Tero Sasana - Sukhothai -:-
15:00Nakhon Ratchasima - Ubon -:-
15:00Thai Honda FC - Super Power FC -:-

TSJECHIË: 1. Liga

17:00Plzen - Brno -:-
18:00Slavia Praag - Liberec -:-
18:00Zlin - Mlada Boleslav -:-

TSJECHIË: 2e Divisie

10:15Zizkov - Znojmo 2:1
15:30Varnsdorf - Frydek-Mistek -:-
15:30Vlasim - Mas Taborsko -:-

TSJECHIË: CFL

15:30Benatky - Domazlice -:-
15:30Brozany - Chrudim -:-
15:30Stechovice - Litomericko -:-

TSJECHIË: MSFL

10:15UitgesteldUnicov - Valasske Mezirici -:-

TSJECHIË: Division B

10:15Meteor Prague - Novy Bor -:-
15:30Hostoun - Neratovice -:-
15:30Louny - Cesky Brod -:-

TSJECHIË: Division C

15:00Caslav - Turnov -:-
15:30Pardubice B - Chrastava -:-

TSJECHIË: Division D

14:30Breclav - Tasovice -:-
14:30Polna - Stara Rise -:-
14:30Strani - Blansko -:-
14:30Sumperk - Tisnov -:-
14:30Vrchovina - Velka Bites -:-
14:30Zdar na Sazavou - Rosice -:-
14:30Zdirec n. D. - Havlickuv Brod -:-

TSJECHIË: Division E

10:15Opava B - Brumov -:-
10:15Slavicin - Havirov -:-
14:30Bohumin - Sternberk -:-
14:30Frydlant n. O. - Dolni Benesov -:-
14:30Kozlovice - Usti -:-

TSJECHIË: Youth League

76'Teplice -21 - Dukla Praag -21 2:1
RustBohemians 1905 -21 - Pribram -21 0:1
RustKarvina -21 - Zlin -21 0:0
46'Trinec -21 - Sigma Olomouc -21 0:1

TUNESIË: Ligue Professionnelle 1

15:00Ben Guerdane - Kairouanaise -:-
15:00Bizertin - Stade Gabesien -:-
15:00CO Medenine - Stade Tunisien -:-
16:00UitgesteldEtoile Sahel - Sfaxien -:-
16:00UitgesteldZarzis - Club Africain -:-

TURKIJE: Super Lig

13:00Sivasspor - Bursaspor -:-
15:30Kayserispor - Konyaspor -:-
18:30Galatasaray - Fenerbahce -:-

TURKIJE: TFF 1. Lig

5'Giresunspor - Manisaspor 0:0
5'Umraniyespor - Gaziantep 0:0
14:30Elazigspor - Samsunspor -:-
14:30Eskisehirspor - Erzurum BB -:-
17:00Boluspor - Balikesirspor -:-

TURKIJE: TFF 3. Lig Group 1

12:30Erbaaspor - Manisa -:-
13:30Altindag Bld. - Catalca -:-

TURKIJE: TFF 3. Lig Group 2

14:00Turgutluspor - Erciyesspor -:-

TURKIJE: TFF 3. Lig Group 3

13:30Osmaniyespor - Ankara Adliyespor -:-
14:00Tekirdagspor - Kizilcaboluk Spor Kulubu -:-
14:00Utas Usakspor - Karacabey Birlikspor -:-

URUGUAY: Hoogste Divisie - Clausura

21:30UitgesteldBoston River - Wanderers -:-
21:30UitgesteldCerro CA - Danubio -:-
21:30UitgesteldEl Tanque Sisley - Fenix -:-
23:00UitgesteldPenarol - Defensor Sp. -:-

USA: MLS

22:00Atlanta United - Toronto FC -:-
22:00DC United - New York Red Bulls -:-
22:00FC Dallas - Los Angeles Galaxy -:-
22:00Houston Dynamo - Chicago Fire -:-
22:00Montreal Impact - New England Revolution -:-
22:00New York City - Columbus Crew -:-
22:00Philadelphia Union - Orlando City -:-
22:00Portland Timbers - Vancouver Whitecaps -:-
22:00Real Salt Lake - Sporting Kansas City -:-
22:00San Jose Earthquakes - Minnesota -:-
22:00Seattle Sounders - Colorado Rapids -:-

USA: NASL - Fall Season

01:30North Carolina - San Francisco Deltas 1:1
03:00Edmonton - Miami FC 0:2
22:00Jacksonville A. - New York Cosmos -:-

USA: USL - Play Offs

00:05Rochester - Charlotte Independ. 2:1net
01:00Charleston - New York Red Bulls 2 0:4
01:30Tampa Bay - Cincinnati 3:0
02:30San Antonio - Tulsa Roughnecks 2:1
02:45Reno - Oklahoma City Energy 0:1
22:00Swope Park - Phoenix Rising 0:0

VENEZUELA: Hoogste Divisie - Clausura

21:30Anzoategui - Atl. Venezuela -:-
21:30Aragua - Trujillanos -:-
21:30Caracas - Lara -:-
21:30Estudiantes M. - JBL Zulia -:-
21:30Metropolitanos - Monagas -:-
21:30Mineros - Dep. Tachira -:-
21:30Portuguesa - La Guaira -:-
21:30Zamora - Carabobo -:-
21:30Zulia - Atl. Socopo -:-

VIETNAM: V-Competitie

5'Than Quang Ninh - Thanh Hoa 0:0
12:30Long An - Sai Gon FC -:-
13:30T&T Ha Noi - Can Tho -:-

WERELD: WK -17 - Play Offs

13:30Spanje -17 - Iran -17 -:-
16:30Duitsland -17 - Brazilië -17 -:-

WERELD: Vriendschappelijk Internationaal - Vrouwen

20:00USA V - Zuid-Korea V -:-

WIT-RUSLAND: Vysshaya Liga

13:00Din. Minsk - Slavia Mozyr -:-
14:00Slutsk - Isloch Minsk -:-
15:00Vitebsk - Soligorsk -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Kabwe - Green Buffaloes FC -:-

ZUID-AFRIKA: Premier League

15:30Baroka - Bidvest Wits -:-
15:30Chippa United - Cape Town City -:-

ZUID-AFRIKA: First Division

15:30Jomo Cosmos - Real Kings -:-
15:30Pretoria U. - Black Leopards -:-

ZUID-AMERIKA: Libertadores Beker - Vrouwen - Play Offs

23:00River Plate V - Cerro Porteno V 2:1
01:15Colo Colo V - Osasco Audax V 0:1

ZUID-KOREA: K-League Classic - Championship Play-Offs

08:00Gangwon - Jeonbuk 0:4
08:00Ulsan Hyundai - Jeju 0:1

ZUID-KOREA: K-League Classic - Degradatie groep

08:00Gwangju - Sangju Sangmu 1:0

ZUID-KOREA: K League Challenge

08:00Anyang - Busan 1:2
08:00Seongnam - Daejeon 1:1

ZWEDEN: Allsvenskan

15:00Göteborg - Östersunds -:-
15:00Sundsvall - Norrkoping -:-
17:30Djurgarden - Hacken -:-

ZWEDEN: Superettan

15:00Trelleborgs - Atvidabergs -:-
17:30Östers - Falkenbergs -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Noord

14:00Team TG FF - Akropolis -:-
15:00Vasalunds - IFK Lulea -:-
16:00Assyriska FF - Sollentuna -:-
16:00Västerås SK - Enskede -:-

ZWEDEN: 1e Divisie - Zuid

15:00Mjallby - Angelholms -:-
17:00Rosengard - Utsiktens -:-

ZWITSERLAND: Super League

16:00Luzern - Young Boys -:-
16:00Sion - Lugano -:-
16:00St. Gallen - Lausanne -:-

ZWITSERLAND: Challenge Competitie

16:00Wohlen - Wil -:-

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 1

14:30Lausanne II - Fribourg -:-
15:00Thun II - Oberwallis Naters -:-

ZWITSERLAND: 1e Liga Groep 2

16:00Delemont - Kickers Luzern -:-
16:00Grasshopper II - Bassecourt -:-

REFRESH

Voetbal | IJshockey | Tennis | Basketbal | Handbal | Volleybal | Honkbal | Am. football | Rugby | Meer sporten »

Top

m.FlashScore.nl biedt live voetbaluitslagen - mobiele live uitslagen. Om technische redenen oogt deze mobiele versie anders dan FlashScore.nl.

Gok verantwoord. 18+

Schakel over naar touch-versie